PDA

צפה בגרסא המלאה : השינוי של שון רודן

ניגרי ענק
10-11-13, 13:16
היום הוא אחד המתחרים הכי טובים בתבל - ופעם?
על זה נאמר: גם את רומא לא בנו ביום אחד
וירושלים של זהב
בקיצור, אתם יכולים להמשיך לבד

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1424353_657445714277302_1785489294_n.jpg

ORs
10-11-13, 13:35
יוווו מדהים

אחלה גבר (:
10-11-13, 16:06
אני לא יודע עד כמה זה שינוי, מה שכן אני רואה שהוא הוסיף עוד גודל. והרבה. מה שאומר שאף אחד לא נולד קטן כולם התחילו איפשהו, כולם היו בשלב שהוא היה,
אני לא יודע אם יש לו סיפור חיים כלשהו מאחורי זה, אבל מה שאני רואה זה ילד/נער/מתבגר שהחל לקחת את הבודי בילדינג צעד אחד קדימה

אמרון
10-11-13, 18:08
אני לא יודע עד כמה זה שינוי, מה שכן אני רואה שהוא הוסיף עוד גודל. והרבה. מה שאומר שאף אחד לא נולד קטן כולם התחילו איפשהו, כולם היו בשלב שהוא היה,
אני לא יודע אם יש לו סיפור חיים כלשהו מאחורי זה, אבל מה שאני רואה זה ילד/נער/מתבגר שהחל לקחת את הבודי בילדינג צעד אחד קדימה

באמת שאתה מגדיר פה רמות חדשות של טמטום סליחה אני בחיים לא מגיב ככה אבל פה באמת כבר לא יכלתי להתאפק

אחלה גבר (:
10-11-13, 18:27
עזוב אתה בן אדם חרא כל האנשים פה חרא הסתכלתי כמה עמודים קודם לא היו ככה זבל ודרעק
יש לך מזל שיש לך קצת שרירים כי חוץ מיזה לא יהיה לך הרבה חתיכת אפס
נותנים לך עוד לנהל סניף לא הייתי נותן לך לנהל את הטטריס של אחותי הקטנה
כל המר ישראל הזה והפוזה והגבריות שלך אתה מרים ואתה כבד אז בסדר היא תופסת פה בפורום והכל טוב ויפה פה אתה מקובל ופה אוהבים אותך כי אתה מרים כבד, אבל חוץ מיזה ? אתה אפס.. ובנימה אופטימית זאת אני אצא מכאן בידיעה שלהיות באדי בילדר בישראל משמעו לדרוך על מי שלא יודע, כי אני גדול ואני יכול, ולא לעזור למי שמנסה להבין.. אתה גאווה ומודל לחיקוי. [של בהמות חסרי תרבות]

IGOR
10-11-13, 18:39
עזוב אתה בן אדם חרא כל האנשים פה חרא הסתכלתי כמה עמודים קודם לא היו ככה זבל ודרעק
כל המר ישראל הזה והפוזה והגבריות שלך אתה מרים ואתה כבד אז בסדר היא תופסת פה בפורום והכל טוב ויפה פה אתה מקובל ופה אוהבים אותך כי אתה מרים כבד, אבל חוץ מיזה ? אתה אפס.. ובנימה אופטימית זאת אני אצא מכאן בידיעה שלהיות באדי בילדר בישראל משמעו לדרוך על מי שלא יודע, כי אני גדול ואני יכול, ולא לעזור למי שמנסה להבין.. אתה גאווה ומודל לחיקוי. [של בהמות חסרי תרבות]

שמע אתה ילד מפגר לא יאמן פשוט.. באמאשך אין לך חברים שיתנו לך צומי?!

אמרון
10-11-13, 19:03

אין פה שום קשר לבאדי בילדר או לא אני לפני הכל בן אדם אבל לכתוב על שינוי כזה "אני לא יודע עד כמה זה שינוי" ובלבולי שכל של אלוהים יודע מאיפה הם באו לך זה באמת סוג חדש של טמטום עכשיו תיכנס לאשכולות קודמים בפורום תזונה ובפורום אימונים ותראה איך אני עוזר לאנשים שלא מבינים כלום ואז בוא נראה אם תגיד עליי את כל מה שאמרת .

ועוד דבר תעשה לי טובה תקרא את ההודעה הקודמת שלך לפחות חמש שש פעמים אבל תקרא אותה בעומק ובהרבה מחשבה ותגיד לי אם לא יצאת מטומטם ואני מדבר בשיא הרצינות.

ניגרי ענק
10-11-13, 19:05

מקווה שאתה מבין שאחרי התבטאות כזאת יש בעיה שתמשיך לכתוב פה
בכל מקרה לא זוכר אותך טרול אז נתתי לך רק שבועיים
תצטנן קצת, תחזור מתון יותר

האדמור
10-11-13, 21:20
כיף לראות :-)

FeMeNeN
10-11-13, 23:11
מוטיבציה!

EliC
11-11-13, 01:42
מדהים איך הסיבים נהיו רחוקים כל כך אחד מהשני (ברגל בעיקר) במהלך השנים כשהשריר גדל ונדחס

מנחם בגין
11-11-13, 08:16
מדהים איך הסיבים נהיו רחוקים כל כך אחד מהשני (ברגל בעיקר) במהלך השנים כשהשריר גדל ונדחס

אתם כמעט באותה מסה

JuJitsu
11-11-13, 12:04
יחסית לגדול שלו הרגליים לא רעו בכלל
(בתמונת הילדות)

gorneo1
11-11-13, 18:41
ניגרי, כולנו תומכים במהלך, הבחור הזה מציק פה לאנשים על ימין ועל שמאל למחייתו...

על כל פנים שינוי עצום! אבל צריך לא לשכוח שזה לפחות עשור או יותר של אימונים... :) [במילים אחרות, הלוואי על כולנו]

אמרון, אל תתעצבן אחי, הוא סתם מזיי* בשכל כי הוא שכח גלולה עם חבר שלו...