PDA

צפה בגרסא המלאה : לוג עלייה במסה #2 - עד תחילת יולי(בינתיים)

guyzys
19-04-07, 17:33
היי לכולם.

מתחילת השנה עליתי מ62 ל70 קילו(אני בן 22, על 1.72 גובה). כעת המטרה להגיע(או להגיע כמה שיותר קרוב) ל75 קילו בתחילת יולי(חודשיים וחצי).

לאחר מכן יתחיל חיטוב, אך אני חושש שאאבד את כל מה שעליתי(בהודעה אחרת נאמר לי שאני הולך לאבד כ-5 קילו נוזלים מהר מאוד. גם אם זה 3 - זה הרבה!)

את התוכנית אעלה בערב, ועוד כמה פרטים.

- Idan -
19-04-07, 17:40
שיהיה לך בהצלחה.

לדעתי זה לא ריאלי לעשות חיטוב מ-75 קילו על 1.72 מטר, אני עשיתי את זה בעצמי (עם נתונים דומים) והצטערתי על כך. כמובן שאתה זה לא אני, יכול להיות שהמצב אצלך שונה מאוד למרות הנתונים הדומים.

guyzys
19-04-07, 17:58
75 קילו זאת המטרה. כרגע אני לא רואה את עצמי מגיע לזה.

בכל מקרה, מה אתה מציע?
אני עם 17% שומן כרגע. לפני שנה וחצי הייתי עם 10-11% שומן אבל שקלתי 58.

הכל נראה טוב ויפה עם חולצה, אבל בקיץ אני אתבייש ללכת לים.

Homie
19-04-07, 18:32
עזוב שטויות מה אתה צריך ים,
תעשה עלייה עד הקיץ הבא, אתה לא ילד בבצפר שמתבייש משטויות כאלו
ומפחד שיצחקו עליו בטיול השנתי או משהו, תן בראש עד שמונים ושלוש (או 85, אבל זה לא מתחרז)
ואז חיטוב..

guyzys
19-04-07, 19:24
לפי מה שאתה אומר כל ההתעסקות בפיתוח גוף הינה מיותרת.

אני לא מפחד שאף אחד יצחק עליי, אבל אני רוצה להרגיש טוב כשאני מוריד חולצה בים וזה לגיטימי.
גם 83-85 קילו נשמע לי המון. כבר עכשיו אני רחב ומנופח באופן יחסי לגובה.

נסכם את זה ככה: חודשיים וחצי עלייה במסה. אנסה להגיע ל75, ובהנחה שאצליח, אבצע חיטוב מתון של חודש וחצי-חודשיים שבמהלכו אשתדל לא לרדת מתחת ל-70.

זה ישים?

YNZ
19-04-07, 23:47
אין לך מה להגיע לעבור את ה80 קילו לגובה שלך וגם ככה 75 זה המון ..
בכל מקרה אתה על 17% שומן עכשיו שזה לא מאט .. אם אתה תמשיך לעלות עוד ל75 ייתכן שתמשיך לעלות באחוזי שומן .. הקיץ קרוב ..
אני לא סבור שתצליח להוריד 8-9% אחוז..בזמן קצר וגם אין לך זמן לזה ..
תחשוב אתה רוצה להמשיך מסה עוד חודשיים אבל עוד חודשיים כבר אמצע הקיץ והרעיון הוא להתחיל תחיטוב לפני הקיץ ..
קיצר תחשוב טוב טוב מה יותר חשוב לך כי אם תמשיך מסה עכשיו לא תצא אם חיטוב ראש ..

THE_JUGGERNAUT
19-04-07, 23:57
עזוב שטויות מה אתה צריך ים,
תעשה עלייה עד הקיץ הבא, אתה לא ילד בבצפר שמתבייש משטויות כאלו
ומפחד שיצחקו עליו בטיול השנתי או משהו, תן בראש עד שמונים ושלוש (או 85, אבל זה לא מתחרז)
ואז חיטוב..

עד 85 ?! הוא אומר שהוא כבר עכשיו על 17%, זה כבר מתחיל להיות דיי גבוה

toxicity
20-04-07, 00:00
לדעתי אחרי חיטוב לא ישאר ממך הרבה כל כך, הרי 17 אחוז שומן + כמה קילו של נוזלים יורידו ממך הרבה

bode
20-04-07, 00:03
לדעתי אחרי חיטוב לא ישאר ממך הרבה כל כך, הרי 17 אחוז שומן + כמה קילו של נוזלים יורידו ממך הרבה

תלוי עד איזה אחוז הוא יחטב..

