PDA

צפה בגרסא המלאה : הודעת פרישה

m0she
18-04-07, 13:33
אני משער שרבים מכם ישמחו ולשאר לא ממש יהיה אכפת , אבל בכל אופן אני אכתוב הודעה מסודרת. אולי פלצנית , אבל כפי שאתם יודעים - אם מישהו כותב בפלצנות , זה אני.

בתור משתמש ותיק מאוד בפורום [כבר מימי הפורום הישן..] אני רוצה לסקור בקצרה את השתלשלות העניינים , בעיניי.

בתחילה , היו מאמרים. היו אנשים שקראו את המאמרים. המאמרים האלה הגיעו ממקורות שונים , מגובים יותר ומגובים פחות. "תותחי הפורום" היו אנשים שקראו את המאמרים וידעו אותם על בוריים או אנשים מאוד מנוסים וותיקים [בד"כ היתה חפיפה בין היותך ותיק לבין היותך בקיא (אך לא להיפך..)]. כוונתם היתה רצויה , מכל מקום. מעשיהם , קצת פחות , אבל בכיוון.

לאחר מכן , אני חושב שלפורום הזה היו ימים יפים מאוד , כשהתרכזו בו הרבה אנשים שרצו לדעת מהי האמת כפי שהמדע מכיר אותה כיום. זו היתה חבורה נדירה של אנשים , שסרבו לקבל כל קביעה שנשמעת טוב רק כי היא נשמעת טוב או כי היא כתובה במאמר של מישהו. אלה היו אנשים שטרחו , פתחו ספרים , קראו מחקרים , הגיעו אל מקורות הידע ולא קבלו אותו "לעוס". כל טענה גובתה על ידי רפרנס רלוונטי [דבר שהוא לא בנאלי , מסתבר..] , הדיונים היו ברמה גבוהה. הרבה דברים השתנו בתפיסה בתקופה ההיא.

כיום , יש רושם שהאינטואיציה התגברה על האמת. "אני מרגיש" , "אני חושב" , "ככה אמרו לי" , "אבל תראה איזה ענק הוא!" הפכו להיות רפרנס [אמנם , זה היה מאז ומעולם , אך כיום זהו שיא המגמה] . אותם האנשים שחוללו מהפכה תפיסתית בנוגע למה חשוב ומה לא , מה עובד ומה לא , כבר מזמן לא כאן ולא פעילים. רפרנס ממקור מדעי אמין הוא מילה גסה , מתייחסים בביטול לכל מקור רציני בעזרת הטענות שהוזכרו לעיל. הדיונים מתחת לכל ביקורת , אין סיכוי לקבל תשובה רצינית והולמת על טענות מבוססות היטב. אפילו את המאמרים רוב האנשים לא קראו כמו שצריך.

הגרוע מכל הוא , בעיניי , שאנשים פשוט מעדיפים לא לדעת. אם יש ויכוח , מישהו יכנס ויאמר "מה זה משנה מה אתם מתווכחים" או משהו בסגנון. האם אנשים באמת מעדיפים לשמוע דברים לא נכונים ולפעול לפיהם? האם אין ערך לאמת מפני שהיא פשוט אמת? תמוה.

למרות שאני בטוח למדי שרובכם חושבים אחרת , אין לי שום עניין "לצאת צודק". אני לא מכיר 99.9% אחוז מכם וגם לא אכיר לעולם. אני לא בא למפגשי פורום , אני לא בעלים של קליניקה שרוצה שידעו שהוא קיים. העניין היה מאז ומתמיד , פשוט מאוד - מה נכון ומה לא. להעמיד דברים על דיוקם , לחסוך מאנשים בזבוז זמן וכסף. אני לא אקבל מכם לעולם שום תמורה למה שאני עושה פה , לא יוקרה ולא כסף , כך שאין לי אינטרס אחר.

