PDA

צפה בגרסא המלאה : משמין

aviaaad
09-04-14, 08:21
אני אוכל כל יום ממש הרבה בשביל לגדול (אני במסה) אבל במקום לפתח שרירים אני רק משמין.
אני קצת מפתח שרירים אבל יותר קרס. מה לעשות? להפסיק לאכול הרבה? לאכול הרבה ואז לעשות חיטוב??

NiceGuy
09-04-14, 09:05
לשים לב מה אתה מכניס לפה, ולא להגיע למאזן קלורי חיובי יותר מדי.. הגוף שלך שורף x קלוריות ביום
אתה אוכל x+500 ביום. [כן אני די בטוח שזה ככה]

גם הגוף שלי ככה, רק רואה משהו משמין ועולה קילו בלי לפתוח תפה איפלו. אבל עובדים על זה..
תמנע מג'אנק כשאתה במסע..

גל ציון-פור
09-04-14, 11:19
אני אוכל כל יום ממש הרבה בשביל לגדול (אני במסה) אבל במקום לפתח שרירים אני רק משמין.
אני קצת מפתח שרירים אבל יותר קרס. מה לעשות? להפסיק לאכול הרבה? לאכול הרבה ואז לעשות חיטוב??

היי
הבעיה הזו נפוצה מאוד בקרב המתאמנים בחדר הכושר ובדרך כלל יש לה 2 סיבות עיקריות:
1. המאזן הקלורי שלך חיובי מדי, כלומר אתה אוכל הרבה מעבר למה שגופך זקוק לו.
2. האימון אינו טוב, כלומר הגירוי השרירי נמוך מדי.

ממליץ לנסות להוריד מעט בקלוריות או לשפר את אופי האימון.
אם תרצה להתייעץ באופן פרטני, ממליץ בחום לבוא לפגישות יעוץ אצלנו, לסדר את התזונה והאימונים
ולעקוב אחרי ההתקדמות שלך.
לפרטים ניתן לפנות לעדן 050-6929029
או ליצור איתי קשר במייל המופיע בחתימה למטה

בברכה
גל

אמרון
09-04-14, 16:35
כמו שכבר אמרו אתה אוכל יותר מידי אבל יכול להיות שאתה אוכל רגיל אבל דברים לא טובים, תשתדל שבכל ארוחה יהיה לך חלבון ופחמימה איכותיים בדרך אצל רוב האנשים התזונה היומית מתבססת על פחמימות ופחות חלבונים .
ממליץ לך להתחיל לאכול פחמימה ממקורות טובים כמו לחם מחטיה מלא שיבולת שועל וכאלה, לשלב אבקת חלבון כמה שיותר נקייה וטובה כמו המטריקס 5 לאחר אימון ואם חסר לך חלבון בארוחות תוסיף אותה גם במהלך היום.

תנסה לתת לנו יותר פרטים ונוכל לעזור לך יותר