PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

איילתוש
06-02-15, 14:47
שקלתי 85 אחרי הרבה מאמצים ירדתי 15 קילו אז עכשיו שוקלת 70 ( הגובה שלי הוא 1.76) אני רוצה לרדת ל65 ולחטב את הגוף לקבל בטן שטוחה עד הקיץ.. אני נמצאת בחדר כושר עם מאמנים שלא ממש עוזרים ואין לי אפשרות לעבור לחדר כושר אחר.. אני אוכלת בריא ומסודר הולכת לחדכ כל יום עושה חצי שעה ריצה ואז תרגילים לבטן ליריכים ותחת.אני לא יודעת מה האחוזי שומן שלי ( המאמנים בחדכ לא עזרו לי לבדוק ואני לא יודעת לבדוק לבד ) אני מנסה לרדת חמש קילו ולא מצליחה רוצה בטן שטוחה לא מצליחה אין מי שיעזור לי :( בבקשה שמישהו יעזור לי!! דרך אגב אני בת 16 וחצי

Sportspirit
07-02-15, 08:19
לפי מה שאת אומרת הפעילות האירובית שלך היא טובה ,אז הסיבה היחידה שבגללה את טוענת ש״נתקעת״ לדעתי היא התזונה .תקראי עוד קצת על חיטוב

matar617
10-02-15, 01:59
לא נתת מספיק פרטים בשביל שיהיה אפשר לעזור אבל אני אנסה מה שאפשר ממה שנתת
להגיע לתוצאות זה לוקח זמן. ירדת כבר 15 קילו זה המון אני מקווה שעשית ירידה נכונה ולא איזה דיאטת רצח או משהו כזה.
בכל מקרה חשוב שתביני משהו בקשר לבטן. בטן זה המון עניין גנטי שלגביו אין מה לעשות, אבל היא בעיקר עניין של תזונה נכונה. אם הייתי מחלק לאחוזים אז הייתי נותן לתזונה 60-70% לחיטוב הבטן.
בקשר לאירובי זה תלוי מה את עושה יש חצי שעה ריצה דופק 60% מדופק מירבי ויש ריצה 90% מדופק מירבי.
עכשיו עוד עניין חשוב. להרבה בחורות מפריע בעיקר הירך/הבטן/והשומן של היד האחורית אז מה שהן עושות זה עבודה קשה ספיציפית על האזורים האלה. מה שקורא בפועל זה שאחוז שומן אי אפשר להוריד ממיקום ספציפי ואז גדלה מתחת לשכבת שומן רקמת שריר והיא גודלת וגודלת בזמן ששכבת השומן נשארת באותו גודל ואז התוצאה שמתקבלת היא בדיוק ההפך מה שרצית.
שוב זה ככה בקטנה כמה טיפים כי לא נתת מספיק מידע אם תרצי עוד עזרה אל תתבישי