PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הדבר הכי מגעיל שנאלצתם לאכול..

SiX PACK
17-04-07, 22:51
מה הדבר הכי מגעיל שנאלצתם לאכול (מרצון כמובן) שהיה עתיר בדברים טובים אבל טעם כמו של חרא..?

לי יצא לאכול טונה עם סוכר ענבים שזה דוחה, בטח הרבה פה התנסו בזה...

למרות שאם יש לי מטרה אז אני לא נותן חשיבות לטעם, אבל בהסתקלות אחורה על מה שאכלתי אני אומר "כמה שזה מגעיל"...

והכי מגעיל, מיסטר סלט טונה כלב שאני כל כך שונא... פשוט מעלה לי רפלקסים של הקאה..

שני הפרוסות של הקוטג' והבקבוק הענק של המים הם אלו שמנחמים אותי בכל העסק ועוזרים לי לעבור את הסיוט הזה בשלום שלפעמים נמשך למשך הרבה זמן...

gog
17-04-07, 22:56
בחיים לא אוכל משהו שמגעיל אותי.
ברור שלא כל דבר טעים, אבל אם זה מגעיל (!!) אני לא אוכל.

- Idan -
17-04-07, 22:58
גבינת סקי 1/2 אחוז שומן. היה לוקח לי לפעמים יותר מ-40 דקות לאכול את זה מרוב שזה היה מגעיל.

MagneZium
17-04-07, 22:59
טעם*

MagneZium
17-04-07, 23:00
קריאטין אתיאל אסתאר נקי של אייג פאואר יש לזה טעם של נבלה =l

P-a-n-1-c
17-04-07, 23:00
קוטג'. ניסיתי לאכול כמה פעמים ואז ויתרתי.
אין מצב שאני אוכל גבינה לבנה\קוטג', לא משנה כמה אחוז!

SiX PACK
17-04-07, 23:01
גבינת סקי 1/2 אחוז שומן. היה לוקח לי לפעמים יותר מ-40 דקות לאכול את זה מרוב שזה היה מגעיל.

נכון.. כשלא אוהבים משהו אז מורחים את זה חבל על הזמן !

ניגרי ענק
17-04-07, 23:03
לפני התחרות, בימים האחרונים: טונה במים מחבילה קפואה.
לא הטונה בקופסה העגולה, אלא פילה טונה שצריך לטגן על מחבת, ועוד בלי שמן, ובלי מלח, זה היה כל כך דוחה שכמעט הקאתי.
בעצם ממש הקאתי.
שלושה ימים רצוף (אבל זה היה בגלל המשתנים ולא בגלל הטונה).

Vin diesel
17-04-07, 23:05
אוכל צבאי בעיקר(לוף).,שיבולת שועל אחרי בישול.לא יכול אפילו להסתקל על זה.קוט"ג חצי אחוז.

ran_z
17-04-07, 23:07
בפסח אחרי אימון, קופסת טונה נקי לאכול עם מזלג ... בעעעע יש לי צמרמורת רק מלהיזכר בזה.

SiX PACK
17-04-07, 23:08
לפני התחרות, בימים האחרונים: טונה במים מחבילה קפואה.
לא הטונה בקופסה העגולה, אלא פילה טונה שצריך לטגן על מחבת, ועוד בלי שמן, ובלי מלח, זה היה כל כך דוחה שכמעט הקאתי.
בעצם ממש הקאתי.
שלושה ימים רצוף (אבל זה היה בגלל המשתנים ולא בגלל הטונה).

מצטער לשמוע, קראתי על זה פה ושם היו כמה הודעות על העניין הקטן הזה שקרה לך..

ממש מצער לשמוע, בטח נדפקה לך התחרות בגלל זה, אין דבר יותר עצוב מזה...

עבודה של תקופת זמן ענקית נהרסה, או שבעצם זה לא ממש השפיע, אבל אני מתאר לעצמי שזה כן כי נפש בריאה בגוף בריא והגוף משפיע על הנפש ועל ההופעה החיצונית שלך וחוץ מזה גם בטח הייתה חלב, לא שמעתי את הסיפור, בקצרה מה היה שם..?

