PDA

צפה בגרסא המלאה : נבחרת העתודה: אשכול שמוקדש לדור העתיד של הענף (מתעדכן)

ניגרי ענק
18-11-13, 17:59
בזמן האחרון אני רואה יותר ויותר חברה מאוד מאוד צעירים שנכנסים ברצינות לענף ומראים תוצאות מעולות לגילם

אמנם הניסיון מלמד שרבים מהם ינשרו ויפנו לכיוונים אחרים בחיים - שזה בסדר גמור ולגיטימי והרבה פעמים גם רצוי - אבל אפשר לגמרי לסמן אחדים כמי שידברו חזק בשנים הקרובות

באשכול הזה אני אתן חשיפה לראויים שביניהם, ואתם מוזמנים לעדכן גם כן לגבי חברים שלכם (אני מדבר רק על מי שמתחרה, התחרה או מתכונן כרגע לתחרות והוא מתחת לגיל 20 - אשכול זה נועד לתת חשיפה לגוזלים בהנחה שהבגירים יותר מככבים מספיק באשכולות אחרים)

בנוסף, אפשר לבקר או להעיר אבל אנא מכם - עשו זאת באופן מכובד
כמובן פרגון יתקבל בברכה

נתחיל בשניים מתוך החבורה המאוד מוכשרת וחרוצה של דני קגנוביץ' - ספורטאים צעירים שמתכוננים כרגע לתחרות של נא"ק

הפחות מוכר, יונתן אברג'יל - עוד לא בן 17, שימו לב איזה ילד מוכשר:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/s403x403/604003_498049000292882_875738436_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/s403x403/1453471_498403336924115_422378133_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/s403x403/1471142_498474943583621_628233657_n.jpg

היותר מוכר, אלי סטרוסה, זכה פעמיים בקטגוריית הנוער באיגוד שלו - רק בן 18:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/s403x403/1456595_751786181502497_810804817_n.jpg

בצד שמאל:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/943463_493967910676367_281814720_n.jpg

כישרון גדול שעובד עם איאל חסון: קובי יפרח גם כן באזור גיל 17!

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/1004656_10201089006021282_1999351704_n.jpg

בצד שמאל:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1186078_586197508085235_556492862_n.jpg

Raw
18-11-13, 18:14
נראים מצויין בעיקר קובי יפרח, בתמונה הראשונה שהוא עושה סייד צסט היד האחורית שלו נראית מסונטלת...
אבל אני מאמין בגלל שהוא רק בן 17 רוב הסיכויים שלא...

אמרון
18-11-13, 18:36
שיהיה לכולם בהצלחה הכי חשוב שיעשו הכל בשכל ולא לקפוץ מעל הפופיק .

יש גם את אלי מהפורום שנראה טוב והוא מתכונן לתחרות הזאת .

ניגרי ענק
18-11-13, 18:48
נכון, אלי כהן - אני אעלה גם תמונות שלו בהמשך

EliC
19-11-13, 00:10
שיהיה לכולם בהצלחה הכי חשוב שיעשו הכל בשכל ולא לקפוץ מעל הפופיק .

יש גם את אלי מהפורום שנראה טוב והוא מתכונן לתחרות הזאת .

תודה רבה :)
נוער של נאק רמה הכי גבוהה והנושא הזה יראה את זה.

ניגרי אל תשכח את שגב שושן חיטוב פסיכי

Homie
19-11-13, 00:34
לא קצת חבל בגיל כזה להתחיל עם ממתקים?
אני לא המומחה הכי גדול בזה אבל זה בטוח לא טוב לשחק עם המערכת ההורמונלית לפני שהגיעה לבגרות

EliC
19-11-13, 00:43
אני לא המומחה הכי גדול בזה אבל זה בטוח לא טוב לשחק עם המערכת ההורמונלית לפני שהגיעה לבגרות

אם אתה שואף רחוק, לדעתי חבל לבזבז זמן ..
מה זה משנה אחרי הכל אם תגיע לרמה תחרותית גבוהה אתה בטוח תגרום נזק במוקדם או במאוחר.
כמובן שלא כדאי להתחיל בחומרים נורא כבדים בגיל המדובר מאחר ויש לך עוד המון לאן להתקדם עם חומרים חלשים.

מר מקרר
19-11-13, 00:44
נראים מצויין בעיקר קובי יפרח, בתמונה הראשונה שהוא עושה סייד צסט היד האחורית שלו נראית מסונטלת...
אבל אני מאמין בגלל שהוא רק בן 17 רוב הסיכויים שלא...

אין קשר לגיל

DanikNAC
19-11-13, 01:40
אי אפשר שלא להזכיר את שגב שושן פוטנציאל אדיר..
מתכומן לתחרות שניה שלו
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1474463_10200405646977701_1781136180_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1450904_10200405646697694_549119480_n.jpg

DanikNAC
19-11-13, 01:42
לנושא קובי יפרח אחד החולניים שיצא לי לראות
קשיחות כזאת בגיל כזה נדיר מאוד

JuJitsu
19-11-13, 08:35
כיף לראות... באמת. יופי של נושא.

מנחם בגין
19-11-13, 10:00
אני מבין שכל הנ"ל בונים על יומיות בצבא (אם בכלל יעשו)

אלברט ברכה
19-11-13, 11:16
אם אתה שואף רחוק, לדעתי חבל לבזבז זמן ..
מה זה משנה אחרי הכל אם תגיע לרמה תחרותית גבוהה אתה בטוח תגרום נזק במוקדם או במאוחר.
כמובן שלא כדאי להתחיל בחומרים נורא כבדים בגיל המדובר מאחר ויש לך עוד המון לאן להתקדם עם חומרים חלשים.

אף אחד מהם לא יגיע לרמה תחרותית גבוהה.
רמה תחרותית גבוהה = מאור זרדז, עמית ספיר, יוני האנה.

אלברט ברכה
19-11-13, 11:18

אתה תשאל אותם הם בכלל יגידו לך שהם טבעיים...

the pharmacist
19-11-13, 11:28
רמה תחרותית גבוהה = .

לא ניתן לדעת כבר עכשיו זה תלוי בהרבה גורמים: גנטיקה, מצב כלכלי ובכלל רצון להתמיד בתחום.
גם המשפט הזה . גם השמות שציינת הם הרמה הגבוהה ביותר . זה כמו להגיד לילד בן 16 שמשחק כדורגל יחסית טוב שהוא לא יהיה נייאמר . יש מספיק מקום להצליח

אמרון
19-11-13, 11:46

מה שונה מאור זרדז עמית ספיר או יוני האנה מכל ילד שבתמונה?

אף אחד לא נולד מאור זרדז זה תהליך של שנים שההצלחה העיקרית היא התמדה פשוט שטויות שאתה קובע לאנשים מה הם יגיעו ומה הם לא .

ואני לא מבין למה כל תגובה שלך אנטי. תפרגן, סך הכל חברה צעירים שגם אם הם יפסיקו אין שום דבר רע בזה.עדיף שהם יתאמנו וישקיעו במקום לשבת בשכונה ולעשן נרגילה עם החברה כל היום.

ניגרי ענק
19-11-13, 12:21
ברכה אתה מדבר שטויות, לא בפעם הראשונה כמובן
אני מבין שאתה מת מקנאה, אבל חלק מהספורטאים הכי טובים בעולם לא נראו כמו אברג'יל או יפרח כשהיו בגילם, אני אומר לך את זה בוודאות

האם הם יגיעו למקומות האלה? מעטים מגיעים
וזה תלוי במיליון ואחד פרמטרים

אבל להגיד עכשיו ש"הם לא יגיעו" רק בגלל שאתה אוכל את הלב עם כפית כשאתה רואה ילדים מוכשרים כאלה שמסוגלים מנטאלית לעשות את מה שאתה לא תעשה גם בעוד 568964 גלגולי חיים, זה ממש לא במקום

אתה יכול לנבא איך ייראה קובי יפרח בעוד - נניח 15 שנה?

מה אתה מזיין פה מוח?

אה ועוד דבר" שקול מילים אם אתה עונה לי, יש לי אפס סובלנות כלפיך

ניגרי ענק
19-11-13, 12:26
אלי כהן 14 יום לפני תחרות:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/579282_10152021147777660_2126160825_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1471360_10152021147892660_774768695_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1000629_10152021148072660_1247487517_n.jpg

ניגרי ענק
19-11-13, 12:30
אני אוסיף ואחזק את ישראל: אני רואה נוער ששורץ על ספסלים ציבוריים עם נרגילות, אני רואה נוער שמשמין ושותה ומתעסק כל היום בפייסבוק

לא כל הנוער הוא כזה, כמובן - יש גם נוער נפלא שתורם ועושה ומתנדב

אבל ישנה תופעה של עצלנות והשמנה, זו תופעה שמאפיינת את דור הפייסבוק, לא את כולו - אבל חלק הרבה יותר גדול מכפי שהיה רצוי

אני חושב שעל הרקע הזה, חבורה של צעירים שמתמסרת באופן כל כך מחייב לספורט קשה שכזה - בעיקר מנטאלית - זו בשורה מרנינה ולא רק שאפשר לפרגן - צריך אפילו

nadavmoore
19-11-13, 12:59
מצד אחד, לדעתי זה יפה שהם באמת משקיעים ובאמת הגיעו לרמה גבוהה.
מצד שני אם זה "שיגעון ילדות" שיעבור להם נגיד עוד שנה שנתיים (כי כולנו יודעים איך זה בגלאים האלו, לפחות החבר'ה הקצת יותר מבוגרים פה) אז כל הקטע עם הממתקים והסיכון הזה שהם לוקחים לדעתי לא שווה לפחות עדיין לא בגיל הזה. אבל הרמה של רוב החבר'ה בתמונות פה בהחלט מרשימה.

Homie
19-11-13, 13:08
אלי אני לא מפגר, ברור שיש ממתקים ויש ממתקים, כמו שציינתי, לשחק עם המערכת ההורמונלית בגיל כזה צעיר לא בטוח שזה הצעד הכי חכם.

אמרון
19-11-13, 13:32
אלי אני לא מפגר, ברור שיש ממתקים ויש ממתקים, כמו שציינתי, לשחק עם המערכת ההורמונלית בגיל כזה צעיר לא בטוח שזה הצעד הכי חכם.

אתה צודק לגבי זה אבל זה לא המקום לדון על זה הבעיה לא אצלהם אלא אצל מי שמוכר להם.

ניגרי ענק
19-11-13, 13:48
לכאורה

אלברט ברכה
19-11-13, 14:02

אף אחד לא נולד מאור זרדז זה תהליך של שנים שההצלחה העיקרית היא התמדה פשוט שטויות שאתה קובע לאנשים מה הם יגיעו ומה הם לא .

ואני לא מבין למה כל תגובה שלך אנטי. תפרגן, סך הכל חברה צעירים שגם אם הם יפסיקו אין שום דבר רע בזה.עדיף שהם יתאמנו וישקיעו במקום לשבת בשכונה ולעשן נרגילה עם החברה כל היום.

אני אנטי חומרים בגיל 17 לא רק מהסיבות הבריאותיות אלא כי אין מתאמן יחסית מתחיל, בטח בגיל 17 שצריך להשתמש לא מבחינת בריאות ולא מבחינת רמת אימונים.
ילד בן 17 שרוצה עתיד בתחום צריך לדעת להתאמן, אנטומיה, פיזיולוגיה וכו' לא פרמקולוגיה וסייקלים.

אני לא קובע שהתוצאות יהיו פחות או יותר, אני די בטוח שהם לא יתמידו ויעסקו בזה בצורה שה3 האחרים שציינתי עושים.

ניגרי - צודק, זה באמת לכאורה.

EliC
19-11-13, 14:31

מה אתה מתרגש ממנו הוא מחפש בכוח פוסטים להגיב עליהם באופן שלילי כל היום, תבחן הודעה הודעה שלו כאן בפורום.. הבנאדם פועל במגמתיות נגטיבית כלפי כל תחום פיתוח הגוף

ניגרי ענק
19-11-13, 15:33
אני אנטי חומרים בגיל 17 לא רק מהסיבות הבריאותיות אלא כי אין מתאמן יחסית מתחיל, בטח בגיל 17 שצריך להשתמש לא מבחינת בריאות ולא מבחינת רמת אימונים.
ילד בן 17 שרוצה עתיד בתחום צריך לדעת להתאמן, אנטומיה, פיזיולוגיה וכו' לא פרמקולוגיה וסייקלים.

אני לא קובע שהתוצאות יהיו פחות או יותר, אני די בטוח שהם לא יתמידו ויעסקו בזה בצורה שה3 האחרים שציינתי עושים.

ניגרי - צודק, זה באמת לכאורה.

"די בטוח", על סמך מה בדיוק?
אתה לא מכיר את הילדים האלה, מעולם לא החלפת אתם מילה
חבל שאתה מחפש תמיד לקלקל את החגיגה בכוח, מילא ביקורת לגיטימית - אתה נגד וכך וכך - זה בסדר גמור
אבל היית חייב לקבוע ש"הם לא יגיעו"
בשביל מה?

אלברט ברכה
19-11-13, 18:20
"די בטוח", על סמך מה בדיוק?
אתה לא מכיר את הילדים האלה, מעולם לא החלפת אתם מילה
חבל שאתה מחפש תמיד לקלקל את החגיגה בכוח, מילא ביקורת לגיטימית - אתה נגד וכך וכך - זה בסדר גמור
אבל היית חייב לקבוע ש"הם לא יגיעו"
בשביל מה?

אני לא אומר שום דבר מוחלט, אבל לעלות להתחרות בגיל צעיר, להתחיל להשתמש בגיל צעיר (בוא לא נהיה מצחיקים ונעמיד פנים שזה "אולי").
אם אתה שואל אותי? מי שרוצה לבנות את עצמו במשהו צריך ללמוד ולקבל את הבסיס, ולא ישר לפנות לקיצורי דרך וכו'.

ילד בן 17 צריך לדעת את שמות השרירים, לא שמות החומרים.
ובכלל, לא רואה סיבה שילדים בני 17 עם ותק של שנתיים מינוס אימונים ילכו להתחרות בכלל, זה זילות של הענף ואנשים צריכים להבין שלא דבר צריך ויכול לבוא בקלות, you have to earn את השימוש בחומרים וההשתתפות בתחרות.

אבל שוב, אם לכם זה נראה לגיטימי שילדים בני 17 משתמשים בחומרים ושלכל אחד יש מקום להתחרות ללא קשר לרמתו והפזם שלו, אז אין באמת על מה להתווכח.

ואמרון - מה זה הבעיה אצל מי שמוכר להם?
ילד בן 17 שרוצה לעשן\לשתות\להתמסטל ימצא בקלות דרך.

אמרון
19-11-13, 18:28
טוב חברים בטלו את התחרות מעכשיו רק מי שמעל גיל 20 יכול להתחרות

gorneo1
19-11-13, 18:49
אני קורא כאן את כל הדעות, ורואה את כל התמונות, אבל כמו נדב אני חצוי פה בדעותי...
מצד אחד יש בי אהבה מאוד גדולה לתחום ובמיוחד בשנתיים האחרונות...
מצד שני אני הרבה יותר מבוגר ויודע שאצלי זאת לא אפיזודה חולפת כמו שנאמר פה...
אז מה שאני עושה ומסתכן בו נעשה מתוך מקום הרבה יותר משכיל...

