PDA

צפה בגרסא המלאה : לאור מנהל הפורום,כנס בבקשה.

מתן18
17-04-07, 19:45
קודם כל אני מצטער שנאלצתי לפתוח פוסט על זה...אבל לא יכולתי להתעלם מזה שסגרת את האשכול שלofirdesign,זה היה ממש חסר טעם,ועוד יותר התרוץ שלך בנושא-"מילוי אינטרסים"
למרות שלדעתי זו לא הייתה כוונתו,הוא עשה את זה בשביל חברי הפורום..שרבים מהם משתמשים ברפידשר(ראה "אשכול ההורדות") וגם אם כן-מה זה מפריע לך??

התכונה הזאת אגב,של בני אדם שמפריע להם שאנשים אחרים נהנים ומפיקים תועלת(ולא פוגעים באחרים כמובן) נקראת מידת סדום.

בקיצור,גם בתור מנהל,מותר לך לטעות,ויותר מזה,מותר לך להודות בטעות שלך.

Bodybuilder
17-04-07, 20:01
מחזק ! יפה אמרתhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon14.gif

DMX
17-04-07, 20:32
מחזק x2 ! יפה אמרת x2

Troya
17-04-07, 20:43
סחטיין מתן שיחקת אותה:clap:

Naor Pinto
17-04-07, 20:44
תזיהרו הוא יעיף את כולכם חח

מתן18
17-04-07, 21:15
תודה לכולם,עצם זה שאתם מסכימים איתי..כבר מוכיח משהו.

SuzukiR
17-04-07, 21:17
אתה צודק מתן זה באמת לא היה במקום מה שאור עשה

SiX PACK
17-04-07, 21:20
מתן מה זה הניסוח העלוב הזה, "אבל לא יכולתי להתעלם מזה שסגרת אתofirdesign"..

מה זה אמור להביע..? לקח לי כמה זמן להבין שמודבר על פוסט שהוא מפתח ולא על המשתמש שלו, וזה אחרי שראיתי בדיבורים כללי את הפוסט שהוא פתח ואז הבנתי..

בכל אופן, היו פה פוסטים כאלו בעבר שלא ננעלו, כמו אלה של ה S.M.S ועוד..

מעניין באמת למה הוא סגר את זה הרי אין לאור משהו אישי נגד אופיר כי הוא כמעט ולא מגיב פה אז כניראה שהייתה לו סיבה טובה ואולי הוא הגזים קצת וטעה, גם מנהלים יכולים לטעות... מה אתם מתרגשים..?

נ.ב, תנסו לכתוב את המילה S.M.S.E.R בלי הנקודות ותלחצו שלח, תראו מה יצא לכם :mushy:

SuzukiR
17-04-07, 21:23

סיקס פאק למה זה עשה לי ת*** לא יודע איך קוראים לזה ?

מתן18
מתן מה זה הניסוח העלוב הזה, "אבל לא יכולתי להתעלם מזה שסגרת אתofirdesign"..

מה זה אמור להביע..? לקח לי כמה זמן להבין שמודבר על פוסט שהוא מפתח ולא על המשתמש שלו, וזה אחרי שראיתי בדיבורים כללי את הפוסט שהוא פתח ואז הבנתי..

בכל אופן, היו פה פוסטים כאלו בעבר שלא ננעלו, כמו אלה של ה S.M.S ועוד..

מעניין באמת למה הוא סגר את זה הרי אין לאור משהו אישי נגד אופיר כי הוא כמעט ולא מגיב פה אז כניראה שהייתה לו סיבה טובה ואולי הוא הגזים קצת וטעה, גם מנהלים יכולים לטעות... מה אתם מתרגשים..?

קודם כל גבר,תרגיע,עלה בדעתך שאולי טעיתי ושכחתי לירשום "פוסט"..לא צריך הרבה בשביל להבין את זה.

ואל תדאג ליכולת הניסוח שלי,היא מצויינת תהיה בטוח.

SiX PACK

חחחחח מה אמרתי לך, יצא לי בפוקס מוזר למה צינזרו את זה..

SuzukiR
17-04-07, 21:25

חחח איזה דבר שועלי זה באמא שלי

מתן18
17-04-07, 21:29

מוניטין שלילי אה?..בכיף שיהיה לך..

SiX PACK
17-04-07, 21:31
מוניטין שלילי אה?..בכיף שיהיה לך..

ממני אליך, עכשיו אתה אפור :)

מתן18
17-04-07, 21:35

אממ..מוניטין שלילי בגלל שגיאת תיחבור קטנה?

אחי..אם הייתי מוריד לך מוניטין על כל שגיאת כתיב קטנה..אבל אני לא עושה את זה,אני מתקן אותך בצורה מנומסת,בדיוק מה שאתה היית צריך לעשות.