ניגרי ענק
17-04-07, 23:15
בקצרה אני הייתי בשייפ אדיר על 73 קילו יבש מוות חמישה ימים לפני התחרות, וציפיתי לעלות בערך קילו באמצעות ההעמסה ולהתחרות בעד 80.
אבל שלושה ימים לפני התחרות הגוף שלי הגיב נורא למשתנים.
התחילו לי בחילות איומות, הקאתי את הנשמה בלי סוף.
גיל הורה לי להפסיק עם המשתנים, אבל זה כבר לא עזר.
המשכתי להקיא, ובמקביל לא יכלתי להכניס פירור, בזמן שהייתי אמור להכניס מלא פחמימות כדי לקבל עובי.
גם מה שכבר הצלחתי להכניס, הקאתי.
בדרך לתחרות הקאתי פעמיים, גם ברכב של האדמור...
בשקילה התברר שלא רק שלא עליתי במשקל אלא ירדתי למשקל גבולי של 71 פחות כמה עשיריות גרם וניתנה לי אפשרות להיכנס לקטגוריה של עד 70.
כבר לא הייתי בטוח שאני בכלל עולה, באותם רגעים הרגשתי כל כך חלש, כמעט שלא הייתי בהכרה.
גיל הצליח להרים אותי איכשהו בשיטות המיוחדות שלו, עם קצת יין תירוש וצימוקים, בסוף עליתי נתתי מה שהיה לי (שכחתי את הרוטינה שהכנתי הכל היה אלתור..), הבאתי את המקום השני, ומייד אחר כך התפרקתי בחדר ההלבשה.
נאלצתי לנסוע הבייתה ולא ראיתי אפילו את הקטגוריות שאחרי.
אני אחסוך לכם את מה שקה בדרך הבייתה וגם בבית.
זה היה סיוט איום ונורא, לקח לי שבוע בערך להתאושש ולהתחיל לאכול כרגיל.

SiX PACK
17-04-07, 23:18
בקצרה אני הייתי בשייפ אדיר על 73 קילו יבש מוות חמישה ימים לפני התחרות, וציפיתי לעלות בערך קילו באמצעות ההעמסה ולהתחרות בעד 80.
אבל שלושה ימים לפני התחרות הגוף שלי הגיב נורא למשתנים.
התחילו לי בחילות איומות, הקאתי את הנשמה בלי סוף.
גיל הורה לי להפסיק עם המשתנים, אבל זה כבר לא עזר.
המשכתי להקיא, ובמקביל לא יכלתי להכניס פירור, בזמן שהייתי אמור להכניס מלא פחמימות כדי לקבל עובי.
גם מה שכבר הצלחתי להכניס, הקאתי.
בדרך לתחרות הקאתי פעמיים, גם ברכב של האדמור...
בשקילה התברר שלא רק שלא עליתי במשקל אלא ירדתי למשקל גבולי של 71 פחות כמה עשיריות גרם וניתנה לי אפשרות להיכנס לקטגוריה של עד 70.
כבר לא הייתי בטוח שאני בכלל עולה, באותם רגעים הרגשתי כל כך חלש, כמעט שלא הייתי בהכרה.
גיל הצליח להרים אותי איכשהו בשיטות המיוחדות שלו, עם קצת יין תירוש וצימוקים, בסוף עליתי נתתי מה שהיה לי (שכחתי את הרוטינה שהכנתי הכל היה אלתור..), הבאתי את המקום השני, ומייד אחר כך התפרקתי בחדר ההלבשה.
נאלצתי לנסוע הבייתה ולא ראיתי אפילו את הקטגוריות שאחרי.
אני אחסוך לכם את מה שקה בדרך הבייתה וגם בבית.
זה היה סיוט איום ונורא, לקח לי שבוע בערך להתאושש ולהתחיל לאכול כרגיל.

אל תתבעס אבל זה סיפור רע עם סוף טוב, נכון שציפית ליותר אבל תראה נכנסת לעד 70 במצב על הפנים והבאת את המקום השני, מה היה קורה אם היית במיטבך, אחרי העמסת פחמימות נכבדת, בריא וחזק + כמה קילוגרמים נוספים.. תחשוב על זה..

gog
17-04-07, 23:18
איך אתה מסביר שזה קרה לשועל ותיק כמוך?
כלומר זאת לא התחרות הראשונה שלך, ועבר עליך כבר חיטוב תחרותי.
הכל אך ורק בגלל המשתנים?

ניגרי ענק
17-04-07, 23:21
פעם ראשונה שהשתמשתי במשתנים, וגם פעם אחרונה.
אלון: אתה צודק!
מה שלא הורג מחשל, היום אני נזכר בצחוק אדיר בחוויות שעברתי בתור חייל באגף הבידוד של כלא 6...מה שאז נראה לי סוף העולם.
בכל מקרה המסקנות הוסקו, במר ישראל שנה הבאה אני אגיע 80 קילו יבש רצח, והבמצב רוח טוב מאוד!

SiX PACK
17-04-07, 23:22
מה שלא הורג מחשל, היום אני נזכר בצחוק אדיר בחוויות שעברתי בתור חייל באגף הבידוד של כלא 6...מה שאז נראה לי סוף העולם.
בכל מקרה המסקנות הוסקו, במר ישראל שנה הבאה אני אגיע 80 קילו יבש רצח, והבמצב רוח טוב מאוד!

טוב מאוד ואני מאחל לך בהצלחה, לילה טוב לקחתי על עצמי לישון מוקדם מהיום, לא תראו אותי פה יותר בליליות :)

maradona
18-04-07, 00:04
אני זוכר שפעם אחת שחזרתי אחרי יציאה אכלתי סלט שמורכב משני פלפלים אדומים+מלפפון שהיה נראה לי חצי רקוב+קוטג' חצי אחוז+מלא שמן זית(כף וחצי משהו כזה)
וואי זה היה כל כך דוחה שממש הייתי על סף קיא.

Fatty
18-04-07, 00:28
טונה

gman
18-04-07, 00:39
מז"א משתנים? חומר שגורם לך להשתין הרבה או משהו?

Ori-Silver
18-04-07, 00:46
יש הרבה דברים הנה כמה דברים
1)קוטג' חצי אחוז (אני לוקח כפית קוטג' ואז נותן שוט של מים לפה ובולע אני לא מסוגל ללעוס את זה זה כמו קרטונים בפה
2)אורז מלא אחד הדברים הכי דוחים שקימים
3)חזה עוף מבושל במים זה היה פשוט מגעיל בטירוף זה כמו לאכול כפכף

toxicity
18-04-07, 00:48
קינואה :shok1:

Deja Vu
18-04-07, 00:54
פרכיות אורז שהחבילה שלהם הייתה פתוחה כבר כמה ימים בלי חסימה של כניסת אוויר זה היה בן הדברים המגעלים אבל זה היה או זה או לשבור תחיטוב

KOZA
18-04-07, 01:00
)1קוטג' חצי אחוז (אני לוקח כפית קוטג' ואז נותן שוט של מים לפה ובולע אני לא מסוגל ללעוס את זה זה כמו קרטונים בפה
2)אורז מלא אחד הדברים הכי דוחים שקימים
3)חזה עוף מבושל במים זה היה פשוט מגעיל בטירוף זה כמו לאכול כפכף
4)מיסטר סלט טונה
5)גבינת סקי 1/2 אחוז שומן

מ1-5 רני דווקא דיי אוהב
6) מין בושר שאני שמח שלא שאלתי מה יש בו (בגדנ"ע לא לוף)

אורחח91
18-04-07, 01:51
יש הבדל רציני בטעם בין קוטג' חצי אחוז לבין 3/5 אחוז?
גבינת סקי חצי אחוז אי אפשר לאכול את זה אם אני חייב אני פשוט בולע ושותה מהר מים.

Night_Wolf
18-04-07, 01:56
חחחחחחחחח אני אוהב תפוסטים שלך בזמן האחרון בחור!

וואלה הדבר הכי מגעיל והכי דוחה שנאלצתי לאכול זה שהייתי קטן ההורים שלי דחפו לי איזה דג לפה מאז אני לא נוגע בדגים בשום מצב ובשום דרך...

Vin diesel
18-04-07, 02:03
חחחחחחחחח אני אוהב תפוסטים שלך בזמן האחרון בחור!
וואלה הדבר הכי מגעיל והכי דוחה שנאלצתי לאכול זה שהייתי קטן ההורים שלי דחפו לי איזה דג לפה מאז אני לא נוגע בדגים בשום מצב ובשום דרך...
טונה? סאלמון? דניס?

Antonator1
18-04-07, 02:59
ביצה לא מספיק מבושלת... והמצאה שלי - שניצל בקר שנאלצתי לירוק אותו.