ד"א כמה זמן לוקח לרדת בממוצע מ17 אחוזי שומן ל12 ?

guyzys
20-04-07, 00:22
משהו לא מסתדר לי אבל. הכפלתי ואף שילשתי את המשקלים שלי. אני מרים היום לא מעט בכלל(ואפילו הרבה ביחס למה שאני רואה מאחרים). אם בחיטוב אני מוריד את השומן העודף והנוזלים, אז בוודאי אני ארד 7 קילו ואחזור לנק' ההתחלה. לפי הסברה הזאת כמעט ולא עליתי בשריר, מה שבכלל לא הגיוני.

כמו שכבר אמרו, לעלות ל80+ בצורה לא מבוקרת זה בעייתי. אז אני אעלה עוד 5 ואפילו יותר קילו שריר, אבל השומן שיתווסף יגרום לי לעבור את גבול ה20% ופשוט להיות שמן. אני לא מעוניין בזה.

ארשום שוב את שרשמתי מקודם, ואשמח אם תייעצו או תתנו רעיון טוב יותר, כי אני פתוח להצעות:

חודשיים וחצי עלייה במסה. אנסה להגיע ל75, ובהנחה שאצליח, אבצע חיטוב מתון של חודש וחצי-חודשיים שבמהלכם אשתדל לא לרדת מתחת ל-70. בסופו של דבר, 70 קילו עם בערך 12% שומן זה אחלה דבר, וייתן לי נקודת פתיחה מעולה לשנה הבאה, שבסופה בתקווה אהיה 75 קילו עם 8-10% שומן(מטרת יעד).

השאלה הגדולה היא, האם זה ישים? או שהחישוב שלי בכלל לא מתקרב למציאות.

toxicity
20-04-07, 00:24
משהו לא מסתדר לי אבל. הכפלתי ואף שילשתי את המשקלים שלי. אני מרים היום לא מעט בכלל(ואפילו הרבה ביחס למה שאני רואה מאחרים). אם בחיטוב אני מוריד את השומן העודף והנוזלים, אז בוודאי אני ארד 7 קילו ואחזור לנק' ההתחלה. לפי הסברה הזאת כמעט ולא עליתי בשריר, מה שבכלל לא הגיוני.

כמו שכבר אמרו, לעלות ל80+ בצורה לא מבוקרת זה בעייתי. אז אני אעלה עוד 5 ואפילו יותר קילו שריר, אבל השומן שיתווסף יגרום לי לעבור את גבול ה20% ופשוט להיות שמן. אני לא מעוניין בזה.

ארשום שוב את שרשמתי מקודם, ואשמח אם תייעצו או תתנו רעיון טוב יותר, כי אני פתוח להצעות:

חודשיים וחצי עלייה במסה. אנסה להגיע ל75, ובהנחה שאצליח, אבצע חיטוב מתון של חודש וחצי-חודשיים שבמהלכם אשתדל לא לרדת מתחת ל-70. בסופו של דבר, 70 קילו עם 12% שומן זה אחלה דבר, וייתן לי נקודת פתיחה מעולה לשנה הבאה, שבסופה בתקווה אהיה 75 קילו עם 8-10% שומן(מטרת יעד).

השאלה הגדולה היא, האם זה ישים? או שהחישוב שלי בכלל לא מתקרב למציאות.
אתה צריך להכניס לך לראש שכח לא שווה מאסה, תראה מרימים אולימפיים לדוגמא. וכן באמת לעבור ת20% זה דיי מוגזם..

guyzys
20-04-07, 00:27
זה סוג שונה של אימון, אין מה להשוות.

ולא פעם קראתי כאן שאם אתה לא עולה בפלטות, אתה לא עולה במסה.

חוץ מזה אני רואה את עצמי ואני שומע פידבקים מאנשים. היקף היד שלי גדל פי כמה. כל השרירים שלי גדלו משמעותית מאוד(וגם הכרס לצערי).

toxicity
20-04-07, 00:33
לדעתי היקפים זה לאו דווקא אינדקציה לגדילה, יכול להיות שההקפים שלך גדלו בגלל התווספות של שומן.
אבל אם אתה אומר שאתה רואה שבאמת גדלת - אז גדלת.

bode
20-04-07, 00:36
לדעתי היקפים זה לאו דווקא אינדקציה לגדילה, יכול להיות שההקפים שלך גדלו בגלל התווספות של שומן.