OMRI-TURBO
17-04-07, 21:37

מוניטין שלילי זה אדום, מוניטין אפור זה שהאופציה של המוניטין היא ב-DISABLED

SiX PACK
17-04-07, 21:38
אממ..מוניטין שלילי בגלל שגיאת תיחבור קטנה?

אחי..אם הייתי מוריד לך מוניטין על כל שגיאת כתיב קטנה..אבל אני לא עושה את זה,אני מתקן אותך בצורה מנומסת,בדיוק מה שאתה היית צריך לעשות.

אה מצטער אחי, קרתה פה אי הבנה, אני חשבתי שהבאת לי מוניטין שלילי בגלל ההודעה הזאת:

"מוניטין שלילי אה?..בכיף שיהיה לך.."

באותו הרגע אני קיבלתי מוניטין שלילי, הייתי בטוח שזה אתה, רק אחרי זה אני "החזרתי" לך..

בכל אופן תן לי מוניטין רע אם אתה רוצה אין לי בעייה, רק תדע שלא הבאתי לך תסתכל אפילו על השעה, קיבלת אותו ממני אחרי ההודעה שלך...

מתן18
17-04-07, 21:46
אה מצטער אחי, קרתה פה אי הבנה, אני חשבתי שהבאת לי מוניטין שלילי בגלל ההודעה הזאת:

"מוניטין שלילי אה?..בכיף שיהיה לך.."

באותו הרגע אני קיבלתי מוניטין שלילי, הייתי בטוח שזה אתה, רק אחרי זה אני "החזרתי" לך..

בכל אופן תן לי מוניטין רע אם אתה רוצה אין לי בעייה, רק תדע שלא הבאתי לך תסתכל אפילו על השעה, קיבלת אותו ממני אחרי ההודעה שלך...

עזוב..מה שכן יהיה נחמד אם תתקן את העוולה עוד 24 שעות...אם אתה רוצה כן:whistle:

SiX PACK
17-04-07, 21:47
עזוב..מה שכן יהיה נחמד אם תתקן את העוולה עוד 24 שעות...אם אתה רוצה כן:whistle:

אין בעייה זה מובן אליו אין פה שאלה אפילו של רוצה או לא רוצה..

אבל אתה מוכרח להבין שמה שכתבת גרם לאי הבנות + יש פה מישהו שמחלק מוניטין שלילי לכולם..

מתן18
17-04-07, 21:51
3 מוניטין שלילי קבלתי בפוסט הזה...אלוקים יודע למה..בעצם,אפילו גם הוא לא יודע:diractor:

אנשים,לפחות תודו,או תסבירו למה נתתם?..

אה וטרויה תודה..מעריך את זה:sweatdrop:

מתן18
17-04-07, 21:52
אין בעייה זה מובן אליו אין פה שאלה אפילו של רוצה או לא רוצה..

אבל אתה מוכרח להבין שמה שכתבת גרם לאי הבנות + יש פה מישהו שמחלק מוניטין שלילי לכולם..

כן שמתי לב..טוב שיחנק..

אור
17-04-07, 22:26
אני לא מגיב הרבה , אבל אני נמצא תמיד.
אני נעלתי את האשכול הזה בידיוק כמו שאני נועל אשכולות דומים בפורום שלי,
אנשים שרוצים לתרום, ולא לעשות רווח אישי על הפורום, כן הם מנצלים את תעבורת הפורום, האנשים שגולשים פה על מנת שיתווסף להם קרדיטים באתרים כאלו ואחרים, בידיוק כמו שצנזרנו את Sm.s.e.r מאותה סיבה בידיוק, זה אותו דבר, זה לתועלת אישית.

אם היו רוצים היו מפרסמים את הלינק עצמו להרשמה וזהו.

אין לי שום דבר נגד אף משתמש בפורום, גם אם אחד המנהלים היה פותח נושא דומה, הוא היה ננעל.

לילה טוב.

DMX
17-04-07, 22:32
התכונה הזאת אגב,של בני אדם שמפריע להם שאנשים אחרים נהנים ומפיקים תועלת(ולא פוגעים באחרים כמובן) נקראת מידת סדום.

