PDA

צפה בגרסא המלאה : hammers

SmaMMiT
20-04-07, 20:28
שלום לכולם
אז ככה חבר'ה תראו הבייספס שלי\אמות כבר חזקים באופן יוצא דופן משאר הגוף עכשיו הגעתי למצב שאני עובד על יד קידמית עם מוט דחיקה כשהמרפקים צמודים לגוף עם 50-60 קילו וכבר כואב לי הגב בגלל זה מה שאני מבקש זה חוות דעת שלכם על כל סוגי הפטישים בדמבלים שאתם מקירים ובכלל כל תרגיל לבייספס שנותן בראש (רק תרגילים בדמבלים)
תודה רבה!:jockey:

SiX PACK
20-04-07, 20:30
שלום לכולם
אז ככה חבר'ה תראו הבייספס שלי\אמות כבר חזקים באופן יוצא דופן משאר הגוף עכשיו הגעתי למצב שאני עובד על יד קידמית עם מוט דחיקה צמוד לגוף של 50-60 קילו וכבר כואב לי הגב בגלל זה מה שאני מבקש זה חוות דעת שלכם על כל סוגי הפטישים בדמבלים שאתם מקירים ובכלל כל תרגיל לבייספס שנותן בראש (רק תרגילים בדמבלים)
תודה רבה!:jockey:

אין עוד תרגילים עם דמבלים מלבד כל סוגי כפיפות המרפקים למינהם שאתה יכול לעשות, כפיפות מרפק כשהמרפק נשען על הברך ניסית..? זה יקל את העומס מהגב ותוכל להפציץ את הבייספס..

SmaMMiT
20-04-07, 20:32
אין עוד תרגילים עם דמבלים מלבד כל סוגי כפיפות המרפקים למינהם שאתה יכול לעשות, כפיפות מרפק כשהמרפק נשען על הברך ניסית..? זה יקל את העומס מהגב ותוכל להפציץ את הבייספס..

גם את זה ניסית אחי אני כבר מיואש....עבדתי בצורה הזאת במשך חצי שנה לא אהבתי במיוחד גם בגלל שזה כפול זמן

toxicity
20-04-07, 20:37
7 7 7 ? :)

SmaMMiT
20-04-07, 20:38
7 7 7 ? :)

מה????

toxicity
20-04-07, 20:46
לפני כמה ימים מישו העלה את קומלן עושה 7 7 7 לביספס, חפש בפורום פיתוח גוף תראה מזה

toxicity
20-04-07, 20:54
http://www.youtube.com/watch?v=hqef94l1x-A&mode=related&search=
התרגיל הראשון

Troya
20-04-07, 21:34
אל תעשה צ'יטינג שים את האגו בצד תוריד משקל ותעבוד לאט ונכון
או שאתה יכול לעשות גם בכבלים

ran_z
20-04-07, 21:56
סממית שלומלום.
תנסה חודש עבודה בפריצ'ר 5-10 חזרות, עבודה עם ספוטר בדגש על 2-3 חזרות שליליות בכל סט (כאשר הגעת לכשל, אתה תבצע את השלב האקצנטרי לבד ובאיטיות יתרה מהרגיל, והספוטר יעזור לך לסיים את הלשב הקונצנטרי)
במידה ואתה מתעקש שהפריצ'ר יבוצע בדאמבלים, תדאג שהספוטר יחזיק לך את הידיים בחזרות השליליות במפרק כף היד (לא הכי נוח אבל יעיל).

בהצלחה ידידי ושב"ש.

aviran_p
20-04-07, 22:03
http://www.youtube.com/watch?v=hqef94l1x-A&mode=related&search=
התרגיל הראשון

נראה לי קולמן לא יודע לספור ועשה חזרה יותר מידי. חחח

Troya
20-04-07, 22:19
נראה לי קולמן לא יודע לספור ועשה חזרה יותר מידי. חחח
דווקא נראה לי שאתה לא יודע לספור כי הוא עשה 7 7 7

SmaMMiT
21-04-07, 03:57
תודה לכולם רן אני ינסה את מה שאמרת אחי תודה!
ולבחור שאמר לי שאני עושה ציט ובלה בלה בלה תפסיק לזיין תשכל אתה אפילו לא ראיתה אותי אז איך כבעתה שאני עושה ציט?...

Troya
21-04-07, 10:07
תודה לכולם רן אני ינסה את מה שאמרת אחי תודה!
ולבחור שאמר לי שאני עושה ציט ובלה בלה בלה תפסיק לזיין תשכל אתה אפילו לא ראיתה אותי אז איך כבעתה שאני עושה ציט?...
אני מנחש...:wiggle:
יכול להיות שכן ויכול להיות שלא