אני מאמין שהחברה האלה יגיעו רחוק כי כבר יש להם מומנטום, אני רק מרחם על מי שייעשה לעצמו נזק עכשיו ולא יילך עם זה קדימה כדי שזה באמת יהיה שווה את זה [לא יודע אם זה באמת שווה את זה פה בארץ]
...

על כל פנים החברה נראים מעולה!
ממש רואים שעם השנים הרמה מתפסת כל פעם יותר [גם החומרים משתפרים אולי זה קשור :/ ]

את המילים הבאות רציתי להקדיש דווקא לאלי כהן, קנה מצלמה!!! חח... :)

סתם, מכל החברה שמתאמנים לתחרות אתה הכי פעיל פה בפורום, בהתחלה שהעלית תמונות נראית כאילו הגוף שלך נכנס לקטסטרופה והכל מצטמק, בהמשך לזה ובניגוד לזה, ככל שאתה מעלה יותר תמונות אני מתחיל לשנות את הדעה שלי, אתה מתחיל להראות יותר טוב מתמונה לתמונה, יש לך פוטנציאל יותר גדול מלשאר החברה פה לדעתי ואני לא שופט פה אף אחד, אבל רק אם תתמיד בזה... על כל פנים שיהיה לך ולכל החברה שנותנים מעצמם ועולים לבמה בהצלחה.

לכל מי שמגיב בפוסט אני מבקש להגיב בפרופורציה, ידוע שיש ממתקים בתחום, ידוע שלוקחים אותם החברה שמעלים הילוך וידוע שאת האמת שכמעט ב99 אחוז אי אפשר בלי זה לעלות להתחרות כי כבר אין מקומות נקיים, אבל באותה נשימה ידוע שבלי לקרוע את התחת ולתת 400 אחוז מעצמך זה לא משנה מה תיקח אתה לא תראה תוצאות...
קצת כבוד לחברה.

:)

ניגרי ענק
19-11-13, 19:01
לא יודע אם החברה האלה למדו את שמות השרירים ולמדו לעומק עניינים של פיזיולוגיה (שזה אכן רצוי ואני ממליץ לכל מי שרציני בספורט) אבל אני כן יודע איזה דיאטה הם עושים

תשים בצד את נושא החומרים כן או לא כי זאת ספקולציה
הדיאטה האימונים והקרדיו זו לא ספקולציה - זו עובדה

אלה ילדים חרוצים ורציניים במה שהם לקחו על עצמם ואני יודע להעריך את זה
בעניין הפוטנציאל, שוב זה מאוד מאוד קשה לראות לאן הם יתפתחו, כרגע אני רואה בסטרוסה ואברג'יל פוטנציאל נפלא כי הגוף שלהם מאוזן בצורה נדירה

לאן הם ייקחו את זה, תלוי במיליון ואחד דברים, כאמור

EliC
19-11-13, 21:26
אני קורא כאן את כל הדעות, ורואה את כל התמונות, אבל כמו נדב אני חצוי פה בדעותי...
מצד אחד יש בי אהבה מאוד גדולה לתחום ובמיוחד בשנתיים האחרונות...
מצד שני אני הרבה יותר מבוגר ויודע שאצלי זאת לא אפיזודה חולפת כמו שנאמר פה...
אז מה שאני עושה ומסתכן בו נעשה מתוך מקום הרבה יותר משכיל...

אני מאמין שהחברה האלה יגיעו רחוק כי כבר יש להם מומנטום, אני רק מרחם על מי שייעשה לעצמו נזק עכשיו ולא יילך עם זה קדימה כדי שזה באמת יהיה שווה את זה [לא יודע אם זה באמת שווה את זה פה בארץ]
...

על כל פנים החברה נראים מעולה!
ממש רואים שעם השנים הרמה מתפסת כל פעם יותר [גם החומרים משתפרים אולי זה קשור :/ ]

את המילים הבאות רציתי להקדיש דווקא לאלי כהן, קנה מצלמה!!! חח... :)

סתם, מכל החברה שמתאמנים לתחרות אתה הכי פעיל פה בפורום, בהתחלה שהעלית תמונות נראית כאילו הגוף שלך נכנס לקטסטרופה והכל מצטמק, בהמשך לזה ובניגוד לזה, ככל שאתה מעלה יותר תמונות אני מתחיל לשנות את הדעה שלי, אתה מתחיל להראות יותר טוב מתמונה לתמונה, יש לך פוטנציאל יותר גדול מלשאר החברה פה לדעתי ואני לא שופט פה אף אחד, אבל רק אם תתמיד בזה... על כל פנים שיהיה לך ולכל החברה שנותנים מעצמם ועולים לבמה בהצלחה.

לכל מי שמגיב בפוסט אני מבקש להגיב בפרופורציה, ידוע שיש ממתקים בתחום, ידוע שלוקחים אותם החברה שמעלים הילוך וידוע שאת האמת שכמעט ב99 אחוז אי אפשר בלי זה לעלות להתחרות כי כבר אין מקומות נקיים, אבל באותה נשימה ידוע שבלי לקרוע את התחת ולתת 400 אחוז מעצמך זה לא משנה מה תיקח אתה לא תראה תוצאות...
קצת כבוד לחברה.

:)

תודה על החיוביות והפרגון, חשוב בימים האלה.
כן המצלמה נוראית היה לי גלאקסי 2 ועכשיו יש לי מיני אז המצלמה בערך 'מיני' (חצי) באיכות.. לא רואים כמעט הפרדות או ורידים שנראים במציאות וחבל.. :)

מנחם בגין
20-11-13, 12:26
שוב, השאלה מהם יעשו עוד שנה - שנה וחצי שיתגייסו, ורובם לא יוכלו להתאמן ולהקפיד על תזונה

לא מבין מה הטעם להגיע לרמה כזו שאתה יודע שיש לך שירות של 3 שנים לפניך..

AchiliZ
20-11-13, 14:10
בהחלט רמה גבוהה פה של חלק מהבחורים על זה מגיע להם כול הכבוד מה שכן אני חייב לומר שלהריץ ת'עסק מתחת ל21 זה חבל מאוד.
מבחינה צבאית אני מסכים עם פאנק הטרול יש פה שתי אפשרויות לפחות ככה אני רואה את זה, 1 זה הישתמטות ו-2 זה גיוס בתפקיד עציץ כדי להמשיך ולהתקדם בתור ספורטאי(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).
תראו אופציה מס' 2 היא הלגיטימית ביותר מבין השניים יש גם המון חבר'ה שעושים את זה בלי קשר לתחום העיקר לסמן v על הצבא,בכול מקרה יש לי הרבה דיעות על אנשים כאלה אבל אני תמיד שומר אותם לעצמי זה שעשיתי קרבי לא עושה אותי יותר טוב מאפחד(על הישתמטות אני חושב שאין צורך להרחיב נכון?).

ניגרי אני מסכים שעדיף שישקיעו בחדר כושר ולא בנרגילות וספסלים אין ספק אבל האם קהילת הבאדיבילדינג בדגש על התחרותי(לא החבר'ה שעושים את זה בשביל הפאן) בקטוגריית הנערים (לפני גיוס)מועילה למדינה? לא בהכרח.

ודבר אחרון אני באמת רוצה להבין למה אתה מיתכוון כשאתה אומר כישרון כי זה באמת כבר מצחיק אותי כול פעם מחדש....רונאלדו כישרון עילאי,זלאטן איברהימוביץ' כשרון ענק אבל מזה קשור לפאמפיקנג בחדר כושר?

מנחם בגין
20-11-13, 15:16
כשהוא רשם כישרון - נראה לי שהוא התכוון ל גנטיקה, יכולת התמדה, כוח רצון וכו'
שזה בהחלט ניכר אצל כל מי שהוזכר מעלה.

ניגרי ענק
20-11-13, 15:18
הכוונה ב"כישרון" זה למושג שהוגדר בעבר כ"גנטיקה"
יש אנשים שמה שלא יעשו, המסגרת שלהם לא מתאימה לבנות עליה גוף לתחרויות
ויש כאלה, כמו אברג'יל כמו סטרוסה, שהם ההפך
לזה התכוונתי, וכן זהו סוג של סלנג
ואכן הדוגמא שהבאת קצת בעייתית, כי אין דומה כשרונו של סטרוסה לכשרונו של כריסטיאנו (למעשה אין שום דבר שדומה לכישרון של כריסטיאנו)
מקווה שעכשיו זה ברור

EliC
20-11-13, 16:50
בהחלט רמה גבוהה פה של חלק מהבחורים על זה מגיע להם כול הכבוד מה שכן אני חייב לומר שלהריץ ת'עסק מתחת ל21 זה חבל מאוד.
מבחינה צבאית אני מסכים עם פאנק הטרול יש פה שתי אפשרויות לפחות ככה אני רואה את זה, 1 זה הישתמטות ו-2 זה גיוס בתפקיד עציץ כדי להמשיך ולהתקדם בתור ספורטאי(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).
תראו אופציה מס' 2 היא הלגיטימית ביותר מבין השניים יש גם המון חבר'ה שעושים את זה בלי קשר לתחום העיקר לסמן v על הצבא,בכול מקרה יש לי הרבה דיעות על אנשים כאלה אבל אני תמיד שומר אותם לעצמי זה שעשיתי קרבי לא עושה אותי יותר טוב מאפחד(על הישתמטות אני חושב שאין צורך להרחיב נכון?).

ניגרי אני מסכים שעדיף שישקיעו בחדר כושר ולא בנרגילות וספסלים אין ספק אבל האם קהילת הבאדיבילדינג בדגש על התחרותי(לא החבר'ה שעושים את זה בשביל הפאן) בקטוגריית הנערים (לפני גיוס)מועילה למדינה? לא בהכרח.

ודבר אחרון אני באמת רוצה להבין למה אתה מיתכוון כשאתה אומר כישרון כי זה באמת כבר מצחיק אותי כול פעם מחדש....רונאלדו כישרון עילאי,זלאטן איברהימוביץ' כשרון ענק אבל מזה קשור לפאמפיקנג בחדר כושר?
מועיל למדינה לא בהכרח.
זה ספורט שכל אחד הוא ספורטאי לעצמו ובקושי לאיגוד שאליו הוא משתייך, מאחר שה'זנות' שהולכת במעברי איגודים כל שני וחמישי רבה מאוד.
מה שכן - לראות דבר כתמונה שמצורפת למטה זה בהחלט מעורר התפעלות וגאווה קטנה למדינה עצמה:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943597_4428736810505_68029808_n.jpg

gorneo1
20-11-13, 17:08
אנחנו לא נפתח את הדיון הזה, אבל הבחורצ'יק הזה לא עשה צבא כדי לעלות לשם עם דגל??!!!!

גאווה זה לא להתקלח 27 יום כי אתה בעזה הורג מחבלים כדי שלא יתפוצצו פה באוטובוסים!!! זאת גאווה!!!

nadavmoore
20-11-13, 17:10
א. החבר'ה פה מ-א-ו-ד מוכשרים, אני חושב שמעטים החבר'ה שיכולים להגיע לרמה הזאת בגיל 16-17 גם עם מליון ממתקים. זה לא בא ברגל.

ב. דני עם דגל ישראל עליו זה הדבר הכי אבסורדי ומצחיק בעולם. שום גאווה ישראלית אין פה אלא ציניות מוחלטת.

AchiliZ
20-11-13, 17:48
מועיל למדינה לא בהכרח.
זה ספורט שכל אחד הוא ספורטאי לעצמו ובקושי לאיגוד שאליו הוא משתייך, מאחר שה'זנות' שהולכת במעברי איגודים כל שני וחמישי רבה מאוד.
מה שכן - לראות דבר כתמונה שמצורפת למטה זה בהחלט מעורר התפעלות וגאווה קטנה למדינה עצמה:

אתה צעיר והשכל שלך עדיין בתחתונים זה כול מה שאני מבין בתגובה הילדותית הזאת לאור העובדה שכול הפורום יודע מה באמת קרה שם....אני עצמי רוב הזמן מתנהג כמו אידיוט כדי לעשות צחוקים בחיים האמיתיים ובאמת לא מעניין אותי מה אנשים חושבים אבל כשצריך לתת רצינות במקרים מסויימים (לדוגמא הפוסט הנוכחי)אני הראשון שמגדיל ראש אבל התגובה שלך באמת לא לפה ולא לשם אלא חוסר הבנה מוחלט אבל אתה צעיר עוד תבין

גורנאו עזוב כול לוחם יודע דבר אחד:מי שלא עבר לא יודע ולעולם לא יבין

igal1992
20-11-13, 19:13
(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).

לא רק על פי חוק זה לא ספורט. כל קשר בין תצוגת היופי הזאת בה המנצח נקבע ע"פ קריטריונים סובייקטיבים למונח "ספורט" הוא מקרי בהחלט.

TrueBlood
20-11-13, 19:55
חאלס להיות מורעלי קרבי כבר חאלס.
מה לעשות שצה״ל לא אפשר לו להמשיך בפיתוח הגוף... לא חסרים תפקידים בצהל שלא היו פוגעים לו בפיתוח הגוף אבל צה״ל הלך ראש בקיר כי ככה זה הצבא שלנו...

אני חושב שזה שהוא התעטף בדגל ישראל זה כבוד ושהוא אפילו לא חייב היה לעשות את זה בכלל, עם זה שהמדינה לא באה לקראתו גם...
הוא בין הבודדים שיש להם סיבה מוצדקת ״להשתמט״, והוא מוכיח את עצמו (הראשון בארץ שמתפרנס נטו מפיתוח גוף - חתם חוזה עם חברה מחול).

מנחם בגין
20-11-13, 20:53
אלי, פתחת פה תיבת פנדורה.
בכל מקרה, בואו לא נשפוט את דני, כל אחד ונסיבות חייו.

JuJitsu
20-11-13, 21:32
בתור לוחם (אם לא מחשיבים את הדעה של ההומאים שלובשים ספידו) לשעבר ,עזבו תחברה, יש אלף ואחד ג'ובניקים בצהל, אם יהיה עוד כמה שעוד מפתחים עם זה דבר איכותי טוב כמו פיתוח אז יאללה.

gorneo1
20-11-13, 22:50
לא יודע, לדעתי אין שום כבוד למדינה ממישהו שלא כיבד את החובות שלו במדינה....

וואלה הייתי 4 שנים בצבא, ועם יד על הלב היה לי מאוד קשה, באתי גם אני כספורטאי מספורט הרבה יותר תחרותי ודורש [לחימה משולבת- והייתי מתחרה וזוכה דיי הרבה] וגם לי זה הרס, אבל בסה"כ לא הייתי מוותר על שנייה ממה שתרמתי, אני חושב שאם הוא ועוד הרבה היו מתאמצים מספיק הם היו מוצאים תפקיד ג'וב שהיה מאפשר להם להמשיך להתאמן... ויש לי מספיק חברים שהמשיכו להתאמן תוך כדי צבא, אז הם עשו פחות, אבל עשו!!!

AchiliZ
20-11-13, 23:49
לפי דעתי צריך לעזוב את העיניין הצבאי בצד פה ולמחוק תתגובה המטופשת של אליק ביחד עם התמונה במילא כול מי שתומך בדבר הזה הוא ילד לפני גיוס שלא מבין מה המשמעות של הצבא בארץ ומן הסתם הדעה שלהם בנושא הזה שווה לתחת ככה שחבל על הויכוח.

