PDA

צפה בגרסא המלאה : קרוקר כנס שנייה

סהר!
19-04-07, 17:04
מצטער אין הודעות פרטיות
איך היה לך הבגרות בספורט?
היה לי גם היום היה לי חרא את העבודה של ה15 נקודות שחכתי להגיש בע''ה השם אני יגיש שבוע הבא.
מתח עשיתי 13 נתן לי מורה שדי חבר שלי נתן לי 15
בטן 75.
עכשיו בריצה שלטתי בריצה חשבתי שזה 4 סיבובים אחרתי וכל זה אז לא שמעתי הסברים ושהמורה נתן עוד הסבר לפי הריצה הלכתי לרוקן את השלפוכית ואז רצתי 4 ואחרי איזה 10 שניות הוא אמר לי זה 5.
והבאסתי לרוץ 400 מטר וגם עצבני וילדים הרבה פחות טובים ממנו אמרו אה אה עקפו את סהר וזה וזה.
עשיתי בסוף 11 ומשהו אני צריך לעשות חוזר.
עשיתי בסביבות 7 1600 מטר ת'חוזר אין לי מושג מתי לעשות אני מזה מבואס גם שמלא אמרו שעקפו אותי הרבה פחות טובים ממני

Ilan-V
19-04-07, 17:31
כולה בגרות בספורט מי ישמע.. העיקר לעבור וזהו

סהר!
19-04-07, 17:43
Zatochka זה היה מאוד חשוב לי
ד''א היו מלא ציטרים אצלנו
שעשו בטן בלי לשים את הידיים על העורף על זה גם עזר להם כמה חבר שאני לא רמאי!

Ilan-V
19-04-07, 17:44
Zatochka זה היה מאוד חשוב לי
ד''א היו מלא ציטרים אצלנו
שעשו בטן בלי לשים את הידיים על העורף על זה גם עזר להם כמה חבר שאני לא רמאי!

מסתומרת ציטרים יעני אני יכול לעשות בטן בלי לשים ידיים מאחורה לא יגדו לי כלום אחי?

- Idan -
19-04-07, 17:46
סהר, תבקש ממנו כתובת פרטית או שתשאיר את שלך. זאת לא במה לדיבורים פרטיים.

תחליפו כתובות פרטיות ולאחר מכן אני נועל.

Crocker
19-04-07, 17:53
הבגרות הלכה דיי טוב הרבה יותר טוב משנה שעברה.
הייתי צריך להגיש לו גם עבודה לחרא הזה , אבל מה לעשות המזל חרא והמדפסת שלי לא עבדה יום קודם להגשה וגם המחשב של אחותי שגם שם מחוברת מדפסת החליט שהוא לא רוצה לעבוד, אז עכשיו צריך לנסוע עד הביה"ס להגיש לו את זה מחר.
ועשיתי 15 מתח, בטן 69 בדקה וריצה הלך לי על הפנים 11:02,
גם אצלי היה 5 סיבובים שכל סיבוב זה 400 מטר (מסתבר שעל ההליכון זה הרבה יותר קל לרוץ במשך חצי שעה מאשר 10 דקות בשטח)

שנה שעברה זה בכלל היה 16 דקות , 2 מתח ו46 בטן שזה שיפור דיי טוב לדעתי.

סהר!
19-04-07, 17:59
שיפור טוב
עידן אפשר לעשות אשכול הבגרות ישראל בודי

- Idan -
19-04-07, 18:14
שיפור טוב
עידן אפשר לעשות אשכול הבגרות ישראל בודי
אפשר וזה לא מה שעשית. יש הבדל בין פניה לכל חברי הפורום עם שאלה (למשל): "איך הלך לכם הבגרות?" לבין פניה אישית עם שאלה דומה וסיפור חיים שלם.

בקיצור, אם אתה רוצה, תפתח אשכול כזה שמדבר לכל חברי הפורום. את האשכול הזה אני נועל.