בקיצור,גם בתור מנהל,מותר לך לטעות,ויותר מזה,מותר לך להודות בטעות שלך

אור , מה שמתן רשם פה נכון בהחלט ואפשר לראות לפי התגובה האחרונה שלך , כואב לך או משהו?
למשל , לי זה עזר מאוד ,עכשיו יש לי משתמש חינם ברפידשייר ובכלל לא איכפת לי בדרך גם לעזור לofirdesign...למה לך , עוד לא הבנתי, זה מפריע? מה רע בזה שהוא "מנצל" את הפורום להנאתו?
הרי בשביל מה הפורום קיים?והוא לא סתם אחד שנרשם לפורום בשביל לפרסם את זה, יש לו הרבה הודעות והוא די ותיק פה

אור
17-04-07, 22:34
אני לא חושב שטעיתי, זוהי דרך הפעולה שלי, אני שמח בשמחתך.
אני אמשיך לפעול לפיה, זאת הדרך הנכונה, ובקרוב מאוד ההיררכיה בפורום תשתנה, כי מה שהולך פה בינתיים זה ספאם טהור.

מתן18
17-04-07, 22:39
אני לא מגיב הרבה , אבל אני נמצא תמיד.
אני נעלתי את האשכול הזה בידיוק כמו שאני נועל אשכולות דומים בפורום שלי,
אנשים שרוצים לתרום, ולא לעשות רווח אישי על הפורום, כן הם מנצלים את תעבורת הפורום, האנשים שגולשים פה על מנת שיתווסף להם קרדיטים באתרים כאלו ואחרים, בידיוק כמו שצנזרנו את Sm.s.e.r מאותה סיבה בידיוק, זה אותו דבר, זה לתועלת אישית.

אם היו רוצים היו מפרסמים את הלינק עצמו להרשמה וזהו.

אין לי שום דבר נגד אף משתמש בפורום, גם אם אחד המנהלים היה פותח נושא דומה, הוא היה ננעל.

לילה טוב.

אני יאמר את זה בצורה מכובדת ככל האפשר.

הבאת הלינק הייתה רחוקה מניצול,היא הייתה חיונית מאוד,שים לב כמה אנשים מבקשים תכנים שונים באשכול ההורדות,והרבה מאוד חבר'ה מתאמצים מאוד לעזור להם,כולל חבר בנהלה.

בתור מנהל,אתה צריך להבין מה טוב לקהילה,ולא נראה שאתה ממש טוב בזה, בלשון במעטה.
לדעתי,האדם היחידי שפגע בקהילת הפורום הוא אתה.

לא הייתה לך שם סיבה מוצדקת,כל מה שרצית זה שהוא לא יהנה..וזו היא ידידי,התכונה האנושית החמורה ביותר שנזכרת בתלמוד הבבלי,מידת סדום.

SiX PACK
17-04-07, 22:45
אני יאמר את זה בצורה מכובדת ככל האפשר.

הבאת הלינק הייתה רחוקה מניצול,היא הייתה חיונית מאוד,שים לב,כמה אנשים מבקשים תכנים שונים באשכול ההורדות,והרבה מאוד חבר'ה מתאמצים מאוד לעזור להם,כולל חבר בנהלה.

בתור מנהל,אתה צריך להבין מה טוב לקהילה,ולא נראה שאתה ממש טוב בזה, בלשון במעטה.
לדעתי,האדם היחידי שפגע בקהילת הפורום הוא אתה.

לא הייתה לך שם סיבה מוצדקת,כל מה שרצית זה שהוא לא יהנה..וזהוי ידידי,התכונה החמורה ביותר שנזכרת בתלמוד הבבלי,מידת סדום.

הוא לא רצה שהוא לא יהנה זה בטוח, אולי הוא תפס רגע של עצבים והחליט להוציא את התסכול שלו פה גם יכול להייות, חפיף אחי אל תתרגש מזה, גם אתה כמנהל הייתה עושה כל מני דברים שהיו נראים "לא ראויים" לאחרים, אז מה, גם אני התאמצתי מאוד ופתחתי פוסט עם איזה 100 תמונות של שפנפנות כוסיות מהממות שנמחק כעבור שעה, גם זה טרם לפורום, ואני בטוח שהמנהל שמחק לי את הפוסט דאג להעביר ולראות תמונה תמונה לפני שהוא עשה את זה, וגם הפוסט היה חיוני וטרם לקהילת הפורום לפי דעתי, אבל בעכבות לכך שהפוסט נמחק אני לא פתחתי שום פוסטים על זה כמו "למה מחקו לי את הפוסט?"

בכל אופן, מה שאני בא לומר, אל תתרגש, זה לא פורום חופשי כמו שכולם חושבים אלא זה פורום פרטי, לכל מנהל יש את האגו שלו והדיעות האישיות שלו והוא יכול לעשות מה שבא לו במידה מסויימת, צריך להבין, ושוב, אל תתרגש...