אני מרגיש שמיציתי את עצמי בפורום. אני לא מחשיב את עצמי לתותח , אני לא חושב שאני גאון. אני חושב שיש חברים הרבה יותר בקיאים ונבונים ממני , ועוד רבים שאינם פעילים. הפורום לא מעשיר מבחינתי , הכל חוזר על עצמו. כל נסיון להתקדם נבלם. אנשים מעדיפים לשמוע מה שנוח להם מאשר מה שנכון להם. אם כך , חבל על כל המאמצים שלי.

אני מאחל לכולכם , ללא יוצאים מן הכלל , הצלחה בהמשך הדרך. אני מקווה שיבוא יום וכל החברים הותיקים יחזרו , ושיצמחו מתוך הקהילה הנוכחית אנשים נוספים שיוכלו לקדם אותה מבחינת ידע. אולי פורום הVIP ידרבן אנשים ללמוד ולהתקדם , אני סמוך ובטוח שהתכנים שלו יהיו מעולים.

מי שצריך אותי , יודע איפה למצוא אותי. מי שלא יודע עדיין איפה למצוא אותי , כנראה שלא צריך אותי :wiggle:.

להתראות ודרך צלחה ,
משה.

shahaflol
18-04-07, 13:42
משה, חבל.
אתה דווקא תרמת הרבה לפורום, וחבל שאתה מתכוון להפסיק להגיב.
לדעתי אתה יכול להמשיך להגיב ולהתווכח פה בפורום, ועצם הפרישה שלך ושל עוד משתמשים בקיאים אחרים לא תעלה את רמת הפורום, להיפך.

Bullet
18-04-07, 13:46
משה, חבל.
אתה דווקא תרמת הרבה לפורום, וחבל שאתה מתכוון להפסיק להגיב.
לדעתי אתה יכול להמשיך להגיב ולהתווכח פה בפורום, ועצם הפרישה שלך ושל עוד משתמשים בקיאים אחרים לא תעלה את רמת הפורום, להיפך.
אז זהו שהוא פורש כי חברי הפורום לא רוצים ללמוד. הם מזלזלים בכל הקטע של הלחקור ולדעת.

SiX PACK
18-04-07, 13:49
כתיבה יפה, חבל שאתה ככה מחריז על זה רישמית, אולי אתה חושב את זה כרגע אבל יהיו רגעים שתרצה לחזור ולהגיב, אפילו אם זה יהיה רק פה ושם...

בקשר למה שאמרת, אני יודע שאחרי אימון זה טוב לאכול פחמימות מהירות ביחד עם חלבון, אבל אני לא מתכוון להתעמק בזה בצורות מטורפות כי אני לא מדען וזה לא מעניין אותי, אני יודע את הבסיס וזה מה שחשוב.. זאת הייתה רק דוגמה כמובן, הראשונה שעלתה לי בראש, אבל אני גם מסכים שצריך להתקדם ולהמשיך ללמוד אבל התענה שלך שזה כל פעם נבלם היא קצת צפויה מה יש עוד ללמוד..?

OMRI-TURBO
18-04-07, 13:54
הגרוע מכל הוא , בעיניי , שאנשים פשוט מעדיפים לא לדעת. אם יש ויכוח , מישהו יכנס ויאמר "מה זה משנה מה אתם מתווכחים" או משהו בסגנון. האם אנשים באמת מעדיפים לשמוע דברים לא נכונים ולפעול לפיהם? האם אין ערך לאמת מפני שהיא פשוט אמת? תמוה.

אנשים מעדיפים לשמוע מה שנוח להם מאשר מה שנכון להם. אם כך , חבל על כל המאמצים שלי.

ההיסטוריון היווני תוקידידס שחי בשנת 300 לפני הספירה הקדים אותך במה שאתה אומר.
" כזה היה מצב הדברים בימי קדם, כפי עלה בידנו, אף על פי שקשה לתת אמון בכל עדות ועדות. כי דרכם של בני אדם לקבל זה מפי זה את השמועות על קורות העבר בלי חקירה ודרישה וללא הבנה,אפילו אם מדובר במאורעות הקשורים אליהם.
כל כך מתרשלים הם רוב בני האדם בחיפושם אחר האמת,ועד כדי כך הם נאחזים מיד בדברים המזדמנים לידיהם."