עמרי מרג
21-11-13, 01:33

גם במגבלות התגובות הרגילות והמעייפות כבר עד זרא שלך, התגובה/קביעה הזאת מטופשת ונמוכה באופן יוצא דופן.

gorneo1
21-11-13, 10:55
לשם שינוי אני דווקא חושב שאלברט בחלקו דיי צודק, רמה תחרותית החברה פה מגיעים, רמה גבוהה החברה פה מביאים,
רמה תחרותית גבוהה יש באמת רק למעטי מעטים וביניהם את מי שהוא ציין אבל עוד כמה חברה פה בארץ...
[איתי בושרי לדוגמא וכו'...]

אמרון
21-11-13, 11:09
כמה עובדות שחלקכם אולי לא יודעים פיתוח גוף זה ספורט שמוכר בוועד האולימפי וראיתי את התעודות איגוד ifbb זה איגוד שמוכר בתרבות הספורט בישראל ובוועד האולימפי.

ולמי שלא יודע אני קיבלתי ספורטאי מצטיין בזמנו ורק דרך איגוד ifbb אפשר להשיג ספורטאי מצטיין בתנאי שהתחרת בעבר בifbb ואתה באמת מתאים ככה שזה עובדה אין מה להתווכח .
דני לא קיבל שום הכרה כי מבחינת הצבא ומבחינת המדינה הוא לא התחרה בשום תחרות .
אני לא מביע פה דיעה אני אומר עובדה.

בשביל זה אני אומר כל החברה שבאמת רוצים להמשיך עם זה וזה חשוב להם שילכו להתחרות בifbb ויגישו מועמדות לספורטאי מצטיין זה תהליך שלוקח זמן וצריך לפחות שנה לפני הגיוס להתחיל אותו .

אלברט ברכה
21-11-13, 12:09

כל עוד יעשו צבא זה כבר משהו. בסוף מי שרוצה מוצא את עצמו באיזה תפקיד שהוא רוצה.
מעניין איך הצבא רואה שימוש בסטרואידים ואיך זה עולה בבדיקות דם בזמן הצבא...

Homie
21-11-13, 13:31
על איזה בדיקות אתה מדבר בדיוק?

מנחם בגין
21-11-13, 14:35
לא זכור לי שבשירות הצבאי שלי עברתי בדיקת דם..

עברתי בדיקת סמים אקראית, אבל לא בדיקת דם.

AchiliZ
21-11-13, 14:39
כמה עובדות שחלקכם אולי לא יודעים פיתוח גוף זה ספורט שמוכר בוועד האולימפי וראיתי את התעודות איגוד ifbb זה איגוד שמוכר בתרבות הספורט בישראל ובוועד האולימפי.

ולמי שלא יודע אני קיבלתי ספורטאי מצטיין בזמנו ורק דרך איגוד ifbb אפשר להשיג ספורטאי מצטיין בתנאי שהתחרת בעבר בifbb ואתה באמת מתאים ככה שזה עובדה אין מה להתווכח .
דני לא קיבל שום הכרה כי מבחינת הצבא ומבחינת המדינה הוא לא התחרה בשום תחרות .
אני לא מביע פה דיעה אני אומר עובדה.

בשביל זה אני אומר כל החברה שבאמת רוצים להמשיך עם זה וזה חשוב להם שילכו להתחרות בifbb ויגישו מועמדות לספורטאי מצטיין זה תהליך שלוקח זמן וצריך לפחות שנה לפני הגיוס להתחיל אותו .

למרות שזה ממש לא עינייני(ולא מעניין אותי האמת)ואתה לא חייב לענות על זה אבל סתם בשביל מידע כללי פה למי שלפני צבא המידע הזה יכול לעזור ולתת פרופורציות לגבי התהליך.
איך קיבלתה את התואר מצה"ל ואיך אתה מתקדם איתו היום?
אולי החבר'ה פה יפנו בדרך שלך ולא יעשו שטויות

מנחם בגין
21-11-13, 15:05
על זה דודו ארז היה אומר : "הרי זה אפסוווווווארד"

אלברט ברכה
21-11-13, 15:31
על איזה בדיקות אתה מדבר בדיוק?

לא לוקחים בדיקות דם בצו ראשון או בגיוס?
לא זוכר, זה היה ככ מזמן אצלי..

igal1992
21-11-13, 16:44

אפשר קישור שתומך בנאמר כאן?

בכל מקרה, אני לא רואה הבדל בין תחרות פיתוח גוף לתחרות מלכת יופי או לתחרות בישול לצורך העניין. הדרך של המתחרים בפיתוח גוף כוללת אולי פעילות ספורטיבית, קרי, האימונים בחדר כושר (וגם זה בעידן החומרים היום הופך לשולי אבל זה לדיון אחר), אבל התחרות עצמה לא כוללת "משחק" או חוקים ברורים כמו בכדורגל, כדורסל, הרמת משקולות ואפילו פאוורלפיטינג. זהות המנצח בתחרות נקבעת חד וחלק ע"י טעמם האישי של השופטים שמסתמכים על קריטריונים של יופי שהם סובייקטיביים לגמרי (מי קבע שמתחרה א' חטוב \דחוס\ גדול יותר ממתחרה ב'\ג'\ד'? מי קבע לאיזה מתחרה פורפורציות טובות יותר?) כך שאי אפשר לבוא ולקרוא לדבר כזה "ספורט". אומנות מתקבל יותר על הדעת.

gorneo1
21-11-13, 17:41
ספורט הוא ההליך, אומנות הוא התוצר...

gorneo1
21-11-13, 17:54
היא*...

ניגרי ענק
21-11-13, 18:14
אפשר קישור שתומך בנאמר כאן?

בכל מקרה, אני לא רואה הבדל בין תחרות פיתוח גוף לתחרות מלכת יופי או לתחרות בישול לצורך העניין. הדרך של המתחרים בפיתוח גוף כוללת אולי פעילות ספורטיבית, קרי, האימונים בחדר כושר (וגם זה בעידן החומרים היום הופך לשולי אבל זה לדיון אחר), אבל התחרות עצמה לא כוללת "משחק" או חוקים ברורים כמו בכדורגל, כדורסל, הרמת משקולות ואפילו פאוורלפיטינג. זהות המנצח בתחרות נקבעת חד וחלק ע"י טעמם האישי של השופטים שמסתמכים על קריטריונים של יופי שהם סובייקטיביים לגמרי (מי קבע שמתחרה א' חטוב \דחוס\ גדול יותר ממתחרה ב'\ג'\ד'? מי קבע לאיזה מתחרה פורפורציות טובות יותר?) כך שאי אפשר לבוא ולקרוא לדבר כזה "ספורט". אומנות מתקבל יותר על הדעת.

תגדיר את זה איך שבא לך
העובדה היא שכבר עשרות שנים שמשרד הספורט מעניק מעמד של ספורטאי מצטיין לצעירים שעוסקים בפיתוח גוף ומקבלים המלצה מנשיא ifbb
למה דווקא ממנו? מכוח האינרציה, כנראה
זה משהו שנקבע הרבה לפני שקמו פה עוד איגודים, ולאף אחד אין כוח פוליטי לשנות אותו למרות שהיו כמה ניסיונות שנכשלו
אני מניח ששטח משוחרר לא יוחזר ולכן ככה גם ימשיך להיות
אגב, לידיעתי המשרד מאוד קמצן בתקנים שהוא מאשר לענף, ועד כמה שאני מבין מדובר בתקן אחד בשנה, ככה שצה"ל לא ממש עומד להתמוטט מהסיפור הזה
אגב אני יודע ממקור ראשון שחלק מהילדים שקיבלו מעמד של ספורטאי מצטיין כלל לא התמידו בספורט, חלקם סיימו צבא ואפילו לא מתאמנים היום
מצד שני כמה מהכדורגלנים שזכו לאותו המעמד הגיעו לרמות מקצועניות אחרי ליגת נוער? ממש לא הרבה

ניגרי ענק
21-11-13, 18:26
חוזרים לנושא: עוד בחור בעל פוטנציאל מצוין - בן סירה הרוש, אחיו של מוטי הרוש
גנטיקה טובה מאוד, שימו לב אליו - עוד לא בן 18:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1426637_696570163700058_104970028_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1426218_763022433723186_2049622230_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/994046_420029191459895_119206750_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/1239009_394107334052081_798965487_n.jpg

gorneo1
21-11-13, 22:35
עכשיו זה פוטנציאל!!

meirn
21-11-13, 22:52
חבל לי על הילד האחד מבין כל אלה, שלקח ממתקים ו"הקריב" את הבריאות שלו בגיל כל כך צעיר, כדי שבסוף יגלה שכל זה אפיזודה חולפת או שיגעון נעורים. איפה אבירי המוסר שמלינים על כל יושבי הפארקים\מעשני הנרגילות\שומעי המזרחית, שיעצרו את סוחרי הסמים שמוכרים לילדים טיפשים חומרים.
אם כבר דור אינסטנט ודור פייסבוק הדוג' הטובה ביותר היא הקפיצה מעל הפופיק ובריחה לממתקים כשהגוף כל כך פורה הורמונלית...

EliC
22-11-13, 00:23
עכשיו זה פוטנציאל!!

חח.. ואיך הוא יותר פוטנציאלי מהאחרים שהוזכרו כאן בנושא?
במעמד על במה - אחד אחד מדורגים מעליו (בהתייחס לשייפ התחרותי האחרון שלהם)

gorneo1
22-11-13, 10:55
מראה נטו, אל תשכח שבודיבילדינג זה סוג של מלכת היופי לבנים...
הגוף שלו מעוצב פיזית [גנטית] בצורה יותר מרשימה בעיניי...

אל תבין אותי לא נכון, לדעתי הוא קטן פיזית, רואים, אבל פוטנציאל אומר שאם הוא ייקח את זה למקסימום לדעתי הוא יכול להגיע רחוק מאוד...

אמרון
22-11-13, 10:57
לגבי השאלה של ספורטאי צריך להתחרות לפחות פעם אחת באיגוד ifbb לפחות שנה לפני אחרי שהתחרת ומבחינת האיגוד אתה מספיק טוב ומספיק ראוי נשיא האיגוד מגיש בקשה לוועדה לספורטאים מצטיינים בוועדה מחליטים אם אתה מתאים או לא רוב הסיכויים שיגידו לא, לכם צריך להגיש ערעור ואז רוב הסיכויים שיקבלו אותך זה אחד בשנה זה לא כמו כדורגל שיש מאות שמבקשים את זה .
עכשיו עוד משהו אין שום סיבה שמתחרה בפיתוח גוף לא יקבל, כל סוגי הספורט מקבלים היו איתי טניס שולחן חץ וקשת סייף היה גם קלעית לא רואה סיבה שספורט כזה לא יקבל וזה ספורט זה עובדה זה לא משהו שהוא נתון לוויכוח זה מוכר בוועד האולימפי יש את כל התעודות מי שרוצה יכול להתקשר לאשר פריג ולקבל ממנו את כל התעודות .

TrueBlood
22-11-13, 16:47
אם החלקה אומנותית על הקרח זה ספורט, גם באדיבילדינג זה ספורט.

nadavmoore
22-11-13, 19:23
אם החלקה אומנותית על הקרח זה ספורט, גם באדיבילדינג זה ספורט.

בנחלקה אומנותית על הקרח עושים תרגילים שאתה לא עושה על טרמפולינה גם... אל תזלזל.

אין הבדל בין תחרות מלכת היופי לתחרויות של פיתוח גוף ברמה התחרותית פשוט ה'הקרבה' לבודיבילדינג היא גדולה יותר ודורשת הבנה גדולה יותר של אנטומיית גוף האדם, פיזולוגיה וכימיה.

TrueBlood
22-11-13, 22:06

אין הבדל בין תחרות מלכת היופי לתחרויות של פיתוח גוף ברמה התחרותית פשוט ה'הקרבה' לבודיבילדינג היא גדולה יותר ודורשת הבנה גדולה יותר של אנטומיית גוף האדם, פיזולוגיה וכימיה.

לא זלזלתי בהחלקה על הקרח.
אני לא מזלזל בשום ספורט.

פשוט, גם בהחלקה על הקרח וגם בפיתוח גוף השיפוט הוא סובייקטיבי. בשניהם זה עניין של מה נראה יותר טוב.

Raw
22-11-13, 23:22
חבל לי על הילד האחד מבין כל אלה, שלקח ממתקים ו"הקריב" את הבריאות שלו בגיל כל כך צעיר, כדי שבסוף יגלה שכל זה אפיזודה חולפת או שיגעון נעורים. איפה אבירי המוסר שמלינים על כל יושבי הפארקים\מעשני הנרגילות\שומעי המזרחית, שיעצרו את סוחרי הסמים שמוכרים לילדים טיפשים חומרים.
אם כבר דור אינסטנט ודור פייסבוק הדוג' הטובה ביותר היא הקפיצה מעל הפופיק ובריחה לממתקים כשהגוף כל כך פורה הורמונלית...

אתה יכול להסביר לי מה הקשר שכל מי ששומע מזרחית חייב להיות עבריין/ערס? רק אנשים טיפשים חסרי השכלה יכולים להגיד דבר כזה שטותי...

nadavmoore
23-11-13, 05:40
לא זלזלתי בהחלקה על הקרח.
אני לא מזלזל בשום ספורט.

פשוט, גם בהחלקה על הקרח וגם בפיתוח גוף השיפוט הוא סובייקטיבי. בשניהם זה עניין של מה נראה יותר טוב.

גם בהתעמלות מכשירים. עדיין יש הבדל של שמיים וארץ בין התעמלות מכשירים לבודיבילדינג בעוד ההבדל בין התעמלות מכשירים להחלקה אומנותית הוא לא כזה גדוץול אם בכלל.

igal1992
23-11-13, 10:33
בהתעמלות אומנותית ומכשירים קנה המידה של השופטים לקביעת המנצח מושתת על מידת הדיוק של המתעמל בשליטה במרכיבי הכושר הגופני הרלוונטיים, זה שונה בתכלית מאדם שעולה על במה להרשים ביופיו ולא בביצועיו הספורטיביים.

DaSpider
23-11-13, 15:28
מה זה משנה, וואלה אתם סתם מחפשים על מה להתווכח. גם אני הייתי עושה את זה פעם, אבל זה פשוט מבזבז המון אנרגיה סתם...

meirn
23-11-13, 17:38
אתה יכול להסביר לי מה הקשר שכל מי ששומע מזרחית חייב להיות עבריין/ערס? רק אנשים טיפשים חסרי השכלה יכולים להגיד דבר כזה שטותי...

מסכים איתך!

ניגרי ענק
23-11-13, 18:12

חברים, בקשה קטנה שלא קשורה לאשכול, נא לא להגדיר כ"מזרחית" את הטינופת המסחרית הנבובה והשרלטנית של האדונים פרץ גולן נרקיס
מה מזרחי בזה?
פשוט עלבון להגדרה
אתם גורמים לזוהר להתהפך בקברו, לא יפה - גם ככה החיים שלו לא היו קלים

JuJitsu
23-11-13, 18:17
חברים, בקשה קטנה שלא קשורה לאשכול, נא לא להגדיר כ"מזרחית" את הטינופת המסחרית הנבובה והשרלטנית של האדונים פרץ גולן נרקיס
מה מזרחי בזה?
פשוט עלבון להגדרה
או לגאון עמיר בניון..

ניגרי ענק
23-11-13, 18:23
או לגאון עמיר בניון..

