PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי תוצאות של תוכנית ss

Yarin1312
31-12-13, 23:05
בקיצור קראתי בהרבה מאוד מקורות וכל אחד אומר משהו אחר, אני מתאמן חודש בחדר כושר,
1.85 מטר ושוקל 65 שזה כלום כמעט לגובה, החלטתי שאני רוצה לגדול ואנשים הציעו לי לעשות תוכנית ss, עכשיו אני חייב לשאול את זה ככה ותענו לי על זה, המטרה בss בסופו של דבר להיות שמן ולעשות חיטוב, או שזאת הנפצה של אנשים, אם עכשיו אני עושה ss יהיה לי גוף של מתאמן עם יד טובה וגב רחב וחזה או שאני יראה פשוט שמן??

יש למישהו לדוגמה כמה תמונות או סרטונים של לפני ואחרי אימון ss, אני מתכנן להתחיל ולבנות תפריט כמו שצריך ולהתחיל הכל ביום ראשון אך אני רוצה להיות בטוח שלשם אני מכוון...

ariel12
31-12-13, 23:51
שמע הss משפרת המון את הכח ובעקבות כך גם את מסת השריר בגוף במידה ואתה אוכל וישן כמו שצריך. בעקבות עלייה מאסיבית במשקלים כל אימון צריך לאכול בהתאם וכן אין מה לעשות בתכנית כזאת אתה לא תעלה במאסה בצורה נקייה אלא תעלה גם בשומן. מה שכן אני יכול להבטיח לך שאם תקפיד על תזונה נכונה ולא תאכל יותר מדי שטויות, שמן אתה לא תראה.

Yarin1312
01-01-14, 01:52
שמע הss משפרת המון את הכח ובעקבות כך גם את מסת השריר בגוף במידה ואתה אוכל וישן כמו שצריך. בעקבות עלייה מאסיבית במשקלים כל אימון צריך לאכול בהתאם וכן אין מה לעשות בתכנית כזאת אתה לא תעלה במאסה בצורה נקייה אלא תעלה גם בשומן. מה שכן אני יכול להבטיח לך שאם תקפיד על תזונה נכונה ולא תאכל יותר מדי שטויות, שמן אתה לא תראה.

אוקי, השאלה היא אם בערך יש לך מדד לאיך אני יראה, יש תמונות ודברים כאלה כמו בתוכנית p90x שהיא מוצפת בסרטונים של לפני ואחרי זה דברים שנותנים לי מוטיבציה :d
השאלה היא האם יש לך משהו יותר טוב להציע לי בכדי לשפר את הגוף או שss זאת התוכנית המתאימה לדעתכם?

ariel12
01-01-14, 09:41
על פניו לפי הנתונים שרשמת הss נשמעת כמו התכנית האידיאלית בשבילך..
לגבי סרטונים ותמונות תחפש באינטרנט בטוח שתמצא

Yarin1312
01-01-14, 09:54
על פניו לפי הנתונים שרשמת הss נשמעת כמו התכנית האידיאלית בשבילך..
לגבי סרטונים ותמונות תחפש באינטרנט בטוח שתמצא

זאת אומרת שבשביל לגדול עם גוף יפה תוך כדי ולא להיות שמן אלא לעלות במסה ובמשקל עם גוף יפה הss היא האידיאלית בשבילי?