אגב משה, אני מבין את הדעה שלך זה די ברור לכל הותיקים כל מה שאמרת, אבל למה זה צריך להיות או הכל או כלום? אין שום בעיה שתכתוב פעם ב.. שיש לך קצת זמן חופשי ואתה גולש, זה לא חייב להיות או הכל או כלום.
אין סיבה לפרוש ולצאת בהודעות דרמטיות, אתה יכול פשוט לכתוב פחות..
בכל אופן חבל מאוד,אני אישית חושב שלא תמיד יש זמן להיות פעילים או אנשים לדון איתם אבל להישאר ולכתוב פעם ב.. זה לא מזיק.

Bodybuilder
18-04-07, 13:57
חבל משה
את האמת גם אני היתי רוצה שהפורום יחזור למה שהוא היה פעם,אולי עוד אפשר לשפר/לשנות משהו לטובה !
ואני פונה לכול הליצנים (כולל אותי:sad: ) תפסיקו להיות ליצנים ותשארו עד הסוף בודיבילדרים...דברו כמה שפחות על נושאים לא קשורים לפיתוח גוף,הרי המתרה שלנו היא משותפת,להגיע לתוצאות בפיתוח גוף !זה הספורט שלנו ואנכנו אוהבים אותו !

ואכשיו מנהלים : הגיע הזמן לעשות סדר בפורום !
ואם זה יכול לשפר את הרמה אז, תמחקו את הפורום דיבורים כללי תעיפו אותו לעזאזלhttp://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies068.gif
יאללה תתחיל לעבוד,מהיום הרמה של הפורום עולה
http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies088.gifתתעמצו כצת,תזיזו תתחת !!!

SiX PACK
18-04-07, 13:57
ההיסטוריון היווני תוקידידס שחי בשנת 300 לפני הספירה הקדים אותך במה שאתה אומר.
" כזה היה מצב הדברים בימי קדם, כפי עלה בידנו, אף על פי שקשה לתת אמון בכל עדות ועדות. כי דרכם של בני אדם לקבל זה מפי זה את השמועות על קורות העבר בלי חקירה ודרישה וללא הבנה,אפילו אם מדובר במאורעות הקשורים אליהם.
כל כך מתרשלים הם רוב בני האדם בחיפושם אחר האמת,ועד כדי כך הם נאחזים מיד בדברים המזדמנים לידיהם."

אגב משה, אני מבין את הדעה שלך זה די ברור לכל הותיקים כל מה שאמרת, אבל למה זה צריך להיות או הכל או כלום? אין שום בעיה שתכתוב פעם ב.. שיש לך קצת זמן חופשי ואתה גולש, זה לא חייב להיות או הכל או כלום.
אין סיבה לפרוש ולצאת בהודעות דרמטיות, אתה יכול פשוט לכתוב פחות..
בכל אופן חבל מאוד,אני אישית חושב שלא תמיד יש זמן להיות פעילים או אנשים לדון איתם אבל להישאר ולכתוב פעם ב.. זה לא מזיק.

נכון זה גם מה שאני אמרתי, למה לצאת בהודעה קיצונית כזאת, אתה תצטער על זה כי אתה תרצה להגיב פה, אתה בטח תכנס לקרוא מה הולך כי זה הרגל...

OMRI-TURBO
18-04-07, 13:59
נכון זה גם מה שאני אמרתי, למה לצאת בהודעה קיצונית כזאת, אתה תצטער על זה כי אתה תרצה להגיב פה, אתה בטח תכנס לקרוא מה הולך כי זה הרגל...