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

דוגמה לביצוע של מיליון דולר (בלי שום מסיבת חשק עגיל מלוקק באוזן או רכב מפואר שהחברים מכנים "פות מוביל")

https://www.youtube.com/watch?v=cQ3wmc2YgTI

Sahars1996
23-11-13, 19:33
הנוער בישראל רק הולך ומתפתח.
קאסט מאוד יפה יהיה בנוער בעוד 3 וקצת יום.
דני התותח אחראי להצלחה הזאת

gorneo1
24-11-13, 11:11
https://www.youtube.com/watch?v=pRQX6Xp2B48

לדעתי הביצוע והשיר בין היפים שהיו פה בארץ...

לא כל מי ששומע מזרחית הוא ערס, כמו שלא כל מי ששומע רוק או מטאל הוא פריק או פנקיסט...

meirn
24-11-13, 11:33
https://www.youtube.com/watch?v=pRQX6Xp2B48

לדעתי הביצוע והשיר בין היפים שהיו פה בארץ...

לא כל מי ששומע מזרחית הוא ערס, כמו שלא כל מי ששומע רוק או מטאל הוא פריק או פנקיסט...
אם כבר, אז כבר
http://www.youtube.com/watch?v=_NnfyLF6YdA

gorneo1
24-11-13, 11:38
דווקא זוהר עם כל הכבוד ובאמת שיש מלא כבוד עושה לי את זה פחות, יש משהו מאוד יפה בצניעות ומאוד נוח בקול של עמיר...

Raw
24-11-13, 16:18
מה מזרחי בזה?
פשוט עלבון להגדרה

מסכים איתך בכל מילה, לא קישרתי בין האדונים למוזיקה המזרחית, אך יש לציין שפעם המוזיקה של אייל גולן הייתה מדהימה, אני עדיין שומע את השירים הישנים שלו...

ניגרי ענק
24-11-13, 23:35
יונתן אברג'יל 3 ימים לפני התחרות - זה ילד בן 17 קיבינימט!

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1476584_503345239763258_1284730905_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s403x403/1424500_503345339763248_204621419_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1460033_503346903096425_1579769833_n.jpg

ניגרי ענק
24-11-13, 23:37
שגב שושן:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/p240x240/994057_10202000460989361_952432253_n.jpg
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1471958_10201995235058716_1843365235_n.jpg

ORs
25-11-13, 00:08
יונתן נראה מטורף שושן הגוף שלו מטבעו יחסית קטן... אבל כל הכבוד לשני הבחורים נראים אש. בריא לא בריא לא נכנס לזה ממש אבל ממש לא מעניין. פשוט שכל אחג יעשה מה שהוא חושב שטוב לו וגם יקח אחריות על זה

Gaga1234
25-11-13, 01:55
לשגב שושן יש הפרדות וצורה ברגלים אחת היפות גנטיקה ממש טובה.

hypertrophy
25-11-13, 10:54
אלי כהן 14 יום לפני תחרות:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/579282_10152021147777660_2126160825_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1471360_10152021147892660_774768695_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1000629_10152021148072660_1247487517_n.jpg

בחיייייי אוחתכ!!!!
זה 14 יום לפני תחרות?!!?!??

hypertrophy
25-11-13, 11:03
יונתן אברג'יל 3 ימים לפני התחרות - זה ילד בן 17 קיבינימט!

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1476584_503345239763258_1284730905_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s403x403/1424500_503345339763248_204621419_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s403x403/1460033_503346903096425_1579769833_n.jpg

לא יודע מה איתך אני סימנתי אותו כבר לפני שנה כהצלחה מטורפת
רק שיעשה דברים בשכל ולא ימהר והוא יהיה אחד הבוגרים המרשימים בארץ

לגבי שגב-לתת לו שנתיים של אוכל בלי תחרויות והבנאדם יתן בהמשך פייט למאמן שלו-אותן פרופורציות

מנחם בגין
25-11-13, 11:49
בחיייייי אוחתכ!!!!

לא הבנתי, אתה מתרשם לטובה או לרעה ?

Homie
25-11-13, 13:06
לרעה, הוא אמור להיות 6-7% ררומה שבועיים לפני

מנחם בגין
25-11-13, 13:13
אני יודע, ולא רק האחוז שומן זו הבעיה אצלו.

אבל כשמעירים לו - אז כולם פה "קנאים, חראות, לא מפרגנים"

EliC
25-11-13, 14:09
בחיייייי אוחתכ!!!!

אל תדאג לי, אני מודרך ע"י מר יוניברס שהכין לא מעט מתחרים שהתברגו בשלישיות, בניגוד אליך.

מנחם בגין
25-11-13, 14:11
לא דואג ידידי, דרך צלחה

EliC
25-11-13, 14:14
לא דואג ידידי, דרך צלחה

לא דיברתי אליך תפסיק לדחוף את האף

מנחם בגין
25-11-13, 14:21
אלי, הלוואי היינו מתאמנים ביחד באותו המכון

אלברט ברכה
25-11-13, 16:05
אל תדאג לי, אני מודרך ע"י מר יוניברס שהכין לא מעט מתחרים שהתברגו בשלישיות, בניגוד אליך.

:idea::idea::idea:

gorneo1
25-11-13, 17:24
לא הבנתי, אז עכשיו אתה גם עף על היפר?

לא מבין למה אתה בא בגישה של ילד מפגר כל הזמן בתגובות שלך.... :/

ביקורת בונה או ביקורת נקודה זה לא משנה, תפסיק לענות לכולם בצורה כזאת שחצנית וטיפשית.11111!!!

Raw
25-11-13, 18:09
אלי אתה פשוט שחצן וטיפש בהתחלה לא שמתי לב לזה אבל אחרי כל הודעה והודעה שאתה כותב אני מתחיל להבין כמה אתה שחצן יותר ויותר

nadavmoore
25-11-13, 18:18

ממה שהבנתי הוא גם הרוקח שלך...

EliC
25-11-13, 18:24
מצטער אני לא אוהב לקבל ביקורת מאנשים שלא מבינים ולא קשורים לתחום שאני עוסק בו.

אלברט ברכה
25-11-13, 19:57
ממה שהבנתי הוא גם הרוקח שלך...

מה פתאום, דני וחומרים?????

מנחם בגין
25-11-13, 21:04

חחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת פה.... קודם תקרע זוג כפפות

AchiliZ
26-11-13, 00:48
חחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת פה.... קודם תקרע זוג כפפות

חחחחחחחחחחחחח+21394235098235

the raccoon
26-11-13, 01:12
אתם מתאמנים עם כפפות?

Homie
26-11-13, 02:05

אתה רציני?
אגב אתה משתמט גם נכון? כי אם זה בשביל פיתוח גוף אז באמת שזה בדיחה לא מצחיקה בכלל

EliC
26-11-13, 02:30
אתה רציני?
אגב אתה משתמט גם נכון? כי אם זה בשביל פיתוח גוף אז באמת שזה בדיחה לא מצחיקה בכלל

אהבתי את השפיטה
לא

מנחם בגין
26-11-13, 09:09
עם כל הכבוד, לא הייתי קורא לעיסוק שלך "פיתוח גוף"
הייתי יותר הולך בכיוון של "הולך למכון"

gorneo1
26-11-13, 09:55
נשאלה פה שאלה אמיתית רלוונטית אחת!!!!

למה להתאמן עם כפפות!!!????????. 0_ם!

מנחם בגין
26-11-13, 10:02
אני מתאמן עם כפפות..
הרגל של שנים על גבי שנים שקשה לשנות

אין לי כוח עכשיו להתרגל ליבלות בידיים וכו

IGOR
26-11-13, 10:40
שמע אלי בכל תגובה שלך אתה מוכיח כמה אתה אפס,חסר ביטחון,סמרטוט,וילד מסכן שרק מנסה לפצות על העבר, כשהיית ילד כאפות שמן שחיפש צומי ועד עכשיו מחפש. אתה עף על עצמך יותר מידי תוריד פרופיל..

אמרון
26-11-13, 10:47
הרגתם תילד חלאס מה כולכם נפלתם עליו, לא משנה מה הוא עשה זה לא מתאים לצאת עליו ככה.

gorneo1
26-11-13, 11:07
הרגתם תילד חלאס מה כולכם נפלתם עליו, לא משנה מה הוא עשה זה לא מתאים לצאת עליו ככה.

אמרון, אני בדעה שלך שזה קצת חריף הירידות עליו אבל באמת שאם הולכים אחורה רואים שהוא זה שהתחיל להגיב כמו ילדה בת 10...

עכשיו זה לא משחק של מי התחיל אבל עם כל הכבוד לאלי ויש לי כבוד אליו והוא יודע את זה לפי התגובות האחרונות שלי הוא חייב להפסיק לענות לכולם כאילו חייבים לו משהו ובצורה כזאת מפגרת ומתנשאת....

nadavmoore
26-11-13, 11:28
אתה יודע מה הכי יפה, שהוא ילד חכם - קצת מושפע אבל חכם ועוד כמה שנים (אני מעריך שאחרי צבא מתישהו) הוא ייתעורר ויבין כמה מטומטם ומושפע הוא היה היום.

זה הכל, בכל מקרה מאחל לו באמת בהצלחה שיהנה מהחוויה.

gorneo1
26-11-13, 11:34
אתה יודע מה הכי יפה, שהוא ילד חכם - קצת מושפע אבל חכם ועוד כמה שנים (אני מעריך שאחרי צבא מתישהו) הוא ייתעורר ויבין כמה מטומטם ומושפע הוא היה היום.

זה הכל, בכל מקרה מאחל לו באמת בהצלחה שיהנה מהחוויה.

+++111

מנחם בגין
26-11-13, 11:40

תפסיק כבר לגונן עליו כאילו הוא אחותך הקטנה, הוא זה שמגיב בהתנשאות ועוקץ.

מעניין שכל המפתחי גוף המתחרים למיניהם מגנים עליו כאילו יש בניכם איזה ברית.

שילמד לדבר.

אמרון
26-11-13, 11:46
אמרון, אני בדעה שלך שזה קצת חריף הירידות עליו אבל באמת שאם הולכים אחורה רואים שהוא זה שהתחיל להגיב כמו ילדה בת 10...

עכשיו זה לא משחק של מי התחיל אבל עם כל הכבוד לאלי ויש לי כבוד אליו והוא יודע את זה לפי התגובות האחרונות שלי הוא חייב להפסיק לענות לכולם כאילו חייבים לו משהו ובצורה כזאת מפגרת ומתנשאת....

אני מבין בכל מקרה תעשו טובה זה לא פורום למריבות ואני לא מצדיק אף אחד פשוט מאד לא נעים לראות שחברה בני 27 24 נולפים פה על ילד בן 17 18

אמרון
26-11-13, 11:48
תפסיק כבר לגונן עליו כאילו הוא אחותך הקטנה, הוא זה שמגיב בהתנשאות ועוקץ.

מעניין שכל המפתחי גוף המתחרים למיניהם מגנים עליו כאילו יש בניכם איזה ברית.

שילמד לדבר.

אני ממש לא מגונן עליו נשמה קצת לקחת את זה רחוק מידי זה הכל. אז בואו נחזור לנושא וזהו .

אלברט ברכה
26-11-13, 14:30
שמע אלי בכל תגובה שלך אתה מוכיח כמה אתה אפס,חסר ביטחון,סמרטוט,וילד מסכן שרק מנסה לפצות על העבר, כשהיית ילד כאפות שמן שחיפש צומי ועד עכשיו מחפש. אתה עף על עצמך יותר מידי תוריד פרופיל..

לתלה על זה.

ORs
26-11-13, 20:22
מה פתאום, דני וחומרים?????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דקה דני חומרים. חומרים זה שם משפחה??? חחחחחחחחחח

מנחם בגין
27-11-13, 14:39
קיצר
מתי התחרות ?

alonl6
27-11-13, 15:35
את אחד מהבחורים פה אני מכיר לא באופן אישי אבל התאמנו באותו המכון. הוא בחור קטן. אני לא אומר את זה בקטע רע אבל זה נראה שבודיבילדינג הפך למי יש יותר נחשים ומי מצטלם עם יותר פילטרים.

בגיל הזה צריך להתאמן חזק ולאכול טוב ולא לבדוק כמה הפרדות יש לך ברגליים כל השנה.

ORs
27-11-13, 20:21

"לתחום שאתה עוסק ". למהי מי אתה בכלל מה זה התנסות אין פלאה ששונאים אותך אתה בדבר כמו חרא ומינימום רוני קולמן... אה אה ולגבי התחום אתה רחוק מבודיבילדינג חבר. זה שאתה על אחוז שומן נמוך ועם קילו וחצי מסה שריר לא הופך אותך לכלום.
ממה שרשמת ממש אתה דביל בלי שכל בגרוש .

hypertrophy
27-11-13, 23:40

:):):):) יא שחיף יש לי מתאמנים בחדר כושר שחבל שלא הגשתי לתחרות סתם בישביל הכיף לראות אותך לידם מושפל .....אתה באמת חושב שאתה נראה כמו מפתח גוף?
ותגיד גבר.....איזה מקום לקחת היום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Gaga1234
27-11-13, 23:55
:):):):) יא שחיף יש לי מתאמנים בחדר כושר שחבל שלא הגשתי לתחרות סתם בישביל הכיף לראות אותך לידם מושפל .....אתה באמת חושב שאתה נראה כמו מפתח גוף?
ותגיד גבר.....איזה מקום לקחת היום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הוא לקח שלישי לפי מה שהבנתי

אלברט ברכה
28-11-13, 00:01
הוא לקח שלישי לפי מה שהבנתי

בקטגוריה של שני אנשים.

the raccoon
28-11-13, 00:06
ארבעה

אלברט ברכה
28-11-13, 01:13
מעניין לראות איך הוא עמד שם, בעיקר אחרי שעבר הכנה ממר יוניברס..

EliC
28-11-13, 03:28
מתוך 4
כשמקומות ראשון ושני לא היו נראים לי כמטרה בכל אופן, זו תחרות שלישית שלהם והם חבר'ה ברמה אחרת.
זה מה שיש כרגע:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1452350_10152041812807660_1457243330_n.jpg

מנחם בגין
28-11-13, 08:08
איזו הצלחה אלי... כל הכבוד.. מקום שלישי?

או שמא מקום לפני אחרון ?

IGOR
28-11-13, 08:17
מקווה שנפתחו לך העיניים.. תמשיך להמציא תירוצים!יצאתה טמבל, אלי.. היה שם גם אחד שבכלל אני לא מבין איך הוא לא התבייש לעלות על הבמה ככה שרק בגלל זה לקחתה מקום שלישי כי אם היה מישהו נורמלי אני בטוח היית לוקח מקום רביעי.

ניגרי ענק
28-11-13, 08:41
חברים, אלי כהן הוא לא נושא האשכול
לא מבין בשביל מה נחוצות ההטרלות האלה
תעזבו את הילד הוא בהתחלה של ההתחלה שלו

ותחסכו ממני בבקשה טענות של "הוא הזמין את זה"

גם אם הייתה פה למישהו יציאה אחת לא במקום, מישהו אחר החזיר אפשר לסיים בזה ולהמשיך הלאה

ניגרי ענק
28-11-13, 09:33
אגב אגו ומשחקי כבוד ומילה לא במקום וכל זה- שורה תחתונה הילד נראה סבבה, אין לו 18 עוד - אז הוא לא עילוי גנטי אבל אם תהיו אובייקטיבים ותנקו את כל השיט של ההטרלות ההדדיות - סכה"כ לא רע בכלל לגיל הזה

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/s403x403/1466222_10152042157887660_633001130_n.jpg

IGOR
28-11-13, 09:59
ניגרי,אף אחד לא אמר שהוא נראה חרא.. אם תעבור על האשכול הקודם,תראה שדווקא החמאנו לו אבל הוא עף על עצמו ובסוף גם יצא מפגר..

