PDA

צפה בגרסא המלאה : איזו אבקת חלבון עדיפה?

gil1981
25-01-14, 20:28
אני מתלבט בין מספר אבקות חלבון, אשמח לשמוע את תגובתכם ונסיונכם

מטריקס 5.0

whey protein

dynazite

המטרה שלי היא לשמר מסת שריר גבוהה, ובמקביל להוריד במשקל (לחיטוב נגיע בהמשך, קודם יש לי משקל גדול להפטר ממנו)

תודה
אמרון
26-01-14, 20:13
קודם כל לגבי האבקה השניה whey protein זה שם כללי בעברית זה חלבון מי גבינה זה לא שם של אבקה ספציפית

לגבי השלישית זה חברה יש להם הרבה אבקות חלבון.
לגבי המטרה שלך בגדול זה חיטוב ( להוריד אחוזי שומן ולשמור על השריר כמה שיותר).

המטריקס 5 מבחינתי היא מהמובילות , מחקרים אחרונים מראים שתשלובת יותר יעיל ממי גבינה לבד.
בגדול זה יותר טוב לחיטוב מכמה סיבות יש לך את החלבון הקזאין שהוא נספג לאט ונותן תחושה של שובע .
2 בגלל שיש לך חלבון שנספג לאורך זמן אתה גם מפרק פחות שריר ודבר שלישי יותר סוגי חלבון יותר סוגי חומצות אמינו ,יותר חומצות אמינו יותר מה שבונה את השריר.

יועץ לתוספי תזונה
27-01-14, 09:12
חלבון מטריקס הוא המוצר השלם ביותר.
הוא מכיל 3 סוגי חלבון,חלבון מי גבינה(וואי),חלבון אלבומין וחלבון קזאין.
לכל סוג חלבון תזמון ספיגה שונה,לכן שילוב של שלותשם מספקים לגוף את כל מה שהוא צריך בין אם זה בבוקר/בצהריים או לפני השינה מבחינת ערכי החלבון בו.

למידע נוסף על חלבון המטריקס 5 של חברת סיינטרקס בפורטל ישראלבודי-
http://www.israelbody.org/%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%A1-5-SYNTRAX

or11
27-01-14, 15:41
חלבון מי גבינה זה לא קזאין?

יועץ לתוספי תזונה
28-01-14, 19:24
לא.
חלבון מי גבינה הוא חלבון הנספג בצורה המהירה ביותר בגוף.(מתאים בבוקר עם הקימה מהשינה,לפני ואחרי אימון)
חלבון קזאין הוא החלבון בעל צורת הספיגה האיטית ביותר.(מתאים לצורך ספיגה ממושכת של חלבון בזרם הדם במשך היום ולפני השינה בו הגוף ניכנס לסוג של צום.