PDA

צפה בגרסא המלאה : ראיון עם אביב "ניגרי ענק" עומר התותח! אחרי הזכיה בibff

zivgin
03-12-13, 12:57
אז גם לניגרי שלנו מגיע כבוד!

ריאיון עם אביב עומר לאחר הזכייה ב-Ifbb

אביב עומר אחרי הזכייה ב ibff: "המטרה שלי עכשיו היא רק חו"ל"
הסגן הנצחי של קטגוריית המשקל הבינוני הפך סוף – סוף לאלוף ושבר את המנחוס לרסיסים. עכשיו הוא מסמן מטרה חדשה: הזירה הבינלאומית. ועוד לפני כן הוא מדבר איתנו על ההכנה הפסיכית שעבר ("5 חודשים דיאטה") ההחלטה להצטרף ל ibff ("קורה פה משהו גדול") והפרמטרים שהוא מעוניין לשפר בעונה הקרובה. הניגרי מדבר.

לקריאת הכתבה, לחצו על התמונה
http://www.israelbody.org/sites/ib/UserContent/images/%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%99%D7%95%D7%9F%20%D7%A2%D7%9 D%20%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91%20%D7%A2%D7%95%D7%9E% D7%A8%2021.11.13/2.jpg (http://www.israelbody.org/%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%A2%D7%9D-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%A2%D7%95%D7%9E%D7%A8)

עמרי מרג
03-12-13, 13:23
הכי אהבתי בראיון את סעיף ה "מאת:" : )))

ניגרי ענק
03-12-13, 13:39
זיו צנוע, לא רוצה קרדיטים

תודה אחי

אמרון
03-12-13, 13:58
יפה מאד כתבה מעניינת ומזל טוב על הזכייה?

אביב אתה מתכוון להתחרות בחול דרך ibff או דרך ifbb?

ניגרי ענק
03-12-13, 14:08
דרך ibff אחי

gorneo1
03-12-13, 14:55
כבוד.

nadavmoore
04-12-13, 11:50
מכבד את הדרך והמאמץ, את העובדה שהוא עושה את זה עם חיי משפחה ועבודה אבל אני לא חושב שלאביב יש "עתיד" בתחום בזירה הבינלאומית. בכל זאת תוצאות יפות

אלברט ברכה
04-12-13, 14:26
כל הכבוד על הזכיה, והרמה שהצגת.

אלוף צריך להתמודד מול הטובים ביותר, ולא ללכת לאיגוד שישפר את סיכוייו לזכות.

ניגרי ענק
04-12-13, 18:47
תודה

לא הלכתי כדי לקבל מקום, אלא כי ההתנהגות של נאב"א כלפי הייתה מחפירה
אם הייתה לי בעיה להתחרות נגד טובים לא הייתי שואף ליוניברס

נדב, מה זה עתיד?
אני לא אהיה מר אולימפיה
אני גם לא אהיה פרו
אני לא חי בעולם של וולט דיסני
אני ריאלי לגמרי
אני כן יכול לעשות הישגים במסגרות של חובבים, ואתה גם תראה שזה יקרה

nadavmoore
04-12-13, 18:56
תודה

לא הלכתי כדי לקבל מקום, אלא כי ההתנהגות של נאב"א כלפי הייתה מחפירה
אם הייתה לי בעיה להתחרות נגד טובים לא הייתי שואף ליוניברס

נדב, מה זה עתיד?
אני לא אהיה מר אולימפיה
אני גם לא אהיה פרו
אני לא חי בעולם של וולט דיסני
אני ריאלי לגמרי
אני כן יכול לעשות הישגים במסגרות של חובבים, ואתה גם תראה שזה יקרה

אני מקווה בשבילך שכל מה שתכוון אליו תצליח להשיג. לא אמרתי את זה כדי לעצבן.