מה אתה אומר?
אם גדלתי 10 קילו ו5 ס"מ ביד זה שריר או שומן?

toxicity
20-04-07, 00:40
מה אתה אומר?
אם גדלתי 10 קילו ו5 ס"מ ביד זה שריר או שומן?
לא דיברתי ספציפית שזה עלייה רק של שומן.. התכוונתי לזה שיכול להיות הוא עלה גם בשומן, עלייה בשריר אני בטוח שהייתה

guyzys
20-04-07, 00:42
לא כזה קשה להבדיל בין שריר לשומן.

לפי מה שאתה אומר אין אינדיקציה לגדילה.

אנחנו נכנסים לספקולציות מיותרות. עליתי המון במשקלים, גדלתי מאוד(בשריר), ומיחסית שחיף הפכתי למישהו שמסתכלים עליו. הבעייה היא שאני לא חטוב.

אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי איך לסדר את הזמנים, כי אני נמצא בפרשת דרכים. האם הרעיון של לנסות לעלות ל75, ואז לחטב חודש וחצי חודשיים ולא לרדת בשום אופן מ70 קילו נשמע טוב? האם 12% שומן ולפחות 70 קילו זאת מטרה אפשרית בספטמבר?

YNZ
20-04-07, 11:36
לא כזה קשה להבדיל בין שריר לשומן.

לפי מה שאתה אומר אין אינדיקציה לגדילה.

אנחנו נכנסים לספקולציות מיותרות. עליתי המון במשקלים, גדלתי מאוד(בשריר), ומיחסית שחיף הפכתי למישהו שמסתכלים עליו. הבעייה היא שאני לא חטוב.

אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי איך לסדר את הזמנים, כי אני נמצא בפרשת דרכים. האם הרעיון של לנסות לעלות ל75, ואז לחטב חודש וחצי חודשיים ולא לרדת בשום אופן מ70 קילו נשמע טוב? האם 12% שומן ולפחות 70 קילו זאת מטרה אפשרית בספטמבר?
תראה אחי אל תנסה להגיע לדברים בלתי אפשרים חבל לנסות לקוות להגיע ליותר מידי ולהתאכזב בסוף ..
תראה הכל אפשרי אם תפריט מתאים אבל בשביל להכין תפריט מתאים צריך הרבה ידע וניסייון.. אם זה באמת חשוב לך הייתי מציע לך ללכת לפגישה אם גיל ..
אחרת אני חושב שעדיף לך ללכת על לעלות נקי במשך חודש חודשיים תעלה עוד קילו אולי שתיים נקי ואז בזמן שיישאר לך תחטב או ההפך .. תחטב עכשיו תיהיה מומוכן לקיץ ואז תמשיך לעלות נקי כל הקיץ .. זה רעיון יותר טוב לדעתי ..
:)

damn
20-04-07, 16:49
תראה אחי אל תנסה להגיע לדברים בלתי אפשרים חבל לנסות לקוות להגיע ליותר מידי ולהתאכזב בסוף ..
תראה הכל אפשרי אם תפריט מתאים אבל בשביל להכין תפריט מתאים צריך הרבה ידע וניסייון.. אם זה באמת חשוב לך הייתי מציע לך ללכת לפגישה אם גיל ..
אחרת אני חושב שעדיף לך ללכת על לעלות נקי במשך חודש חודשיים תעלה עוד קילו אולי שתיים נקי ואז בזמן שיישאר לך תחטב או ההפך .. תחטב עכשיו תיהיה מומוכן לקיץ ואז תמשיך לעלות נקי כל הקיץ .. זה רעיון יותר טוב לדעתי ..
:)
מחזק מאוד, עדיף לך לחטב עכשיו ולעלות נקי בקיץ.

guyzys
22-04-07, 11:01
הוחלט להמשיך בעלייה במאסה לפחות לעוד חודשיים. נראה את המצב אז. כפי הנראה נמשיך בעלייה במסה לעוד כמה חודשים ודווקא בחורף(או כאשר אגיע ליעד) אתחיל בחיטוב ארוך ומתון.