ניגרי ענק
28-11-13, 10:30
בסדר, עכשיו אפשר להתקדם

oriqon
28-11-13, 11:02
כמה קנאים יאללה, תעלו לבמה ותעברט הכנה לתחרות ואז תבואו ותפקפקו בו כמה שבאלכם

hypertrophy
28-11-13, 12:09
לא קשה להגיע לרמה הזאת זה לא פיתוח גוף
אני יכול להביא לך עכשיו ברגע זה חמישה אנשים שלוקחים אותו בהליכה והם אפילו לא רוצים להתחרות כי זה לא מעניין אותם
זה לא פיתוח גוף וזאת בושה!

EliC
28-11-13, 12:10
לא קשה להגיע לרמה הזאת זה לא פיתוח גוף
אני יכול להביא לך עכשיו ברגע זה חמישה אנשים שלוקחים אותו בהליכה והם אפילו לא רוצים להתחרות כי זה לא מעניין אותם
זה לא פיתוח גוף וזאת בושה!

מי ש'לוקח בהליכה ולא רוצה להתחרות' עצם העובדה שהוא לא עובר הכנה לתחרות לא יכול להחשב כמפתח גוף.
תעבור הכנה בעצמך ותעז לדבר על אחד המתחרים באופן כזה מזלזל.

gorneo1
28-11-13, 13:10
מתוך 4
כשמקומות ראשון ושני לא היו נראים לי כמטרה בכל אופן, זו תחרות שלישית שלהם והם חבר'ה ברמה אחרת.
זה מה שיש כרגע:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1452350_10152041812807660_1457243330_n.jpg

שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בתמונה הזאת וראיתי עוד כמה תמונות מהתחרות דווקא הפצצת וכל הכבוד... [שמגיע אז מגיע]

אבל לשייך את עצמך ולהגיד שאתה עילוי בצורה כל כך עקיפה אבל מכוונת זה לא חכם בהתחשב בעובדה שאתה באמת בלי יותר מידי מאסה [אגב, גם החברה האחרים שעלו לדעתי לא משהו... ]

כל הקטגוריה הזאת לדעתי מצחיקה אבל זה כבר לא קשור...

על כל פנים לעומת מה שהתחלת איתו, להגיע לאן שהגעת זה מכובד ויפה ובתחרות נראית מעולה בעיני, חסר הרבה בשר אבל חיטובים וזוויות טובות...

תעשה טובה, אם אתה מתכנן להמשיך בתחום וגם אם לא, תפסיק להיות כזה שחצן, צניעות תגרום לך להצליח יותר בחיים...

בהצלחה.

Sahars1996
28-11-13, 13:26
שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בתמונה הזאת וראיתי עוד כמה תמונות מהתחרות דווקא הפצצת וכל הכבוד... [שמגיע אז מגיע]

אבל לשייך את עצמך ולהגיד שאתה עילוי בצורה כל כך עקיפה אבל מכוונת זה לא חכם בהתחשב בעובדה שאתה באמת בלי יותר מידי מאסה [אגב, גם החברה האחרים שעלו לדעתי לא משהו... ]

על כל פנים לעומת מה שהתחלת איתו, להגיע לאן שהגעת זה מכובד ויפה ובתחרות נראית מעולה בעיני, חסר הרבה בשר אבל חיטובים וזוויות טובות...

תעשה טובה, אם אתה מתכנן להמשיך בתחום וגם אם לא, תפסיק להיות כזה שחצן, צניעות תגרום לך להצליח יותר בחיים...

בהצלחה.
ממתי הוא אמר שהוא עילוי? אני לא שמעתי את זה.
אתה יודע משהו? אתה מזלזל יותר מדי בוא נראה אתך בעצמך עושה הכנה ואז תגיד מה שתגיד.
הייתה תחרות ברמה מעולה,תמונות זה הדבר הכי לא משקף שיש

EliC
28-11-13, 13:44
שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בהצלחה.
מעולם לא אמרתי שאני עילוי.
אמרתי שאני בטוח בעובדה שאני מגיע בצורה שמכבדת אותי, ואת הדרך שעברתי, ואני בא לשם נטו לחוויה.
להגיד שהמתחרים האחרים היו בדיחה? אתה מצחיק אותי, תעמוד לידם ותגיד את זה, הכל שונה במציאות צריך לראות הכל מול העיניים שלך!! תגיע פעם אחת לתחרות ותבין על מה מדובר!
תעבור הכנה לתחרות תבין במה מדובר.
אני לא משתחצן נמאס לי לראות את העדר שהולך אחרי 2-3 משתמשים שחוזרים על אותו דבר בכל נושא ונושא 'אתה קטן' בזמן שהוכחתי לכם כבר אלף פעם שלא.
משקל במה 73 קילו על 1.76 להכנה ראשונה זה מצב מעולה ועמדתי נגד אנשים שכבר שנה וחצי מתכוננים רצוף לתחרויות! אני גאה בהישג שלי ובכל הדרך שעברתי מא' עד ת' ויעידו אנשים שישבו בקהל משורה ראשונה עד אחרונה ופירגנו ואמרו שנורא הפתעתי.
זוויות? בקושי הבאתי תמונות , מה גם שבפוזדאון עצמו אני עמדתי צעד מאחורי כולם מה שדווקא נותן 'זווית רעה'.

תתחיל לעבור על התגובות שוב בשביל לקבל פרופורציה לגבי הגישות השונות של אנשים פה.

gorneo1
28-11-13, 13:59
תאמר לי רגע, אתה צועק לפעמים על שחקן מול המסך בכדורגל? אתה חושב שאתה יכול יותר טוב???? לא?
אז למה אתה צועק!!!?????

אתה לא שחקן כדורגל אז אל תזלזל בשחקן... אבל זה לא ככה נכון????

הוא בחר לעשות משהו שגורר ביקורת, לא צריך שכולם יהיו ברמה שלו או מעליו כדי לתת ביקורת, הוא צריך לדעת לקבל ביקורת לטוב ולרע ולא משנה איך זה... ככה זה בספורט שגורר ביקורת!!!!

המילים שלי נאמרו עליו, אני לא האישיו פה, ואם כבר אז כבר!!! וואלה ראיתי גם תמונות שלך, אני כפול ממך וממנו בגודל, אומנם 15 אחוז שומן אבל נראה כמו עמלק, ולא מעלה תמונות מטעמים אישיים, רציתי פעם להתחרות, הבנתי שזה לא בשבילי עם כל הזבל שהולך פה....

כל ילד קטן חושב שהוא גבר כי הוא מתחיל להזריק בגיל 15...

טיפשים, אנוכיים שלא עושים צבא או נהיים גובניקים....

אני לא אוהב להיגרר לדברים כאלה אבל וואלה עיצבנת אותי...

מי אתה יא קוק*** שתבוא ותטיף לי מוסר על למי להגיב ואיך!!!???

אני היחיד שנתן לו ביקורת חיובית פה!!!

את הביקורת השלילית ואת היציאה הזאת בפורום מלא של החברה פה הוא גרר!!!!

מעבר לזה לידע כללי, התחלתי הכנה, וואלה הלך לא רע בכלל, הפסקתי כי נפצעתי ברגל ואני עובד בתחום בטחוני אז תבין לבד... יש פה אנשים שהמדינה שלהם יותר חשובה להם מאיזה תחרות מלכות יופי...

יש פה אנשים שבאמת עשו דבר וחצי דבר בחיים ועסוקים מעל הראש ועדיין נראים פי מאה יותר טוב מהילדודס שעולים להתחרות...

לאנשים הרציניים בתחום יש לי כבוד והרבה...

לחבורה של ילדים שנגררו לתחום כדי לבדוק מי יותר גבר... תאמין לי שבלי שום חרטה אני יזלזל, אלא אם תוכיחו אחרת.... בנתיים עם כל היחס והזלזול הזה אתם לא.....!!

שחרר!

[התגובה מופנת לשחרs]

gorneo1
28-11-13, 14:03
מעולם לא אמרתי שאני עילוי.
אמרתי שאני בטוח בעובדה שאני מגיע בצורה שמכבדת אותי, ואת הדרך שעברתי, ואני בא לשם נטו לחוויה.
להגיד שהמתחרים האחרים היו בדיחה? אתה מצחיק אותי, תעמוד לידם ותגיד את זה, הכל שונה במציאות צריך לראות הכל מול העיניים שלך!! תגיע פעם אחת לתחרות ותבין על מה מדובר!
תעבור הכנה לתחרות תבין במה מדובר.
אני לא משתחצן נמאס לי לראות את העדר שהולך אחרי 2-3 משתמשים שחוזרים על אותו דבר בכל נושא ונושא 'אתה קטן' בזמן שהוכחתי לכם כבר אלף פעם שלא.
משקל במה 73 קילו על 1.76 להכנה ראשונה זה מצב מעולה ועמדתי נגד אנשים שכבר שנה וחצי מתכוננים רצוף לתחרויות! אני גאה בהישג שלי ובכל הדרך שעברתי מא' עד ת' ויעידו אנשים שישבו בקהל משורה ראשונה עד אחרונה ופירגנו ואמרו שנורא הפתעתי.
זוויות? בקושי הבאתי תמונות , מה גם שבפוזדאון עצמו אני עמדתי צעד מאחורי כולם מה שדווקא נותן 'זווית רעה'.

תתחיל לעבור על התגובות שוב בשביל לקבל פרופורציה לגבי הגישות השונות של אנשים פה.

שוב, אמרתי לך, לדעתי כן הפתעת, לטובה, ואמרתי שמגיע שפו...

אבל היה חסר בשר, ואתה יודע את זה אז למה אתה מתווכח? תקבל ביקורת, תגיד וואלה עליתי נתתי פייט ועשה לי טוב, פעם הבאה אני יבוא יותר מוכן, נקבל בהבנה ונתמוך....

אבל אל תגיב בזלזול ובאטימות...

בהצלחה בכל מקרה, לדעתי האישית היה חסר קצת בשר אבל בסה"כ הפתעת...

מנחם בגין
28-11-13, 14:08
אור, מה אתה מתייחס אליו בכלל...

לא שווה תגובה

gorneo1
28-11-13, 14:16
אור, מה אתה מתייחס אליו בכלל...

לא שווה תגובה

"אם העולם היה מלא באנשים שלא מסוגלים לגרום לצד השני להבין אותם לא היה פה שום דבר": א.הרץ

מנחם בגין
28-11-13, 14:30
עוד פעם פילוסופיה בשקל תשעים ?

EliC
28-11-13, 14:48
שוב, אמרתי לך, לדעתי כן הפתעת, לטובה, ואמרתי שמגיע שפו...

אבל היה חסר בשר, ואתה יודע את זה אז למה אתה מתווכח? תקבל ביקורת, תגיד וואלה עליתי נתתי פייט ועשה לי טוב, פעם הבאה אני יבוא יותר מוכן, נקבל בהבנה ונתמוך....

אבל אל תגיב בזלזול ובאטימות...

בהצלחה בכל מקרה, לדעתי האישית היה חסר קצת בשר אבל בסה"כ הפתעת...

היה חסר בשר בשביל מקום ראשון
היה חסר בשר בשביל להכנס לקטגוריה הכי נמוכה שם של נוער? לא.
הגעתי בשייפ מכובד ובוא נגיד שאם זה היה באיגוד אחר ולא nac הייתי מתברג במקום אפילו יותר טוב.

לגבי זה שצועקים על שחקן כדורגל- אני עידין באותה גישה גם בתחום הזה, אני אומר שאם אתה אוהב ספורט אל תצפה בו לך ותעשה אותו

מנחם בגין
28-11-13, 14:54
הייתי יותר משמח לתת לך עכשיו כאפה שטות.

yanix0
28-11-13, 15:05
היה חסר בשר בשביל מקום ראשון
היה חסר בשר בשביל להכנס לקטגוריה הכי נמוכה שם של נוער? לא.
הגעתי בשייפ מכובד ובוא נגיד שאם זה היה באיגוד אחר ולא nac הייתי מתברג במקום אפילו יותר טוב.

לגבי זה שצועקים על שחקן כדורגל- אני עידין באותה גישה גם בתחום הזה, אני אומר שאם אתה אוהב ספורט אל תצפה בו לך ותעשה אותו

עד עכשיו לא הגבתי לריבים שלכם , אבל בגלל שאני חולה כדורגל אני חייב להגיב על זה
אתה פשוט אידיוט...מצטער על השפה , אבל להגיד את המשפט האחרון שאמרת זה פשוט טיפשות.
אז בעצם בן ילד 18 כמוך חכם שאין כמותו אומר שנדב יעקובי , אבי מלר וכל החברה האלה צריכים לפרוש?
טענה חזקה

gorneo1
28-11-13, 15:19
עוד פעם פילוסופיה בשקל תשעים ?

חחחחחחחחחחחח,
כן אה...

אולי זה באמת לא שווה תגובה...

AchiliZ
28-11-13, 15:55
אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות,מה שכן רק מהפוסט הזה אפשר להוציא ציטוטים מצויינים שיכולים לתת פייט רציני לאלון מזרחי....

----------
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ברצינות אני מוכן לשלם לאיזה פוטושופר שידביק את כול הציטוטים פה עם התמונות מצחיקות........איפה אלון והשטויות שלו חסר

know_lege
28-11-13, 16:02
המילים שלי נאמרו עליו, אני לא האישיו פה, ואם כבר אז כבר!!! וואלה ראיתי גם תמונות שלך, אני כפול ממך וממנו בגודל, אומנם 15 אחוז שומן אבל נראה כמו עמלק, ולא מעלה תמונות מטעמים אישיים, רציתי פעם להתחרות, הבנתי שזה לא בשבילי עם כל הזבל שהולך פה....

[התגובה מופנת לשחרs]

אני אשמח לראות תמונה.
כי כל פלוץ קטן בן 13 יכול לשבת מול המחשב ולכתוב כמה שהוא גדול.

gorneo1
28-11-13, 16:24
מצחיק, כי אני לא פלוץ קטן בן 13...

gorneo1
28-11-13, 16:27
ויותר מזה, תפסיקו לפתוח יוזרים נוספים יא קוק*** כדי להגיב, תגיבו בשם שלכם...

