PDA

צפה בגרסא המלאה : בניית חדר כושר ביתי

Deja Vu
21-04-07, 21:25
אחים שלי אני שוקל להתחיל להתאמן בבית בזמן הקרוב ממספר סיבות שאן צורך לפרט והשאלה היא איזה ציוד אני צריך בשביל להתאמן רציני באותה מידה כמו במכון מולטי טריינר זה חובה? קיצר שפכו קצת פרטים בנושא והמלצות ואני ישמח עם גם תעריכו מחיר 5000 אלף יספיקו לי בשביל משהו טוב?תודה מראש לעוזרים

Bullet
21-04-07, 21:27
אני הייתי שם: מוט אולימפי, מוט W, משקולות צלחת, כסא משקולות, סקוואט ראק וספת משקולות ואתה מסודר.

THE_JUGGERNAUT
21-04-07, 21:28
אני הייתי שם: מוט אולימפי, מוט W, משקולות צלחת, כסא משקולות, סקוואט ראק וספת משקולות ואתה מסודר.

חחחחח.....piece of cake :1eye:

P-a-n-1-c

גם משקולות יד מתברגות [יענו המוט הקטן הזה]

slim shady
אחים שלי אני שוקל להתחיל להתאמן בבית בזמן הקרוב ממספר סיבות שאן צורך לפרט והשאלה היא איזה ציוד אני צריך בשביל להתאמן רציני באותה מידה כמו במכון מולטי טריינר זה חובה? קיצר שפכו קצת פרטים בנושא והמלצות ואני ישמח עם גם תעריכו מחיר 5000 אלף יספיקו לי בשביל משהו טוב?תודה מראש לעוזרים

5000 שקל זה מעל ומעבר...
מולטי טריינר
ספה
כלוב לסקווט
דאמבלים
פלאטות
?הליכון?
וזהו לדעתי... אפשר להסתדר מעולה + עם ציוד כזה..:wiggle:

P-a-n-1-c
21-04-07, 21:33
5000 שקל זה מעל ומעבר...
מולטי טריינר
ספה
כלוב לסקווט
דאמבלים
פלאטות
?הליכון?
וזהו לדעתי... אפשר להסתדר מעולה + עם ציוד כזה..:wiggle:

שכחת גם להוסיף מוטות וריצוף וגם כמובן מראות בכל החדר
אבל כל זה בגדר ה5000 שקל כן?

Deja Vu
21-04-07, 21:38
אחי לא הבנתי על איזה ספסלים תמדבר מה ההבדל בן כסא משקולות לבן ספת משקולת ואיפה בדיוק אני יעשה סקוואט איזה מכשיר אני יכול קנות בשביל זה? ואיפה אני ישים תמוט האולימפי לא עדיף לקנות מכשיר לחיצת חזה כבר?אני מסתבך פה עם יש מצב לתמונות אז אני ישמח

AAA
21-04-07, 21:44
ב-5000 ש"ח אני יכול לבנות חדר כושר שכונתי ל-10 אנשים

אני לבית לעצמי בניתי ב-2000 ש"ח בערך עם ציוד מאוד מקצועי ובינתיים אני גודל מעולה.

האשכול הזה מתאים לפורום אימונים

comeny
21-04-07, 21:45
אפשר להתאמן בבית יפה גם בלי ציוד, אני מציע לך לחפור קצת בפורומים של אימונים במשקל גוף
רוב התרגילים יהיו קשים לך
אולי רק לחזה ולגב ולרגליים תצטרך להוסיף משקל
אז תקנה ספה ללחיצה+רצועה לקשירת משקל על המותניים כמו במקבילים ומתח+מוט אולימפי+כלוב