הנה תוכנית האימונים החדשה שאני מתאמן בה כבר כשבועיים-שלושה:

A:
לחיצה במוט בשכיבה - 4 סטים
לחיצה במוט בשיפוע - 4 סטים
כרוס אובר - 3 סטים

לחיצה בשיפוע שלילי - 3 סטים
כפיפת מרפק - 3 סטים
פטישים יד יד - 3 סטים

B
4 סטים - פולי עליון אחיזה רחבה(LAT MACHINE)
חתירה בטי בר(אחיזה רחבה) - 4 סטים

3 סטים - PULL OVER

חתירה בהטייה יד יד - 3 סטים
פשיטת מרפק בפולי עליון - 3 סטים
פשיטת מרפק בפולי עליון יד יד - 3 סטים

C
סקאווט בסמית מאשין - 4-5 סטים
כפיפת ברך רגל רגל - 3 סטים
פשיטת ברך רגל רגל - 3 סטים
לחיצת רגליים + תאומים -3 סטים(סופר סט)
לחיצת כתף בסמית משין - 3 סטים
הרחקת כתף יד יד פולי תחתון - 3 סטים

מנוחה דקה וחצי-שתיים בין סט לסט. בחלק פחות בחלק יותר לפי ההרגשה. כשלון שריר בכל סט(משתדל, זה לא תמיד יוצא).

6-8 חזרות ברוב התרגילים. בחלק להשתדל לא לרדת מ-8

התוכנית בנוייה ל-4 אימונים בשבוע. למשל: A ראשון, B שלישי, C חמישי, A שבת וכן הלאה.

guyzys
22-04-07, 11:07
השבוע האחרון היה מצויין, הייתי כל ה-4 פעמים אם כי פעם אחת נאלצתי לקחת הפסקה של יומיים בין אימון אחד למשנהו ולא של יום.

האימון הראשון שיכנס ללוג הוא אימון הרגליים-כתפיים של אתמול. אימון הרגליים הוא הקשה ביותר מבחינתי, ולכן הוא לוקח לי יותר זמן ממה שצריך. אתמול האימון משקולות נטו ערך שעה ועשרים - נראה מעט הרבה אך מדובר בשיפור ניכר מהזמן שלקח לי בשבוע שלפני.

עבר זמן מאז שערכתי אימון לכתפיים עקב כאבים בגיד הכתף(בהיעדר מונח 'מקצועי' טוב מזה, נשתמש בזה). לכן, ניתן להגיד שאתמול הייתה הפעם הראשונה שבה ניסיתי את התרגילים החדשים לכתפיים. המשקלים היו קלים מאוד, מכיוון שעדיין מעט סבלתי מכאבים, וגם איני רגיל לסגנון התרגילים הללו. אני מקווה שתוך פעם-פעמיים המצב ישתפר.

בסה"כ, היה אימון מצויין ושבוע מצויין. צריך רק להמשיך כך.

THE_JUGGERNAUT
22-04-07, 19:15
כמה חזרות בכל סט?

אני הייתי עובד לab/fbw אבל זה שיקול שלך...

guyzys
23-04-07, 11:02
למה Ab\fbw?

בכל מקרה, הייתי חצי שנה ב-ab ומיציתי. התוכנית הזאת(בתנאי שמקפידים על 4 פעמים בשבוע) הרבה יותר רצינית. פרט לכך, בנה לי אותה מדריך שאני אכן סומך עליו ומכיר, שבדק את התוכנית הקודמת שלי ואת המצב שלי ולפי זה הרכיב לי תוכנית.

היום בבוקר נשקלתי, ובפעם הראשונה מזה מספר חודשים ראיתי עלייה של 2 קילו(!!!) - 72 קילו. כמובן שמדובר בעיקר בנוזלים, וזה עדיין לא משקל 'מיוצב', אך עדיין מדובר בהתקדמות.

guyzys
23-04-07, 20:35
היום היה אימון נוסף(חזה + יד קדמית). הייתי צריך לריב עם הבוסית שלי בשביל להגיע לאימון, אבל רבק זה שווה את זה.

בכל אופן, אני לא חושב שאי פעם ראיתי את המכון כל כך מפוצץ. פשוט אי אפשר היה להתאמן. צריך היה לחכות לחלק מהמכשירים, ובכלל היה בלאגן.
למרות זאת, היה אימון די טוב, והרגשתי שהאימון קל לי בהרבה מפעם קודמת, וגם עליתי מעט במשקלים.

