PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחות לפני אימון

ariel12
18-11-13, 13:57
שתי שאלות:
מה אתם אומריםעל חטיף אנרגיה של 100-120 קלוריות שיש בו לא הרבה חלבון ומעט שוקולד וסיבים כעשרים דקות לפני האימון (אני כרגע במסה) או שאולי עדיף שני תמרים?

בנוסף בימים שלא מזדמן לי לאכול משהו קטן לפני האימון האם ארוחת ערב (אני מתאמן בערב) כשעה וחצי לפני אימון שכוללת כ-30-35 גרם חלבון כמות סבירה של פחמימה(שלוש פרוסות לחם) ו3 ירקות תספיק? אולי עדיף להוריד קצת ירקות או שזה בסדר?? תודה לעוזרים

IGOR
18-11-13, 14:21
תאכל מה שבא לך לפני האימון..

EliC
18-11-13, 14:36
למה 'משהו קטן'?
אתה זקוק לאנרגיה במהלך האימון לכן שעה וחצי שעתיים לפני האימון צריכה להיות לך ארוחה של פחמימות וחלבונים ברמה שתספק לך אנרגיה לאימון בטח כשאתה במסה!!

ariel12
18-11-13, 15:17
למה 'משהו קטן'?
אתה זקוק לאנרגיה במהלך האימון לכן שעה וחצי שעתיים לפני האימון צריכה להיות לך ארוחה של פחמימות וחלבונים ברמה שתספק לך אנרגיה לאימון בטח כשאתה במסה!!

לא הסברתי את עצמי טוב. בכל מקרה אני אוכל ארוחה מלאה וגדולה כשעה וחצי עד שעתיים לפני האימון. השאלה היא: בימים שלא יוצא לי לאכול בנוסף לארוחה הזאת גם איזה חטיף אנרגיה קטן כעשרים דקות לפני האימון האם הארוחה הזאת תספיק? והאם זה טוב שהיא כןללת הרבה סיבים (שלוש ירקות).
ואם כן אני מצליח להכניס משהו ממש לפני אימון האם עדיף חטיף אנרגיה מסוים או שבכלל עדיף תמרים או תפוח??

gorneo1
18-11-13, 18:17
ממש לפני האימון עדיף משהו שהספיגה שלו מהירה אבל לא מכניס סתם זבל שמכביד על הגוף...
בננה, תפוח או תמרים לצורך הענייין הם הפתרון האידאלי.

ארוחה טובה מאוד לפני אימון [שעתיים לפני] תהיה 70-100 גרם של שיבולת שועל עם קצת דבש + פחית טונה + 50 גרם של שקדים או אגוזים... זה מכיל כל מה שאתה צריך וייתן לך חתיכת בוסט לאימון...

בהצלחה. :)

ariel12
18-11-13, 18:31
טוב אז תודה קודם כל. הלוואי והייתי יכול ליישם את כל מה שאמרת אבל אני בצבא ואין לי אופציה לאכול ככה..אני אוכל פחית טונה עם שלוש פרוסות לחם ו150 גר גבינה ושלוש ירקות בערב זה המקסימום שאני מצליח..
ואם אני אוכל בננה אחרי האימון(יחד עם האבקה), האם לאכול שני תמרים כרבע שעה לפני האימון יהיה טוב? ועדיין לא הבנתי מה אתה אומר לגבי החטיף..מומלץ או לא??

IGOR
18-11-13, 22:32
ממש לפני האימון עדיף משהו שהספיגה שלו מהירה אבל לא מכניס סתם זבל שמכביד על הגוף...
בננה, תפוח או תמרים לצורך הענייין הם הפתרון האידאלי.

ארוחה טובה מאוד לפני אימון [שעתיים לפני] תהיה 70-100 גרם של שיבולת שועל עם קצת דבש + פחית טונה + 50 גרם של שקדים או אגוזים... זה מכיל כל מה שאתה צריך וייתן לך חתיכת בוסט לאימון...

בהצלחה. :)

שיבולת שועל לפני האימון? יש שם מלא סיבים אתה לא חושב שזה כבד מידי גם אם זה שעתיים לפני האימון? הוא יכול להקיא באמצע האימון תקן אותי אם אני טועה..

gorneo1
18-11-13, 23:07
שיבולת שועל לפני האימון? יש שם מלא סיבים אתה לא חושב שזה כבד מידי גם אם זה שעתיים לפני האימון? הוא יכול להקיא באמצע האימון תקן אותי אם אני טועה..

וואלה אחי אני עושה את זה כבר מלא זמן ולא מקיא ברוך השם... חחח...
תנסה זה מלא אנרגיה וזה נכנס בדיוק שצריך...
חוץ מזה 70 גרם אתה בקושי מרגיש...

לכותב הפוסט,
התמרים עדיפים בהרבה על החטיף, בדרך כלל לחטיפים האלה מוסיפים עוד מלא דברים שלא הכי טובים לגוף בלשון המעטה...

בהצלחה.

אופטימוס_פריים
18-11-13, 23:26
למי שלא בצבא, תנסו בארוחה לפני האימון לשלב 2 סוגי אורז, מלא ולבן.
בכיף..

i.sh.
19-11-13, 00:59
אני אצטרף לשאלה.
הארוחה היחידה שאני אוכל לפני אימון היא ארוחת בוקר ואני אוכל בה המון שומנים: 4 פרוסות לחם שיפון, 60 גר׳ גבינה צהובה 28%, 100 גר׳ שמנת של פעם 27%, 3 ביצים- 2 חלמונים. האם זה טוב?

