PDA

צפה בגרסא המלאה : כתפיים קצת צרות

er77
21-04-07, 16:23
שלום חבר'ה,
לצערי יש לי כתפיים קצת צרות , לעומת זאת יש לי גנטיקה מעולה ליד אחורית וקדמית (קצת חוסר פרופורציה עם הכתפיים).
האם יש דרך להרחיב קצת את הכתפיים או לפחות ליצור אשליה כזאת ע"י הגדלת שרירים של הגב כתפיים?
תודה מראש לתשובתכם.

Troya
21-04-07, 16:32
תעבוד חזק על הגב הרבה חתירות ומתח
היית צריך לפתוח באימונים...

Vin diesel
21-04-07, 16:32
אמממ,תעבוד חזק על הכתפיים(כתף קידמית אחורית ואמצעית) והטרפזים והגב.ולאט לאט תתחיל לראות פרופורציות.פרופורציה בה אם השנים ולא בחודשיים.
אלה אם כן יש לך כתפיים מאוד צרות גינטי ואת זה אי אפשר לשנות אבל את זה תידע רק אחרי שנתיים של אימונים לפחות.

StaSus
21-04-07, 17:35
חח גם לי יש אותה בעיה אחי.. בשמחה אצטרף לשאלה..

אליאב קרייסלר
21-04-07, 18:11
הלוואיי עליי!!! מאז הפציעה שלי יש לי חוסר פרופורציה עצום הידיים ממש קטנות לעומת הגוף אם היו ידיים גדולות הייתי נראה יותר גדול בהרבה...

אממ נתנו לך כבר תשובות מספיקות , תעבוד חזק יותר על הגב וכמובן על הכתפיים , אפילו תעשה אימון כתפיים בנפרד תראה אולי הגוף שלך יגיב טוב לזה

Gangsta
21-04-07, 18:20
אתה מעליי תאמין לי שלא הלוואי עלייך
אני מכיר כאלה במכון אצלי שיש להם בדיוק כמו אצלו כתפיים ממש צרות וידיים ענקיות
וזה ממש חרא! כאילו לא רואים על בנאדם כזה שהוא מתאמן
בוא נגיד שיש אחד כזה במכון שלי והוא איתי בבית ספר וזה ואנחנו מתאמנים פחות או יותר אותו זמן
לו יש ידיים ענקיות גב מסיבי חזה והכל אבל הוא לא רחב בשיט!ואף אחד לא מתלהב מהגוף שלו בכלל
לעומת זאת אני ידיים יותר קטנות משלו אבל השאר מאסיבי בערך באותה רמה ואני הרבהההה יותר רחב ממנו
וממני מתלהבים הרבההה יותר!
תאמין לי שלא כדיי לך לרצות להיות עם כתפיים צרות(מבנה עצמות הכוונה)

eumail20000
21-04-07, 19:07
בוא נגיד שיש אחד כזה במכון שלי והוא איתי בבית ספר וזה ואנחנו מתאמנים פחות או יותר אותו זמן
לו יש ידיים ענקיות גב מסיבי חזה והכל אבל הוא לא רחב בשיט!ואף אחד לא מתלהב מהגוף שלו בכלל
לעומת זאת אני ידיים יותר קטנות משלו אבל השאר מאסיבי בערך באותה רמה ואני הרבהההה יותר רחב ממנו

אף אחד לא רוצה דבר כזה.

eumail20000
21-04-07, 19:16
האם זה עניין של מידה או פרופורציה.
יכול להיות אדם עם ראש גדול מאד וכתפיים רגילות אך סתם נראות צרות.
רק עניין של פרופורציה או לפי מידות בס"מ.
היקף יד למשל - אנחנו יודעים שמעל 40 ס"מ זה כבר רציני , האם בכתפיים יש גם איזו אינדקציה כזאת?

maya
21-04-07, 21:26
תנסה לשנות תוכנית אימונים ותרגילם תעשה הרחקת כתף יד יד וכמו שכבר כתבו לך בקשר לגב וכו
בשביל לקבל פרופורציות תעבוד על יד אחורית פחות לדוגמא אם אתה עובד Ab תנסה לעבוד רק פעם בשבוע על יד קדמית ואחורית