THE_JUGGERNAUT
24-04-07, 21:22
למה Ab\fbw?

כי אם אתה עובד 4 פעמים בשבוע זה הרבה יותר יעיל. שוב, דעתי האישית בלבד

guyzys
25-04-07, 16:06
The_juggernaut, אני לא פוסל את דברייך, אני מעוניין לשמוע קצת יותר. אני לא אומר שאקבל, אבל אני מוכן לשמוע עצות תמיד.

המצב כרגע הוא שהתוכנית הזאת מאוד קשה לי - גם באופן הטוב וגם באופן הרע. באופן הטוב- זה שינוי מרענן, ובגלל זה אני לא ממהר לקבל את זה שעדיף תוכנית Ab. אני מרגיש שאני מתאמץ בתוכנית הזאת ברמה שלא התאמצתי אף פעם. ל-ab התרגלתי, וכבר הרגשתי שהאימון קל בהרבה.

באופן הרע - אני נתפס חזק מאוד לאחר כל אימון. בינתיים לאחר 3 שבועות עדיין לא התרגלתי.

אגב, אני מנסה להעלות את התדירות ל-5 פעמים בשבוע אך אין לי ספק שזה לא יילך תמיד.

---------------------

בכל מקרה, היום בבוקר עשיתי אימון נוסף. הוא היה טוב בסה"כ, אך פחות עצים מהקודמים. לא הצלחתי לעלות במשקלים לצערי, כי יש לי כאבים ביד ימין(לא כאבי שריר, אלא בעצם. מהאימון של לפני יומיים), דבר שהשפיע לא מעט.

אבל סה"כ היה אימון טוב. רק שימשיך!

THE_JUGGERNAUT
25-04-07, 22:26
זה שהיא קשה זה ברור, השאלה אם היא אידיאלית להיפרטרופיה....ואל תחשוב שתוכניות FBW/AB הן יותר קלות....תעשה 5X5 ואחרי 4 שבועות תחזור ותגיד לי איך היה....

בכל מקרה במקום שאני יכתוב פה את כל הנימוקים יש מישהו שכבר עשה את זה יפה ולפני אז הנה לך:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=617250

ויש גם נעוץ בפורום אם אתה לא מכיר:

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=180

guyzys
26-04-07, 17:35
תודה על הלינקים.

בכל מקרה אני בוחר להמשיך בדרך הזאת בינתיים. העובדה היא שאני רואה תוצאות עכשיו לאחר תקופה ארוכה בלי תזוזה, ובכלל אני מרגיש טוב יותר עם עצמי, מנופח יותר, וחזק יותר.

guyzys
27-04-07, 21:11
היה עוד אימון רגליים-כתפיים היום. עבר בצורה מצויינת. כרגיל האימון הזה הוא הקשה ביותר, אך היום בפעם הראשונה הרגשתי שהתרגלתי אליו, והצלחתי לסיימו בזמן סביר.

ללא ספק בזמן כל כך קצר רואים שיפור במשקלים, עלייה במשקל הגוף לאחר זמן רב שהייתי תקוע, ויכולת התמודדות עם עצימות גבוהה יותר.

כרגע אני 71 קילו. מקווה לעלות כמה שאפשר נקי.

היום המאמן שבנה לי את התוכנית דווקא אמר שלדעתו כדאי לי להתחיל לחטב אוטוטו, כי אני מתנפח יותר מדי בהשוואה לגובה שלי(1.72).

guyzys
01-05-07, 15:57
לא יאומן. היום נשקלתי בבוקר - כמעט 72 קילו!

עליתי בדיוק 2 קילו בשבועיים האחרונים, לאחר שהייתי תקוע במשקל זהה במשך חודשיים בערך.

אלו הן החדשות הטובות. החדשות הרעות היו אתמול. אני מרגיש שאני מתחזק דווקא, אבל משום מה באימון הייתי חלש. ביד קדמית עליתי במשקלים, אך בחזה ירדתי.

בסט השלישי של דחיקת חזה כבר הגעתי לכשלון בחזרה השביעית, במשקל שהוא נמוך מזה שעשיתי בשבוע שעבר. את הסט הרביעי בקושי הצלחתי לעשות.

