PDA

צפה בגרסא המלאה : תקוע בעלייה למסה (קצת מסובך)

skin
09-04-14, 20:39
אני יתחיל מזה שהתחלתי להתאמן לפני חצי שנה מטעמי זמן פנוי וטעמים בריאותיים ,לא כדי להיות בודיבילדר או משהו רציני.
יש לי בעיות בפיקות עוד מהצבא ככה שאת האימוני רגליים אני עושה יותר בשביל לחזק את המייצבים לא סקוואטים וכאלה..

קיצר, חזרתי לארץ אחרי שהורדתי 6 קילו בטיול אחרי צבא כי איזה חיידק עשה לי בלאגן וכל הזמן המשכתי לרדת במשקל,זאת הסיבה שהתחלתי חדר כושר.
אני 1.71 וכרגע אחרי חצי שנה של חדר כושר 3 פעמים בשבוע(בלי יותר מדי תזונה) העליתי 5.5 קילו ואני שוקל בערך 55 והייתה עלייה כל הזמן עד לאחרונה שאני תקוע כבר חודש.

ה"תוכנית" שלי בחדר כושר הייתה לא משהו שבנו לי אלא פשוט מה שנראה לי נכון,שום דבר מסודר,אני בחדר כושר לא גדול אבל יש כל מה שצריך.מאז שהתחלתי להתאמן הכפלתי את המשקלים שאני מרים אבל אני רואה תוצאות בעיקר בגב,כתפיים יד קדמית אחורית וכל זה..

שעה-שעה ורבע יוצא לי כל אימון.מתחיל מהשרירים הגדולים לקטנים.
גב (משיכת משקל עם 2 ידיים כלפי הגוף) - 66 קילו ,7x4
חזה (דחיפת משקל עם 2 ידיים כלפי חוץ) - 60 קילו 7x4
רגליים (ארבע ראשי וcalf החלק מהפיקה ומטה) - 60 קילו 20x6 משנה זוויות בשביל המייצבים..
יד אחורית (ראש למכשיר דחיפת מוט כלפי מטה..) - 39 קילו 7x4
משקולות יד קדמית - 12.5 קילו בכל יד, 8x4.
משקולות כתפיים משיכה כלפי מעלה - 12.5 כל יד ,8x4.
מקבילים 15x4.
עוד 3 סטים של רגליים לארבע ראשי,70x4.בין לבין עושה גם קצת יציבה לרגליים כשעובד על ידיים.

תזונה זה החלק הבעייתי אצלי כי אני יודע שהתחזקתי גם הכפלתי משקלים וגם העליתי 5.5 קילו אבל בגלל הבעיות בבטן קשה לי מאוד להעלות מסה ומשקל.חשבתי לקנות איזה גיינר שיתן פוש.
שוב,אני יודע שזה לא תוכנית טובה כי זאת פשוט לא תוכנית,עשיתי את זה כי ככה הרגיש לי נכון לא מוגזם מדי לא הלכתי לשום מאמן או משהו כזה פשוט ראיתי לפי ההתקדמות.

מה אומרים ?