EliC
19-11-13, 01:12
מבאס לחם זה מתפרק נורא מהר אני לא אוכל לחם אז אני לא יכול להגיד לך אבל אחרי שתהיה על 0 פחמימה תאמין לי שגם 50 גרם אורז יתן לך בוסט חח

nadavmoore
19-11-13, 01:45
אני שעה לפני אימון שותה שייק חלבון ואוכל חמאת בוטנים

ariel12
19-11-13, 08:02
למה שומן לפני אימון זה טוב ??

IGOR
19-11-13, 08:47
למה שומן לפני אימון זה טוב ??

שומן חובה להכניס בכל ארוחה. תקרא קצת על משמעותו ותבין שמה שמשמין זה לא השומן..

ariel12
19-11-13, 10:12
ברור לי ששומן חשוב מאוד ובגלל זה חלק נכבד מהתפריט שלי כולל שומן מאגוזים שקדים טחינה אבוקדו וכו'. אבל גם קראתי שמומלץ לא לצרוך שומן וסיבים לפני אימון בגלל זה אני מבולבל...

gorneo1
19-11-13, 10:13
תומך במה שאיגור אומר,
מעבר לזה בארוחה של לפני אימון חשוב להכניס דברים שהגוף יספיק לעכל עד לאימון כדי להשתמש באנרגיה,
אבל לא דברים זבל אלא רק פחמימות מורכבות, לחם מלא או אורז מלא או שיבולת שועל זה מעולה [שעתים או שעה וחצי לפני אימון לא פחות כי אז זה סתם כבד בבטן]
ממש לפני האימון כל סוג של פחמימה פשוטה יותר הוא טוב, אבל בעיקר פירות, תמרים, בננה, תפוח, גם בוטנים זה טוב כי יש בהם הרבה חומצות שומן וחומצות אמינו שהגוף צריך אחרי ותוך כדי אימון...

בקשר לבחור עם המלא שומן בארוחת בוקר, קח בחשבון שהמטבוליזם שלך אחרי הלילה איטי יותר מבשאר היום [הוא עולה לנורמה תוך שעתיים +- ] , אולי עדיף שתעבור למשהו קצת יותר עדין מבחינת אחוזי שומן אבל אם מרגיש לך נוח ככה אז אין סיבה שלא, אתה מכניס מספיק פחמימה וחלבון לפני אימון ככה שאתה מכוסה... :)

אישית אני לא עושה אף פעם אימון רציני בבוקר, מעדיף אירובי ולא קשה מידי, אני חושב שלפני אימון רציני צריך לפחות 3 או 4 ארוחות שהגוף כבר עירני מספיק ומלא בכל מה שהוא צריך לפני...

בהצלחה.

alizah
23-11-13, 06:30
its better to take diet having more carbs

RazLevy
25-11-13, 19:41
לפני אימון סיבים לא מתאים , בעיקר פחימות פשוטות.. תמר כמו שאמרת זה טוב
ותן לי להציע לך דבר שאני תמיד עושה .. בננה אחת גדולה לפני אימון וכמה אגוזים בכיס .. אנרגיה אש :)

IGOR
26-11-13, 15:21
גורנאו אני שונא אותך.. אכלתי היום 100 גרם שיבולת שועל שעתיים לפני האימון ונשבע לך אחרי כמה סטים בבנצ הרגשתי שהכל עולה ושלא נדבר מה היה בדדליפט..

gorneo1
26-11-13, 15:22
חחחחחחחחחחחחחחח, אמרתי לך שלא בבום!!! חחחחח, תתחיל בלאכול קצת...חחחחחחחחח....
לגוף לוקח זמן להתרגל לזה!!!חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי...

IGOR
26-11-13, 15:29
חחח צחק ימנייק צחק.. היה עינוי האימון הזה.. פרשתי משיבולת שועל לפני האימון חח

gorneo1
26-11-13, 15:52
חחחחחחח....

איך הכנת את זה?

shrir1
26-11-13, 16:15
אני חדש כאן ובעולם האימון בכלל.. ואת רוב המונחים שכתבתם כאן אני לא ממש מכיר, אבל נשמע שאתם ממש בעניינים. שמעתי על כמוסות של קפאין שספורטאים לוקחים. יודעים על זה משהו? ואם אני גם ככה שותה 4-5 כוסות קפה ביום, האם זה טוב לצרוך עוד קפאין?

gorneo1
26-11-13, 16:22
אין צורך לתסף בקפאין אם אתה גם ככה שותה מלא קפה, כדור קפאין של 200 מיליגרם הוא מקבילה של 4 כוסות קפה שחור חזקות, מעבר לזה ואתה כבר לא תישן בלילה....

בהצלחה.

IGOR
26-11-13, 17:11
חחחחחחח....

איך הכנת את זה?

בסיר,על בסיס חלב אבל.

gorneo1
27-11-13, 01:21
חחחחחחחחחחח, לא יא גזור!!!! חלב וזה לא הולכים טוב ביחד...

תתחיל בחצי כוס [בערך 30 גרם] עם מים חמים ודבש, זה ייתן לך בוסט וככה גם תתרגל לזה לאט לאט...

בהצלחה.