PDA

צפה בגרסא המלאה : מסה נקיה להעלים כרס ?

freesugar
29-03-14, 16:47
סיימתי חיטוב ארוך באיזור ה14 א"ש (ללא נוזלים) במשקל 67 גובה 1.70
עצרתי לטובת מסה נקיה (לא רוצה לסיים שחיף) בפלג גוף עליון אני נראה רזה אבל נשאר לי כרס רופסת מעצבנת כזאת כרגע אני 73 שבוע במסה נקיה אחרי שבועיים נטראלי (היה ציטים פה ושם) ואני על קריאטין אז ספחתי דיי הרבה נוזלים..

אם אני יעלה ל80 במסה נקיה עד כמה שאפשר (משהו כמו 1\1.3 קילו בחודש) האחוז שומן ישאר 14-15 זה יראה יותר טוב? אמרו לי הרבה שברגע שעושים מסה הכל נמתח.. אפשר להעלים ככה את הכרס המחורבנת או לחשוף טיפה את הריבועים? (אם נשארים על אותו אחוז שומן ועולים כמה שיותר נקי) או שהייתי צריך לסיים את החיטוב ולהגיע ל10 א"ש?

gorneo1
29-03-14, 18:52
אם אתה תעשה מאסה נקייה באמת, משמע יחס של שתיים לאחד בגרמים לטובת שריר מול שומן, האחוז שומן שלך יירד... מתמטיקה פשוטה.... מה שאומר שאתה אכן תראה יותר ת'ריבועים...

בהצלחה.

freesugar
29-03-14, 22:43
אני משתדל לעשות אפילו יותר נקיה יחס של 4 קילו לאחד (3 שריר קילו שומן) אני רק 3 שבועות בנתיים (מתוכם שבועיים נטראלי) ועליתי בנוזלים ועוד עם הקריאטין.. אני מרגיש שמן רצח!!!

איך אפשר לפצות על ארוחות צ'יט \ זלילות בסופ"שים או יציאות מהתפריט? קורה אחת לשבוע משתדל שלא יקרה.. אני מוסיף אירובי ומשתדל באותו יום להוריד ארוחה או משהו בסגנון..

gorneo1
30-03-14, 09:38
אין סיבה לפצות על ארוחת צ'יט :/ ...
זאת המטרה שלה, להכניס את הגוף לשוק מסוים, אם אתה מפצה אתה מפספס את המטרה...

תעשה צ'יט מתוכנן פעם בשבוע, אבל שלא יהיה מוגזם מידי...

ולא אפשרי לעשות את זה 4ל1 בלי חומרים, זה קשה גם ככה 2ל1 בלי....

בהצלחה...

freesugar
30-03-14, 12:35
זה פחות ארוחות ציט מתוכננות יותר התקפי זלילה כאלה .. יצאתי מחיטוב ארוך אז יש קצת נקודות שבירה..
ואני עם 200 קלוריות מעל התחזוקה רוצה לעלות קילו בחודש אני יודע שזה יהיה איטי אבל אתה אומר עם הזמן אני אמור דווקא להראות יותר חטוב? כי עדיין נשארה לי כרס מעצבנת ומותניים ועכשיו שחזרו לי הנוזלים ועוד עם הקראטין בכלל אני מרגיש כאילו לא עשיתי חיטוב חח תודה רבה על העזרה!

gorneo1
30-03-14, 15:30
כל דבר צריך לעשות נכון, אולי גם לא עשית חיטוב נכון, לפי התיאור שלך איבדת מלא שריר...

החוכמה זה לחטב ולהישאר עם כמה שיותר שריר...
להעלות מאסה כמה שיותר נקי...

וכן הלאה...

freesugar
30-03-14, 21:45
עשיתי חיטוב נכון עם גרעון מחושב, חלבון, אימוני כוח, העמסות וכ'.
לא היה לי כל כך שריר לאבד הייתי בעבר 30 א"ש אפילו יותר ומעולם לא התאמנתי. אם כבר להפך, בחיטוב התחיל להתפתח אצלי מסה (כמו שקורה אצל מתחילים).
אני כרגע שוקל 73 גובה 170 משקל עם נוזלים (וקראטין). מוערך כ15 א"ש עם נוזלים. אם אני יגיע כמה שיותר נקי ל80-82 אני יראה 12 א"ש (שכבר רואים קוביות) למרות שאני יעלה גם שומן? (לפי הסטטיסטיקה עד 80-82 אני יעלה לפחות חצי קילו \ קילו שומן ו6-7 קילו שריר)