PDA

צפה בגרסא המלאה : לאור המנהל / אנשים שמבינים ב"גניקומסטיה".

יiסי
20-04-07, 16:39
אור תודה רבה על הפעם שעברה שענית לי על השאלות לפני כמה ימים וגם כן panic
עכשיו יש לי עוד כמה שאלות שרציתי לדעת עליהם תשובות כמה שיותר חד משמעיות

הגינו הוא שומן מסביב לפיטמה? הוא פשוט מאוד הפיטמה עצמה מתנפחת כזה ואז לא רואים את הפיטמה כאילו? כאילו שהפיטמה נכנסת בפנים?

אומרים שהגיל שאחריו אפשר לעשות רק ניתוח הוא 17 . אם יש מישהו בגיל 17 עם אחוז שומן גבוה אין קשר לסיכוי החלמה שלו ע"י חיטוב?

זה לא מצביע על בעיה בריאותית מסויימת נכון? היה כתוב שמועמדים לניתוח אנשים שניסו דיאטה. עכשיו פה אמרתם שדיאטה לא עוזרת אז למה המנתחים כותבים לנסות דיאטה?

ניתוח עצמו: טווח מחירים? כאבים? נזק לגוף? סיכונים? יש פה מישהו שעשה את הניתוח עשה בגיל פחות מ18? היה אתרים שהיה כתוב בהם שלא ניתן לעשות את הניתוח לפני גיל 18..

קשר של גינו לאוננות? יש קשר?! זה מין שמועה כזאת שכן אולי אנשים מפגרים

תודה רבה לעונים

toxicity
20-04-07, 16:40
אני על 10-11 אחוז שומן ויש לי גינו ): דאיטה יכולה לעזור אבל לא לגמרי

יiסי
20-04-07, 16:44
אני על 10-11 אחוז שומן ויש לי גינו ): דאיטה יכולה לעזור אבל לא לגמרי

הבנתי.. בן כמה אתה? כמה זמן יש את זה? אם אתה יכול לענות קצת על השאלות שכתבתי אפילו הכי חפיף אודה לך מאוד אני צריך לרכוש קצת ידע בעסק הזה אני בור ועם הארץ ואני לא רוצה גינו באוגוסט בים :(

toxicity
20-04-07, 16:46
אני בן 15 וחצי אומרים אולי שזה יכול לבור אחרי גיל ההתבגרות ושוב פעם אולי.. אני גם לא מבין כזה גדול בזה אבל שמעתי שצריך לחכות אחרי גיל ההתבגרות בשביל לעשות את הניתוח ויש בו סיכונים של צלקות, שאריות עור וכו'..

יiסי
20-04-07, 17:00
אני בן 15 וחצי אומרים אולי שזה יכול לבור אחרי גיל ההתבגרות ושוב פעם אולי.. אני גם לא מבין כזה גדול בזה אבל שמעתי שצריך לחכות אחרי גיל ההתבגרות בשביל לעשות את הניתוח ויש בו סיכונים של צלקות, שאריות עור וכו'..

תודה על התגובה , תסביר לי בפירוט איך זה בדיוק נראה אצלך? לא הצלחתי להביא הרבה תמונות באינטרנט

יiסי
20-04-07, 17:08
כמה שיותר תגובות יותר טוב :(

toxicity
20-04-07, 17:16
תודה על התגובה , תסביר לי בפירוט איך זה בדיוק נראה אצלך? לא הצלחתי להביא הרבה תמונות באינטרנט
שהפיטמה מתנפחת ונראת כמו קמח מצה :sad:

YNZ
20-04-07, 17:16
גינו זה יותר הצטברות שומן מסביב לפטמה .. רקמת שד ..
בכל מקרה ממליצים דייאטה בגלל שלא תמיד זה גינו אלא יש פשוט אנשים שיש להם נטייה חאגור שומן בבית החזה .. ועל אחוז שומן נמוך אפשר להחליט אם זה גינו או לא .. בכל מקרה אחרי דיאטה השומן יורד מבית החזה (לא הגינו השומן)
ואז אפשר לראות אם באמת המצב כזה גרוע ..

קשר של זה לאוננות ? לא שאני יודע אחי חחח ..