סתם שאלה (ולא כדי לעצבן) הרי ידוע שהתחרות הזאת לא הכי "בריאה" בלשון המעטה לגוף , אם זה משחק עם הורמונים דיאטות קיצוניות לתחרות וכו', מה הטעם לעשות אותה לאורך זמן. אני מבין , לעשות תחרות אחת,שתיים,שלוש אבל מה הטעם להמשיך כל השנים האלו אם זה רק ייגזול מאדם כסף(במיוחד כשהוא איש משפחה וקריירה) ובריאות ולא ייתן לו יותר מידי בתמורה חוץ מקצת אגו. באמת קשה לי להבין ואני מנסה "להכנס לראש"

ניגרי ענק
04-12-13, 19:08
לא תוכל להיכנס לראש נדב, כי אנחנו לא עשויים מאותו חומר - ואני לא אומר את זה בקטע רע
בודיבילדינג זו אהבת חיי, מיד אחרי המשפחה
בלי אתגר ובלי תחרות, זה פשוט לא מעניין לי
בעניין של כסף, ברוך השם מסתדרים, לתחרות הבינלאומית אני מקווה ומאמין שאשיג תמיכה, אל תשכח שאני אדם בעל מעמד שמכיר כמה אנשים במדינה

לגבי הוצאות יומיומיות, כל אחד מוציא על הקיק שלו
יש כאלה שנוסעים לזיין ילדות בתאילנד או יוצאים להשתכר ולהמר
ויש כמוני, שמוציאים על הספורט שהם אוהבים
בשבילי ברגע שהצבתי את היוניברס כמטרה, יש לי טעם להתאמן, יש לי אמביציה לעשות מאסה כמו שצריך, יש לי מוטיבציה להתמיד ולשפר את עצמי
זה לא רק אגו - זה גם - אבל זה בעיקר סיפוק ששווה הכל, להביא את עצמך כל פעם לשיא חדש
אגב אני לא חושב שאמרת משהו כדי לעצבן, זה בסדר גמור מה שאמרת

לפי מה שראיתי מתמונות וסרטונים מתחרויות חובבים בינלאומיות, אני יודע בוודאות שאוכל לעמוד שם יפה, בעיקר אחרי העונה שאני מתכנן עכשיו
ושוב, לא מחפש להתחרות בארנולד קלאסיק אני לא אידיוט ולא משלה את עצמי שזו הליגה שלי

אני משאיר את זה לעמית ספיר לנאור ולמאור - הם ייצגו אותי שם בכבוד

nadavmoore
04-12-13, 19:30
כל הקטע הוא שאני בא מעולם של ספורט אם זה כדורסל בליגה גבוה אחרי זה פוטבול והיום קרוספיט והרמת משקולות.
פשוט מה שמעצבן ונראה מאד מוריד מוטיבציה בתחרויות פיתוח גוף הם שהשיפוט מאד סובייקטיבי ולפעמים גם מאד מושחט כך שבניגוד לספורט שבו התוצאה היא זאת שקובעת קלעת יותר? רצת מהר יותר? המפת יותר משקל? ניצחת... אצלך המצב הוא קשה בהרבה.
בגלל זה תהיתי לגביי מה ששאלתי , אני מבין חבר'ה שרוצים להתפרנס מזה אבל כל שאר החובבים (כמוך) יכול להיות שיוציאו להם את הנשמה עד שהם יגיעו להישג גם אם זה הגיע להם עוד לפני. ובשביל מה? ברוב המקרים פרס של אבקת חלבון...
באמת מי שיש לו את המנטליות להמשיך אחרי כל זה, כל הכבוד לו.
סורי על הכתיבה העילגת אני כותב מהפלאפון

אמרון
04-12-13, 19:45
כל הקטע הוא שאני בא מעולם של ספורט אם זה כדורסל בליגה גבוה אחרי זה פוטבול והיום קרוספיט והרמת משקולות.
פשוט מה שמעצבן ונראה מאד מוריד מוטיבציה בתחרויות פיתוח גוף הם שהשיפוט מאד סובייקטיבי ולפעמים גם מאד מושחט כך שבניגוד לספורט שבו התוצאה היא זאת שקובעת קלעת יותר? רצת מהר יותר? המפת יותר משקל? ניצחת... אצלך המצב הוא קשה בהרבה.
בגלל זה תהיתי לגביי מה ששאלתי , אני מבין חבר'ה שרוצים להתפרנס מזה אבל כל שאר החובבים (כמוך) יכול להיות שיוציאו להם את הנשמה עד שהם יגיעו להישג גם אם זה הגיע להם עוד לפני. ובשביל מה? ברוב המקרים פרס של אבקת חלבון...

