PDA

צפה בגרסא המלאה : אני צריך עזרה בפיתוח החזה

חולה^דיכאון
19-04-07, 20:13
איך אני מגדיל את החזה העליון הצר ?

יעני בין 2 הפיתמות או אפילו יותר למעלה

להרים משקולת דחיסה באלכסון?

m0she
19-04-07, 21:38
אין כזה דבר "החזה העליון הצר". אפשר לומר שהחזה נחלק לחזה עליון וחזה תחתון , מבחינת הכיוון של סיבי השריר. אם אתה רוצה להגדיל יותר את החלק העליון , תעבוד בלחיצות חזה עם שיפוע. אי אפשר להגדיל רק את האמצע.

נ.ב - אתה חדש פה , תשתדל לדבר יפה ולכתוב בצורה מכובדת. תקרא את זה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=18655

חולה^דיכאון
19-04-07, 21:39
אה טוב נשמה תודה

ומה יש לפריק הדפוק הזה מה הוא יוצא עליי

shikoLM
19-04-07, 21:39
בקצרה ולפני שהפוסט הזה מדרדר אפילו יותר.
אין אפשרות למקד עבודה על החלק שציינת, לא מדובר בשריר נפרד זה עדיין חלק מהחזה.
תשאר עם הבנצ' השטוח בין עם אתה משתמש במוט או בין אם בדאמבלים כבסיס שלך בכל רוטינת חזה.

עריכה: טוב אני רואה שמשה הקדים אותי אז קיבלת תוספת חינם.

Troya
19-04-07, 21:43
ינעל סבא שלך היא נפטרה יבן זונה מה יש לך :blink:
סליחה אח שלי..
תעשה פרפר עם כבלים ולחיצת חזה באחיזה צרה

Amit
19-04-07, 21:57
:blink:
סליחה אח שלי..
תעשה פרפר עם כבלים ולחיצת חזה באחיזה צרה
מה סליחה????:disgust: :disgust: :disgust:

חולה^דיכאון
19-04-07, 21:58
תודה נשמה אבל מה זה לחיצת חזה באחיזה צרה? אם אפשר תראה לי סרטון אחי

Troya
19-04-07, 22:05
לחיצת חזה פשוט באחיזה צרה יותר
http://exrx.net/AnimatedEx/Triceps/BBBenchPressCloseGrip.gif

Leo
19-04-07, 22:07
משה אני לא מבין , למה הוא לא דיבר יפה?
זה לא פורום רשמי או משהו , אז לפחות זה טוב שאנשים לא מדברים ככהההההההההההההההההה*~*~* , אתם מכירים

נ.ב
בקשר לפיתוח האזור הזה של החזה , יש איזה מאמר של קריסטיאן טיבדאו (מ t-nation.com)
שהוא טוען (והוא אחד שמבסס את הדברים שלו כמו שצריך) שאתה יכול לתת תגש מזערי על האזור הזה (בעזרת דגש על החלק העליון של פלייס לדוגמה)
אני לא יודע בידיוק מה לחשוב על זה והוא דיי נטש את המאמר הזה ולא המשיך לכתוב בנושא , אז תנסה את זה אם בא לך.

m0she
19-04-07, 22:08
Leo , התגובות מתחילת השרשור נמחקו.

Troya , ביצוע כזה של לחיצת חזה לא יועיל. אתה רק מגביר ככה את העומס על הכתפיים והיד האחורית. אמנם ארנולד אמר , אבל עם כל הכבוד..

Leo
19-04-07, 22:10
זה דיי יעיל עם זה המטרה שלך... עומס על טרייספס וכתפיים בנוסף לחזה.

m0she
19-04-07, 22:19
אבל המטרה שלו היא לעבוד על החלק העליון של החזה :blink:

- Idan -
19-04-07, 22:25
משה אני לא מבין , למה הוא לא דיבר יפה?
זה לא פורום רשמי או משהו , אז לפחות זה טוב שאנשים לא מדברים ככהההההההההההההההההה*~*~* , אתם מכירים

נ.ב
בקשר לפיתוח האזור הזה של החזה , יש איזה מאמר של קריסטיאן טיבדאו (מ t-nation.com)
שהוא טוען (והוא אחד שמבסס את הדברים שלו כמו שצריך) שאתה יכול לתת תגש מזערי על האזור הזה (בעזרת דגש על החלק העליון של פלייס לדוגמה)
אני לא יודע בידיוק מה לחשוב על זה והוא דיי נטש את המאמר הזה ולא המשיך לכתוב בנושא , אז תנסה את זה אם בא לך.
בהתחלה היו תגובות לא ראויות שמחקתי.

קראתי מס' מאמרים של כריסטיאן, אני מקווה שאני לא מתבלבל עם מישהו אחר, אבל המאמרים שלו דיי גרועים. מאוד מגמתיים, מהסוג של "אל תקשיבו להוא שאמר לכם לעשות 6 חזרות, תקשיבו לי, 7 חזרות זה הרבה יותר אפקטיבי. וגם תקחו Surge."

Troya
19-04-07, 22:36
אבל המטרה שלו היא לעבוד על החלק העליון של החזה :blink:
חשבתי שהוא פשוט רצה לתת דגש לסיבים הפנימיים בחזה.

Leo
19-04-07, 22:37
בהתחלה היו תגובות לא ראויות שמחקתי.

