PDA

צפה בגרסא המלאה : פיתוח גוף וכושר קרבי...

ronsiksik
14-01-14, 13:41
אני עומד להירשם עוד מעט לכושר קרבי שזה 3 אימונים בשבוע....אבל אני ממש לא רוצה לוותר על המסה שצברתי ושאני עדיין צובר....האם זה הולך ביחד?אני יוכל לעלות במסת שריר וגם להיות בכושר?

TaBsKo
14-01-14, 17:02
אני יוכל לומר לך מניסיון אישי שזה יהיה לך מאוד מאוד קשה אני גם מתאמן בקבוצת כושר קרבי קרוב לשנה וחצי ולפני זה התאמנתי במכון סתם לידע כללי ירדתי משהו כמו 18 קילו ולא הייתי שמן :):):):) באתי לכושר קרבי בידיוק שסיימתי תמסה והאימונים האינטנסיביים +תזונה נכונה גרמו לרדת אז די בעייתי לשמור על המסה במסגרת כזו :):):):) עכשיו גם להתאמן בנוסף במכון זה לפחות בשבילי לא ריאלי בגלל שכל אימון נותן 100אחוז ואז צריך יום מנוחה אז לפי דעתי תיהיה לך ירידה מסויימת השאלה כמה ואיך תלוי באימונים שלך ובתזונה

ronsiksik
14-01-14, 17:07
אני יוכל לומר לך מניסיון אישי שזה יהיה לך מאוד מאוד קשה אני גם מתאמן בקבוצת כושר קרבי קרוב לשנה וחצי ולפני זה התאמנתי במכון סתם לידע כללי ירדתי משהו כמו 18 קילו ולא הייתי שמן :):):):) באתי לכושר קרבי בידיוק שסיימתי תמסה והאימונים האינטנסיביים +תזונה נכונה גרמו לרדת אז די בעייתי לשמור על המסה במסגרת כזו :):):):) עכשיו גם להתאמן בנוסף במכון זה לפחות בשבילי לא ריאלי בגלל שכל אימון נותן 100אחוז ואז צריך יום מנוחה אז לפי דעתי תיהיה לך ירידה מסויימת השאלה כמה ואיך תלוי באימונים שלך ובתזונה

התזונה שלי מאוד מדויקת...זא אני שוקל כל דבר...כרגע אני במסה נקייה...אני לא צורך סוכר לא מקפיץ אינסולין לא כלום....פחמימה רק מאורז וחלבון רק מחזה עוף טונה וביצים....אם נגיד אני אוסיף עוד אורז או בטטות אז הגוף יצליח להתאושש נכון?כמה קלוריות בערך שורפים באימונים כאלו?

ariel12
14-01-14, 20:24
אני גם הייתי בכושר קרבי. בקשר לשאלה שלך כמה שורפים זה משתנה בין אימון לאימון אבל זה לדעתי בין 300-500 ויש פעמים שיותר..פשוט תוסיף עוד כמה מאות קלוריות לתפריט שלך (לא משנה אם באמצעות מזון או תוסף) ויהיה בסדר

ronsiksik
14-01-14, 20:41
אני גם הייתי בכושר קרבי. בקשר לשאלה שלך כמה שורפים זה משתנה בין אימון לאימון אבל זה לדעתי בין 300-500 ויש פעמים שיותר..פשוט תוסיף עוד כמה מאות קלוריות לתפריט שלך (לא משנה אם באמצעות מזון או תוסף) ויהיה בסדר

והצלחת לעלות במסת שריר?

TaBsKo
14-01-14, 22:49
שמע בקשר לזה אם תצליח להתאושש אני יכול להגיד לך שאני וויתרתי על חדר כושר בגלל עומס בגלל שישי אימונים שמוציאים ממך כל כך הרבה אז יום אחרי להתאמן במכון ואז יום אחרי עוד פעם זה מין גלגל שחוזר על עצמו לפחות אצלי זה היה ככה בהתחלה ניסיתי לשלב וזה פשוט היה יותר מידי נגיד יום ראשון בכושר קרבי מסיים תאימון ואז למחרת הולך לחדר כושר פשוט גמור ואז זה ניהיה מין סבב כזה ואז מה שקורה שזה משפיע לרעה גם בכושר קרבי אתה עייף וגם במכון אתה עייף אז מהר מאוד החלטתי להתמקד בכושר קרבי,זהו בעיקרון זה תלוי בל אבל אני חושב שתתמקד במשהו אחד ותשקיע בו וגם זה לפי דעתי ימנע פציעות של עומס