אני יכול להגיד לך שזה כמו מחלה אי אפשר להפסיק . הייתה לי הפסקה קצרה ירדתי מלא פשוט אי אפשר לחיות ככה אתה תמיד רוצה להיות הכי טוב בתחום ואי אפשר להפסיק .

ניגרי ענק
04-12-13, 20:06

שוב אתה מפספס את הנקודה
העניין של "אתה מקבל פח חלבון", נו באמת
מי עושה את הפרויקט הזה כדי לקבל פח חלבון?
גם בנושא המיקום, שמע תמיד רוצים להביא את הראשון
אבל גם זה לא העיקר
בעיני לפחות, העיקר הוא הסיפוק הנפשי האדיר שאני מקבל מההתקדמות שלי, נגד עצמי
מהשיפור
מהדרך
מהשלמת המשימה
מהיום של אחרי, שמתפרקים ואוכלים
מהתמונות, מהחוויה
אין לזה תחליף
אז בנאב"א לא היו נותנים לי ראשון גם אם הייתי עולה נגד שוקי החתול, אבל אתה חושב שלא נהניתי ממה שכן השגתי כשהתחריתי שם?
נהניתי מאוד
הם לא הרסו לי את החוויה
הם לא הצליחו

gorneo1
05-12-13, 12:34
לדעתי בתחרות של חובבים בחו"ל יש לך דווקא סיכוי מאוד גבוה להביא שני או אפילו ראשון...

אישית בין החברה פה בפורום אני הכי מעריך אותך כי חוץ מרזומה אתה באמת צנוע ומבין עניין...

מעבר לזה אפשר גם לטוס לזיין בתאילנד [צריך לשים דגש טוב טוב על מה נופלים!!! חחח] וגם להשקיע בתחום...

עמרי מרג
05-12-13, 15:19
שוב אתה מפספס את הנקודה
העניין של "אתה מקבל פח חלבון", נו באמת
מי עושה את הפרויקט הזה כדי לקבל פח חלבון?
גם בנושא המיקום, שמע תמיד רוצים להביא את הראשון
אבל גם זה לא העיקר
בעיני לפחות, העיקר הוא הסיפוק הנפשי האדיר שאני מקבל מההתקדמות שלי, נגד עצמי
מהשיפור
מהדרך
מהשלמת המשימה
מהיום של אחרי, שמתפרקים ואוכלים
מהתמונות, מהחוויה
אין לזה תחליף
אז בנאב"א לא היו נותנים לי ראשון גם אם הייתי עולה נגד שוקי החתול, אבל אתה חושב שלא נהניתי ממה שכן השגתי כשהתחריתי שם?
נהניתי מאוד
הם לא הרסו לי את החוויה
הם לא הצליחו

אחלה תגובות/הסברים נתת פה לאורך השרשור..
ונדב, אני מנחש שגם אצלך הדברים די דומים (לפחות במובן של האתגר האישי והעובדה שגם אתה לא תהיה אלוף העולם וגם כנראה שלא תועיל הרבה לבריאות גופך בהכרח)

nadavmoore
05-12-13, 15:28
אחלה תגובות/הסברים נתת פה לאורך השרשור..
ונדב, אני מנחש שגם אצלך הדברים די דומים (לפחות במובן של האתגר האישי והעובדה שגם אתה לא תהיה אלוף העולם וגם כנראה שלא תועיל הרבה לבריאות גופך בהכרח)

אני בטוח לא אהיה קרוב לרמה עולמית או אירופאית וגם בטוח שהצורה והאינטנסיביות של האימונים שלי לא בריאים בעליל. אבל , אם אני אעשה x מספר וינצח y אנשים אף אחד לא יוכל להתווכח עם זה ההישגים שלי יהיו רשומים כמספר איתם אולי (והלוואי) יבוא איזה תואר לצידו.

