PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים בזמן צבא ועוד כמה שאלות

digidigi
11-04-14, 01:15
טוב אז ככה אני נמצא בבסיס חמישה ימים בשבוע, ויש לי אפשרות להתאמן 4 פעמים(מראשון עד רביעי)
עכשיו זה קצת בעייתי כי אני עושה ABC , וזה יוצא לי ראשון שלישי ורביעי להתאמן
האם זה כל כך נורא?
בעבר חשוב לציין שהייתי די גדול לפני הצבא הייתי 8 קילו מעל היום מאסה יפה מאוד, והייתי מתאמן בתוכנית SS
לא רוצה כרגע להתאמן בתוכנית הזו כי אני לא אנצל את המירב יש לי בערך 7 שעות שינה, התזונה לא הכי בשמיים ובינתיים אני לא לחוץ(נשאר לי עוד שנתיים וחצי בצבא להתאמן אני הנדסאי :sad:)
אז השאלות הן כאלה:
1. להישאר בתוכנית הזו ולהתאמן איך שהתאמנתי עד עכשיו?
2. השעות שינה הן בסדר, ניתן לגדול ככה?
3. מגיל 16 עד גיל 18 התאמנתי במכון והייתי ממש ענק לעומת היום כפי שציינתי, לאחר מכן התחלתי בלימודים אקדמיים מגיל 18 עד 20 וירדתי במכללה במשך שנתיים 9 קילו בערך, ולא רק זה , צברתי גם קצת שומן בבטן אז שהתגייסתי (שזה היה לפני חצי שנה) התחלתי להתאמן והתחלתי במאסה כמובן וניסיתי כמה שיותר נקי, גדלתי די יפה (הזיכרון שריר מזל שיש דבר כזה ), אבל עדיין יש את הבטן הזאת מה אתם ממליצים לי לעשות ?! לעשות חיטוב, להמשיך מאסה ..? מפחד לאבד שריר ...

טוב מקווה שתענו לי על כל השאלות... במיוחד על השאלה השלישית .
תודה מראש !!

digidigi
29-05-14, 23:15
מזה שאלתי שאלוץ כל כך מסובכות? 230 צפיות ללא תגובה אחת!!!

noamco31
24-06-14, 15:23
אז השאלות הן כאלה:
1. להישאר בתוכנית הזו ולהתאמן איך שהתאמנתי עד עכשיו?
2. השעות שינה הן בסדר, ניתן לגדול ככה?
3. מגיל 16 עד גיל 18 התאמנתי במכון והייתי ממש ענק לעומת היום כפי שציינתי, לאחר מכן התחלתי בלימודים אקדמיים מגיל 18 עד 20 וירדתי במכללה במשך שנתיים 9 קילו בערך, ולא רק זה , צברתי גם קצת שומן בבטן אז שהתגייסתי (שזה היה לפני חצי שנה) התחלתי להתאמן והתחלתי במאסה כמובן וניסיתי כמה שיותר נקי, גדלתי די יפה (הזיכרון שריר מזל שיש דבר כזה ), אבל עדיין יש את הבטן הזאת מה אתם ממליצים לי לעשות ?! לעשות חיטוב, להמשיך מאסה ..? מפחד לאבד שריר ...

טוב מקווה שתענו לי על כל השאלות... במיוחד על השאלה השלישית .
תודה מראש !!

1-abc זה פשוט לא אפקטיבי כל כך, זה יותר לשמר מאשר לשפר. כי ההפרשים בין אימון שאחרי רביעי עד לאימון הבא הם מינימום 72 שעות.
2-אם תנצל את שעות השינה שיש לך למנוחה בלבד אז כן 7 שעות שינה אמורות להספיק.
3-אתה מפחד לאבד שריר אבל רוצה להוריד בטן? קשה לעלות במסה ועדיין לשרוף שומנים בבטן(חיטוב). מסה נקייה היא הדרך היחידה אבל גם דרך שנורא מתישה.
הייתי אומר שכרגע עד שתוכל לשפר את ימי האימון שלך. תעבוד על ab ראשון-חזה, יד קידמית ורגליים. שני-גב,יד אחורית וכתפיים. וכך הלאה. יוצא שתעבוד פעמיים על כל קבוצות השרירים.
זה טוב לשימור מסת השריר ואולי גם קצת לשיפור. מה שאומר שכרגע הייתי ממליץ שתעבוד יותר על חיטוב ותשמר את מסת השריר.