טווח מחירים ? מלעבור פה בפורום ראיתי כל מיני מחירים הרוב זה בסביבות 7000-12000 ..

P-a-n-1-c
20-04-07, 17:50
אור תודה רבה על הפעם שעברה שענית לי על השאלות לפני כמה ימים וגם כן panic
עכשיו יש לי עוד כמה שאלות שרציתי לדעת עליהם תשובות כמה שיותר חד משמעיות

הגינו הוא שומן מסביב לפיטמה? הוא פשוט מאוד הפיטמה עצמה מתנפחת כזה ואז לא רואים את הפיטמה כאילו? כאילו שהפיטמה נכנסת בפנים?

אומרים שהגיל שאחריו אפשר לעשות רק ניתוח הוא 17 . אם יש מישהו בגיל 17 עם אחוז שומן גבוה אין קשר לסיכוי החלמה שלו ע"י חיטוב?

זה לא מצביע על בעיה בריאותית מסויימת נכון? היה כתוב שמועמדים לניתוח אנשים שניסו דיאטה. עכשיו פה אמרתם שדיאטה לא עוזרת אז למה המנתחים כותבים לנסות דיאטה?

ניתוח עצמו: טווח מחירים? כאבים? נזק לגוף? סיכונים? יש פה מישהו שעשה את הניתוח עשה בגיל פחות מ18? היה אתרים שהיה כתוב בהם שלא ניתן לעשות את הניתוח לפני גיל 18..

קשר של גינו לאוננות? יש קשר?! זה מין שמועה כזאת שכן אולי אנשים מפגרים

תודה רבה לעונים

ג'ינו (קיצור של גניקומסטיה) לא עובר בחיטוב!!! מה שיורד בחיטוב זה הצטברות השומן בחזה שיוצר אשליה של ג'ינו. ג'ינו זה רקמת שד ולכן אי אפשר להוריד את זה אלא באמצעות התערבות כירורגית, דהיינו ניתוח.

ג'ינו יכול להופיע בצורות שונות ומגוונות. לעיתים זה יכול להתבטא בצורת שד של ממש ולעיתים כפיטמה נפוחה.

זה לא מצביע על בעיות בריאותיות כלשהן. ממליצים על חיטוב על מנת לשלול את מה שאמרתי דנן (הצטברות שומן ולא רקדמת שד).

אומרים שגיל 17 הוא גיל שבו הגוף מסיים את ההתפתחות שלו מבחינה הורמונלית. זה לא כ"כ נכון מכיוון שיש אנשים שמסיימים להתפתח בגיל 15 ויש כאלה שאף בגיל 21. הממוצע הוא 17 ולכן גיל 17 הוא אומדן האם הג'ינו יעבור מעצמו או לא. הג'ינו יכול לעבור מעצמו מכיוון שהוא נגרם כתוצאה מעודף אסטרוגן ועוד ולכן עם הזמן הגוף יכול להשתגע עם ההורמונים וזה יחלוף.

לגבי הניתוח אני ממליץ לך לחפש על כך מידע באינטרנט. הניתוח הוא סביב ה10000 שקלים ולרוב אין סיבוכים והתוצאות טובות.

אין שום קשר בין אוננות לג'ינו.

מה שאני ממליץ לך זה לעשות בדיקת דם [הורמונלית] ולגשת איתה לאנדוקרינולוג [מתמחה בהורמונים] ואז לחשוב בכיוון של ניתוח או משהו בסיגנון.

בכל אופן שיהיה לך בהצלחה!
:book:

אור
20-04-07, 17:54
אתה בטוח כ"כ שיש לך גניקומסטיה?
אני חושב שזה שווה בדיקה, אתה מרגיש גוש מתחת לפטמה במישוש\החזקה?
יכול מאוד להיות שזו סתם הצטברות שומן באזור שנותנות מראה של שד, וזה בגלל לא גינו,
אני ממליץ לך לחטב עד ל10-13 אחוז כדי שתיהיה בטוח בעצמך, אל תפנה ישר לכירורגיה לפני שאתה בטוח ב100% , מחיר הניתוח נע בין 8-15 אלף שקל..

