PDA

צפה בגרסא המלאה : שרירי בטן

SoD
30-09-06, 08:38
שלום אני בן 15 ויש לי שאלה :)
אני מתאמן כבר קרוב לשנה ואני רואה שינויים לטובה (לא גדולים ואני גם לא שותה שום שייקים או משהו אבל עדיין), אבל יש לי שאלה בקשר לבטן. הייתי מאוד רוצה שיראו "קוביות" אבל פשוט לא רואים :s
אני עושה 3 סטים של 20 כשאני תלוי מקפל את הרגליים ומרים את הבירכיים אל החזה, ואני עושה 3 סטים של כפיפות בטן 50 בכל אחד בשיפוע אם מישקולת של 4.5 קילו מאחורי הראש. אבל בכל זאת, רואים קצת את הקוביה העליונה אבל את האחרים לא :s. אני בטוח שזה לא בגלל אחוזי השומן כי אני בכלל לא שמן (מטר 80 ו54 משקל).

תודה מראש :)

Netnael
30-09-06, 08:56
זה גנדקה..

אלב עדין-
תעבוד אל סופר סטים בבטן
זה ינפח לך את שריר בטן ואז יראו יותר

Viper
30-09-06, 11:21
מזה אומר סופר סטים?

אליאב
30-09-06, 11:37
שלום אני בן 15 ויש לי שאלה :)
אני מתאמן כבר קרוב לשנה ואני רואה שינויים לטובה (לא גדולים ואני גם לא שותה שום שייקים או משהו אבל עדיין), אבל יש לי שאלה בקשר לבטן. הייתי מאוד רוצה שיראו "קוביות" אבל פשוט לא רואים :s
אני עושה 3 סטים של 20 כשאני תלוי מקפל את הרגליים ומרים את הבירכיים אל החזה, ואני עושה 3 סטים של כפיפות בטן 50 בכל אחד בשיפוע אם מישקולת של 4.5 קילו מאחורי הראש. אבל בכל זאת, רואים קצת את הקוביה העליונה אבל את האחרים לא :s. אני בטוח שזה לא בגלל אחוזי השומן כי אני בכלל לא שמן (מטר 80 ו54 משקל).

תודה מראש :)
זה לא משנה אם אתה רזה או לא עדיין יכול להיות לך אחוזי שומן גבוהים יחסית
בשביל בטן אתה צריך לאכול נכון לא משנה מה המשקל שלך
יש אנשים שוקלים 100 קילו על 1.80 (הגובה שלך) עם אחוזי שומן נמוכים (8-10) ויש להם בטן שאתה לא מבין אפילו... איזה מדהימה.
מה גם לעשות 50 חזרות לא יתרום לך בשלב הזה, תעשה לפחות חצי שנה - 8 חודש מסה רצינית עם ארוחות מסודרות (כל חודש וחצי - חודשיים תעלה את הכמות של הארוחות) תאכל כל 3-4 שעות כמו בהמה מסודר ונכון (פ/ש/ח - תאכל מהכל) לא נפרט לך עכשיו תפריטים וכאילה אבל יש באתר המלצות לתפריטים לא רעים ב"עליה במסה" או שתקבע עם גיל .. - ותתאמן נכון.. שזה כבר הרבה הסברים אז זה לא יהיה אני... אם מישהו פה רוצה שיבנה לך תוכנית... - תשלב מנוחות נכונות, ותראה שינוי זה בטוח אין מצב שלא תראה קוביות לא משנה איזה גנטיקה.

Ori-Silver
30-09-06, 12:03
בטן זה פונקציה של גנטיקה (אני מכיר מישהו שיש לו קוביות מפחידות על 16% שומן) ושל אחוזי שומן אני למשל צריך לרדת ל-10% שומן כדי שיהיה לי קוביות ממש יפות ושהם יבלטו

idan
30-09-06, 13:58
אני למשל...
לפחות 16-17 אחוז שומן ומופיעים לי ריבועים אבל בקושי רואים.. רואים לי רק 4 שזה לא ממש הכי
ואחרי אימון בטן הריבועים בולטים.. אבל תקלוט שאני על אחוז שומן דיי גבוה

לדעתי תעשה על משקל גבוה ומספר חזרות נמוך..
כמו למשל 60 קילו על 12 חזרות....

Real
30-09-06, 17:18
זה רק תפריט ולא שום דבר אחר.

SoD
01-10-06, 12:42
אני דיי בטוח ש% השומן שלי לא גבוה :s אין לי בטן גדולה או משהו, אפילו רואים לי את העצמות :s

אז זה גנטיקה? אז אין שום סיכוי שיהיה לי "קוביות"?

גולן
01-10-06, 12:49
זה גנדקה..

אלב עדין-
תעבוד אל סופר סטים בבטן

מי שמעפנח מה הבחור רשם פה מקבל ממני גופיה של פיטבול

m0she
01-10-06, 12:51
אני חושב שהוא ניסה להתבטא בדרכו הייחודית , לבן אדם יש נפש של משורר

Gamerrrrr
01-10-06, 12:53
זה גנדקה..

אלב עדין-
תעבוד אל סופר סטים בבטן
זה גנטיקה
אבל עדיין -
תעבוד בשיטת הסופרסטים באימוני האבדומינל שלך
זה יגרום לך להיפרטרופיה בשרירי הבטן ולפי כך הם יבלטו יותר

גולן אני לובש לארג' אם אפשר בשחור תודה :)

igorek
01-10-06, 12:54
אני חושב שהוא ניסה להתבטא בדרכו הייחודית , לבן אדם יש נפש של משורר:laugh::laugh::XDemoticon:

body55
זה גנדקה..

אלב עדין-
תעבוד אל סופר סטים בבטן

פיענוח:
זה גנטיקה

תעבוד על סופר סטים בבטן..
זה ינפח לך את שרירי הבטן ואז יראו אותם בבירור מאשר שרואים אותם עכשיו..

איך אתה שולח תגופיה חחחחח

Gamerrrrr
פיענוח:
זה גנטיקה

תעבוד על סופר סטים בבטן..
זה ינפח לך את שרירי הבטן ואז יראו אותם בבירור מאשר שרואים אותם עכשיו..

איך אתה שולח תגופיה חחחחח
כבר עניתי הפסדת :P

גולן
01-10-06, 12:55
גולן אני לובש לארג' אם אפשר בשחור תודה :)

לארג'? מוזר, קניתי לאחרונה 2 גופיות של פיטבול L, והם גדולות עליי, ואני בחצי ראש מעלייך לפחות, זה נראה לי יהיה שמלה עלייך לא?

body55
גם ככה רשמתה בשפה יותר גבוההה חחח

Gamerrrrr
לארג'? מוזר, קניתי לאחרונה 2 גופיות של פיטבול L, והם גדולות עליי, ואני בחצי ראש מעלייך לפחות, זה נראה לי יהיה שמלה עלייך לא?
אני מכניס למכנס, אבל מדיום נצמד קצת למעלה בצוואר

גולן
01-10-06, 12:56
סבבה, L אחד בדרך אלייך, צבע שחור

Gamerrrrr
01-10-06, 12:57
סבבה, L אחד בדרך אלייך, צבע שחור
חחח אני לא יודע אם גולן רציני או לא :D :D

sojgoon
01-10-06, 13:34
Natanel, באמא שלך תתאבד!