זה הרגל כל כך חזק, כל מי שאומר שלא הוא משקר.
יש פורום שהפסקתי לכתוב בו לפני כמה חודשים, הייתי מכור אליו במשך שנה! עכשיו הבעיה היא שיצאתי בכזאת הודעה.. אבל לא יכולתי להפסיק לקרוא שם אז כל הזמן התחברתי בלי השם משתמש רק כדי לקרוא, לא יכולתי לשלוט בזה.

SiX PACK
18-04-07, 14:01
חבל משה
את האמת גם אני היתי רוצה שהפורום יחזור למה שהוא היה פעם,אולי עוד אפשר לשפר/לשנות משהו לטובה !
ואני פונה לכול הליצנים (כולל אותי:sad: ) תפסיקו להיות ליצנים ותשארו עד הסוף בודיבילדרים...דברו כמה שפחות על נושאים לא קשורים לפיתוח גוף,הרי המתרה שלנו היא משותפת,להגיע לתוצאות בפיתוח גוף !זה הספורט שלנו ואנכנו אוהבים אותה !

ואכשיו מנהלים : הגיע הזמן לעשות סדר בפורום !
ואם זה יכול לשפר את הרמה אז תמחקו את הפורום דיבורים כללי תעיפו אותו לעזאזלhttp://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies068.gif
יאללה תתחיל לעבוד,מהיום הרמה של הפורום עולה
http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies088.gifתתעמצו כצת,תזיזו תתחת !!!

הייתי *
לכל *
המטרה *
ואנחנו *
ועכשיו *
תתאמצו *
קצת *

SiX PACK
18-04-07, 14:01
זה הרגל כל כך חזק, כל מי שאומר שלא הוא משקר.
יש פורום שהפסקתי לכתוב בו לפני כמה חודשים, הייתי מכור אליו במשך שנה! עכשיו הבעיה היא שיצאתי בכזאת הודעה.. אבל לא יכולתי להפסיק לקרוא שם אז כל הזמן התחברתי בלי השם משתמש רק כדי לקרוא, לא יכולתי לשלוט בזה.

נכון...

ran_z
18-04-07, 14:06
צר לי משה, ההכרזה שלך לא משהו ואפילו פוגעת, נכון היו זמנים יפים יותר, מה לעשות זמנים משתנים, דברים משתנים, אנשים משתנים.
יש פה הרבה אנשים שעושים מעל ומעבר ומשקיעים מזמנם הפנוי לעזרה בכל סוגיה ובכל פוסט ובכל סאב-פורום, אני אישית אחד מהם ומה שאתה אומר מעליב.
אז נכון גל .ט. כבר לא מגיב פה כמו פעם, וגם גולן עם המון ידע לא מגיב לשאלות כמו פעם וקרלוס נעלמו עקבותיו, וד"ר גאקנר כבר פרש וזה שהחליף אותו הרלב מתחבר פעם בשנה, וכל השאר גם כן.
נכון שיש המון קשקשנים בפורום אין מה לעשות.
פעם אתה למטה פעם אתה למעלה.

מאחל לך כל טוב.
ויום עצמאות שמח.

Yoggie
18-04-07, 14:12
משה, הבנתי שדברת עם גל T כבר. אני מקווה שבפורום Vip תהיה פעיל ואשמח ליצור איתך קשר באופן אישי.

Eli
18-04-07, 14:16
אם זה שווה משהו, אני מפיק תועלת מהידע שלך וקורא פוסטים שאני רואה שאתה מגיב בהם.

אני מאחל לכולכם , ללא יוצאים מן הכלל , הצלחה בהמשך הדרך. אני מקווה שיבוא יום וכל החברים הותיקים יחזרו , ושיצמחו מתוך הקהילה הנוכחית אנשים נוספים שיוכלו לקדם אותה מבחינת ידע. אולי פורום הvip ידרבן אנשים ללמוד ולהתקדם , אני סמוך ובטוח שהתכנים שלו יהיו מעולים.