אלו הם מסוג האימונים שפשוט מתסכלים אותך וגורמים לך לרצות לזרוק הכל.

damn
01-05-07, 16:04
לא יאומן. היום נשקלתי בבוקר - כמעט 72 קילו!

עליתי בדיוק 2 קילו בשבועיים האחרונים, לאחר שהייתי תקוע במשקל זהה במשך חודשיים בערך.

אלו הן החדשות הטובות. החדשות הרעות היו אתמול. אני מרגיש שאני מתחזק דווקא, אבל משום מה באימון הייתי חלש. ביד קדמית עליתי במשקלים, אך בחזה ירדתי.

בסט השלישי של דחיקת חזה כבר הגעתי לכשלון בחזרה השביעית, במשקל שהוא נמוך מזה שעשיתי בשבוע שעבר. את הסט הרביעי בקושי הצלחתי לעשות.

אלו הם מסוג האימונים שפשוט מתסכלים אותך וגורמים לך לרצות לזרוק הכל.
גבר, זה קורה לכל אחד וגם לטובים ביותר.
אל תתייאש ותזרוק הכל, רואים שאתה משקיע אז תמשיך בדרך הזו.

יכול להיות שעבדת על הבייספס לפני החזה?
כי אני למשל מעדיף עבודת חזה לפני הביייספס.

guyzys
01-05-07, 16:16
תודה :).
אני באמת משקיע, זה מה שמתסכל.

אבל יש ימים כאלה כנראה, אין מה לעשות. כמובן שקודם עבדתי על החזה ורק לאחר מכן על הבייספס. מצד שני, ניתן לייחס את הבעייה לעייפות לאחר יום עבודה. אבל כמעט תמיד אני הולך להתאמן לאחר העבודה.

DropDead
01-05-07, 16:30
תודה :).
אני באמת משקיע, זה מה שמתסכל.

אבל יש ימים כאלה כנראה, אין מה לעשות. כמובן שקודם עבדתי על החזה ורק לאחר מכן על הבייספס. מצד שני, ניתן לייחס את הבעייה לעייפות לאחר יום עבודה. אבל כמעט תמיד אני הולך להתאמן לאחר העבודה.

אל תדאג אחי זה קורה כל הזמן ... באמת מעצבן יש לך הרגשה כזאת שאתה הולך אחורה ..
אבל משום מה תמיד אחרי אימון כזה באימון הבא אני עולה במשקלים ^_^ וסחטיין על העלייה שעשית עד עכשיו.

guyzys
02-05-07, 14:37
תודה על התמיכה! למוטיבציה חשיבות מכרעת כאן, ועוזר שאנשים כאן דוחפים אותך קדימה.

היות וביום ראשון הפסדתי אימון, הלכתי ביום שני להתאמן וגם אתמול. לאימון אתמול הגעתי רצוץ, וכבר שהייתי במכון חשבתי על לעשות אחורה פנה ולחזור הבייתה.

למרות העייפות הגדולה, התחלתי את האימון וסיימתי אותו כמו שצריך. יתראה מכך, היה אימון טוב ועליתי בצורה יפה במשקלים(זה היה אימון גב).

באופן די משונה, בחלק מהתרגילים באימון הגב אני מרגיש שגם אם אני עולה במשקלים - רמת הקושי נשארת אותו דבר. כלומר - בחזרה השישית אני כבר קצת 'מזייף' ומגיע בדרך כלל לכשלון בחזרה השמינית - בין אם מדובר במשקל נמוך יותר או גבוה יותר.

אחד המדריכים היותר רציניים שם גם ביקש את התוכנית תזונה שלי. הוא אמר שהצריכת חלבון שלי מוגזמת כפי הנראה, והוא יעבור על התוכנית בדקדוק רב יותר. כפי הנראה זאת אחת הסיבות שאני עולה מלוכלך.

המטרה עכשיו היא להתחיל להכניס אירובי פעמיים-שלוש בשבוע. לצערי הרב זה לא ממש הולך, כי ברגע שאני חושב על כך שיש לי אירובי בסוף האימון - יורדת לי כל המוטיבציה.

guyzys
04-05-07, 13:50
אימון רגליים-כתפיים אתמול. פירקתי את עצמי השבוע ולכן לא היה לי כוח לאימון הזה.