עכשיו אני אביא לך כמה תמונות שתבין בידיוק מה נמצא מתחת לפטמה וגורם לה להיות כזאת נפוחה, רוב האנשים שיש להם את זה גם מרגישים בזה כי זה ממש גוש,
* התמונות הבאות הן קצת קשות, ולא הכי יפות
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/gyno_tuberous_breast_men.html

כנס, תראה ת'מקרה הספציפי הזה, ומה הוציאו לו.

Leo
20-04-07, 17:57
ג'ינו לא עובר בחיטוב אלא טיפול של אנטיאסטרוגנים ע"י רופא יכול לעזור בזה אם זה רק התפתח כמו כן גם צריך להפסיק להחשף לגורם הג'ינו ( קוסמטיקה , פלסטיקים חמים שאתה אוכל מהם , סויה ומוצירה וכו')
כמו כן יש גם ג'ינו טבעי והוא עובר בסוף גיל ההתבגרות ברוב המקרים ואנטי אסטרוגנים לא מומלצים לטיפול במקרה הזה
כמו כן חיטוב יכול לעזור שכן לא תמיד השומן החזה זה ג'ינו

במקרה שמה שלמעלה לא עוזר אתה צריך ניתוח פלסטי יקר , אחרי הניתוח הסיכוי שתפתח את זה שוב הוא קלוש מאוד

P-a-n-1-c
20-04-07, 17:59
אתה בטוח כ"כ שיש לך גניקומסטיה?
אני חושב שזה שווה בדיקה, אתה מרגיש גוש מתחת לפטמה במישוש\החזקה?
יכול מאוד להיות שזו סתם הצטברות שומן באזור שנותנות מראה של שד, וזה בגלל לא גינו,
אני ממליץ לך לחטב עד ל10-13 אחוז כדי שתיהיה בטוח בעצמך, אל תפנה ישר לכירורגיה לפני שאתה בטוח ב100% , מחיר הניתוח נע בין 8-15 אלף שקל..

עכשיו אני אביא לך כמה תמונות שתבין בידיוק מה נמצא מתחת לפטמה וגורם לה להיות כזאת נפוחה, רוב האנשים שיש להם את זה גם מרגישים בזה כי זה ממש גוש,
* התמונות הבאות הן קצת קשות, ולא הכי יפות
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/gyno_tuberous_breast_men.html

כנס, תראה ת'מקרה הספציפי הזה, ומה הוציאו לו.

נראה טעים :1eye:

אור
20-04-07, 17:59
ג'ינו לא עובר בחיטוב אלא טיפול של אנטיאסטרוגנים ע"י רופא יכול לעזור בזה אם זה רק התפתח כמו כן גם צריך להפסיק להחשף לגורם הג'ינו ( קוסמטיקה , פלסטיקים חמים שאתה אוכל מהם , סויה ומוצירה וכו')
כמו כן יש גם ג'ינו טבעי והוא עובר בסוף גיל ההתבגרות ברוב המקרים ואנטי אסטרוגנים לא מומלצים לטיפול במקרה הזה
כמו כן חיטוב יכול לעזור שכן לא תמיד השומן החזה זה ג'ינו

במקרה שמה שלמעלה לא עוזר אתה צריך ניתוח פלסטי יקר , אחרי הניתוח הסיכוי שתפתח את זה שוב הוא קלוש מאוד
אחרי שהרקמה קיימת, אין שום דבר שיפרק אותה, אנטיאסטרוגנים לא יעזרו להסיר גניקומסטיה, יש הטוענים שזה יכול להפחית קצת מהרקמה אבל הרבה טוענים שלא, אנטיאסטרוגנים יכולים למנוע את ההווצרות של הרקמת שד, אבל כשהיא קיימת אין טיפול אחרי חוץ מטיפול כירורגי.

