PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך חוות דעת על התוכנית

^NoOne^
16-12-13, 20:35
טוב המאמנת שלי עשתה לי תוכנית למטרה של נפח אך לא הרגשתי שינוי ממש ( כעבור חודשיים שעשיתי אותה)
התקדמתי במשקלי עבודה אבל לא התקדמתי במשקל גוף בחודשיים עליתי מ 78 ל 80 שזה גרוע..
אז היום באתי לחדר כושר והיה מאמן אחר אז בקשתי ממנו חוות דעת על התוכנית שלי והוא אמר שהיא גרוע מאוד ואין פלא שאני לא גודל כי אני מעמיס מידי על השרירים.
קיצר קצת נתונים עלי :
בן 17.5 שוקל 80 מטר 70 בערך 16%-18%שומן אני מאמין
משקל דאדליפט 120-130 לטווח של 5-6 חזרות
סקווט דיפ (עמוק) 90קילו 6-10
סקווט רגיל 90מעלות יכול שים 110 טווח 6-10
באנץ 80קילו 6X6 (הייתי עושה)
קיצר מטרת התוכנית היא נפח/מסה וזה מה שהוא רשם לי
זה AB שבוע ראשון AXBXA שבוע אחרי BXAXB הוא אמר לי 3 פעמיים בשבוע אבל אפשר אפילו פעמיים בשבוע וזה מספיק..
אני רוצה שתגידו איך היא כי היא מרגישה לי מוזרה מאוד בחיים לא עבדתי לפי סגנון תוכנית כזו :
http://upng.co.il/uploads/e9788a1bf863fcfa977a8e8ad5ba24fb.jpg
תודה לעוזרים

ORs
16-12-13, 23:45
נחמד להתחלה ורק להתחלה

gorneo1
17-12-13, 00:09
כמו שאמרו פה, סביר ומאוד מאוד בסיסי, מכיל את הברזל של האימונים וטוב להתחלה...

תשתדל להעלות משקלי עבודה כדי ליצור בסיס טוב לאימונים יותר רציניים אחרי איזה חודשים שלושה.

בהצלחה.

Homie
17-12-13, 11:09
אין כזה דבר סקוואט דיפ, יש סקוואט רגיל שבו האגן יורד מתחת לברך זה הכל.

^NoOne^
17-12-13, 13:48
נחמד להתחלה ורק להתחלה

כמו שאמרו פה, סביר ומאוד מאוד בסיסי, מכיל את הברזל של האימונים וטוב להתחלה...

תשתדל להעלות משקלי עבודה כדי ליצור בסיס טוב לאימונים יותר רציניים אחרי איזה חודשים שלושה.

בהצלחה.

אין כזה דבר סקוואט דיפ, יש סקוואט רגיל שבו האגן יורד מתחת לברך זה הכל.

רשמתי לצורך ההסבר ולפי איך שאנשים עושים יש כאלה שיורדים רק 90מעלות ויש כאלה שמתכוננים לתחרות ויורדים על התחת לרצפה..
ולא בא להתווכח ולא כלום ואני בטוח שעדיף לעשות סקוואט כשהאגן יורד מתחת לתחת

ולשתי חברה הראשונים הבנתי אותכם אבל מה אני נחשב מתחיל?
למה עם המשקלים של עכשייו אין מצב אני יעבור למשהו יותר טוב?
והאם התוכנית תתן לי רק גודל שאני יראה תוצאות או זה waste of time..
תודה רבה

gorneo1
17-12-13, 17:12
אם תגדל או לא תגדל תלוי באוכל לא ממש בתוכנית...

בקשר לסקוואטים אז באמת יש שובר מקביל שזה אמור להיות סקוואט רגיל ויש atg שזה ממש לרדת עם התחת כמעט עד הרצפה... [משמעותית יותר קשה]

מתחיל או לא זאת הגדרה מאוד בעייתית, אתה נמדד כמתחיל או מתקדם ביכולת שלך להתאושש ולהתקדם מאימון לאימון... בדרך כלל "מתחיל" זה עד 7 8 חודשים +- לפעמים גם שנה שנה וחצי תלוי בהרבה גורמים....
בעיקר באיך אתה מתאמן, כמה בשבוע תזונה ושינה...

התוכנית היא לא "רק לגודל", היא תוכנית כללית בסיסית ומקיפה, את התרגילים הכבדים תעשה באמת כבד כדי לשמר כוח ולהתחזק...

בהצלחה.

^NoOne^
18-12-13, 18:53
אם תגדל או לא תגדל תלוי באוכל לא ממש בתוכנית...

בקשר לסקוואטים אז באמת יש שובר מקביל שזה אמור להיות סקוואט רגיל ויש atg שזה ממש לרדת עם התחת כמעט עד הרצפה... [משמעותית יותר קשה]

מתחיל או לא זאת הגדרה מאוד בעייתית, אתה נמדד כמתחיל או מתקדם ביכולת שלך להתאושש ולהתקדם מאימון לאימון... בדרך כלל "מתחיל" זה עד 7 8 חודשים +- לפעמים גם שנה שנה וחצי תלוי בהרבה גורמים....
בעיקר באיך אתה מתאמן, כמה בשבוע תזונה ושינה...

התוכנית היא לא "רק לגודל", היא תוכנית כללית בסיסית ומקיפה, את התרגילים הכבדים תעשה באמת כבד כדי לשמר כוח ולהתחזק...

בהצלחה.

הבנתי אותך טוב תודה רבה לך אחשלי !