אביב ובכלל באדיבילדרים עושים הכנה מנטלית פיזית וכו'... ותלויים 100% בשחיטות ובסובייקטיביות של השופטים, בגלל זה שאלתי את השאלות ששאלתי

עמרי מרג
05-12-13, 15:52
אני בטוח לא אהיה קרוב לרמה עולמית או אירופאית וגם בטוח שהצורה והאינטנסיביות של האימונים שלי לא בריאים בעליל. אבל , אם אני אעשה x מספר וינצח y אנשים אף אחד לא יוכל להתווכח עם זה ההישגים שלי יהיו רשומים כמספר איתם אולי (והלוואי) יבוא איזה תואר לצידו.

אביב ובכלל באדיבילדרים עושים הכנה מנטלית פיזית וכו'... ותלויים 100% בשחיטות ובסובייקטיביות של השופטים, בגלל זה שאלתי את השאלות ששאלתי

את הנק' הזו הבנתי (ואכן יש לה את הבעייתיות שלה), אבל זה לא מה ששאלת במקור.

ניגרי ענק
05-12-13, 15:59
לדעתי בתחרות של חובבים בחו"ל יש לך דווקא סיכוי מאוד גבוה להביא שני או אפילו ראשון...

אישית בין החברה פה בפורום אני הכי מעריך אותך כי חוץ מרזומה אתה באמת צנוע ומבין עניין...

מעבר לזה אפשר גם לטוס לזיין בתאילנד [צריך לשים דגש טוב טוב על מה נופלים!!! חחח] וגם להשקיע בתחום...

תודה על הפרגון, נעים לשמוע

nadavmoore
05-12-13, 17:40
את הנק' הזו הבנתי (ואכן יש לה את הבעייתיות שלה), אבל זה לא מה ששאלת במקור.

אז מה שאלת במקור?

אלברט ברכה
06-12-13, 13:07
לא תוכל להיכנס לראש נדב, כי אנחנו לא עשויים מאותו חומר - ואני לא אומר את זה בקטע רע
בודיבילדינג זו אהבת חיי, מיד אחרי המשפחה
בלי אתגר ובלי תחרות, זה פשוט לא מעניין לי
בעניין של כסף, ברוך השם מסתדרים, לתחרות הבינלאומית אני מקווה ומאמין שאשיג תמיכה, אל תשכח שאני אדם בעל מעמד שמכיר כמה אנשים במדינה

לגבי הוצאות יומיומיות, כל אחד מוציא על הקיק שלו
יש כאלה שנוסעים לזיין ילדות בתאילנד או יוצאים להשתכר ולהמר
ויש כמוני, שמוציאים על הספורט שהם אוהבים
בשבילי ברגע שהצבתי את היוניברס כמטרה, יש לי טעם להתאמן, יש לי אמביציה לעשות מאסה כמו שצריך, יש לי מוטיבציה להתמיד ולשפר את עצמי
זה לא רק אגו - זה גם - אבל זה בעיקר סיפוק ששווה הכל, להביא את עצמך כל פעם לשיא חדש
אגב אני לא חושב שאמרת משהו כדי לעצבן, זה בסדר גמור מה שאמרת

לפי מה שראיתי מתמונות וסרטונים מתחרויות חובבים בינלאומיות, אני יודע בוודאות שאוכל לעמוד שם יפה, בעיקר אחרי העונה שאני מתכנן עכשיו
ושוב, לא מחפש להתחרות בארנולד קלאסיק אני לא אידיוט ולא משלה את עצמי שזו הליגה שלי

אני משאיר את זה לעמית ספיר לנאור ולמאור - הם ייצגו אותי שם בכבוד

לא בשביל משהו, אבל לא נראה לך שאתה מחמיא לעצמך יותר מדי?
אדם בעל מעמד? איזה מעמד יש לך? אתה חבר כנסת? אתה סלב?
לא יודע מה אתה עושה לפרנסתך, כתבת עיתונאי, נו אז? אתה רונן ברגמן? אתה בן כספית? אתה נדב יעקבי?