קראתי מס' מאמרים של כריסטיאן, אני מקווה שאני לא מתבלבל עם מישהו אחר, אבל המאמרים שלו דיי גרועים. מאוד מגמתיים, מהסוג של "אל תקשיבו להוא שאמר לכם לעשות 6 חזרות, תקשיבו לי, 7 חזרות זה הרבה יותר אפקטיבי. וגם תקחו Surge."
לא כל המאמרים שלו מגמתיים לגמריי , יש כמה מאמרים טובים לדוגמה המאמר שהוא משווה את הפיצולים השונים באימונים בין אימוני ווליום לאימוני HIT וכו'

בכל אופן זה הכתבה הרצינית היחידה שראיתי בנושא , אמת או שקר אני לא יודע כי אני לא מתיימר להתאמן ככה וגם אני לא ממליץ לאף אחד שלא שם על עצמו שמן תינוקות שיזוף וחוטיני ועשהפ וזות על במה להתאמן ככה.... (פשוט תגדיל את כל החזה וגם האזור הזה יגדל ותגוון בתרגילים)

m0she
19-04-07, 22:37
חשבתי שהוא פשוט רצה לתת דגש לסיבים הפנימיים בחזה.

אי אפשר לעשות את זה , התרגיל שהצעת לא יעזור בזה.

Troya
19-04-07, 23:00
לחיצת חזה באחיזה צרה כן עובדת על הסיבים הפנימיים של החזה, ובכלל החזה עדיין פועל בתרגיל הזה מפני שכמו הלחיצה הרחבה הוא עדיין תרגיל מורכב ואתה לא מבודד בו את הטריי והכתף גם החזה משתתף.

Amit
19-04-07, 23:03
לחיצת חזה באחיזה צרה כן עובדת על הסיבים הפנימיים של החזה, ובכלל החזה עדיין פועל בתרגיל הזה מפני שכמו הלחיצה הרחבה הוא עדיין תרגיל מורכב ואתה לא מבודד בו את הטריי והכתף גם החזה משתתף.
למרות שאני בדעה שלך זה ויכוח אבוד מראש

Troya
19-04-07, 23:07
למרות שאני בדעה שלך זה ויכוח אבוד מראש למה?
תמיד טוב להתווכח בין אם תפסיד או בין אם תנצח.

Amit
19-04-07, 23:14
למה?
תמיד טוב להתווכח בין אם תפסיד או בין אם תנצח.
סייג לחוכמה שתיקה חבל סתם להשפיל את עצמך ולצאת מטומטם(בויכוחים אני מדבר בלשאול דברים זה משהו אחר)

Troya
19-04-07, 23:17
סייג לחוכמה שתיקה חבל סתם להשפיל את עצמך ולצאת מטומטם(בויכוחים אני מדבר בלשאול דברים זה משהו אחר)
תתחבר למסן מוטי צריך אותך

Amit
19-04-07, 23:39
תתחבר למסן מוטי צריך אותך
סבבה מסיבה בלתי ברורה זה ירד לי מהMS CONFIG ולא מתחבר אוטומטי יותר :S

m0she
19-04-07, 23:48

אי אפשר להתמקד ספציפית בסיבים הפנימיים של החזה. אין להם כיוון מיוחד והתנועה שאתה מציע לא תפעיל אותם יותר. לא אמרתי שהחזה לא יעבוד בכלל , אמרתי שיותר עומס יפול על הכתפיים והטרייספס וזה לא מה שאנחנו מחפשים בתרגיל חזה.

Amit
20-04-07, 11:17
אי אפשר להתמקד ספציפית בסיבים הפנימיים של החזה. אין להם כיוון מיוחד והתנועה שאתה מציע לא תפעיל אותם יותר. לא אמרתי שהחזה לא יעבוד בכלל , אמרתי שיותר עומס יפול על הכתפיים והטרייספס וזה לא מה שאנחנו מחפשים בתרגיל חזה.
אתה יודע פעם ראיתי כתבה בטי ניישן שהסבירה על הדבר הזה הראתה כל מיני זוויות ודברים בסגנון ובסוף המסקנה הייתי שבכל זאת ניתן למקד עבודה(לא יודע עד כמה זה משמעותי) על סיבים מסויימים של החזה.. אני ינסה לחפש את זה

YNZ
20-04-07, 14:31
מקבילים זה תרגיל טוב לחזה תחתון ובד"כ שרוצים לשפר את הסיבים האמצעיים
מסה בחזה תחתון תשפר את המראה .. לכן תרגילים כמו מקבילים יכולים להיות
טובים למצב שלך ..

חולה^דיכאון
20-04-07, 15:27
אני צריך עליון אחי לא תחתון

למעלה באמצע לא בצדדים שנייה אני יביא תמונה של האזור

חולה^דיכאון
20-04-07, 15:29
http://img263.imageshack.us/img263/1329/natfrntiy6.jpg (http://imageshack.us)

Troya
20-04-07, 18:18
תעשה פלייס בכבלים

YNZ
20-04-07, 18:38
תדחוק דאמבלים בשיפוע עליון ..

Leo
20-04-07, 18:42
תעשה פלייס עם כבל בעמידת ראש עם יד אחת.
ותאכל קורנפלקס תלמה עם אבקת חלבון של Iss בננה אה וגם קצת פוש מזנב של חרדון.