אליאב קרייסלר
21-04-07, 22:04

לא התכוונתי לזה , התכוונתי שהעצמות שלי בידיים נורא דקות ממילא , וכל האיזור של הגוף עצמו כתפיים וגב - אני ממש רחב... חח לא הייתי מתנגד לקבל ידיים בפרופורציה לגוף שלי זה איזה יד 43 בקל על הגובה שלי ועל העצמות הקטנצ'יקיות שלי זה חתיכת גודל

eumail20000
21-04-07, 23:19
לא התכוונתי לזה , התכוונתי שהעצמות שלי בידיים נורא דקות ממילא , וכל האיזור של הגוף עצמו כתפיים וגב - אני ממש רחב... חח לא הייתי מתנגד לקבל ידיים בפרופורציה לגוף שלי זה איזה יד 43 בקל על הגובה שלי ועל העצמות הקטנצ'יקיות שלי זה חתיכת גודל

מה היקף היד שלך לעומת גובה ומשקל?

Efi eLi
21-04-07, 23:19
וואלה מזל שלי אין את הבעיה הזאת...אבל אצלי זה הפוך...הידיים קטנות והכתפיים רחבות אז אני צריך להתאמן חזק על ידיים...

eumail20000
21-04-07, 23:22
וואלה מזל שלי אין את הבעיה הזאת...אבל אצלי זה הפוך...הידיים קטנות והכתפיים רחבות אז אני צריך להתאמן חזק על ידיים...

עדיף, ידיים אפשר לנפח , עצמות אי אפשר להרחיב.

er77
21-04-07, 23:25
מה הספקתי כבר לעשות?

אליאב קרייסלר
22-04-07, 14:09
מה היקף היד שלך לעומת גובה ומשקל?

נתונים בשיא (לפני כמה חודשים) היו יד 41.4 , משקל 87 וגובה 172 ככה...
העצמות שלי ביד נורא נורא דקות במקור אתה יכול לבדוק בתמונות שהעליתי עכשיו ב''זירת הגולשים''

shahaflol
22-04-07, 14:11
נתונים בשיא (לפני כמה חודשים) היו יד 41.4 , משקל 87 וגובה 172 ככה...
העצמות שלי ביד נורא נורא דקות במקור אתה יכול לבדוק בתמונות שהעליתי עכשיו ב''זירת הגולשים''

חחח לי העצמות ביד גדולות מאוד...
לפי התמונה שהעלת מזמן, אתה נראה יותר מ41.

אליאב קרייסלר
22-04-07, 14:13
חחח לי העצמות ביד גדולות מאוד...
לפי התמונה שהעלת מזמן, אתה נראה יותר מ41.

חח כרגע אני הרבה פחות היו לי בעיות בכבד תקופה מסויימת אז חתכתי מהתפריט כ1000 קלוריות של חלבון , עכשיו חוזרים לאימונים בפול כוח

shahaflol
22-04-07, 15:19
חח כרגע אני הרבה פחות היו לי בעיות בכבד תקופה מסויימת אז חתכתי מהתפריט כ1000 קלוריות של חלבון , עכשיו חוזרים לאימונים בפול כוח
חתכת 250 גרם חלבון? על כמה גרם חלבון היית לפני?
בהצלחה באימונים.

Bodybuilder
22-04-07, 15:20
חח כרגע אני הרבה פחות היו לי בעיות בכבד תקופה מסויימת אז חתכתי מהתפריט כ1000 קלוריות של חלבון , עכשיו חוזרים לאימונים בפול כוח.

דרך אגם מה ניסגר בסוף עים הכבד שלך אחי ?
האינזימים ירדו לנורמה ?פשוט גם אצלי הם גבוהים עשיתי בדיקת דם לפני חודש,השבוע אולך לעשות בדיקה חוזרת .

Leo
22-04-07, 16:34
אהם , תעשה חתירות בעמידה באחיזה "רחבה" עם דאמבלים
לחיצות כתפיים בשיפוע גדול(לא ישר) בישיבה
והאלאות לצדדים עם ביצוע מדוייק.

אני רואה מלא אנשים שמקפלים את המרפקים שלהם והיד העליונה לא זזה בכלל בזה... וזה צ'יט.
אם אתה לא יכול להחזיק את התרגיל לפחות שנייה בחלק העליון בצורה נוחה יחסית תוריד משקל בגללי.

אליאב קרייסלר
22-04-07, 20:52
חתכת 250 גרם חלבון? על כמה גרם חלבון היית לפני?
בהצלחה באימונים.

חחח מצטער , התכוונתי שהרוב חלבון , חתכתי כ100-140 גרם חלבון ביום (רובו היה מלא)
השאר נבע מפחמימות....

אליאב קרייסלר
22-04-07, 20:52
יצא לי פעמיים אותה הודעה =\