ואני שוב בדעתי, בטח בתור אחד שרוצה לקדם את התחום אתה צריך לשאוף להתחרות בזירה של הגדולים בארץ ולא בארגון הזה שראינו לפני כמה חודשים איזה מתחרים הוא הוציא.
הכל טוב ויפה, הרמה של חו"ל גבוהה מזו שבארץ, אבל כל עוד לא ניצחת את הטובים ביותר בארץ לדעתי אתה לא qualified להתחרות בחו"ל.
גם בענפי ספורט שבילדינג מתיימר לעמוד באותה שורה איתם, מכבי תל אביב בשנות הזבל שלה לא שיחקה במפעלים אירופאים כי היא לא דורגה גבוה מספיק בארץ.

ניגרי ענק
06-12-13, 13:35
אויש אתה דביל
מעמד זו הגדרה נרחבת
מי החמיא לעצמו?
אני מכיר מספיק אנשים שיוכלו לעזור לי בפרויקט כזה
מה הבעיה להגיד שיש לי מעמד איפה בדיוק לא דייקתי?
איפה יש לך מושג מה עברתי ואיזה מחירים שילמתי בשביל להרוויח את אותו מעמד, וכמה איומי רצח קיבלתי ומול אילו לחצים עמדתי

אגב גם לך יש מעמד - של מטומטם
גם זה מעמד

בן כספית זה מה אתה מכיר?
כלומניק אחד, מאיפה אתה יודע בכלל מה אני עושה ולאילו הישגים עיתונאיים הגעתי
מציע לך לעבור קצת על דוחות מבקר המדינה מהשנים האחרונות כדי לקבל מושג לגבי חשיפות שעצרו פרויקטים במיליונים

דבר שני, מה זה לנצח את הטובים ביותר?
אם יש איגוד ששרף אותך, שאנשים שם החליטו שלעולם לא תהייה ראשון אצלם אתה אמור להמשיך לתת את הלחי השנייה?
אם באותו איגוד מריצים קטגוריה עם 3 פוזות חובה ורוטינה 22 שניות אתה נשאר שם לנצח כי זה "הטובים ביותר"?

דבר שלישי, אמרתי לך כבר שאתה דביל?

ודבר רביעי - הרשה לעצמך לא לפנות אלי יותר ותשתדל לעשות קולות של שטיח בפורום הזה, בהזדמנות ראשונה אני מעיף לך באן מיקרו ל 50 שנה

EliC
06-12-13, 14:06
אויש אתה דביל
מעמד זו הגדרה נרחבת
מי החמיא לעצמו?
אני מכיר מספיק אנשים שיוכלו לעזור לי בפרויקט כזה
מה הבעיה להגיד שיש לי מעמד איפה בדיוק לא דייקתי?
איפה יש לך מושג מה עברתי ואיזה מחירים שילמתי בשביל להרוויח את אותו מעמד, וכמה איומי רצח קיבלתי ומול אילו לחצים עמדתי

אגב גם לך יש מעמד - של מטומטם
גם זה מעמד

בן כספית זה מה אתה מכיר?
כלומניק אחד, מאיפה אתה יודע בכלל מה אני עושה ולאילו הישגים עיתונאיים הגעתי
מציע לך לעבור קצת על דוחות מבקר המדינה מהשנים האחרונות כדי לקבל מושג לגבי חשיפות שעצרו פרויקטים במיליונים

דבר שני, מה זה לנצח את הטובים ביותר?
אם יש איגוד ששרף אותך, שאנשים שם החליטו שלעולם לא תהייה ראשון אצלם אתה אמור להמשיך לתת את הלחי השנייה?
אם באותו איגוד מריצים קטגוריה עם 3 פוזות חובה ורוטינה 22 שניות אתה נשאר שם לנצח כי זה "הטובים ביותר"?

דבר שלישי, אמרתי לך כבר שאתה דביל?