יד קידמית אתה יכול לאמן במתח צר עם משקל עליך
יד אחורית לחיצה צרה, לחיצה צרפתית, מקבילים עם משקל עליך
כתפיים אתה יכול לעשות לחיצה בעמידת ראש
רגליים סקוואטים והרמות עקבים עם משקל
חזה לחיצות חזה בזוויות, מקבילים רחב, שכיבות סמיכה על כסאות בשביל טווח תנועה מלא+משקל על הגב(וזה קשה יותר ממה שזה נשמע)
גב מתח בינוני ורחב עם משקל עליך+ חתירות במשקל גוף(אפשר לשים את המוט איפשהו ואז לעשות עליו חתירות)
גב תחתון back extentions ואם קל אפשר להחזיק משקולות בידיים
בטן dragon flag
המסטינגס- extentions אבל שגם הגב שלך יהיה עם תמיכה ככה זה יעבוד על ההמסטרינגס

YNZ
21-04-07, 21:48
אממ לא מסובך תקנה 200 קילו פלטות שתי מוטות יד למשקוליות מתברגות ..
מוט דאבליו מוט אולימפי ספה עם כלוב או כיסא +סמית מסין ..ואיזה מולטי טריינר טוב .. מתח כל זה בפחות מ3000 נראה לי חחח

slim shady
21-04-07, 21:50
אפשר להתאמן בבית יפה גם בלי ציוד, אני מציע לך לחפור קצת בפורומים של אימונים במשקל גוף
רוב התרגילים יהיו קשים לך
אולי רק לחזה ולגב ולרגליים תצטרך להוסיף משקל
אז תקנה ספה ללחיצה+רצועה לקשירת משקל על המותניים כמו במקבילים ומתח+מוט אולימפי+כלוב

יד קידמית אתה יכול לאמן במתח צר עם משקל עליך
יד אחורית לחיצה צרה, לחיצה צרפתית, מקבילים עם משקל עליך
כתפיים אתה יכול לעשות לחיצה בעמידת ראש
רגליים סקוואטים והרמות עקבים עם משקל
חזה לחיצות חזה בזוויות, מקבילים רחב, שכיבות סמיכה על כסאות בשביל טווח תנועה מלא+משקל על הגב(וזה קשה יותר ממה שזה נשמע)
גב מתח בינוני ורחב עם משקל עליך+ חתירות במשקל גוף(אפשר לשים את המוט איפשהו ואז לעשות עליו חתירות)
גב תחתון back extentions ואם קל אפשר להחזיק משקולות בידיים
בטן dragon flag
המסטינגס- extentions אבל שגם הגב שלך יהיה עם תמיכה ככה זה יעבוד על ההמסטרינגס

לא נראה לי שזה מספיק בשביל להתפתח, אולי למישהו מתחיל אבל לא למישהו ברמה שלו.
בכל מקרה יש כמה רעיונות נחמדים. קבל בומניטין..:jockey:

Eli
21-04-07, 21:53
ב-5000 ש"ח אני יכול לבנות חדר כושר שכונתי ל-10 אנשים

אני לבית לעצמי בניתי ב-2000 ש"ח בערך עם ציוד מאוד מקצועי ובינתיים אני גודל מעולה.

האשכול הזה מתאים לפורום אימונים

כולל פריים (כלוב) לסקוואט?

DMX
21-04-07, 21:54
אחי לא הבנתי על איזה ספסלים תמדבר מה ההבדל בן כסא משקולות לבן ספת משקולת ואיפה בדיוק אני יעשה סקוואט איזה מכשיר אני יכול קנות בשביל זה? ואיפה אני ישים תמוט האולימפי לא עדיף לקנות מכשיר לחיצת חזה כבר?אני מסתבך פה עם יש מצב לתמונות אז אני ישמח

ת'קנה מוט ישר ,שים אותו על הכתפיים ,תרד ותעלה עם הרגליים...זה בעקרון סקוואט

007
21-04-07, 22:02
ספה מתכוונת+מוטות קצרים יעני דאמבלים מתברגים ומלא פלטות..ומתח יותר מזה לא צריך..
כל מה שעושים במוט אפשר גם בדאמבלים

Deja Vu
21-04-07, 22:08
לפי מה שהבנתי מולטי טריינר זה לא כזה חובה נראה לי אני יוותר ותגידו אתם ממליצים לי לקנות תמכשיר הזה שאפשר לעשות איתו גם מתח גם מקבילים וגם בטן?ולא הבנתי עדיין אך אני יכול לעשות סקוואט בבית?ובקשר לספסלים ספסל אחד אם שפועים זה מספיק?ומוט אולימפי לקנות אם ספסל או לקנות רק תמוט?תמונות ודוגמאות ממש יעזרו לי קשה לי להבין בדיוק על מה אתם מדברים....

