PDA

צפה בגרסא המלאה : אין כוח באימונים עזרה דחוף!

ben_ba
08-01-14, 17:14
אז ככה אני בן 15.5 שוקל 75.5 בגובה 1.76 לידע כללי אני מתאמן מראשון עד חמישי בלוח אימונים הזה
ראשון - a במכון ו-mma בערב
שני - b במכון
שלישי - ארובי במכון
רביעי - a במכון ו-mma בערב
חמישי - b במכון
שישי שבת נח!

יש לי תפריט מסודר וטוב מתזונאי לעליית מסה (אני בשלב של עליית מסת שריר)

אבל בדרך כלל ביום רביעי באימון a שזה חזה , כתפיים ויד אחורית אני מגיע בלי כוח ונלחם על 6-8 חזרות ולא 8-10 ממש מת!

לפעמים יוצא לי שאני מפספס אוכל בדרך כלל זה פרי 1 ביום במקום 2 (לא יוצא לי לאכול 2 שוכח או משהו. אוכל 1 במקום 2 לפעמים)
וכף שמן זית אני לא אוהב וכמעט ולא אוכל אותו שזה גם בתפריט
יכול להיות שמהחוסר של הפרי והכף שמן זית אני מגיע עייף לאימון ? או שזה בגלל היותר מדי אימונים שלי ?

עזרה בבקשה

Asaf13
08-01-14, 17:53
כמה שעות אתה ישן בלילה?

ben_ba
08-01-14, 18:06
ישן מספיק 7-9

Asaf13
08-01-14, 19:20
מוזר, אני מתאמן 7 פעמים mma בשבוע ויום כן יום לא מכון כושר, ישן 7-8 שעות ואני לא מגיע עייף לאימונים.
תוריד קצת במשקלים ביום שאתה מגיע עייף או שתמצא פיתרון לעייפות.
נסה לאכול פחמימה מורכבת שעתיים לפני אימון ו5 דקות לפני אימון 3 תמרים / בננה.

Yoshi-Moto
08-01-14, 19:32
יכול להיות הרבה דברים:
1. שתייה.
2. שינה.
3. עלייה לא הדרגתית בעומס.
4. אימון יתר( מאוד נדיר, לא מאמין שאתה שם)

קח שבוע מנוחה או שבוע אימונים קלים זה אמור לעבוד..

ben_ba
09-01-14, 07:32
יכול להיות הרבה דברים:
1. שתייה.
2. שינה.

לדעתי זה מספר 3 שאני מעלה לא בהדרגה אבל אני לא משתולל לדוגמא בבנץ׳ אני הכללי 1.75 כל צד שזה עלייה הדרגתית לאט לאט אבל סתם דוגמא לפרפר שזה התרגיל האחרון אצלי בחזה הגעתי בלי כוח בכלל

Sahars1996
09-01-14, 08:09
יכול להיות הרבה דברים:
1. שתייה.
2. שינה.

שכחת את הדבר הכי משמעותי אולי התאוששות.. משו?

gorneo1
09-01-14, 14:29
בתור מישהו שמכיר את הmma מקרוב אני אומר לך שאתה מתאמן יותר מידי... או לפחות לא נכון.

אני מהמר שאתה בחור מאוד רזה, מה שאומר שאתה לא אוכל הרבה גם עם התפריט מאסה הזה... ויותר מזה זה אומר ששאתה מגיע לאימון באמת אינטנסיבי אתה מתעייף מהר...

אל תבין אותי לא נכון, זה לא נגדך אלא לטובתך.

א', קח לך הפסקה מאימונים בחדר כושר של שבוע... זה ייתן לגוף ריסט...

ב' תחליך את היום של האירובי לשישי ובשלישי ושבת תנוח, ככה אתה נותן לגוף יום שיקום באמצע שבוע ויום שיקום בסוף במקום 2 רצופים שזה מיותר קצת.

ג', עם כל כמה שאתה לא אוהב משהו או כן אוהב משהו אם אתה עושה 7 אימונים בשבוע אתה צריך להבין שהגוף שלך דורש קלוריות, תתחיל להכניס את הכף שמן זית והפירות ואפילו קצת מעבר למה שרשום לך בתפריט... מקסימום תגדל עוד קצת...

ד', בימים של האימונים היותר ארוכים או הכפולים [יום A + MMA] תאכל יותר, תכניס 3 פירות במקום 2, תכניס 2 כפות שמן זית במקום 1, תאכל קצת אגוזים ושקדים... הגוף צריך את זה...

ה', בקשר לשעות שינה, תשתדל לישון יותר לכיוון של ה8-9 מאשר 7....

בהצלחה. :)

ben_ba
09-01-14, 16:44
בתור מישהו שמכיר את הmma מקרוב אני אומר לך שאתה מתאמן יותר מידי... או לפחות לא נכון.

אני מהמר שאתה בחור מאוד רזה, מה שאומר שאתה לא אוכל הרבה גם עם התפריט מאסה הזה... ויותר מזה זה אומר ששאתה מגיע לאימון באמת אינטנסיבי אתה מתעייף מהר...

אל תבין אותי לא נכון, זה לא נגדך אלא לטובתך.

א', קח לך הפסקה מאימונים בחדר כושר של שבוע... זה ייתן לגוף ריסט...

ב' תחליך את היום של האירובי לשישי ובשלישי ושבת תנוח, ככה אתה נותן לגוף יום שיקום באמצע שבוע ויום שיקום בסוף במקום 2 רצופים שזה מיותר קצת.

ג', עם כל כמה שאתה לא אוהב משהו או כן אוהב משהו אם אתה עושה 7 אימונים בשבוע אתה צריך להבין שהגוף שלך דורש קלוריות, תתחיל להכניס את הכף שמן זית והפירות ואפילו קצת מעבר למה שרשום לך בתפריט... מקסימום תגדל עוד קצת...

ד', בימים של האימונים היותר ארוכים או הכפולים [יום a + mma] תאכל יותר, תכניס 3 פירות במקום 2, תכניס 2 כפות שמן זית במקום 1, תאכל קצת אגוזים ושקדים... הגוף צריך את זה...

ה', בקשר לשעות שינה, תשתדל לישון יותר לכיוון של ה8-9 מאשר 7....

בהצלחה. :)

תודה רבה על העצה האמת שאני בחור רזה עם מסה קטנה יש שרירים לא מטורפים אני ממש לא תת משקל או אנורקסיה אני 19.5 אחוז שומן
לגבי האוכל חד וחלק אתה צודק!
שעות שינה אני משתדל כמה שיותר ולגבי האימונים אני ישאיר ככה ויאכל יותר טוב תודה על ההתייחסות הרצינית