PDA

צפה בגרסא המלאה : לוותר על אימון לטובת חוסר רעב ?

Awesome
30-09-06, 19:20
כידוע מחר יום כיפור ובימים שאני כן מתאמן רמת התיאבון שלי מטורפת ביחס לימים שאני לא מתאמן, מכאן שאולי לפני יום כיפור עדיף לי לא להתאמן ולהיות פחות רעב או שדווקא בגלל שעכשיו יומיים אני לא אתאמן [ראשון,שני] אז חשוב לעשות את האימון של היום ?

n0x
30-09-06, 19:27
עדיף לא להתאמן

Amit
30-09-06, 19:39
ממילא הגוף קטבולי באימון ובונה את עצמו אחרי האימון ככה שהאימון לא יתן לך כלום חוץ מפירוק שריר

אליאב
30-09-06, 19:42
כידוע מחר יום כיפור ובימים שאני כן מתאמן רמת התיאבון שלי מטורפת ביחס לימים שאני לא מתאמן, מכאן שאולי לפני יום כיפור עדיף לי לא להתאמן ולהיות פחות רעב או שדווקא בגלל שעכשיו יומיים אני לא אתאמן [ראשון,שני] אז חשוב לעשות את האימון של היום ?
אל תתאמן שבת (יום לפני) אל תתאמן ביום הצום (ראשון) ויום שני (צאת הצום) - שלישי תחזור... אם כי בערב, אחרי שאכלת מספיק ארוחות מצאת הצום (ערב יום שלישי).
אם תתאמן ביום הצום הגוף יכול להגיב לא טוב ולהיות רעב יותר יהיה לך סתם קשה.
אני רעב תמיד, ביום של אימון ביום ללא אימון לא משנה מתי כל 3 שעות גג רוצה אוכל.. אז לא משנה מה יהיה לי קשה ):

Awesome
30-09-06, 20:04
אני יכול להתאמן היום ולאכול טוב והכל... הקטע שהתאבון מי כמוכם יודע מושפע בימים שאחרי גם ..
אצלי זה ממש ככה ימים שאני לא מתאמן אני פשוט רעב הרבה פחות, ינעי אני יכול לסגור את היום עם אימון טוב אני פשוט חושבב ממחר מחרתיים שהגוף יהיה ר-ע-ב !

מה אומרים עדיף לא להתאמן וזהו ?

Ori-Silver
30-09-06, 20:15
אני מתאמן אבל אני זה לא מדד כי אני לא צם

Takima
30-09-06, 20:20
אני התאמנתי היום. מחר יש לי את כל היום לאכילה :)

Awesome
30-09-06, 20:29
צודק, אני אלך לדפוק איזה אימון ...
צום קל לכולם ! וחתימה טובה ! :jockey: