PDA

צפה בגרסא המלאה : הייי

sapirx4
13-05-14, 07:46
היי מה קורה אנשיםם??
אני בן 20 גובה +-1.84 שוקל 55.5 ובעל אחוז שומן מאוד מאוד נמוך ,
מתאמן כחודשים במכון כושר ,
בינתיים לא רואה תוצאות משמעותיות
אבל במהלך החודשים האלה התחלתי לעלות מעט במשקל סוף סוף ,
עליתי בערך 2 קילו בחודשים האלה ,
ולפי דעתי זה בגלל אימונים ושגרת אכילה עם כל אבות המזון:
(מפחמימות(בעיקר מלחם לבן "לא יודע עם זה הכי טוב"),חלבון(בעיקר מהחי),שומנים(בעיקר מהצומח),ירקות,פירות)...

יש לציין שחלב אני לא שותה כמעט בכלל חוץ מדל לוקטוז עקב מחלת קוליטיס (כמו קרוהן רק במעי הגס)
ובגללה לא יכולתי להתגייס לקרבי כמו שתמיד רציתי :-( ולהתגייס בכללי כי באותה תקופה הייתי בהחמרה של המחלה
ואף רופא לא היה מוכן לרשום שאני בסדר ושאני יכול להתגייס.. טוב יצאת קצת מהנושא
אז רציתי לשאול אם כדאי לשלב תוספי תזונה ממשקה כמו חלבון\גיינר ואם כן איזה אתם ממליצים איזה הכי קלים לעיכול וגם טובים..
התזונאית שלי שללה את זה אבל רציתי לדעת מה אתם חושבים כדאי לנסות?

ועוד שאלה שלא הכי קשורה לתזונה אני נוסע לחול בעוד כחודש וחצי לתקופה של כחודש (לא לצרכי בילויים)
ורציתי לדעת במידה ואני לא ימצא שם מכון לתקופה קצרה איך אני עדיין יכול לשמר תכושר הגופני שלי ואפילו לחזק אותו או במילים אחרות יש למישהו סרטון\סרטונים שעובדים על רוב השרירים?
יש כל כך הרבה סרטונים ביוטיוב ואין לי מושג איך אני יבנה תוכנית אימון ואיזה תרגילים משתייכים לאיזה קבוצות שרירים
ידים(יד קדמית,תלת ראשי וכ"ו) ,בטן\חזה(abs) ,רגלים (רגלים אני מכיר סקוואט אבל בלי משקל אני לא חושב שזה אפקטיבי ואפילו קל מדי) וכ"ו.. על משקל גוף או אולי אתם מכירים תיק משקל שמתמלא בחול או משהו בסגנון...

תודה מראש וסליחה על החפירה :-)

יועץ לתוספי תזונה
13-05-14, 18:23
ישנו מאמר מעולה בפורטל ישראלבודי על עלייה במסה.
מאמר מפורט מאוד שנועד לאלו שלא יודעים מה ואיך לעשות על מנת לעלות במסה.
ממליץ לך לקרוא אותו ואחרי זה לבוא ולשאול את השאלות הנותרות אחרי קריאת המאמר-
http://www.israelbody.org/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%94

sapirx4
15-05-14, 08:16
אוקי תודה רבה אני יקרא את זה היום אחרי העבודה...