PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה דחופה| אימון

Bodyxd
11-11-13, 14:59
אני עושה ab 3 פעמים בשבוע
עכשיו עשיתי אימון אתמול a חזה כפתיים יד אחורית
ומחר אני מתגייס
אז לעשות היום b יום אחרי יום?

מנחם בגין
11-11-13, 15:29
מה דחוף בזה?
זה לא כזה משנה..

Bodyxd
11-11-13, 15:34
לדעת אחי
התחלתי ממשקל רזה ועכשיו התקדמתי מאוד אני לא רוצה
להפסיק בגלל הצבא..
שמעתי שיש מכון כושר שם אבל בימים
הראשונים גם אני אוכל ללכת?
תודה!

ariel12
11-11-13, 16:57
תעשה b היום. למרות שאתה יכול גם לא לעשות זה לא כזה קריטי..
שמע אנינלא יודע לאן אתה מתגייס אבל אם אתה עושה טירונות02 אין לך הרבה ברירות חדר כושר לא יהיה לך בחודש הזה של הטירונות ןסביר להניח שגם בקורס לא יהיה לך את התנאים הטובים מה גם שכשתחזור הביתה בחודש חודשיים הראשונים תהיה מרוסק מעייפות. ממליץ לך לאכול כמה שיותר ולשמור לפחות על המסה הקיימת שלך וכשתיכנס לסדיר לחזור להתאמן באופן סדיר יותר.
קח בחשבון שבטירונות יש 3 ארוחות נורמליות ביום השאר זה לחם עם שוקולד חומי (די טעים אבל ממליץ לך להתרחק מזה. מבחינה תזונתית על הפנים והחברים שיגדלו לך על הפנים...)
אז כתוצאה מכך ממליץ לך להביא קצת דברים מהבית איזה טונה וחטיף אנרגיה שתאכל לנשנש משהו בין הארוחות. אה והכי הכי הכי הכיייי חשוב אל תשכח להביא איתך נייר טואלט.. בהצלחה !!

Bodyxd
11-11-13, 17:40
תודה רבהההההה!!
עזרת לי
אני משובץ לקרבי אבל אפילו אם אני גוב אני לא אוכל
להתאמן בחודש הראשון?
ואני אביא איתי ארוחות לפחות עוד 2 אני אוסיף
ומשו אחרון חשבתי להיות מדריך חדר כןשר, אםשרי??

ariel12
11-11-13, 20:19
גם בג'וב וגם בקרבי אין מצב. מה שטוב בקרבי שלפחות שם אתה עושה קצת כושר כחלק מהשגרה היומיומית (זה לא פיתוח גוף ולא תהיה גדילה בשריר, זה יותר סיבולת אבל זה גם משהו)..

מצויין תכניס לפחות עוד 2 ארוחות ביניים בנוסף למה שהם נותנים.

ואם כרגע אתה משובץ כבר ובמיוחד לקרבי מאוד קשה לי להאמין שתהיה מדריך חדר כושר זה משהו שצריך לבקש לפני השיבוץ. אבל עם הרבה רצון וגם קצת מזל יכול להיות שתצליח לעבור תבקש להגיש טופס 55 בימים הראשונים של הטירונות ותהיה אופטימי..

ORs
11-11-13, 20:44
מה דחוף בזה?
זה לא כזה משנה..

חחחחחחחחחחח

לגבי הנושא
אין מצב להתאמן חודש ראשון במידה וזה קרבי לא נראה לי יש מצב לבילדינג בשלוש שנים הקרובות