Raw
28-11-13, 17:34
די תתנו לו מנוחה, אז כן הוא קצת שחצן אבל לפחות יש לו הצדקה לזה הוא בין היחידים שעלו פה לתחרות ועשו עם עצמם משהו, אז אחרי שהוא משתף אתכם בתמונות ומראה לכם שהוא הגיע למקום שלישי (מתוך ארבעה.. כן אני יודע!!) אתם אומרים לו שזה מקום לפני אחרון? כאילו מה המטרה שלכם? לבאס אותו? gorneo1 ע"פ איך שהגבת אתה נראה לי בנאדם חכם אבל עם כל זה אני שונא שמתרברים במשהו ולא מוכיחים אותו גם אני יכול להגיד שאני 100 קילו על 14% שומן אבל אם אין הוכחה זה לא שווה כלום! וגם אם אתה כן נראה כך ולא אמרתי שלא אתה עדיין יכול לפרגן לילד שהפך משמן להיות עם גוף מרשים וחטוב ועכשיו אני פונה לכולם גם אם אתם חושבים שהגוף שלו זה לא רמה למה אתם חייבים לדכדכ אותו, אפשר גם להגיד בהצלחה בהמשך אותי זה לא הרשים במיוחד, אבל היו פה כאלה שאמרו "זה לא פיתוח גוף זה בושה!" זה כבר ממש לא יפה בעיקר שזה בא ממישהו שהוא לא מתחת לגיל 18

gorneo1
28-11-13, 17:38
לפני שתוקפים אותי על התגובות שלי [ולא שאני אומר שעשית את זה] אפשר לקרוא אותם ולראות שאני בין המפרגנים....

זה שיש לי גם ביקורת... זה נכון, אבל אני מפרגן...

Raw
28-11-13, 17:42
לפני שתוקפים אותי על התגובות שלי [ולא שאני אומר שעשית את זה] אפשר לקרוא אותם ולראות שאני בין המפרגנים....

זה שיש לי גם ביקורת... זה נכון, אבל אני מפרגן...

צודק ... טעות שלי שלא קראתי את כל התגובות, עכשיו עברתי על זה

Sahars1996
28-11-13, 18:08
תאמר לי רגע, אתה צועק לפעמים על שחקן מול המסך בכדורגל? אתה חושב שאתה יכול יותר טוב???? לא?
אז למה אתה צועק!!!?????

אתה לא שחקן כדורגל אז אל תזלזל בשחקן... אבל זה לא ככה נכון????

הוא בחר לעשות משהו שגורר ביקורת, לא צריך שכולם יהיו ברמה שלו או מעליו כדי לתת ביקורת, הוא צריך לדעת לקבל ביקורת לטוב ולרע ולא משנה איך זה... ככה זה בספורט שגורר ביקורת!!!!

כל ילד קטן חושב שהוא גבר כי הוא מתחיל להזריק בגיל 15...

טיפשים, אנוכיים שלא עושים צבא או נהיים גובניקים....

אני לא אוהב להיגרר לדברים כאלה אבל וואלה עיצבנת אותי...

מי אתה יא קוק*** שתבוא ותטיף לי מוסר על למי להגיב ואיך!!!???

אני היחיד שנתן לו ביקורת חיובית פה!!!

את הביקורת השלילית ואת היציאה הזאת בפורום מלא של החברה פה הוא גרר!!!!

מעבר לזה לידע כללי, התחלתי הכנה, וואלה הלך לא רע בכלל, הפסקתי כי נפצעתי ברגל ואני עובד בתחום בטחוני אז תבין לבד... יש פה אנשים שהמדינה שלהם יותר חשובה להם מאיזה תחרות מלכות יופי...

יש פה אנשים שבאמת עשו דבר וחצי דבר בחיים ועסוקים מעל הראש ועדיין נראים פי מאה יותר טוב מהילדודס שעולים להתחרות...

לאנשים הרציניים בתחום יש לי כבוד והרבה...

לחבורה של ילדים שנגררו לתחום כדי לבדוק מי יותר גבר... תאמין לי שבלי שום חרטה אני יזלזל, אלא אם תוכיחו אחרת.... בנתיים עם כל היחס והזלזול הזה אתם לא.....!!

שחרר!
אבל כ

[התגובה מופנת לשחרs]
אבל,כי,אם חלאס לבלבל את המוח קשקשן.
אתה כל הזמן מזיין את המוח כמה שאתה סוס תעלה תמונה כבר יא אפס מאוס שיגעת את רבי כבר.
אתה מוזמן לבוא לראות אותי תחרות הבאה ולהגיד לי כמה שאתה יותר גדול וטוב ממני כמה אתה מדבר אלוהים ישמור.
יא שמן מסריח תעלה תמונה ,רק מדבר ומדבר ומדבר

Sahars1996
28-11-13, 18:09
ממתי אתה משווה כדורגל לפיתוח גוף?
מה זה בכלל כדורגל לעומת הסבל שיש בפיתוח גוף?
אני אומר את זה בתור שחקן כדורגל לפני כמה שנים
אתה פולט שטויות בלי סוף

gorneo1
28-11-13, 18:54
עזוב, סיימתי בכלל לענות לך, לך תזריק משהו אתה נראה לא טוב...

Sahars1996
28-11-13, 19:03
וואלה אף פעם לא נגעתי בזריקות או שטויות כאלה,
אבל לפי מה שזכור לי אתה זה שדיבר על זה שהוא כבר הזריק,
אז למה אתה אומר את המשפט הזה?'לך תזריק'
אולי כי אתה בעצמך משקר על כולם ולא עשית חצי דבר ואתה בלוף אחד גדול
יא עלוב

goldBEN
28-11-13, 19:53
ממתי אתה משווה כדורגל לפיתוח גוף?
מה זה בכלל כדורגל לעומת הסבל שיש בפיתוח גוף?
אני אומר את זה בתור שחקן כדורגל לפני כמה שנים
אתה פולט שטויות בלי סוף

תזכיר לי כמה סבל יש בפיתוח גוף לעומת כדורגל?
אתה בן 16 נכון?

אלברט ברכה
28-11-13, 20:01
bodybuilding is painnnnnnnnnnnnnnnn

gorneo1
28-11-13, 22:10
שחר, הריב שלי פה לא איתך ואתה יורד פה לפסים אישיים, אין לי כוח אפילו להתווכח עם ילד שצעיר ממני בעשור וקצת...
סתכל קצת אחורה תראה שנפלת עליי בלי שום סיבה, אין לי מה להוכיח לך, אין פה משחק של מי הגבר, יש פה מספיק בפורום כולל מנהלים שמכירים אותי אישית, ותאמין לי שאין לי שום סיבה לשקר לך שאני אומר לך שוואלה אני לא בחור קטן...

בוא נרד מהעניין הזה כי זה לא בא לי בטוב בכלל.....

מעבר לזה, הביקורת שלי על אלי לכל אורך הדרך היתה רק ביקורת בונה! תלמד לקרוא ותבין...

בקשר ללקחת חומרים, אם היית קורא פה קצת יותר היית רואה שהתוודתי שלקחתי אבל לתקופה שלא ממש עושה משהו לגוף... רציתי לנסות, ניסיתי, הבנתי שעדיף בלי...

אני לא מבין למה אתה נכנס כמו ילד למצב של מגננה וישר תוקף אותי ואז מתפלא שאני מגיב לך וממשיך לתקוף....

EliC
29-11-13, 00:56
שחר, הריב שלי פה לא איתך ואתה יורד פה לפסים אישיים, אין לי כוח אפילו להתווכח עם ילד שצעיר ממני בעשור וקצת...
סתכל קצת אחורה תראה שנפלת עליי בלי שום סיבה, אין לי מה להוכיח לך, אין פה משחק של מי הגבר, יש פה מספיק בפורום כולל מנהלים שמכירים אותי אישית, ותאמין לי שאין לי שום סיבה לשקר לך שאני אומר לך שוואלה אני לא בחור קטן...

בוא נרד מהעניין הזה כי זה לא בא לי בטוב בכלל.....

מעבר לזה, הביקורת שלי על אלי לכל אורך הדרך היתה רק ביקורת בונה! תלמד לקרוא ותבין...

בקשר ללקחת חומרים, אם היית קורא פה קצת יותר היית רואה שהתוודתי שלקחתי אבל לתקופה שלא ממש עושה משהו לגוף... רציתי לנסות, ניסיתי, הבנתי שעדיף בלי...

אני לא מבין למה אתה נכנס כמו ילד למצב של מגננה וישר תוקף אותי ואז מתפלא שאני מגיב לך וממשיך לתקוף....

יש בחור שעלה אתמול להתחרות ובפייסבוק תמיד היה מעלה תמונות וכותב סטטוסים כמו 'אני כל כך גדול כולם במכון מסתכלים עלי בהלם'
אתה רואה אותו בתחרות - הבחור חצי מהגודל שלי.. חוסר מודעות עצמית.
יכול להיות שגם אתה אחד מהחסרי מודעות עצמית האלה, אני לא אומר שאתה כזה בוודאות, אבל להתרברב ולהגיד שאתה פי 5 יותר גדול 'אך' על 15 אחוז שומן (שזה גם קל להגיד) , זה לא בהכרח משקף את המציאות, בגלל זה אתה צריך לדבר בתכלס, להראות בתכלס מי אתה ולא להסתתר מאחורי מילים כי את זה כל אחד יכול לעשות (כן גם אם אתה לא ילד כאפות בן 11 .)

gorneo1
29-11-13, 12:32
שכנעת אותי, וואלה מסכים איתך, צריך להעלות תמונות...

תצפה לזה :)

שאקד
30-11-13, 00:46

ההבדל בין תחרות פיתוח גוף ומלכת יופי הוא שדוגמנית לא אוכלת 6 ארוחות ביום ומבלה כל יום שעתיים בחדר כושר ועוברת דיאטות מטורפות, היא סך הכל יושבת בבית בולעת כדורים מדכאים תיאבון ומבקרת פעם בחודש אצל המנתח פלסטי.

the raccoon
30-11-13, 01:03
כמה שורות על ההבדל בין שאקד לבין אדם עם אינטלגנציה סבירה

ORs
30-11-13, 10:55

חחחחחחחחחחחחחחחחח:bye1::bye1:

מנחם בגין
30-11-13, 16:09
ההבדל בין תחרות פיתוח גוף ומלכת יופי הוא שדוגמנית לא אוכלת 6 ארוחות ביום ומבלה כל יום שעתיים בחדר כושר ועוברת דיאטות מטורפות, היא סך הכל יושבת בבית בולעת כדורים מדכאים תיאבון ומבקרת פעם בחודש אצל המנתח פלסטי.
טיפש......

מנחם בגין
30-11-13, 16:10

חחחחח לייק

EliC
30-11-13, 18:50
שכנעת אותי, וואלה מסכים איתך, צריך להעלות תמונות...

תצפה לזה :)

אני אשמח ומחכה כבר שזה יקרה לא כמו פעמים קודמות

gorneo1
30-11-13, 18:59
היום צילמתי קצת, מחר עוד קצת, מוחרתיים עוד קצת, נעלה לכם כמה תמונות.

EliC
30-11-13, 19:50

ומה הבעיה להעלות כבר עכשיו

IGOR
30-11-13, 21:00
אתם רציניים? אתם באמת מתכוונים לבדוק אצל מי הזין ארוך יותר? הפורום הזה ניהיה כבר מגוחך.. גורניו מימך לא ציפיתי.. להוכיח לאלי שאתה סוס? אתה צוחק?

אלברט ברכה
30-11-13, 22:08
עיגוררררררררררררררררררררררר בלייאטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט טטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט טטטטטטטטטטטטטטט

gorneo1
01-12-13, 12:10
אתם רציניים? אתם באמת מתכוונים לבדוק אצל מי הזין ארוך יותר? הפורום הזה ניהיה כבר מגוחך.. גורניו מימך לא ציפיתי.. להוכיח לאלי שאתה סוס? אתה צוחק?

זה לא כדי להוכיח לאף אחד כלום, אני גם נגד כל הרעיון הזה של להעלות תמונות... ובטח שבטח לא בשביל אלי אני מעלה, פשוט יש פה כמה חברה שמזלזלים וזה לא לרמה שלי לרדת לרמה שלהם ולהתחיל להתווכח, אז במקום אלף מילים אני יעלה תמונה שתסתום להם את הפה...

תאמין לי שגם בשבילי זה דפוק כל העסק... :/

[ואגב, אני מרוקאי אחי, אצלי הזין ארוך יותר... :):):):)]

ניגרי ענק
01-12-13, 12:55
gorneo1 אם אתה רוצה להעלות תמונה יש זירת הגולשים
מזכיר לכם שהפורום נועד לפיתוח גוף תחרותי, בהגדרה
עוד דבר: זכור לי שבעבר הלא מאוד מאוד רחוק היו אנשים שירדו על אלירן מורגן כשהוא התחיל את דרכו בספורט הזה, וכולם יודעים איפה מורגן היום ולאיזה רמה הוא הגיע

IGOR
01-12-13, 14:32
זה לא כדי להוכיח לאף אחד כלום, אני גם נגד כל הרעיון הזה של להעלות תמונות... ובטח שבטח לא בשביל אלי אני מעלה, פשוט יש פה כמה חברה שמזלזלים וזה לא לרמה שלי לרדת לרמה שלהם ולהתחיל להתווכח, אז במקום אלף מילים אני יעלה תמונה שתסתום להם את הפה...

תאמין לי שגם בשבילי זה דפוק כל העסק... :/

[ואגב, אני מרוקאי אחי, אצלי הזין ארוך יותר... :):):):)]

תוכיח אחיייי אם אין תמונה לא מאמין!!!

gorneo1
01-12-13, 15:21
תוכיח אחיייי אם אין תמונה לא מאמין!!!

חחחחחחחח....

:tongue::tongue::tongue:

ניגרי ענק
01-12-13, 18:45
מספיק לבלבל את המוח ונחזור לעניין עצמו

שגב שושון הצעיר לקח את האוברול של הפיטנס בתחרות של נא"ק (צילומים: אלון הדר):

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1458530_10202054632143606_678822655_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1467369_10200479544705098_480731012_n.jpg

שלושה אלופים: עמית בוקובזה במרכז - פיטנס גבוהים, שושן - אוברול פיטנס, וסטרוסה אלוף הנוער (פעם שלישית ברציפות)

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/996638_10202040961481848_1794692536_n.jpg

EliC
03-12-13, 11:29

עבר כבר כמעט שבוע אנחנו מחכים

מנחם בגין
03-12-13, 12:04

סתום כבר יא טמבל עם רגליי תרנגולות, נמאסת כבר

ניגרי ענק
03-12-13, 12:45
סתום כבר יא טמבל עם רגליי תרנגולות, נמאסת כבר

מצטער בגין, הזהרתי אותך אבל אתה לא משאיר לי ברירה
תנוח חודש, תחזור רגוע יותר

gorneo1
03-12-13, 14:51

יעבור גם יותר עד שאני יעלה, אני בחו"ל כל יומיים בתקופה האחרונה...

מבטיח לך ששכנעת אותי הפעם והתמונות יעלו...
שוב, אני לא מעלה בשביל איזושהי תחרות של למי יש יותר גדול...

EliC
03-12-13, 15:17
יעבור גם יותר עד שאני יעלה, אני בחו"ל כל יומיים בתקופה האחרונה...

מבטיח לך ששכנעת אותי הפעם והתמונות יעלו...
שוב, אני לא מעלה בשביל איזושהי תחרות של למי יש יותר גדול...

באמת שקשה לי עדיין להבין את ההסבר שלך
אמרת שכבר צילמת תמונה - אתה מגיב בפורום, מה הסיפור להעביר את התמונה למחשב ולהעלות?

ניגרי ענק
03-12-13, 16:56
אלי, כל כך חשוב לך איך הבחור נראה?
ברצינות, זה באמת כל כך חשוב?

EliC
03-12-13, 17:05
אלי, כל כך חשוב לך איך הבחור נראה?
ברצינות, זה באמת כל כך חשוב?