מתן18
17-04-07, 22:51
הוא לא רצה שהוא לא יהנה זה בטוח, אולי הוא תפס רגע של עצבים והחליט להוציא את התסכול שלו פה גם יכול להייות, חפיף אחי אל תתרגש מזה, גם אתה כמנהל הייתה עושה כל מני דברים שהיו נראים "לא ראויים" לאחרים, אז מה, גם אני התאמצתי מאוד ופתחתי פוסט עם איזה 100 תמונות של שפנפנות כוסיות מהממות שנמחק כעבור שעה, גם זה טרם לפורום, ואני בטוח שהמנהל שמחק לי את הפוסט דאג לראות תמונה תמונה לפני שהוא עשה את זה, וגם הפוסט היה חיוני וטרם לקהילת הפורום לפי דעתי, אבל בעכבות לכך אני לא פתחתי שום פוסטים על זה כמו "למה מחקו לי את הפוסט?"

בכל אופן, מה שאני בא לומר, אל תתרגש, זה לא פורום חופשי זה פורום פרטי, לכל מנהל יש את האגו שלו והדיעות שלו והוא יכול לעשות מה שבא לו במידה מסויימת, צריך להבין, ושוב, אל תתרגש...

תשמע אחי אתה באופי שלך אתה שם זין..וזה טוב..אבל אני כל דבר מפריע לי.

החבר'ה חוששים להתעמת עם ההנהלה,ואם אף אחד לא יקום ויפעל,המצב יהיה גרוע הרבה יותר.
העניין הוא ממש לא הפוסט שננעל,או הקישור שנמחק או פורום ישראלבדי...זה הרבה הרבה מעבר לזה..זו הקהילה,האנשים פה,וחבל שנמנעים מהם דברים כמו גישה להורדות או שאר דברים טובים(:whistle:) רק בגלל חוסר שיקול דעת.

MagneZium
17-04-07, 22:55
מה לקחתם ללב איזה זיוני שכל ועוד על מה כולה נעל פוסט
רדו לו מהווריד, יש לו תשיכולים שלו וזהו לא טוב לכם אתם מוזמנים לצאת מפה אפחד לא מחזיק אותכם בכוח

מתן18
17-04-07, 23:08
מה לקחתם ללב איזה זיוני שכל ועוד על מה כולה נעל פוסט
רדו לו מהווריד, יש לו תשיכולים שלו וזהו לא טוב לכם אתם מוזמנים לצאת מפה אפחד לא מחזיק אותכם בכוח

זה ממש לא בגלל ש"כולה ננעל פוסט" רואים שלא הבנת בכלל מה מטרת הפוסט.

אני ינסה להסביר לך הכי פשוט שאפשר-

העניין הוא לא רק סגירת הפוסט אלה מה שעומד מאחורי זה,ומה זה מסמל.

אל תבין לא נכון..ממש לא התכוונתי להכפיש אותו או משהו,פשוט זה חשוב להעמיד אותו על הטעות הזאת.

ofirdesign
17-04-07, 23:34
כן אור ומה בדיוק היה משנה אם הייתי מביא לינק ישירות להרשמה או לינק ישירות להרשמה *דרכי*? פשוט צרות עין אין מילה אחרת אני לא מבין למה אתה לא מוכן להודות בזה שהיה לך קשה לראות שאני מפרסם לינק שהוא חיוני ואת הרבה אנשים זה יעניין והם לא ישימו ז*ן אם זה דרכי או לא הלינק

Antonator1
17-04-07, 23:46

מגניב...

אור
17-04-07, 23:48
תשמעו, תאכלס לא אכפת לי מה אתם חושבים על הצורת ניהול שלי, בפורום יש מספר גדול של חוליגנים, מפירי סדר, שלא עומדים להשאר פה הרבה זמן, כרגע אתם יכולים להמשיך ולדבר עד מחר, אבל כשהזמן יגיע אתם לא תיהיו פה, אני מבטיח לכם, ואין לכם הרבה מה לאיים,
אם אתם חושבים שאני פוגע בקהילה, כנראה שאתם לא יודעים הרבה על הפורום הזה, מאיפה הכל הגיע ואיפה הכל התחיל, סה"כ הצטרפתם לא מזמן לקהילה, ואת האמת, אתם מכפישים אותה, קהילת בודיבילדינג ישראלית, ולא קהילה של ספאמרים, האנשים שמבקשים תכנים באשכול הורדות מוזמנים למצוא אותם באתרי הורדות השונים מאחר ואנחנו פורום פיתוח גוף ולא פורום הורדות , קיימים מספיק כאלו ברשת.

לילה טוב, אני סיימתי כאן, להבא הבא שיפתח אשכולות כנגד תפיסת הפורום או יגיב לא בצורה נאותה, ימצא את עצמו בחוץ, לילה מעולה.