Leo
20-04-07, 18:02
אחרי שהרקמה קיימת, אין שום דבר שיפרק אותה, אנטיאסטרוגנים לא יעזרו להסיר גניקומסטיה, יש הטוענים שזה יכול להפחית קצת מהרקמה אבל הרבה טוענים שלא, אנטיאסטרוגנים יכולים למנוע את ההווצרות של הרקמת שד, אבל כשהיא קיימת אין טיפול אחרי חוץ מטיפול כירורגי.
כן זה בידיוק הכוונה , כאשר הרקמה עדיין מתפטחת אפשר לטפל בזה עם זה. (כי הגוף יפרק את הרקמות החדשות כשאין מה שמורה להם להבנות והם לא "וותיקות" בגוף כמו שאתה מאבד מאסת שריר מהר אם אתה "קופץ" לתוך מצב קטבולי מאוד ישר אחרי מאסה יחסית למאסה+תחזוק)
עם הזמן כבר לא יעזור כמובן.

HHHEELLBBOOYY
20-04-07, 18:02
חחח אור התמונות האלה מחזירות אותי כמה חודשים אחורה!!!! ענק חח

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:03
האנטיאסטרוגנים זה דברים חוקיים בכלל?
או שאתם מתכוונים לאנטיאסטרוגנים שמגיעים מאוכל? [פעם ליאו פרסם]

shahaflol
20-04-07, 18:05

אם הוא עדיין בגיל ההתבגרות אז רוב הסיכויים שהג'ינו יעבור, אז שלא יחשוב עוד לפי התגובות פה שהוא חייב לפנות למנתח.
פאניק, יש גם אנטיאסטרוגנים לצרכים רפואיים, ואם הרופא מביא לך מרשם, כנראה שתקבל.

Leo
20-04-07, 18:06
אור אם אתה בנושא הזה עדיין , אתה יכול לטפל במשהו כי איזה אחד פתח שתי משתמשים בשביל לתת לי מוניטין שלילי ...

איזה זונות מוניטין יש בפורום הזה אלוהים

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:10
אור אם אתה בנושא הזה עדיין , אתה יכול לטפל במשהו כי איזה אחד פתח שתי משתמשים בשביל לתת לי מוניטין שלילי ...

איזה זונות מוניטין יש בפורום הזה אלוהים

מה אתה ילד קטן? מה נותן לך המוניטין הזה?

Leo
20-04-07, 18:13
מה אתה ילד קטן? מה נותן לך המוניטין הזה?
מה קשור? אני חוטף כל יום שליליים , פשוט אחד פתח כמה משתמשים ונתן משתיהם.
זה מעצבן

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:24
מה קשור? אני חוטף כל יום שליליים , פשוט אחד פתח כמה משתמשים ונתן משתיהם.
זה מעצבן
נו בסדר גם אני מקבל שליליים על פארש ובאשכולות שהגבתי בהן ב2 מילים.. קורה.

קח במוניטין שלא תתבאס לי :)

יiסי
20-04-07, 18:26
חברה תודה רבה על התגובות הרציניות אפשר להגיד שהבנתי הכול. נחכה עד 21 אפילו אם אתם אומרים שזה המקסימום של ההתפתחות במקרים מסויימים :( כמובן שכבר עכשיו נעשה חיטוב רצחני 3 חודשים לפחות . עכשיו אני יעלה לכם עוד נושא מוזר למחשבה חבריי:
מה קורה אם אדם שיש לו גינו שם קרח על הגינו ואז הפטמות מתכווצות כאלה ונהיות "נורמליות" ובאותו רגע עושה עגילים ב2 הפיטמות ????? חשבתם על זה? זה כאילו לא יתן לפטמה להתנפח :):):):) יש מצב?

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:27
חברה תודה רבה על התגובות הרציניות אפשר להגיד שהבנתי הכול. נחכה עד 21 אפילו אם אתם אומרים שזה המקסימום של ההתפתחות במקרים מסויימים :( כמובן שכבר עכשיו נעשה חיטוב רצחני 3 חודשים לפחות . עכשיו אני יעלה לכם עוד נושא מוזר למחשבה חבריי:
מה קורה אם אדם שיש לו גינו שם קרח על הגינו ואז הפטמות מתכווצות כאלה ונהיות "נורמליות" ובאותו רגע עושה עגילים ב2 הפיטמות ????? חשבתם על זה? זה כאילו לא יתן לפטמה להתנפח :):):):) יש מצב?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מה זה השיטות האלה? חשבת על זה לבד או שקיבלת עזרה מאדם מבוגר?