כן אני לא אוהב שמדברים באוויר

gorneo1
03-12-13, 19:39
אתה כזה ילד כאפות באימא שלי,
מדקלם סיסמאות של חברה פה...חחח

נראה לך שאם אני יעלה עוד שבוע הבייספס שלי יגדל באורך פלא או משהו???

בניגוד אלייך אני רוצה לעלות תמונות ברזולוציה נורמאלית אז זה ייקח קצת זמן...

תחכה בסבלנות, אני מעלה כי בא לי להוכיח נקודה, לא כי אנחנו במבחן השוואה, אז תפסיק עם הקטע הזה כי התחלת לעצבן...

IGOR
04-12-13, 05:44
אתה כזה ילד כאפות באימא שלי,
מדקלם סיסמאות של חברה פה...חחח

נראה לך שאם אני יעלה עוד שבוע הבייספס שלי יגדל באורך פלא או משהו???

בניגוד אלייך אני רוצה לעלות תמונות ברזולוציה נורמאלית אז זה ייקח קצת זמן...

תחכה בסבלנות, אני מעלה כי בא לי להוכיח נקודה, לא כי אנחנו במבחן השוואה, אז תפסיק עם הקטע הזה כי התחלת לעצבן...

חחח אור אתה סתם מתעצבן.. הוא באמת ילד כאפות,הוא חושב שאם הוא הוריד את כללללל השומן אז האישיות העלובה שלו גם השתנתה. אתה לא רואה לפי התגבותו רואים שהוא מחפש צומי ולהשוות את עצמו לכולם. הוא בן אדם מסכן.. אלי לך תבלע עוד קלן שתיהיה יותר חטוב ועצמותי גבררררר

gorneo1
04-12-13, 10:14
חחח אור אתה סתם מתעצבן.. הוא באמת ילד כאפות,הוא חושב שאם הוא הוריד את כללללל השומן אז האישיות העלובה שלו גם השתנתה. אתה לא רואה לפי התגבותו רואים שהוא מחפש צומי ולהשוות את עצמו לכולם. הוא בן אדם מסכן.. אלי לך תבלע עוד קלן שתיהיה יותר חטוב ועצמותי גבררררר

:):):):),
שאתה צודק אתה צודק... חח

למרות שהעלו לי ת'סעיף בקטע הזה אז רק כדי להבהיר נקודה אני יעלה תמונות עוד כמה ימים... :)

nadavmoore
04-12-13, 11:52
עזבו אני אשים תמונה:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1474414_10153527311060652_1802601148_n.jpg?oh=0b88 244bfaa29fb6285f17943c5bee9e&oe=52A0B240&__gda__=1386323250_a1bd9a9bfab5184a3a5affe6ae024e7 7

SMURF
04-12-13, 12:15
נדב- יש מצב שאתה גר אצל ההורים בעליית הגג?!

IGOR
04-12-13, 13:14

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחח חחחחחחחח... נדבבב תפסיק להזריק

nadavmoore
04-12-13, 15:52

זאת יחידת דיור שנראית כמו גג

Gaga1234
04-12-13, 16:30
תאמת שלא התרשמתי ממש כאחד שמדבר הרבה והרבה שנים בפורום ציפתי לגוף יותר רציני
אבל אולי תלא מחפש את זה נדב בהצלחה.

אלברט ברכה
04-12-13, 16:44

כאחד שלמד 4 שנות לימוד הייתי מצפה ממך להפסיק לכתוב כמו אוטיסט.

gorneo1
04-12-13, 16:46
כאחד שלמד 4 שנות לימוד הייתי מצפה ממך להפסיק לכתוב כמו אוטיסט.

:):):):), נראה לי החוסר באינטילגנציה של חלק מהמשתמשים פה ימנע מהם להבין לעומק את התשובה שלך..:):):):)...

IGOR
04-12-13, 18:36

צחי אם הוא היה מעלה תמונה עם חוטיני וצבע,הייתה מתרשם גבר?

nadavmoore
04-12-13, 18:37
הגוף הלא רציני הזה עושה את זה:

https://www.youtube.com/watch?v=_Q-jI8A9KLU
מעניין מה הגוף ה"רציני" שלך מסוגל לעשות(חוץ מלכתוב כמו עילג)

IGOR
04-12-13, 19:25

https://www.youtube.com/watch?v=_q-ji8a9klu

אתה סתם מעלה תסרטונים האלה נדב.. הפורום הדרדר..

EliC
04-12-13, 19:26
אתה סתם מעלה תסרטונים האלה נדב.. הפורום הדרדר..

אתה נמצא כרגע בפורום פיתוח גוף לא קרוספיט או פאור ליפטינג :)

IGOR
04-12-13, 19:27
אתה נמצא כרגע בפורום פיתוח גוף לא קרוספיט או פאור ליפטינג :)

ו??...

Gaga1234
04-12-13, 20:03

לא מעניין אותי איך אני כותב
זה פורום פיתוח גוף
אנשים לא מחפשים פה להיות סוסים בכוח אנשים מחפשים פה גוף טוב.
אתה המון שנים בפורום ויחסית לאחד שהרבה שנים פה אן עליך כמעט כלום מצטער לא באתי לעליב פשוט אני רואה אותך הרבה שנים בפורום
ואז פתאום אני רואה תתמונה הזאת וקצת הייתי בהלם ציפתי ליותר כי אתה מגיב פה המון ומעיר להרבה אנשים ובסוף אן לך גוף מי יודע מה..
תחזק כן אבל מבחינת מאסת שריר אני לא רואה שום דבר רציני מצטער.

nadavmoore
04-12-13, 22:03
לא מעניין אותי איך אני כותב
זה פורום פיתוח גוף
אנשים לא מחפשים פה להיות סוסים בכוח אנשים מחפשים פה גוף טוב.
אתה המון שנים בפורום ויחסית לאחד שהרבה שנים פה אן עליך כמעט כלום מצטער לא באתי לעליב פשוט אני רואה אותך הרבה שנים בפורום
ואז פתאום אני רואה תתמונה הזאת וקצת הייתי בהלם ציפתי ליותר כי אתה מגיב פה המון ומעיר להרבה אנשים ובסוף אן לך גוף מי יודע מה..
תחזק כן אבל מבחינת מאסת שריר אני לא רואה שום דבר רציני מצטער.

אם אתה חושב שאני חזק ויחסית לא גדול. השגתי את המטרה שלי תודה

motherfuckerscreamer
05-12-13, 00:03
האשכול הזה הביא לי להתעניין בכמה שאלות מעניינות..

סטרואידים. למה. איזה מסר זה מעביר, ואיזה רווח בריאותי יש בלקיחה שלהם בגיל כל כך צעיר. זה יפה לפוסטרים לא לבריאות.
השאלה שלי אליכם היא
האמתבאמת שווה להקריב את הגוף שלך לפולחן המסוכן של פיתוח גוף?

בכלל שמתי לב באדי בילדינג זה ענף אופנתי יותר מאשר ספורטיבי, יש משהו הומואי והלניסטי בלהקדיש יותר מדיי תשומת לב לגוף שלך ולתהלהב ממנו בכל מיני תנוחות מוזרות מול המראה /להציג אותו לראווה על הבמה. אני מצטער אם פגעתי,אין לי שום דבר נגד הומוסקסואליות פשוט הרעיון מבטא את זה.

דבר שני! בתור חייל שמשרת בצבא.
רוב המתמודדים שפה כן ויתרו על לעשות קרבי או תפקיד משמעותי וממה שהבנתי חלקם המועט (אני מקווה) בכלל לא עשו צבא הטיפשים המגודלים. לא מאמין שהסיבה שלהם הייתה גוף חלש או תת תזונה. אני מאוד אשמח אם יהיה פה אחד חכם שיסביר לי את זה.

gorneo1
05-12-13, 12:26
האשכול הזה הביא לי להתעניין בכמה שאלות מעניינות..

סטרואידים. למה. איזה מסר זה מעביר, ואיזה רווח בריאותי יש בלקיחה שלהם בגיל כל כך צעיר. זה יפה לפוסטרים לא לבריאות.
השאלה שלי אליכם היא
האמתבאמת שווה להקריב את הגוף שלך לפולחן המסוכן של פיתוח גוף?

בכלל שמתי לב באדי בילדינג זה ענף אופנתי יותר מאשר ספורטיבי, יש משהו הומואי והלניסטי בלהקדיש יותר מדיי תשומת לב לגוף שלך ולתהלהב ממנו בכל מיני תנוחות מוזרות מול המראה /להציג אותו לראווה על הבמה. אני מצטער אם פגעתי,אין לי שום דבר נגד הומוסקסואליות פשוט הרעיון מבטא את זה.

דבר שני! בתור חייל שמשרת בצבא.
רוב המתמודדים שפה כן ויתרו על לעשות קרבי או תפקיד משמעותי וממה שהבנתי חלקם המועט (אני מקווה) בכלל לא עשו צבא הטיפשים המגודלים. לא מאמין שהסיבה שלהם הייתה גוף חלש או תת תזונה. אני מאוד אשמח אם יהיה פה אחד חכם שיסביר לי את זה.

אין ממש מה להסביר, קלעת לנקודה הנכונה +-...

פיתוח גוף לכשעצמו הוא חצי כוח לא נכון מהיסוד שלו, כי כוח הוא טריגר משני בו... ופונקציונאליות היא גם לא הכי מדוברת...

לעומת זאת גם להרים כמו טנק אבל להיראות כמו רבע עוף או או פרה זה לא משהו...

העניין הוא השילוב, מי שגם נראה טוב וגם מרים הרבה... ומעבר להכל הפונקציונאליות, זה שאתה חזק או נראה טוב לא אומר שאתה באמת יכול לעשות עם זה משהו...

זה צריך להיות אמצעי לקידום מטרה לא המטרה עצמה...

זאת הדעה שלי אניוואי...

motherfuckerscreamer
05-12-13, 13:26
אין ממש מה להסביר, קלעת לנקודה הנכונה +-...

פיתוח גוף לכשעצמו הוא חצי כוח לא נכון מהיסוד שלו, כי כוח הוא טריגר משני בו... ופונקציונאליות היא גם לא הכי מדוברת...

לעומת זאת גם להרים כמו טנק אבל להיראות כמו רבע עוף או או פרה זה לא משהו...

העניין הוא השילוב, מי שגם נראה טוב וגם מרים הרבה... ומעבר להכל הפונקציונאליות, זה שאתה חזק או נראה טוב לא אומר שאתה באמת יכול לעשות עם זה משהו...

זה צריך להיות אמצעי לקידום מטרה לא המטרה עצמה...

זאת הדעה שלי אניוואי...
האם קיימת נוסחא שתמזג בין ענף הכוח לבין ענף היופי בצורה שתתן לשניהם כבוד ופאר? אני מאמין שהיא קיימת, אך היא מיועדת לחובבנים וחובבנות בה היא שם המשחק.

אני תמיד האמנתי במשפט זה לא איך הגוף שלך נראה - זה מה אתה עושה איתו.
הרבה יותר פטיש בעיניי לראות תחרות של האיש הכי חזק בעולם נגיד מכל תחרות פיטנס כזאת או אחרת.
לדרג אדם לפי אסטטיקת גופו ומיקום הקוביות שלו זה אחד הדברים הפרמיטביים בעיניי. כי ידוע שבבנייה הזאת, אין הרבה עזרה של אלמנטים מנטלים לדוגמא. אלמנט מנטלי חזק בעיניי, זה לדעת להתמודד עם משקל על המוט ולקחת את זה עד הפוש האחרון. בבאדיבילדינג אתה עובד לשבור את הגוף בשביל שיאים, בפאוור ליפטינג זה שונה, אתה שובר שיאים בשביל הגוף. לדעתי ההבדל הזה שם דגש ענק במה שמבדיל בין ספורט אמיתי לסתם ספורט חובבני ואופנתי, איפה שקיימת שאיפה מוגזמת להלניסטיות ויופי הגוף על פניי הבאת הגוף לשיא יכולתו תוך כדיי התקדמות כואבת ומתדמדת.

gorneo1
05-12-13, 18:36
אני חצי מסכים איתך וחצי לא...

באדיבילדינג הוא כן ספורט, והוא ספורט קשה...

אבל אני יפתיע אותך ויאמר לך יותר....

החברה שאתה רואה ברמות הגבוהות באמת של הבודיבילדינג הם גם ליפטרים לא קטנים...
וגם מבחינת פונקציונאליות הם לא כאלה מוגבלים...

רוב המתחרים הרציניים עושים יותר מרק בודיבילדינג, את התרגילים הכבדים הם עובדים כבד מאוד ומוצאים עוד איזה ספורט [כגון; איגרוף,ריצה,שחייה וכו' ] שהם חייבם להיות טובים בוא כדי להביא עוד משהו לתחרות...
הגוף מגיע בהתאם לאיך שאתה מתאמן.......

אז לאלה שעושים יותר דברים וסגנונות בדרך כלל יש יותר יתרון, פלקס לואיס לדוגמא, בשעות הפנאי מתאגרף...
רוני קולמן, במפתיע מאוד הוא חובב ריצות מושבע...[למרות שהוא טנק הוא יודע לרוץ]
פיל היט, שחקן כדורסל לשעבר ועדיין משחק 3 פעמים בשבוע בהווה...

לכל אחד מהם יש את הבונוס הספורטיבי שלו...

motherfuckerscreamer
05-12-13, 22:30

רוב המתחרים הרציניים עושים יותר מרק בודיבילדינג, את התרגילים הכבדים הם עובדים כבד מאוד ומוצאים עוד איזה ספורט [כגון; איגרוף,ריצה,שחייה וכו' ] שהם חייבם להיות טובים בוא כדי להביא עוד משהו לתחרות...

אז לאלה שעושים יותר דברים וסגנונות בדרך כלל יש יותר יתרון, פלקס לואיס לדוגמא, בשעות הפנאי מתאגרף...

אתה צודק.
רוני קולמן ורוב מתחרי הפרו בהחלט ראויים לכבוד.
אלה אומנם עוסקים בבאדיבילדינג ומציפים אלפיי מתאמנים בהשראה, אך למרות הגימיק השיווקי ונטילת הסמים המרובה שלהם, מסתתר מאחוריהם באמת אתלטים ברמת חסד שלא יביישו מעמד של כל פאוור ליפטר מתקדם. וכנראה שאם היו בוחרים בתחום הפאוור ליפטינג, הכוח וההתמדה שלהם היה מביא אותם רחוק.

לא טענתי שבאדיבילדינג זה לא ספורט. זה נחשב ספורט חובבני אם הוא מתבצע ע"י חובבנים, ולדעתי, שעלולה לעצבן את המציאות שלכם מאוד, יש את רוני קולמן והחבר'ה, ומתחתם יש חובבנים.

למרות שבהסתכלות באמת שטחית ואובייקטיבית, באדיבילדינג זה ענף שלא שואף למקצועיות, בכלל.

קח לדוגמא את בן ג'ונסון, לאנס ארמסטרונג, הם לקחו סמים ונלקחו מהם התארים - איזה מין הילה שוכנת סביב ענף הבאדיבילדינג ששם זה לא קורה? אתה יכול להגיד לי שיש סמים פחות סמים?

