PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשה ליעוץ

alex_shubin
11-12-13, 10:10
שלום לכל חברי הפורום מדפדף וקוראה פה כבר כמה ימים היתרשמתי לטובה ונלקח מפה הרבה מידע חשוב אבל מרוב שקראתי הרבה הכל היתבלבל לי.
כמה שאלות בקשה לא להיתעצבן אליי גם אם הן מופיעות כבר בפורום :-)
בקצרה אליי אני בן 26 גובה 1.64 משקל גוף 72 אוכל ארוחת בוקר, ביינים פרי, צוהוריים, ובערב לא אוכל אולי גם פרי או משהו. נרשמתי למכון ומשבוע הבא מתחיל להיתאמן !
המטרה הסופית ביינית מסת שרירים בלי ריבועים יותר מידיי וכו, פשות גוף נחמד עם שרירים בלי בטן בירה .
אני מתכוון להגיע לחדר כושר שלושה פעמים בשבוע...
השאלה מהי הדרך שאלי ליבחור ? להתחיל בחיטוב ואז לעבור למסה או להתחיל במסה ולהוסיף ריצה או בריכה נגיד, באיזה תוכניות אימון לבחור להתחלה ? אם אני מתחיל בחיטוב כמה זמן לעבוד על חיטוב ליפני המעבר למסת שרירים כמה ק"ג צריך להוריד ? אשמח לדעות והמלצות מאנשים שכבר עברו את הנושא. תודה מראש

ariel12
11-12-13, 11:13
מה האחוז שומן שלך?
בכל מקרה, לדעתי תתחיל מסה איזה שלושה חודשים, עדיין חורף ותנצל את זה שבחורף אפשר קצת להשמין בלי לראות וככה תצבור מסה חשובה. ואז תתחיל חיטוב רצחני של כ-4 חודשים תבןא אש לקיץ! תקפיד לישון ולאכול טוב בלי זה אי אפשר להצליח.. בהצלחה

alex_shubin
11-12-13, 12:43
תודה על התשובה לא יודע מה אחוז השומן אבל אני לרגע זה לא רזה יש בטן... ובאיזה תוכנית אתה מציע למתחילים להתחיל ?
יש עוד דעות של מישהו ?

Homie
11-12-13, 12:52
תוכנית הכי פשוטה הכי טובה
2-3 פעמים בשבוע סקוואט
1-2 פעמים בשבוע דד ליפט
1-2 פעמים בשבוע לחיצת חזה
1-2 לחיצת כתפיים
2-3 פעמים בשבוע מתח
2-3 פעמיים בשבוע ידיים
הכל 3-4 סטים של 5-8 חזרות חוץ מידיים נניח 10-12 חזרות
יום מנוחה בין כל אימון
רוטציה בין חזה לכתפיים

4-5 תרגילים באימון , דקה מנוחה בין כל סט, הכל חופשי, להתחיל ממש נמוך במשקלים
כל אימון לעלות 2.5-5 קילו במשקל עבודה (כל הסטים הכוונה עם אותו המשקל, ואתה עושה 1-2-3 סטים חימום בהתאם למשקל עבודה עם משקלים נמוכים יותר ועולה בהדרגה)
במידה וסיימת את כל החזרות בכל הסטים.

לאכול 1.5-2 גרם חלבון לקילו משקל גוף, פחמימות 100-150 גרם גג, כל שאר הקלורוית משומן,
לא לפחד משומן "רע" מהחי כביכול וכל זה, להישקל כל 3 שבועות אתה אמור לעלות נקי 400-500 גרם
בין כל שקילה, אם עלית יותר מזה תוריד טיפה פחמימות, עם עלית פחות מזה תוסיף חלבון / שומן.

נראה מסובך אולי, תבנה טבלה ותראה כמה זה פשוט.

ariel12
11-12-13, 14:52
למה כל כך מעט פחמימות הומי ?
נניח הוא אוכל 150 פחמימה ו150 חלבון הוא רק על 1200 קלוריות. זאת אומרת שהוא צריך לאכול מעל 300 גרם שומן ביום ? זה לא הרבה מדי ??

alex_shubin
11-12-13, 15:22
גם נראה לי עכשיו אני עם דיי הרבה שומן ... 72 ק"ג לא מספיק הרבה לגובה 1.64 ?

alex_shubin
11-12-13, 17:20
כל כך הרבה צפיות ואין מענה ???

gorneo1
11-12-13, 17:42
אני לא חושב שאתה צריך לאכול כל כך מעט פחמימה, אני תומך בשיטת אימון שהומי מציע, [למרות שלדעתי עדיף פשוט לכתוב את זה לתוך תוכנית] אבל בקשר לאוכל אנחנו בחילוקי דעות...

אני חושב שלשלול פחמימה במצב התחלתי היא טעות שהגוף שלך לא יאהב...

עדיף שתאכל בסביבות 300 400 גרם של פחמימה ביום [כולל הכל- פירות ירקות קטניות דגן וכו'], 150-200 גרם של חלבון, ובערך 70-150 גרם שומן, לפי מה שבא לך... זה נראה קצת הרבה, אבל בפועל זה לא כזה הרבה ובתור מתאמן מתחיל אתה חייב דלק והפחמימה זה מה שיבנה את השרירים כרגע...

אחרי שתגדל קצת והגוף יתחיל להשתנות אתה יכול להתחיל במדורג לעשות את מה שהומי אומר יותר שומן פחות פחמימה, ככה שתתחיל לחטב [תלוי גם באם תעשה אירובי ובכמה קלוריות סה"כ אתה תכניס]...

בהצלחה.

Homie
11-12-13, 22:14
כל כך הרבה צפיות ואין מענה ???

מה אין מענה מה.
ומה קשור שיש לך שומן בגוף לתפריט?

alex_shubin
12-12-13, 07:46
תודה לכולם ננסה לממש את מה שרשמתם