אני מבקש ממך להוסיף הערה, שבמקרה שהמצב ישתפר תחזור לפורום, כדי שלא תרגיש שבגלל הודעת הפרישה אתה לא יכול להגיב יותר.

סוליקו
18-04-07, 14:23
חבל גבר !! תרמת לכולם פה הרבה
אגב אתה הvip הראשון שאני רואה

slim shady
18-04-07, 14:24
משה, הבנתי שדברת עם גל T כבר. אני מקווה שבפורום Vip תהיה פעיל ואשמח ליצור איתך קשר באופן אישי.

יוגי.. זה לא קשור אבל יצאתם בהודעה כבר והסברתם מה זה הוvip הזה..?? יכול להיות שפיספסתי..??

למשה: צודק.. בתאכלס היה פה פעם בפורום הרבה יותר כיף לא יודע איך להסביר את זה אבל בכל מקרה אני לא חושב שאתה צריך להפסיק להגיב פה כי כל הזמן מתחדשים דברים וכל הזמן נוספים דיונים שונים על דברים שצצים... כמו שאמר עומרי... זה לא חייב להיות או הכל או כלום את היכול פשוט לצנזר את התגובות שלך אבל להפסיק להגיב פה לדעתי יהיה הפסד לפורום כולו ולך גם כן...

ran_z
18-04-07, 14:30
אני מבקש ממך להוסיף הערה, שבמקרה שהמצב ישתפר תחזור לפורום, כדי שלא תרגיש שבגלל הודעת הפרישה אתה לא יכול להגיב יותר.

הוא בחר במקום להתמודד עם הבעיה, לברוח ממנה.
במקום לבקש אולי שימנו אותו למנהל, ככה שיוכל בעצמו לטפל בבעיות שהוא חושב שיש בפורום, הוא מעדיף לברוח, אפילו היה יכול לשלוח מיילים למי שצריך לבקשות יעול של הפורום ועצות לשיפור של מה שבעינו גרוע ולא עובד נכון, אבל הוא מעדיף לברוח.

מבעיה לא בורחים מבעיה מתמודדים.
גם אני הייתי שמח לחזור לתקופה שבזמן שמדינות ערב החליטו לתקוף אותנו היו פה רמטכ"לים, גנרלים, ראשי-ממשלה וביטחון שניקנקו והרתיעו כל פולש ממדינת ערב שהעז להתקיף אותנו, אבל תראה מה יש עכשיו נסראללה הפציץ חצי ישראל ותראה מה אולמרט את פרץ את חלוץ עשו,
התקשרו לבנק למכור מניות ושלחו חיילים בלי הוראות למות בשטח בלי לפעול.
אז מה אני יעשה? יכנס לפורום של ערוץ הכנסת וירשום הודעה שאני לוקח ת'רגליים ועוזב את המדינה,
לא אני ישאר פה ויתמודד עם הכל כמו גבר. ואם הייתי מקבל צו 8 בדואר לבוא ולהילחם הייתי בא כמו גבר ולא בורח.
לא בא לי להגיד באמת במילים שלי מה אני חושב על ההודעה של משה.

P-a-n-1-c
18-04-07, 14:31
שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשה.
למרות שאני חושב שהאשכול הזה מיותר..

toxicity
18-04-07, 14:32
כשהגלים מתחזקים - החזקים מתגלים

P-a-n-1-c
18-04-07, 14:37
כשהגלים מתחזקים - החזקים מתגלים

כנראה שלא זה המצב :wacko:

משה אין סיבה שתפרוש. אתה לא ילד קטן שאם המצב לא נראה לו הוא שובר את הכלים ולא משחק יותר. ואם אתה פורש, למה לעשות את זה בכזאת דרמטיות? לפתוח אשכול כזה ואני מצטט אותך "בשפה פלצנית" [שתכלאס הגזמת לדעתי בשפה, אני אוהב שמדברים בשפה גבוהה אבל יש גבול לכל תעלול], האשכול הזה [ואני לא אומר שבשביל זה פתחת את זה] מוביל כפי שאני רואה וגם יוביל בהמשך ללקקנות יתרה והתחנפות שאולי [ואולי לא] זה מה שאתה רצית.
אני יודע שאמרתי פה דברים שאולי הם די קשים, אבל זה כולה פורום ואין סיבה שתעשה סערה בכוס מים ותפתח אשכול כזה.

