PDA

צפה בגרסא המלאה : ספר מומלץ בנושא פיתוח גוף!!

golagol
24-10-13, 08:24
אשמח לקבל המלצה על ספר ספציפי שיוכל להסביר לי את כל מה שאני צריך בתור מתאמן על פיתוח גוף ,אימונים וכו
תודה

מנחם בגין
24-10-13, 09:40
מה בדבר אינטרנט - גוגל/ ישראלבודי וכדומה ?

golagol
24-10-13, 11:50
בשום מקום באינרטנט המידע לא אמין בכל מקום כתוב משהו אחר פעם אחת תעבוד חזרות נמוכות פעם אחת גבוהות אחד אומר לעבוד על שריר פעם בשבוע השני כל יומיים יאללה נימאס צריך משהו קצת יותר מקצועי.
אשמח לקבל ספר שמישהו יודע שהוא ספר ברמה מניסיון
תודה

מר מקרר
24-10-13, 12:54
Starting Strength
של מארק ריפטו

מנחם בגין
24-10-13, 13:23
בשום מקום באינרטנט המידע לא אמין בכל מקום כתוב משהו אחר פעם אחת תעבוד חזרות נמוכות פעם אחת גבוהות אחד אומר לעבוד על שריר פעם בשבוע השני כל יומיים יאללה נימאס צריך משהו קצת יותר מקצועי.
אשמח לקבל ספר שמישהו יודע שהוא ספר ברמה מניסיון
תודה

מה שמפורסם בספרים מפורסם גם באינטרנט,
אנחנו בשנת 2013.

golagol
24-10-13, 15:19
מה שמפורסם בספרים מפורסם גם באינטרנט,
אנחנו בשנת 2013.

בקיצור מה אתה רוצה ????
בא לי לקרוא ספר כי אני רוצה לגעת בדפים ושאני יוכל לקחת את זה איתי לשירותים ושאני ישן עם זה בלילה ביחד טוב ???
עכשיו שהסברתי את עצמי אשמח אם מישהו ימליץ לי על ספר טובה בנושא .
תודה

מר מקרר
25-10-13, 11:13
המלצתי לך.

golagol
25-10-13, 12:48
המלצתי לך.

כן המלצת לי ,
כבר עברתי על התכנית הזאת עשיתי אותה 5 חודשיים מאוד חיזקה אותי אבל לא בונה כל כך מסה חוץ מקצת ברגליים.
בכל מקרה מה הקשר בין ספר לפיתוח גוף לתכנית אימונים ?
מעניין אותי פיזולוגיה קצת אנטומיה אבל פחות ההיבט הכללי ויותר מההיבט של האימונים ליפתוח גוף

ORs
25-10-13, 15:57
כן המלצת לי ,
כבר עברתי על התכנית הזאת עשיתי אותה 5 חודשיים מאוד חיזקה אותי אבל לא בונה כל כך מסה חוץ מקצת ברגליים.
בכל מקרה מה הקשר בין ספר לפיתוח גוף לתכנית אימונים ?
מעניין אותי פיזולוגיה קצת אנטומיה אבל פחות ההיבט הכללי ויותר מההיבט של האימונים ליפתוח גוף

לא בונה מסה??

golagol
26-10-13, 14:27
לא בונה מסה??
אולי עליתי קילו וקצת של שריר נקי בתקופה של 4 חודשיים ,
אני בטוח שאם הייתי עושה תכנית אחרת אז הייתי עולה הרבה יותר אין בזה ספק .
מה שכן התכנית הזאת נתנה לי בסיס כוח ממש טוב וגם הבנה של איך לעשות את התרגילים הכי חשובים בפיתוח גוף אבל מבחינת מסה היא לא נתנה הרבה .
זה שאתה מאלה שחיים בסרטים שאימוני כוח זה להיפרטרופיה ושאימוני היפרטרופיה לא שווים לכלום אז עזוב אותי בשקט אין לי כוח לשטויות האלה עוד פעם חחח .

מר מקרר
26-10-13, 21:01
מה שכן התכנית הזאת נתנה לי בסיס כוח ממש טוב וגם הבנה של איך לעשות את התרגילים הכי חשובים בפיתוח גוף אבל מבחינת מסה היא לא נתנה הרבה .
זה שאתה מאלה שחיים בסרטים שאימוני כוח זה להיפרטרופיה ושאימוני היפרטרופיה לא שווים לכלום אז עזוב אותי בשקט אין לי כוח לשטויות האלה עוד פעם חחח .