יiסי
20-04-07, 18:28
ברצינות עכשיו חחחחחח איך זה יראה? חשבת על זה פעם?

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:30
ברצינות עכשיו חחחחחח איך זה יראה? חשבת על זה פעם?

מה איך זה יראה? זה לא יוריד מהנפיחות של הפיטמה.

Leo
20-04-07, 18:31
יאללה תודה על המוניטין אבל אל תביאו סתם לא יפה , צריך לקבל מוניטין על השקעה :)

נ.ב
אני נראה לי אין לי ג'ינו בסוף כל הזמן אני חושב עם הצורה הלא שטוחה של הפטמה כשחם זה ג'ינו. (וקשקר שטוח לגמרי לא משנה אני מושפע מתמונות ערוכות בפוטו של אנשים על 8% שומן)
או שהיה לי ג'ינו וירד כמו שאמרו בגיל 17.

P-a-n-1-c
20-04-07, 18:31
יאללה תודה על המוניטין אבל אל תביאו סתם לא יפה , צריך לקבל מוניטין על השקעה :)

חחחחחחחחחחח אחי איך שדיברת על זה קיבלתי 2 מוניטינים שליליים בפורום "אתה יודע שאתה באדיבילדר", וואלה לא כתבתי שם :]

יiסי
20-04-07, 18:33
ובקשר לכאבים? הניתוח הזה כואב אחרי שעושים אותו? כי הניתוח עצמו בהרדמה מלאה אתה מסטול :p

HHHEELLBBOOYY
20-04-07, 18:41
דיי די לתת עצות דפוקות די??
יש לך ג'ינו?? זה לא יעבור בחיים צא מזה!!! רק ניתוח עולה 7-8 אלף שקל ואתה מסודר חלאס לטחון מים!!! תעלה תמונות ואני יגיד לך מה חומרת המצב

אור
20-04-07, 18:41
הניתוח בהרדמה מלאה, לא כואב אבל חודש אחריו אתה די מוגבל, אתה נמצא כל הזמן עם חגורת לחץ ואתה לא יכול להתאמן וכו'.

YNZ
20-04-07, 18:45
קח אחי מצאתי לך מאמר מקיף על גינו באנגלית פשוטה
http://www.ricksilverman.com/gyno_faqs.html

HHHEELLBBOOYY
20-04-07, 18:45
חודש של אכילת זין חצץ הייתי כל כך מוגבל ונכה שאמא שלי קילחה אותיי 3 ימים אחרי הניתוח!!!

OMRI-TURBO
20-04-07, 18:47
יש לי גם את הפטמות הנפוחות אבל אני לא רואה את עצמי עושה את הניתוח הזה..(בתמונה לא רואים כי שאני עושה שריר הן מכווצות ואז זה ניראה כאילו אין)
גם שמתי לב שיש לי הרבה גושים קטנים בתוכו.
אתם חושבים שצריך לבדוק את זה? כי שמעתי שיכול להיות גם גידול סרטני שהוא בדיוק ככה גושים בפטמה.

Bullet
20-04-07, 18:50
יש לי גם את הפטמות הנפוחות אבל אני לא רואה את עצמי עושה את הניתוח הזה..(בתמונה לא רואים כי שאני עושה שריר הן מכווצות ואז זה ניראה כאילו אין)
גם שמתי לב שיש לי הרבה גושים קטנים בתוכו.
אתם חושבים שצריך לבדוק את זה? כי שמעתי שיכול להיות גם גידול סרטני שהוא בדיוק ככה גושים בפטמה.
סרטן השד אצל גברים ממש נדיר

HHHEELLBBOOYY
20-04-07, 18:50
אל תתקרב לקופות חולים הזונות האלה..
לך לרופא מנתח שיבדוק אותך .. כאילו בדיקה כללית.. רק אצל מנתח הוא מבין..

OMRI-TURBO
20-04-07, 18:51
סרטן השד אצל גברים ממש נדיר

אני יודע שנדיר, אבל בכל אופן גושים בפטמות זה סימן לזה. ברור שאולי 95 אחוז שזה סתם גושים אבל אולי שווה לבדוק, אני שוקל את זה.