למרות זאת, הלכתי והיה (יחסית) בסדר. צריך להחליף את התרגילי כתפיים(לפחות אחד) כי הם לא אפקטיביים ויש לי כאבים לא טובים(כלומר לא בשרירים אלא בגידים).

נראה כי עליתי בעוד חצי קילו. עלייה של 2.5 קילו בשלושה שבועות, וזה בסה"כ בזכות העובדה שחזרתי להתמיד כמו שצריך במכון, והתחלתי להקפיד לא לפספס ארוחות ולא לזייף.

נמדדתי פעמיים השבוע במשקל הטניטה לאחוזי שומן. נתחיל בכך שהמכשיר הזה לא מדוייק בעליל. בהבדל של יומיים 'זכיתי' לראות שינוי של קרוב ל2% שומן. אבסורדי כמובן. כך או כך, נראה כי מהחלפת התוכנית לא רק שעליתי 2.5 קילו במשקל אלא אפילו ירדתי מעט בשומן(או נשארתי באותו מצב במקרה הגרוע).

ההרגשה שלי היא שאכן עליתי במסה, בעיקר באיזור החזה שהיה חלש יותר(והוא עדיין חלש יחסית). אני גם מרגיש יותר נפוח באיזור הבטן('כרס'), אבל כנראה שזאת השפעת הנוזלים שהצטברו כתוצאה מלקיחה רצינית יותר של קריאטין(לקחתי גם לפני אבל פספסתי לא מעט פעמים ושתיתי פחות מים).

guyzys
10-05-07, 15:05
ביצעתי עוד שני אימונים השבוע שעברו היטב. עליתי שוב במשקלים ואני מרגיש את עצמי מתחזק.

צריך לתת עוד דגש על התזונה, בעיקר על 'התוספות'(אגוזים ופירות), אבל סה"כ אני עומד יפה.

guyzys
14-05-07, 18:57
היה שבוע קצת בעייתי לצערי. הדברים לא הלכו כמו שרציתי והספקתי ללכת 'רק' 3 פעמים למכון ולאכול בצורה סבירה(אך לא מושלמת).

עכשיו המצב משתפר ומחר נלך שוב למכון ונחזור לתלם. אסור לתת למוטיבציה להעלם!

guyzys
18-05-07, 00:37
תשמעו חבר'ה, ההשקעה מצדיקה את עצמה.

מצחיק לחשוב שרק לפני חודש הייתי חסר מוטיבציה, ולא הבנתי מדוע אני תקוע במשך חודשיים על גבול ה-70 קילו.

כעת אני 73 קילו, עליתי בין 3-3.5 קילו בחודש(כעת בדקתי את תחילת הלוג וראיתי שעבר חודש). מעבר לכך, עושה רושם שעליתי סנטימטר בהיקף היד וכרגע אני קרוב ל39 ס"מ.

מצד אחד אני מאושר, מצד שני, ככל שהזמן עובר, אני מרגיש יותר ויותר חשק לחטב ולהנות מההישגים שלי. מה גם שראיתי כאן מקרים של אנשים שעלו יותר מדי בשומן, ובסוף החיטוב נראו דחלילים(ואני מדבר על יוזרים מכובדים כאן שעשו לכאורה את הדברים נכון).

אני רק מקווה שהמצב אצלי לא כזה. אני כרגע על 16-17% שומן, במשקל 73, ומקווה לעלות כמה שיותר איכותי לכיוון ה80 ואז לחטב.

יiסי
18-05-07, 00:48
תשמעו חבר'ה, ההשקעה מצדיקה את עצמה.

מצחיק לחשוב שרק לפני חודש הייתי חסר מוטיבציה, ולא הבנתי מדוע אני תקוע במשך חודשיים על גבול ה-70 קילו.

כעת אני 73 קילו, עליתי בין 3-3.5 קילו בחודש(כעת בדקתי את תחילת הלוג וראיתי שעבר חודש). מעבר לכך, עושה רושם שעליתי סנטימטר בהיקף היד וכרגע אני קרוב ל39 ס"מ.

מצד אחד אני מאושר, מצד שני, ככל שהזמן עובר, אני מרגיש יותר ויותר חשק לחטב ולהנות מההישגים שלי. מה גם שראיתי כאן מקרים של אנשים שעלו יותר מדי בשומן, ובסוף החיטוב נראו דחלילים(ואני מדבר על יוזרים מכובדים כאן שעשו לכאורה את הדברים נכון).

