PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בעליית משקלים אחרי פציעה ברגל

gorneo1
26-11-13, 10:09
מה המצב?

בקצרה, אני אחרי פציעה של נקע ברגל שמאל,
דבר שמנע ממני את המשך החיטוב שלי אבל פחות רלוונטי לנושא.

על כל פנים בתקופה של החודשיים +- האחרונים אני לא עושה אירובי [חוץ מאופניים וגם זה בקושי]
ויותר חשוב מזה, אני לא ממש עשיתי סקוואט, לג פרסים, דד ליפט ותאומים כי הלחץ על הרגל הרג אותי....

עכשיו לשאלה, אני רוצה לחזור למשקלי עבודה קודמים [לא היה לי משקלים קונקרטיים, משהו כמו 140 150 סקוואט ומשהו כמו 190 200 דד ליפט שזה החשובים... ]
העניין הוא שאני לא רוצה לעשות את זה בבום אלא ממש מדורג כדי לא להפעיל יותר מידי לחץ על הקרסול ועל הגב התחתון שלי שלא ראה מתכת תקופה משמעותית יחסית.... :/

כרגע המצב הוא שחזרתי לעבוד לחזרות גבוהות יחסית [10] במשקלים קלים בתרגילים האלה, 80 סקוואט ו110 דד ליפט... [לפני זה היה סקוואט לשישיות ודד ליפט לחמישיות ולשם אני מתכנן לחזור]

אני צריך תוכנית עליה במשקלי עבודה [מפורטת] שתשלב בתוכה גם די לוד אחד או שניים לפי אימונים שהמטרה היא לעלות תוך חודשיים חזרה לאותם משקלי עבודה ואפילו לעבור אותם... :)

[זה לא שאני לא יכול לכתוב את זה לבד זה שאני מעדיף לשמוע עוד וריאציות שאולי יפתחו לי את הראש לכיוונים חדשים... ]

מעבר לזה אני יציין שאימון רגליים אני עושה פעם ב5 ימים +- [לפעמים פעם ב4 או 6 תלוי בכמה מנוחה בא לי] וכרגע ירדתי חזרה לתוכנית abcd

גב יד קידמית תאומים
חזה יד אחורית בטן
רגליים כתפיים טרפזים
תאומים אמות אירובי
x

תודה מראש :)

gorneo1
26-11-13, 15:16
איפה המתאמני כוח למיניהם???