PDA

צפה בגרסא המלאה : לא מבין בתחום, במה אני אמור להתחיל?

Cabriolet
25-03-14, 21:07
היי, אני בן 23 גובה 1.73 משקל 60 בערך... אני מתחיל להתאמן שבוע הבא ורציתי לדעת איזה סוג אימון אני אמור לקבל? fbw, ab/c...? ועד כמה להקשיב למה שהמאמן אומר לי? לגבי אוכל והאימון וכל זה?

ariel12
26-03-14, 00:10
יש מאמנים ויש מאמנים..מציע לך ללכת להירשם ולבקש שיבנו לך תכנית. את התכנית תעלה לכאן ובמה שאפשר אנחנו נעזור.. גם לגבי תזונה חשוב חשוב חשוב להשקיע תבנה תפריט בעזרת ה"מדריך השלם לעלייה במאסה" ותעלה אותו לכאן לביקורות. בלי קשר עצה אישית ממני- לא משנה מי אומר לך מה גם אם זה מאמן על, תמיד תקשיב לגוף שלך

Cabriolet
26-03-14, 16:13
יש מאמנים ויש מאמנים..מציע לך ללכת להירשם ולבקש שיבנו לך תכנית. את התכנית תעלה לכאן ובמה שאפשר אנחנו נעזור.. גם לגבי תזונה חשוב חשוב חשוב להשקיע תבנה תפריט בעזרת ה"מדריך השלם לעלייה במאסה" ותעלה אותו לכאן לביקורות. בלי קשר עצה אישית ממני- לא משנה מי אומר לך מה גם אם זה מאמן על, תמיד תקשיב לגוף שלך

אוקיי תודה רבה על התגובה! אני כבר יפרסם כאן את התוכנית שבוע הבא שאני ירשם. המאמן גם יתן לי תפריט או שצריך ללכת לתזונאי?

ariel12
27-03-14, 00:31
ברוב המכונים לדעתי לא בונים תפריט..

Cabriolet
27-03-14, 18:35
ברוב המכונים לדעתי לא בונים תפריט..

אז אתה ממליץ ללכת לתזונאי או לבנות לבד ולהעלות לביקורות? שוב, אני לא מבין בתחום, השאלה אם התפריט שאני יבנה+הביקורות מפה תוכל לצאת תוכנית טובה מספיק?

ariel12
28-03-14, 00:23
תשמע ברור שזה לא יצא הכי מקצועי אבל לדעתי זה בהחלט יספיק לך כרגע. לרוב התזונאים כיום גם אין מספיק זיקה לענף הזה ויכולים לדבר שטויות. הייתי מציע לקרוא היטב את המדריך השלם לעלייה במאסה ולבנות תפריט לפיו של 5-7 ארוחות ביום (תלוי בסדר היום שלך, עדיף 7) ותעלה אותו לפה ןנעזור. תתחיל איתו, ועם אחרי כחודש לא תהיה מרוצה תשקול ללכת לתזונאי אבל תבדוק חשוב שיהיה תזונאי קליני.

ותקרא ממש ממש טוב את המאמר לעליה במאסה אפילו 3-4 פעמים שתבין לעומק כל מילה שכתובה שם.

Cabriolet
29-03-14, 00:21
תשמע ברור שזה לא יצא הכי מקצועי אבל לדעתי זה בהחלט יספיק לך כרגע. לרוב התזונאים כיום גם אין מספיק זיקה לענף הזה ויכולים לדבר שטויות. הייתי מציע לקרוא היטב את המדריך השלם לעלייה במאסה ולבנות תפריט לפיו של 5-7 ארוחות ביום (תלוי בסדר היום שלך, עדיף 7) ותעלה אותו לפה ןנעזור. תתחיל איתו, ועם אחרי כחודש לא תהיה מרוצה תשקול ללכת לתזונאי אבל תבדוק חשוב שיהיה תזונאי קליני.

ותקרא ממש ממש טוב את המאמר לעליה במאסה אפילו 3-4 פעמים שתבין לעומק כל מילה שכתובה שם.

אוקיי תודה על העזרה. 7 ארוחות ביום נשמע לי הרבה... לא יודע איפה אני ידחוף הכל אבל ננסה כמה שיותר