Bullet
18-04-07, 03:02
ביצת עין. הו הזוועה!!!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a6/Three_fried_eggs.jpg/250px-Three_fried_eggs.jpg

Moshe
18-04-07, 09:18
גבינה לבנה 0.5%
שיבולת שועל מבושלת במים
דג לא משנה איזה פרט מטונה

Daniel-Barak
18-04-07, 09:49
גבינה לבנה/קוטג' חצי אחוז
טונה במים
שיבולת שועל

xxmwxx
18-04-07, 10:34
יופלה 0% לא משנה איזה טעם (ניסיתי את כולם). דחפתי את זה בכוח במשך כמה ימים (אפילו ניסיתי לערבב את זה עם האבקת חלבון) עד שכבר לא יכלתי ואז עברתי לסקי 0.5% שהוא גם לא ממש טעים עם מרקם לא משהו אבל כבר התרגלתי לזה וזה הפך להיות הארוחת "עשר דקות אחרי שאני מתעורר" שלי... ואם אוכלים את זה עם פירכית או מלפפון זה עוזר :)

אני רואה שהרבה כאן לא אוהבים קוטג' 0.5% וגם אני לא אהבתי אותו בהתחלה אבל אחרי חצי שנה שאני אוכל רק אותו הוא כבר נהיה לי דיי טעים.. ואני אפילו יכול לאכול אותו בלי כלום... אולי זה רק אני אבל תתנו לזה צ'אנס.. שווה את זה :)

Troya
18-04-07, 10:56
אני לא אוכל דברים מגעילים

MagneZium
18-04-07, 11:11
Wtf?
על מה אתם בוכים? ו'טג חצי אחוז? אני מפרק כול בוקר קופסא שלמה
על שיבולת שועל עם מים?
זה טעים בטירוף תוסיפי קצת חלב עם המים שקית סוכרלוז
מה הבעיה אני יכול לגמור 100 גרם בלי למצמץ
ודגיםם אחד הדברים הכי טעימים שיש
סלמון
דניס
זה מעדן תדעו להכין ולתבל

P-a-n-1-c
18-04-07, 11:28
ה גם יוגורט 0% הלבן מגעיל ברמות

doronhr
18-04-07, 12:20
חחחחחחחח איזה מפונקים..
אני טוחן כל יום גבינה חצי אחוז שומן זה לאללה טעים, ויופליי לבן 0 אחוז שומן 11 גרם חלבון אני טורף את זה

igorek
18-04-07, 14:04
שתי קופסאות טונה נקי בלי כלום.

Dino Psaras
18-04-07, 14:24
דגים, לא משנה איזה סוג ואיזה טעם, פשוט דוחה!! :diractor:

SaBaGMaN
18-04-07, 14:50
לעולם לא יאכל משהו בכוח,גם את הטונה במים שבמצב הטיבעי שלה אני לא ממש יכול לגעת בה אני מוצא דרך לעדן עם קצת קטשופ ויוצא מעולה!
אני מיסתדר מצויין עם כל המזון שאני אוכל ונהנה מכל ארוחה,מה שכן מבאס זה הטבליות אומגה שלפעמים מעלות גרפסים לא נעימים בטעם שמן דגים,אבל זה לא כזה נורא אני תמיד ניזכר בתרומה שלהם אחרי כל גרפס ומשכנע את עצמי לישתות אותם כל יום מחדש:))

The Iron Man
18-04-07, 19:07
טונה במים - אני מקיא את זה באמצע בעע
פעם הקאתי את זה ישר לצלחת זה היה דוחה \=

ahtung
18-04-07, 19:29
טונה עם תפוח :wacko:

Fatty
18-04-07, 20:15
אתמול כבר לא יכולתי, פשוט לקחתי חתיכות קטנות של טונה ובלעתי אותן כמו כדורים עם איזה 10 כוסות מים.

gman
18-04-07, 20:41
חח איזה מעאפנים...אני אישית חולה על טונה :1eye:
אולי כי אני אוכל טונה בשמן >:

Deja Vu
18-04-07, 20:49
חח איזה מעאפנים...אני אישית חולה על טונה :1eye:
אולי כי אני אוכל טונה בשמן >:
אל תאכל טונה בשמן תקנה במים ותוסיף שמן זית אם תצריך.....

gman
18-04-07, 20:55
אל תאכל טונה בשמן תקנה במים ותוסיף שמן זית אם תצריך.....
למה? מה אני מזוכיסט? אני מעדיף לאכול טונה בשמן מאשר לענות את עצמי עם כל מיני הורדות של זה במים...

Johnny
18-04-07, 21:29
תכלס אם אתה רוצה להתפנק תעשה את מה שדז'ה וו אמר.
תסנן את המים ותוסיף לזה שמן זית איכותי, יותר טוב מהדרעק שנותנים לך בטונה בשמן. שמן מכונות.

