PDA

צפה בגרסא המלאה : סוכר

achillis
15-01-14, 19:32
במידה והגירעון הקלורי שלי הוא שלילי של 1000 קלוירות ליום שבא בעיקר מספורט כמו הליכה מהירה.
ואני יורד במשקל עכשיו השאלה שלי היא כזאת אני צרוך סוכר לאורך היום אומנם לא הרבה אבל גם בבוקר גם בצהריים וגם בערב.
עדיין אני נמצא בגירעון של 1000 קלוריות למרות זאת.

ממה שהבנתי סוכר מעכב שריפת שומן ואם אני צרוך אותו אז איך יתכן כי שומן ישרף למרות שיש גירעון קלורי?

nesiha
15-01-14, 22:10
הגירעון שלך גם ככה ענקי ואתה יורד במשקל אז אתה לא צריך לדאוג בגלל סוכר (למרות שבאופן כללי בשביל הבריאות מומלץ לצרוך ממנו כמה שפחות)
כל עוד החיטוב עובד ואתה מתקדם סימן שאתה שאתה הכל טוב, כשתתיקע במשקל תתחיל לחשוב מה לא עובד במה שאתה עושה

אמרון
16-01-14, 19:58
במידה והגירעון הקלורי שלי הוא שלילי של 1000 קלוירות ליום שבא בעיקר מספורט כמו הליכה מהירה.
ואני יורד במשקל עכשיו השאלה שלי היא כזאת אני צרוך סוכר לאורך היום אומנם לא הרבה אבל גם בבוקר גם בצהריים וגם בערב.
עדיין אני נמצא בגירעון של 1000 קלוריות למרות זאת.

ממה שהבנתי סוכר מעכב שריפת שומן ואם אני צרוך אותו אז איך יתכן כי שומן ישרף למרות שיש גירעון קלורי?

לרדת אתה תרד בכל מקרה אם תעבור לפחמימה מורכבת קודם אתה תשמור על תחושה של שובע לא יהיה לך נפילות סוכר אתה לא תגיע למצב שאתה ריק מאנרגיה והירידה תהיה יותר מהירה ויותר יעילה אבל בסופו של דבר מה שקובע זה הגירעון הקלורי.

THERhino
28-01-14, 03:46
אמרון צודק לפי דעתי