צודק.
בהצלחה בחיפושים

ORs
26-10-13, 21:05

טובבב אחי הגיבור!!!

מנחם בגין
27-10-13, 08:17
איש אשכולות

gorneo1
27-10-13, 12:54
אתה מחפש משהו שיעשיר את הידע שלך ברמה של לעשות קורס מאמנים, הבעיה היא שגם הקורס מאמנים בארץ בדיחה...

אם אתה באמת מחפש ספרים טובים ויש לך כוח להתעמק בנושא, כנס לאייביי ותרשום bodybuilding books בחיפוש, בין הראשונים שאתה רואה שם יש את הספר "אנציקלופדיה של הבודיבילדינג" של ארנולד שוורצנגר, ואת ה"בלק פרינס" של רובי רובינסון...

יגידו מה שיגידו, ארנולד לקח את הסודיבילדינג מאפס והרים אותו ל1000 לא כי הוא ניחש מה לעשות, אלא כי הוא למד ושכלל את התורה של זה...

שווה מאוד ומומלץ מאוד...

ורובי רובינסון הצהיר שהוא טבעי לפני שבכלל ידעו מה זה סטרואידים והוא היה בין המקררים היותר גדולים של התקופה....

בהצלחה וקריאה מהנה.
:)

ORs
27-10-13, 18:27
רובי רובינסון לא טבעי!!!!
אתה לא רציני נכון??!?!!?

golagol
30-10-13, 20:16
אתה מחפש משהו שיעשיר את הידע שלך ברמה של לעשות קורס מאמנים, הבעיה היא שגם הקורס מאמנים בארץ בדיחה...

אם אתה באמת מחפש ספרים טובים ויש לך כוח להתעמק בנושא, כנס לאייביי ותרשום bodybuilding books בחיפוש, בין הראשונים שאתה רואה שם יש את הספר "אנציקלופדיה של הבודיבילדינג" של ארנולד שוורצנגר, ואת ה"בלק פרינס" של רובי רובינסון...

יגידו מה שיגידו, ארנולד לקח את הסודיבילדינג מאפס והרים אותו ל1000 לא כי הוא ניחש מה לעשות, אלא כי הוא למד ושכלל את התורה של זה...

שווה מאוד ומומלץ מאוד...

ורובי רובינסון הצהיר שהוא טבעי לפני שבכלל ידעו מה זה סטרואידים והוא היה בין המקררים היותר גדולים של התקופה....

בהצלחה וקריאה מהנה.
:)

יאללה תודה רבה ,
קראתי כבר את של ארנולד שוורצנגר אני מוכרח להודות שהוא אומר המון דברים נכונים אבל יש גם כמה שטויות שהוא אומר ,
כמו למשל להתאמן פעמיים ביום למתאמן טבעי או לעשות מלא סופר סטים ושטויות כאלה ,
מתאמן טבעי בחיים לא יפיק מזה את המיטב אני יבדוק לגבי רובנסון למרות שלפי מה שהבנתי התכנית שלו הייתה שלוש ימים ברצף אימון של כל הגוף ואז יום אחד מנוחה ,
אם זה לא נשמע לך פסיכי אז אני לא יודע :s:s:s:s משהו פה אומר לי לא להתחיל לקרוא בכלל חחח

gorneo1
30-10-13, 21:37
חחחחחחחחחחחח, רובי רובינסון היה טבעי עד שהוא עלה להתחרות, וגם לפני זה בספר יש תיאור מדויק של איך נהיים מקררים בלי תוספות...

ארנולד דווקא בסדר- זה היחס פה בארץ והזלזול במתאמנים טבעיים, אפשרי להשיג תוצאות טיבעי משני אימונים ביום, צריך לאכול ולישון כמו טנק אבל אפשרי....

על כל פנים יש עוד מלא ספרים אחי, כנס לאמזון גם ותבדוק שם, יש מלא אני בעצמי הזמנתי עכשיו.

ORs
01-11-13, 00:07
תראה לי תמונות על זיזה תקופה אתה מדבר!!!