Deja Vu
18-04-07, 21:37
למה? מה אני מזוכיסט? אני מעדיף לאכול טונה בשמן מאשר לענות את עצמי עם כל מיני הורדות של זה במים...
אחי קודם כל טונה במים לאחר התרגלות זה סבבה ושנית כל טונה במים שתוסיף לה שמן זית בהרבה יותר טעימה ובריאה מטונה בשמן השמן ששמים שם זה סתם חרא זה לא נקרא שומן אכותי בכלל קנה במים ותוסיף לזה שמן לפי כמה שתצריך

Moshe
18-04-07, 21:46
אתם ממש מפונקים מה רע בטונה , זה אחלה של דבר אני יכול לאכול בלי הגבלה גם יבש בלי כלום
עם כפית שמן זית זה נהפך למעדן משהו טילים טוב כנראה התרגלתי בכל מקרה אין אוכל מגעיל או לא טעים יש אוכל שלא התרגלת לאכול אותו או שהוא חדש לך מבחינת הטעם
אני מבטיח לכם שאם תאכלו חרא של סוס כל יום לארוחת צהריים במשך חצי שנה אחרי חצי שנה תגידו שזה אחלה של דבר , הכל עניין של הרגל ואם ממש רוצים את זה אוכלים את זה בלי להתסכל על זה יותר מדי וכשמתחילים לחשוב על מזון מסויים כאל מגעיל ואללה זה 0% זה כבר פסיכלוגית אתה אומר לעצמך איזה מכה זה עכשיו .. , אז ככה זה יהיה כנ"ל באימונים אני בא בהנחה בכללי ש 80% מכל הקטע של התזונה וההתמדה והאימונים תלויים במוח ובלי זה אי אפשר להמשיך (יש הטוענים שאפילו יותר , כמובן שהשארנו את שאר האחוזים לגנטיקה , מאמץ פיזי ושאר הירקות)

DropDead
18-04-07, 21:51
בונה יא מפונקים
ש"ש עם מים זה לא כזה גרוע
יוגורט, קוטג' וגבינה לבנה שהם דלי שומן אני יכול לאכול בלי הפסקה
טונה באמת די מיצה את עצמו אבל זה בכל זאת טעים

Deja Vu
18-04-07, 21:55
אתם ממש מפונקים מה רע בטונה , זה אחלה של דבר אני יכול לאכול בלי הגבלה גם יבש בלי כלום
עם כפית שמן זית זה נהפך למעדן משהו טילים טוב כנראה התרגלתי בכל מקרה אין אוכל מגעיל או לא טעים יש אוכל שלא התרגלת לאכול אותו או שהוא חדש לך מבחינת הטעם
אני מבטיח לכם שאם תאכלו חרא של סוס כל יום לארוחת צהריים במשך חצי שנה אחרי חצי שנה תגידו שזה אחלה של דבר , הכל עניין של הרגל ואם ממש רוצים את זה אוכלים את זה בלי להתסכל על זה יותר מדי וכשמתחילים לחשוב על מזון מסויים כאל מגעיל ואללה זה 0% זה כבר פסיכלוגית אתה אומר לעצמך איזה מכה זה עכשיו .. , אז ככה זה יהיה כנ"ל באימונים אני בא בהנחה בכללי ש 80% מכל הקטע של התזונה וההתמדה והאימונים תלויים במוח ובלי זה אי אפשר להמשיך (יש הטוענים שאפילו יותר , כמובן שהשארנו את שאר האחוזים לגנטיקה , מאמץ פיזי ושאר הירקות)
לא בטוח לגביי החרא של הסוס חח אבל בעיקרון תצודק הכול עניין של הרגל באמת שאני נהנה מהטונה במים ומהקוטג חצי אחוז ומכל הדברים "המגעלים" האלה הכל בראש כמו שרובכם הרגלתם את עצמכם אני מקווה להפסיק לאכול שטויות ומהקולה לעבור למים תאמינו לי שהשינוי מטונה בשמן למים ומהקוטג חמש אחוז לחצי אחוז הוא פחות קיצוני

Moshe
18-04-07, 22:09
בונה יא מפונקים
ש"ש עם מים זה לא כזה גרוע
יוגורט, קוטג' וגבינה לבנה שהם דלי שומן אני יכול לאכול בלי הפסקה
טונה באמת די מיצה את עצמו אבל זה בכל זאת טעים
אמן זה יהיה טעים לך למשך הרבה שנים :wiggle:
ד"א תתחבר לICQ חבל עליך תיותר מסכן ממני :|

Jones
18-04-07, 22:39
טונה,ביצים.