ודבר רביעי - הרשה לעצמך לא לפנות אלי יותר ותשתדל לעשות קולות של שטיח בפורום הזה, בהזדמנות ראשונה אני מעיף לך באן מיקרו ל 50 שנה
זה האופי שלו, הוא מזלזל באנשים שהוא מכיר באופן וירטואלי בתחומים שהוא רחוק מהם שנות אור.

nadavmoore
06-12-13, 15:06
א. ניגרי תפסיק לאיים זה כבר מתחיל להיות נדוש וקצת מטופש אתה רוצה לתת באן למישהו, תתן. בשביל זה אתה מנהל אל תחשוב שהפורום הזה הוא מרכז העולם של מישהו פה ולמעשה הפורום הזה חי רק בזכות החבר'ה של הכוח ואם לא הוא הופך תוך 3 דקות ל fxp אתה מוזמן לתת באנים ולראות מה קורה
ב. מה תפקידך במבקר המדינה? מתאמן שלי הוא יועץ המנכל של משרד מבקר המדינה , הוא יכיר אותך אם אשאל?

ניגרי ענק
06-12-13, 15:26
אין לי תפקיד במבקר המדינה, הדוחות שהם מוציאים מתייחסים מפעם לפעם לגילויים עיתונאיים שנוגעים לנושאי שחיתות
אגב, אני לא רוצה לתת באן לאף אחד, אבל אם בנאדם מתגרה ומציק, הוא יקבל אותו

אלברט ברכה
06-12-13, 18:58
שיט רק אל תביא לי באן

אין לך שום מעמד, אתה אולי עיתונאי אבל אף אחד לא מכיר אותך ולא שום דבר שעשית.

חשיפות שעצרו פרויקטים - ממש המדליף של wikileaks

אתה חי בסרט, תביא לי באן. אתה יכול לדבר עד מחר על מבקר המדינה ועל עוד 19 אלף דברים לא מעניינים. אתה גר במקום שאלוהים שכח שהוא ברא והוא לא מעניין אף אחד, אני לא זוכר שאי פעם קראתי באיזה מדיה משהו שכתבת, ולא שמעתי עליך ברדיו מעולם (אלא אם "רדיו המנת"ס של סמי" לא נחשב) אני בן 27 ואני עושה הרבה יותר כסף ממה שעשית ותעשה, אז מה אתה מתלהב?

אתה מתנשא ומתלהב, אתה חושב פה שכולם ילדים בני 12 כמו אליק בליק שישתחוו לך כי התחרת במר יהודה ושומרון. תבקש מאותם אנשים שאתה מכיר שיעזרו לך להיות מר ישראל באיגוד אמיתי לפני.
יש לך מניירות של מר אולימפיה 19 פעם ברצף ואתה מדבר אולי בשפה גבוהה אבל מלאת פוזה והתנשאות.

gorneo1
06-12-13, 20:23
אלברט, אתה לא חייב ללכת לכזה כיוון אלים ואגרסיבי לא משנה מה אתה חושב, למרות שניגרי מגיב ככה או אחרת לתקוף בן אדם בפן אישי זה לא לרמה של אף אחד.... מאיפה אתה יודע כמה כסף הוא עושה או איזה מאמרים הוא כתב?? אז לא שמעת את השם שלו נו אז מה??? גם מיליון איש בערך שעושים עבודת קודש כאלה ואחרות שמשנות כל יום סדרי עולם לא יצא לך להכיר זה לא מוריד מערך העבודה שלהם או משהו כזה....

מעבר לזה, אם הלך לך בחיים ואתה עושה ימבה כסף, כל הכבוד, אבל לתהלהב עם זה לא עוזר לאף אחד, יתרה מזאת אם המטרה להשתחצן תתפלא לדעת [ותהיה בטוח] שיש אנשים גם צעירים ממך שעושים יותר, זאת דרכו של עולם....

הדיבור פה הוא על בודיבילדינג, ובודי בילדינג זה מה שניגרי עושה ולא רק הוא, בין אם זה מקצועי הוא חובבני בודיבילדינג היא מחלה נפשית שהתתמכרות שלה היא ההתמכרות היחידה שבריאה [יש כאלה שיגידו שלא]...

לבוא לתת ביקורת לבן אדם זה סבבה... כי הוא בחר בספורט שגורר ביקורת...
לאבד כיוון ולהיכנס בבן אדם בפן האישי זה לא סבבה...

