PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה עלייה במסה?

Yaniv9494
04-12-14, 08:41
שלום
אני בן 23 התחלתי להאמן לפני חודש ואני ממש רזה אני רוצה לעלות במסה הבנתי שאני צריך 3000 קלוריות ביום , עכשיו השאלה שלי עם אני יכול להוסיף באמצע היום בנוסף לתפריט , קרקרים עוגיות אוראו וכאלה יש בזה הרבה קלוריות אבל גם שומנים רציתי לדעת עם במסנ אני חייב להקפיד על לאכול כמה שפחות שומן או שאני יכול לאכול שטיות כאלה תודה?

לוטם בן עטר
04-12-14, 12:44
אפשר לאכול שטויות רק רצוי שתמנע משומן טראנס ושומן רווי מסיבות בריאותיות. ואתה לא צריך לאכול 3000 קלוריות. יש מחשבונים שנותנים לך הערכה גסה לכמות הקלוריות שאתה צריך לצרוך ביום, על המספר הזה אתה צריך להוסיף 200-300 קלוריות לא יותר. ביום בו אתה עושה אימון כמובן אתה צריך יותר כי אתה שורף יותר קלוריות. תבדוק שיש עליה חודשית במשקל אם אין תאכל יותר אם העליה גדולה מידי, מעל קילו בחודש אתה כנראה עולה בשומן. המלצה שלי תנסה כמה שפחות לעלות בשומן כדי שזמן החיטוב יהיה קצר ככל האפשר.

Yaniv9494
04-12-14, 14:58
איפה המחשבונים האלה נמאים?
איך אני ידע מה לא לאכול? ומה כן לאכול? כדי שאני יעלה במסת שריר ולא בשומן?
ותודה על העזרה אחי

MoRan515
04-12-14, 16:07
אפשר לאכול שטויות רק רצוי שתמנע משומן טראנס ושומן רווי מסיבות בריאותיות. ואתה לא צריך לאכול 3000 קלוריות. יש מחשבונים שנותנים לך הערכה גסה לכמות הקלוריות שאתה צריך לצרוך ביום, על המספר הזה אתה צריך להוסיף 200-300 קלוריות לא יותר. ביום בו אתה עושה אימון כמובן אתה צריך יותר כי אתה שורף יותר קלוריות. תבדוק שיש עליה חודשית במשקל אם אין תאכל יותר אם העליה גדולה מידי, מעל קילו בחודש אתה כנראה עולה בשומן. המלצה שלי תנסה כמה שפחות לעלות בשומן כדי שזמן החיטוב יהיה קצר ככל האפשר.

אין שום בעיה בשומן רווי.
הכל מיתוסים ואגדות בנוגע לזה.

ישנם אנשים שצורכים שומן רווי כחלק מהתפריט שלהם (פליאו למשל) והם יותר בריאים מרוב האנשים.

לגביי שומן טראנס, אמת ויציב.

Yaniv9494
04-12-14, 16:53
תודה אחי ובנוגע למה לאכול ומה כן מישהו יכול לעזור לי?