ובהמשך לדוגמאות שנתת. אני חושב שזה מיותר. האנשים האלה, מסכנים, בנו את חייהם סביב הענף. הילדים האלה באמת מכוונים לדבר הזה? הם משתמשים בחטיפים, כנראה לא סגורים אם זה העתיד שהם רוצים, ורק יכולים להזיק לעצמם, כי החטיפים שהם משתמשים בהם, למיטב ההבנתי, לא בריאים ואפילו הרסניים ללקיחה בשלב כזה של הקריירה (אם אפשר לקרוא למה שהם עושים קריירה בכלל).

EliC
05-12-13, 22:49

שכחת את קאי כשחקן פורנוגרפי :9:

hypertrophy
06-12-13, 01:35
מי ש'לוקח בהליכה ולא רוצה להתחרות' עצם העובדה שהוא לא עובר הכנה לתחרות לא יכול להחשב כמפתח גוף.
תעבור הכנה בעצמך ותעז לדבר על אחד המתחרים באופן כזה מזלזל.

חחחחחח למה אתה יכול להחשב כמפתח גוף עם איך שאתה נראה??? בחיייייאת זומזום!!
אני מביא את אח שלי לעלות על הבמה ולקרוא לו מפתח גוף יא טמבל....את רחוק שנות אור ממישהו שנראה מתאמן רציני...אז דחפו לך שניים פוסיד ואחד דיאזיד ואתה חושב שאתה מפתח גוף?? טוס טוס יא טמבל לך תתחיל לאכול יא ליצן אפילו ילד חוף לא הייתי קורא לך יא בושה למאמן שלך!

hypertrophy
06-12-13, 01:40
gorneo1 אם אתה רוצה להעלות תמונה יש זירת הגולשים
מזכיר לכם שהפורום נועד לפיתוח גוף תחרותי, בהגדרה
עוד דבר: זכור לי שבעבר הלא מאוד מאוד רחוק היו אנשים שירדו על אלירן מורגן כשהוא התחיל את דרכו בספורט הזה, וכולם יודעים איפה מורגן היום ולאיזה רמה הוא הגיע

שלא תעיז להזכיר את מורגן באותה הודעה עם המוזלמנים פה יא גמור!
לילדים האלה יש המון חרא לאכול בחדר כושר ובדיאטות כדי להגיע לשייפ שמורגן הציג בתחרות הראשונה שלו!
איך אתה משווה בכלל?!?!!?
זה כמו להשוות את ג'ף סעיד לקולמן!

hypertrophy
06-12-13, 01:42
עזבו אני אשים תמונה:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1474414_10153527311060652_1802601148_n.jpg?oh=0b88 244bfaa29fb6285f17943c5bee9e&oe=52a0b240&__gda__=1386323250_a1bd9a9bfab5184a3a5affe6ae024e7 7

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח
יא בנזונההה!!!!!!!!!!!
גרמת לי להחנק עכשיו מצחוק!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

EliC
06-12-13, 04:20
חחחחחח למה אתה יכול להחשב כמפתח גוף עם איך שאתה נראה??? בחיייייאת זומזום!!
אני מביא את אח שלי לעלות על הבמה ולקרוא לו מפתח גוף יא טמבל....את רחוק שנות אור ממישהו שנראה מתאמן רציני...אז דחפו לך שניים פוסיד ואחד דיאזיד ואתה חושב שאתה מפתח גוף?? טוס טוס יא טמבל לך תתחיל לאכול יא ליצן אפילו ילד חוף לא הייתי קורא לך יא בושה למאמן שלך!
תנשום עמוק, קח לעצמך כמה דקות לקרוא את ההודעות שלך בכובד ראש ותסתכל על הצורה שבה אתה מתבטא, כאדם בוגר, אתה לא מתבייש בעצמך?

ניגרי ענק
06-12-13, 11:13
שלא תעיז להזכיר את מורגן באותה הודעה עם המוזלמנים פה יא גמור!
לילדים האלה יש המון חרא לאכול בחדר כושר ובדיאטות כדי להגיע לשייפ שמורגן הציג בתחרות הראשונה שלו!
איך אתה משווה בכלל?!?!!?
זה כמו להשוות את ג'ף סעיד לקולמן!

קודם כל, כדאי שלא תציע לי מה לעשות
דבר שני, תרגיע את הדיבור שלך מהר כשאתה פונה אלי כי אני לא סופר אותך ממילימטר
מספיק שאני אמצמץ ולא תהייה בפורום הזה

המסר בהודעה שלך לגיטימי לגמרי, רק הדיבור מסריח
כמה אנרגיות רעות, רעבאק

אני מניח שיכולת להתנסח אחרת אם היית מבין משהו במילים
אבל אתה מבין במילים כמו שאתה מבין בפיתוח גוף
ולכן אתה גם מסתובב כל החיים שלך על אלפיים אחוזי שומן

אגב, "מוזלמנים", אני הראשון שפרגן והגן על אלירן מורגן, זה גם מתועד
ולגמרי אפשר להשוות אותו גם לאברג'יל וגם לסטרוסה - רצוי אפילו

IGOR
06-12-13, 11:15
לא להתייחס ליאיר,הוא היה תחת השפעת אלוכוהול קשה. שבת שלום.

gorneo1
06-12-13, 12:28
חברה בוא כולנו נוריד הילוך, כולנו חברים בפורום :)

וקאי גרין באמת היה שחקן פורנו, אבל בימינו ההשלמה שלו לתחרויות היא הבאה ביד אולימפית!!! [אני צוחק אני המעריץ הכי חזק שלו בערך...]

הוא הדוגמא היחידה שאני באמת מכיר שלקח בודיבילדינג לרמה אמיתית של מושלמות מבחינת הכל, אימונים אוכל מנטליות רוח כל דבר....

אגב....

אלי התמונות בפלאפון [גלאקסי s4] באמת יוצאות תמיד דפוקות!!! איך מצאת צילומים נורמאלים בסוף??

אלברט ברכה
06-12-13, 12:56

https://www.youtube.com/watch?v=_Q-jI8A9KLU

muscle worship
רק בלי הmuscle

EliC
06-12-13, 13:29
חברה בוא כולנו נוריד הילוך, כולנו חברים בפורום :)

וקאי גרין באמת היה שחקן פורנו, אבל בימינו ההשלמה שלו לתחרויות היא הבאה ביד אולימפית!!! [אני צוחק אני המעריץ הכי חזק שלו בערך...]

הוא הדוגמא היחידה שאני באמת מכיר שלקח בודיבילדינג לרמה אמיתית של מושלמות מבחינת הכל, אימונים אוכל מנטליות רוח כל דבר....

אגב....

אלי התמונות בפלאפון [גלאקסי s4] באמת יוצאות תמיד דפוקות!!! איך מצאת צילומים נורמאלים בסוף??
הלוואי s4 זה s3 מיני... כשהיה לי s2 התמונות היו יוצאות כמו שצריך.
תמונות כמו שצריך מקבלים מאנשים אחרים אין מה לעשות חח :)

hypertrophy
06-12-13, 14:41
מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים אלי יא שחיף
ניגרי...אני אגיד את זה בצורה ברורה כדי לנעול את הוויכוח הזה
אתה מרגיש חופשי להזהיר אנשים מלהשוות בין מפתחי גוף אז אל תהיה לי עם מוסר כפול מתייפייף שכמוך
אתה מוזמן למצמץ כמה שתרצה ונראה אם אני עף או לא...אל תשכח שאני לא אחד הילדים שאתה מאיים עליהם

ואם להשוות בנינו ספורטיבית...לא הייתי אומר שאתה לא סופר אותי ממטר ידידי

hypertrophy
06-12-13, 15:10
דרך אגב....אתה באמת מדבר על להבין בפיתוח גוף?
איך זה שבעשר שנים ירדת קטגוריה ונתקעת עליה בלי שיפור?
ואז עברת איגוד כי אמרת שאתה העיקר רוצה לקבל אליפות
אז אולי אני לא נראה אידיאלי לפיתוח גוף)16אחוז לפי שלושה קליפרים שונים תודה שהתעניינת( אבל אני ספורטאי הרבה יותר טוב ממה שאי פעם תהיה הן מביצועים והן מנטלית
הנה אני כשאני יודע להשתמש במילים...נכון כואב ועדיף שאגיב כמו קודם?

ניגרי ענק
06-12-13, 15:20
לא עושה איתך תחרות למי יש יותר גדול, לא בכבוד שלי לרדת לשם בכלל
תבדוק איך אתה מדבר, זה הכל
יש דרך להגיד דברים
הדעה שלך - כבר אמרתי לגיטימית לגמרי, רצויה אפילו, אבל בשביל מה כינויים וכל האנרגיות הרעות האלה?

השוואה לגיטימית, איפה הזהרתי אנשים מלשוות מפתחי גוף?
זה לגמרי חלק מהמשחק

סטרוסה במאי האחרון, בתחרות שנייה שלו היה קרוב לנצח באוברול מתחרים מעולים כמו מוטי הרוש או לב פרגר - אני יודע את זה מבפנים
אלירן, שאני מאוד אוהב אותו, הפסיד שתי תחרויות ראשונות שלו למרדכי ביטון
מה הבעיה עם ההשוואה ביניהם?
לגיטימית לגמרי
קח את שניהם בהתחלה, לא בטוח שסטרוסה לא היה מנצח את אלירן (כמובן שמורגן עשה קפיצה מצוינת מאז)
מה זה אומר להמשך?
זה לא אומר כלום
שניהם עדיין עוברים מבחינת האבולוציה הפוטנציאלית שלהם בספורט
אבל מה הבעיה עם ההשוואה?

ניגרי ענק
06-12-13, 15:23
לגבי ההודעה השנייה שלך, אם הייתה שם מילה אחת של אמת הייתי מגיב עליה

hypertrophy
06-12-13, 15:37
אתה לא מגיב לעניין בכלל
שתהיה לך שבת שלום..מקווה שתהיה כנה עם עצמך קודם ותתחבר למציאות

No_Troll
06-12-13, 15:48
ניגרי אתה תמיד יוצא מקום שני אז שקט

Raw
06-12-13, 18:00

פאק אחי אתה חיה

ניגרי ענק
06-12-13, 21:29
ניגרי אתה תמיד יוצא מקום שני אז שקט

שקט תגיד לאימא שלך

ניגרי ענק
06-12-13, 21:44
יאיר, מהתכתבות שהייתה לנו לא מזמן אני יודע שאתה לא באמת חושב עלי את מה שכתבת
תשים לב שהתגובה שלך מאתמול בלילה לא הייתה לעניין, לא בושה להודות בזה

אני מוכן להודות שאולי גם אני קצת נסחפתי בתגובה שכנגד

ובאשר להתקדמות שלי, הינה העובדות:

ב 2010 התחריתי בעד 75 קילו
ב 2011 התחרתי ב עד 82 וב 2012 באותה קטגוריה
השנה שקלתי 85 בשייפ הזה:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/249107_615536921821223_1817071445_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/1424319_679263125431064_1207094975_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1381571_577851268917816_1806562934_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1377352_10151862126394927_586154734_n.jpg

על 168

עכשיו, אתה יכול לא להחזיק ממני, וזה בסדר גמור - למרות שזה לא מה שהבנתי מההתכתבות בינינו אבל הטענות שלך הן בטח לא עובדות - ולא נתמכות במספרים
ואני מתחבר יופי למציאות
אני הראשון להגיד שאני לא פרו ולא אהיה פרו
במסגרות של חובבים - גם מסגרות בינלאומיות, יש לי מה לתת, אני לגמרי שלם עם זה, וזה לגמרי מספיק לי

עוד דבר, לדרוש ממני להישאר בנאב"א כשאני יודע מה אתה בעצמך חושב וגם אמרת על נאב"א זה גם קצת משונה
כשאתה מתכונן חצי שנה ואז מריצים לך קטגוריה של 3 פוזות חובה, כשמייבשים אותך 11 שעות בבאק סטייג', כשעושים על הגב שלך קומבינות על קומבינות עם מתחרה שהיה לו עניין אישי, עם מתחרה אחר שנתן ספונסרשיפ וכן הלאה וכן הלאה - אתה צריך להיות אידיוט כדי להישאר
אז מותר לך לחשוב שאני לא משהו, ואני גם אכבד את זה - אבל מותר לי להניח שבשייפ הזה הייתי מנצח את הקטגוריה שלי בכל אחד מהאיגודים
אז הינה תשובה עניינית
כאן אני נועל את הויכוח הזה כי הוא לא מכבד אף אחד משנינו
שבת שלום גם לך

hypertrophy
07-12-13, 11:58
אז אני שמח שהבנת שלפתוח פה וללכלך סתם בלי אחיזה זה מעצבן .....סגרנו את הנושא בנינו :)

juk89
09-12-13, 01:01
ניגרי שאלה לי אלייך.
אם כל הכבוד אלייך אתב מתחרה וזה...וגם מנהל פה.
אבל תראה איזה דוגמה אתה נותן פה לכל הפורום- אתה דוחף תמונות שלך לאשכול שנפתח על ידייך למרות שלמיטב זכרוני אתה לא ילד.
או שהאגו שלך טפח עוד יותר ואתה גם חלק מ"נבחרת העתודה: אשכול שמוקדש לדור העתיד של הענף "????

ניגרי ענק
09-12-13, 07:26
ניגרי שאלה לי אלייך.
אם כל הכבוד אלייך אתב מתחרה וזה...וגם מנהל פה.
אבל תראה איזה דוגמה אתה נותן פה לכל הפורום- אתה דוחף תמונות שלך לאשכול שנפתח על ידייך למרות שלמיטב זכרוני אתה לא ילד.
או שהאגו שלך טפח עוד יותר ואתה גם חלק מ"נבחרת העתודה: אשכול שמוקדש לדור העתיד של הענף "????

אתה צודק לגמרי
אבל האשכול איבד כיוון, היה פה ויכוח שהיה חייב לסגור
שים לב שעוד קודם עלו תמונות של אנשים שלא רק שהם לא דור העתיד אלא הם בכלל לא מפתחי גוף מתחרים, וראיתי שהעסק חם - אז נתתי לזה לזרום
בכל אופן, משתדלים שלא יקרה יותר

ניגרי ענק
10-12-13, 16:14
תמונה מקטגוריית הנוער של נא"ק:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/1488281_10152050525007660_23554321_n.jpg

ניגרי ענק
10-12-13, 16:17
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1374912_506387916125657_1238243943_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1488232_506387726125676_1601732507_n.jpg
יונתן אברג'יל:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1459047_506387809459001_1895000992_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1450064_506314576132991_254782075_n.jpg

menib13
12-12-13, 09:40
יהונתן וקובי יפרח פוטנציאל מטורף . לגבי משהו שעיצבו אותי אלי תתחיל להוריד תאף זכותם של אנשים להביע דעה עלית ברמה נחמדה ישלך המון המון עבודה אז תתמקד בזה

EliC
12-12-13, 16:59
יהונתן וקובי יפרח פוטנציאל מטורף . לגבי משהו שעיצבו אותי אלי תתחיל להוריד תאף זכותם של אנשים להביע דעה עלית ברמה נחמדה ישלך המון המון עבודה אז תתמקד בזה

יש דרך להתבטאות וזו לא הדרך שהם נקטו בה, תסתכל על התגובות של יאיר ותבין.
אנשים שהתבטאו בצורה נכונה הסכמתי איתם ואני עדיין מסכים שמן הסתם אני לא בטופ, אבל כן הצגתי רמה יפה ואי אפשר לערער על זה לדעתי.

ניגרי ענק
12-12-13, 18:35
עדכנית של קובי יפרח:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1476472_10202048639491519_565414386_n.jpg