מעבר לזה, כמו שאתם אומרים שהספורט הזה וארגון כזה או אחר זה עניין סובייקטיבי של השופטים זה בדיוק אותו דבר שאתם נותנים ביקורת... אם בעינייך הוא יזכה או לא יזכה בככה וככה זה בעינייך... כל אחד והדעה שלו...
אז שהוא אומר ששרפו אותו במקום סובייקטיבי אתה אומר לו שזה לא לגיטימי לעבור למקום אחר שהוא לא שרוף בו??? נראה לי מצחיק משהו...

גם אליק, ששיהיה בריא הדיבור שלו באמת נגוע, לא קיבל שצף ברכות שכאלו, ואם כבר אז לו הגיע, אבל הוא קיבל בעיקר ביקורת ולגיטימית....

בוא נתעלה על עצמנו, ונפסיק כולנו ליפול אחד על השני....

אלברט ברכה
06-12-13, 21:15
ממש לא לזה התכוונתי.
אני לא עשיר, לא מוצח ולא עושה ארגזים של כסף. אבל הוא בכלללללל לא בעמדה של לבקר אחרים.
בכל דיון הוא ישר קופץ עם "לך תעבוד ואתה גר אצל ההורים" ועוד כל מיני שטויות, סהכ הקדמתי תרופה למכה ותגובה למה שהוא כותב.
אני לא משתחצן, להפך. אני לא מדבר על עצמי אף פעם, פשוט בכל דיון שלי איתו הוא ישר דואג להעלות את זה שהוא תותח ומדהים ונהדר.

אה בכלל קורא את ההודעות שלו ורואה איך ומה הוא כותב או שאתה גם מעדיף לנסות להתחבב עליו כמו עוד כמה משתמשים כאן.

בכח מקרה זאת הודעה אחרונה בהחלט, עברתי לfxp עם נדב ואיגור.

ניגרי ענק
06-12-13, 21:27
שיט רק אל תביא לי באן

אין לך שום מעמד, אתה אולי עיתונאי אבל אף אחד לא מכיר אותך ולא שום דבר שעשית.

חשיפות שעצרו פרויקטים - ממש המדליף של wikileaks

אתה חי בסרט, תביא לי באן. אתה יכול לדבר עד מחר על מבקר המדינה ועל עוד 19 אלף דברים לא מעניינים. אתה גר במקום שאלוהים שכח שהוא ברא והוא לא מעניין אף אחד, אני לא זוכר שאי פעם קראתי באיזה מדיה משהו שכתבת, ולא שמעתי עליך ברדיו מעולם (אלא אם "רדיו המנת"ס של סמי" לא נחשב) אני בן 27 ואני עושה הרבה יותר כסף ממה שעשית ותעשה, אז מה אתה מתלהב?

אתה מתנשא ומתלהב, אתה חושב פה שכולם ילדים בני 12 כמו אליק בליק שישתחוו לך כי התחרת במר יהודה ושומרון. תבקש מאותם אנשים שאתה מכיר שיעזרו לך להיות מר ישראל באיגוד אמיתי לפני.
יש לך מניירות של מר אולימפיה 19 פעם ברצף ואתה מדבר אולי בשפה גבוהה אבל מלאת פוזה והתנשאות.

יאללה בי

menib13
12-12-13, 10:17
אביב בחור תותח מכיר אותו גם אישית זה מתחרה שטיפס לאט לאט לפסגה ולא ויתר למרות כול האכזבות דרך שניגנו ממנו המקום ראשון כמה פעמיים המשיך להתקדם ולא ויתר והנה הגיע ברמה שאי אפשר לערער עלייה למקום ראשון דרך אב. גם באלוף האלופים ממה שראיתי נתן פייט לסאפי

ניגרי ענק
12-12-13, 12:04
תודה רבה אחי

91yahav
26-12-13, 16:00
הייתי נוכח בהרבה תחריות ראיתי כל תחרות שניגרי מתקדם במסת השריר עם שייפ חזק ,המשך הצלחה בהמשך הדרך .

ניגרי ענק
26-12-13, 19:09
תודה יהב

ניגרי ענק
26-12-13, 19:10
עוד תמונה מהתחרות האחרונה:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1477601_10152030897294927_471490379_n.jpg