שוב, שיהיה לך בהצלחה בחיים האישיים שלך. אני בטוח שאתה תצליח הרבה בחיים.

Yoshi-Moto
18-04-07, 15:18
בתכלס, אני מבין שהרמה פעם הייתה גבוהה יותר.. יצא לי לטייל בפוסטים ישנים, והרמה פעם הייתה גבוהה יותר..דניאל ברק, עומרי טורבו, גל T,משה(אתה), גולן,עידן ועוד...
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3074&highlight=%E0%E9%EE%E5%F0%E9

תראה איזה פוסט ברמה גבוהה, סך הכל שאל שאלה פשוטה שכיום היו מסכמים אותה בהודעה אחת, ופה הם הגיעו לפוסט של מעל ל10 עמודים, ויכוח איכותי שמעשיר את הידע בכל הודעה והודעה..

אבל אני לא חושב שזה נכון ככה לבכות ולהפסיק, אני חושב שאתה צריך לעשות עם זה משהו, אם אתה רוצה ניהול, דבר עם האנשים הנכונים ובוא תעלה את הרמה של הפורום...

מתן18
18-04-07, 15:18
למרות שלא הכרתי אותך חשבתי שאתה בחור רציני..מה שאתה עושה פה מראה את ההפך.

אולי כדי שאנשים יתחילו להבין,שהפורום הזה הוא אכן פורום פיתוח גוף אבל לא רק פורום פיתוח גוף יש פה קהילה שלמה של אנשים,איכותית ונדירה,שיש לה הרבה הרבה הרבה נושאים משותפים מאשר פיתוח גוף...אי יכול לכתוב על זה מגילב..אבל ממש לא בא לי לשכנע אף אחד.

אה,ודרך צלחה.

Deja Vu
18-04-07, 15:20
יצא לי לקרוא תמדרך חיטוב שכתבתה והוא עזר לי מאוד חבל שתפורש בכזאת דרמטיות בכל אופן בהצלחה

P-a-n-1-c
18-04-07, 15:43
ד"א משה, העלת פעם תמונה שלך? שלפחות נדע מי אתה :wiggle:

Yoggie
18-04-07, 15:45
ההודעה על הvip תצא בקרוב. בנתיים היחידים שקיבלו גישה מהמשתמשים הרגילים הם משה וגל T.

Bodybuilder
18-04-07, 15:47
ההודעה על הvip תצא בקרוב. בנתיים היחידים שקיבלו גישה מהמשתמשים הרגילים הם משה וגל T.

GAL T עזב מזמן
משה - פורש אכשיו:ph34r:

SiX PACK
18-04-07, 15:51
GAL T עזב מזמן

גל T לא פרש, יוצא לי לראות אותו מחובר למטה ברשימה של "מי מחובר" הוא פשוט לא מגיב..

OMRI-TURBO
18-04-07, 16:10
GAL T עזב מזמן

כבר צויין שהם ירשמו בפורום VIP.

OMRI-TURBO
18-04-07, 16:11
ד"א משה, העלת פעם תמונה שלך? שלפחות נדע מי אתה :wiggle:

הוא העלה כבר תמונות, לפני אולי חצי שנה.. או משהו כזה.
תעשה חיפוש בזירת הגולשים לאשכלות שלו.

Yoggie
18-04-07, 16:14
הפוסט הזה מיצה את עצמו. ננעל.
משה הבנתי שגל העביר לך את המסנג'ר שלי אשמח אם תוסיף אותי.