PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לגדול במסה אבל משמין

aviaaad
28-10-13, 14:57
שלום, התחלתי תוכנית שלעלייה במסה כי אני אוצה להתנפח ושיהיה לי שרירים וכל זה
אז אני אוכל ממש הרבה(בלי לספור קלוריות כי אני בצבאקודם כל ואני גם לא מבין מה הטעם אני פשוט אוכל הרבה) בקיצור אני מתאמן בחדר כושר, יותר בקטע התחלתי כזה כאילו לא בראבק ואני לא צועק בחדר כושר ולוקח את עצמי לקצה, אני מתחיל לאט לאט, בכל מקרה הרבה אומרים לי שהשמנתי, אומנם הייתה לי ממש טיפה בטן אבל אני מרגיש שהיא ממש גדלה ואני מפחד שאם תוך שלושה שבועות השמנתי ככה אני לא יודע מה יהיה בהמשך, חוץ מזה שראני לא רואה שגם הגוף שלי מתפתח יותר מדי, מה אתם אומרים, להפסיק את הניפוח, אולי זה פשוט לא אפשרי להתנפח אצלי בלי להשמין?

nadavmoore
28-10-13, 15:52
איזו משאבה אתה משתמש?

אורי
29-10-13, 12:16
הרגת אותי
ועוד האנשים שרושמים ניפוח עוד יותר קורעים אותייייי

gorneo1
29-10-13, 14:38
זה באמת מצחיק קצת הניסוח אבל בוא נתגבר על הפאדיחה ונענה לו רציני...

שמע, אתה מדבר במושגים שחדשים לך אז נסלח לך על הדרך שבא זה מגיע,
אין כזה דבר ניפוח יש כזה דבר עליה במאסה, מאסה זה מושג כללי שיכול לכלול שריר, שומן, נוזלים, ושהזין גדל... [אני צוחק על האחרון]

על כל פנים, אתה עונה לעצמך בפוסט, אתה בעצמך רושם שאתה אוכל הרבה בלי להתחשב בכמות, אז פה הטעות!!

תחזור לאכול מה שהיית רגיל לפני, וכל פעם תעלה ממש קצת בתזונה ותוסיף עוד משהו ועוד משהו משבוע לשבוע ותראה איך זה משפיע עלייך, לבוא ולדחוף מיליון קלוריות ביום? בטוח שתשמין ולא משנה מי אתה...

על כל פנים, בשפה קצר יותר מקצועית, אתה צריך לעשות מאמץ ולבדוק כמה קלוריות אתה אוכל ביום, יש מספיק מידע ומחשבוני קלוריות באינטנט בשביל לעשות את זה....

אחרי זה תבדוק כמה אתה באמת צריך... [שוב, אינטרנט]

ואז תוסיף על מה שאתה צריך ביומית לפי המשקל שלך כרגע +- עוד 300-500 קלוריות, זה ייתן לך להעלות מאסה בצורה יותר נקייה.

מעבר לזה תקפיד גם במאסה לעשות קצת אירובי [לפחות פעמיים בשבוע.]

בהצלחה.

ואם תרשום קצת יותר פרטים אולי יוכלו לעזור לך כמו שצריך...

Blah Blah Nobody Cares
09-11-13, 12:26
אני יחסית חדש בתחום (מתאמן חודשיים) אבל בתור שמן לשעבר שחזר לאכול הרבה בעקבות האימונים (במטרה לגדול, בדיוק כמוך) אני ממליץ לך להקפיד על תזונה נכונה, ז"א במקום "להרוויח" קלוריות ע"י אכילת מקדונלדס וחטיפים תאכל בכמויות גדולות אבל בריא, מאכלים כמו דגים, חזה עוף, בקר, אורז, ירקות, גבינה לבנה, קוטג' וכו' ולא נראה לי שריצה אחת לשבוע תפגע יותר מדי בגדילה שלך, למרות שהרבה אומרים שעדיף לא לשלב אירובי עם אימוני כוח.. אני מאמין שאחת לשבוע זה סביר. הכי טוב זה לנסות בעצמך ולראות מה עובד לך הכי טוב כי לא כולנו בדיוק אותו דבר ואצל כל אחד הגוף מגיב שונה לדברים שונים.

אחלה גבר (:
09-11-13, 12:27
מן הסתם שאתה תעלה 2-3 + קילו ?
תשםי לב מה אתה אוכל, אם אתה רוצה להיות בחיובי ובכל זאת רוצה מסת שריר נקיה כמה שיותר אז עדיין לא נותן לך פריבילגיה להתחרע על כל דבר, לאוכל פחמימות איכותיות ולא סוכרים

Elad_
12-11-13, 18:15
if it fits your macros

RazLevy
25-11-13, 19:57
שמע, לאכול בלי אבחנה ובלי להבין מה אכלת.. זה לא מה שיגדיל אותך באמת אולי רק בבטן..
אני לא אומר שאתה חייב לספור קלוריות , אבל תשים לעצמך כמו כוכבית על דברים שאתה אוכל ושים לב אם זה בכלל נחוץ ואם זה מועיל (יותר מאשר מזיק...) לאכול הרבה מאכלים עם שומן רווי בטוח יגרמו לך לזה ואוכל מהיר בכלל..
תשתדל לאכול גבינות דלות בשומן ורוויות בחלבון כמו קוטג' 3-5% , סימפוניה ,ועוד...
תאכל גם דגים כמו טונה (במים , או שתסחט לה ת'חיים אם היא טונה בשמן כך שלא ישאר שמן בכלל), סלמון ועוד דגים כי הם עשירים בחלבונים..
חזה עוף, פסטרמה מחזה עוף, עוף בתנור, שניצל,פרגיות, סינטה,פילה,קבב ומיני בשרים "רזים" יהיו מעולים בעבורך !
עם זאת נסה לשלב הרבה לחם מלא וגם ירקות כמו מלפפון עגבניה גמבה בצל וגזר בתפריט שלך...
בכוונה אני נותן לך הרבה אפשרויות כדי שגם במסגרת שלך תוכל למצוא משהו שיתאים לך..
והכי חשוב = לא לאכול סתם פחמימות ריקות או ממתקים או פשוט דברים לא בריאים בשביל הקלוריות .. רובן יעברו לך סתם למצבור שומן בלי שום תוספת משמעותית לשריר.. תאכל ארוחות קטנות (יחסית, לא עלה של חסה) כל 3-4 שעות שיהיו בריאות ויכילו חלבון פחמימות מורכבות וירקות ותהיה בטוח שתצליח לעלות בריא וטוב ואפילו מהר יותר ובמסת שריר ! בהצלחה :)