אני רק מקווה שהמצב אצלי לא כזה. אני כרגע על 16-17% שומן, במשקל 73, ומקווה לעלות כמה שיותר איכותי לכיוון ה80 ואז לחטב.

אם אכפת לך מהקיץ , ואני מאמין שכן - שים יד על הסטופר :) שים לב לזמן. חיטוב זה לא דבר קל וקבוע ולפעמים כמו כול דבר בחיים יכולות להיות תקלות.. תקבע סוף למסה והתחלה לחיטוב..

הישג יפה מאוד.. בהצלחה בהמשך הדרך!

guyzys
18-05-07, 10:41
תודה רבה!

בעניין החיטוב, כמו שאמרתי אני מתלבט. המטרה עד סוף יוני - 76 קילו.

להתחיל לחטב במשקל כזה ביולי נראה לי לא פרקטי. אני אאבד יותר מדי מסה. מצד שני, אני אשכרא בינתיים לא הולך לים בגלל זה, וכנראה שזה יימשך ככה כל הקיץ.

guyzys
18-05-07, 16:05
שוב אימון רגליים-כתפיים. היה טוב. העליתי את המשקל בסקוואט בעוד 10 קילו, מה שהיה נחמד.

כשאני מבצע את התרגיל הזה אני מקלל את העולם, אבל אחריו אני מרגיש פשוט טוב.

חבל שלא ינואר עכשיו, ככה הייתי מגיע בדיוק בזמן לחיטוב :)

guyzys
03-06-07, 14:32
עבר מעט זמן מאז שעדכנתי את הלוג. ככה זה, יש פיקים ועכשיו היה פיק שלילי יחסית כי הייתי טרוד בדברים אחרים.

בשבועיים האחרונים הלכתי למכון 3-4 פעמים בשבוע והייתה התקדמות, אם כי מתונה. אני 74 קילו היום, ועכשיו מגיע פיק נוסף עד סוף החודש:

ב-21 לחודש יש אירוע שאליו אלך. בשבועיים וחצי הנותרים אני מתכוון להגיע למכון 6 פעמים בשבוע(ABCxABC), לאכול כמו שצריך ואפילו קצת יותר - ולהגיע ל76 קילו בתקווה.

כפי הנראה אוותר על החיטוב, למרות שאני מרגיש כמו בלון כבר. אני מתכוון לקבוע עם גיל פגישה בעוד חודש כדי לתכנן את העתיד(חיטוב\המשך העלאה במסה).

THE_JUGGERNAUT
07-06-07, 19:45
איך המשקלים בחדר כושר?

guyzys
24-06-07, 19:26
למה הכוונה? האם יש שיפור?

בגדול יש שיפור בהכל, בחזה אני קצת תקוע. זה החלק החלש אצלי(המשקלים שלי די מכובדים, לפחות ביחס למכון שלי, פרט לחזה).

עקב לחץ בעבודה ובחיים האישיים לא הצלחתי לבצע את משימה ה-6 פעמים בשבוע למכון. סה"כ נשארתי אותו דבר וזה בסדר מבחינתי.

יום שישי הפסקתי לעבוד במקום העבודה שלי, שגזל ממני משאבים רבים(זו הייתה משרה מלאה + לא מעט שעות נוספות). בגלל הלימודים הקרבים ובאים, לא אעבוד בינתיים או שאקח על עצמי משרה חלקית, דבר שבתקווה יעזור לי להתקדם יותר מהר במכון.

סה"כ המצב די טוב. אני נושק ל75 קילו, שזה בערך מה שציפיתי להגיע אליו. הפסקתי בינתיים גם עם הקריאטין ואני חייב להודות שלמעשה לא הייתה ירידה במשקל הגוף\משקלי עבודה.

guyzys
11-07-07, 22:09
הייתי היום אצל גיל.
משקל כרגע: 75.

יוצאים לדרך חדשה. גיל גם ממליץ להמשיך במסה, אבל טוען שנעשה אותה איטית ואיכותית יותר, עד אשר נתחיל חיטוב בעוד מספר חודשים.

אני מקווה שזה יילך. לפי החישוב של שנינו גם בעוד שנה אני לא אגיע כנראה ליעד שלי - 75 קילו עם 8-10% שומן. וזה קצת הוריד לי את המרץ.