Daniel-Barak
21-04-07, 22:33
לפני שאני אציע לך אי אלו אפשרויות בנוגע למה יש לך לעשות ב-5000 ש"ח מבחינת ציוד, ומשום שמזמן לא שמעתי על אדם שמוכן להשקיע 5000 ש"ח לבניית מכון עושר ביתי, ועל כן זה מעיד על רצינות בנושא (אני מאוד מקווה), אני שאשל קודם כמה שאלות כלליות, שיעזרו לי בהמשך:

1. איפה אתה מתכוון למקם את הציוד שרכוש ב5000 ש"ח (בית, מקלט, חצר)? זכור שמרבית הכסף יתבזבז על ציוד, שיתפוס הרבה מקום (לא בכל בית יש מקום אפילו לספה ללחיצת חזה, למשל. לקחת בחשבון)
2. האם אתה מתכוון לקנות הכל חדש, או שמוכן לחפש ציוד משומש?
3. אם קנית משומש - האם אתה מוכן לקנות ציוד במצב כזה שיצטרך שיפוץ, ותדע איך לשפץ?
4. האם המכון יהיה לך בלבד, או שתצטרך לחלוק אותו עם עוד כמה אנשים, בעת ובעונה אחת?
5. האם יש ציוד/מכשור ספציפי שכבר יש לך?

Deja Vu
21-04-07, 22:39
לפני שאני אציע לך אי אלו אפשרויות בנוגע למה יש לך לעשות ב-5000 ש"ח מבחינת ציוד, ומשום שמזמן לא שמעתי על אדם שמוכן להשקיע 5000 ש"ח לבניית מכון עושר ביתי, ועל כן זה מעיד על רצינות בנושא (אני מאוד מקווה), אני שאשל קודם כמה שאלות כלליות, שיעזרו לי בהמשך:

1. איפה אתה מתכוון למקם את הציוד שרכוש ב5000 ש"ח (בית, מקלט, חצר)? זכור שמרבית הכסף יתבזבז על ציוד, שיתפוס הרבה מקום (לא בכל בית יש מקום אפילו לספה ללחיצת חזה, למשל. לקחת בחשבון)
2. האם אתה מתכוון לקנות הכל חדש, או שמוכן לחפש ציוד משומש?
3. אם קנית משומש - האם אתה מוכן לקנות ציוד במצב כזה שיצטרך שיפוץ, ותדע איך לשפץ?
4. האם המכון יהיה לך בלבד, או שתצטרך לחלוק אותו עם עוד כמה אנשים, בעת ובעונה אחת?
5. האם יש ציוד/מכשור ספציפי שכבר יש לך?
בקשר למקום כרגע יש חדר שאני מעריך שיש בוא מספיק מקום בשביל ספסלים ומשקולות אן לי מושג כמה זה במטרים אבל מקום לא מהווה בעיה אני מעדיף תרוב חדש אבל לא פוסל כלום בטח שלא דברים כמו משקולות ומוטות בקשר לשיפוץ אני מעדיף לקנות דברים במצב טוב שלא יצריכו שיפוץ המכון הזה יהיה מיועד לי בלבד אלה אם כן אני אתאמן אם שותף אבל זה לא משנה ובקשר למכשור אן לי כלום מתחיל מאפס ותשמע אני מאוד רציני זה אומנם כסף שעבדתי אליו והשקעתי אבל זאת מטרה נעלה חוץ מזה מכון יוצא לי 3000 אלף בשנה ואני יכול לבנות לי מכון בבית שיחזיק לי לשנים ככה שזה סתם נראה יקר למרות שזה חוסך הרבה אני יעדיף לבזבז בהרבה פחות אבל בעיקרון בשביל אכות אני יכול להשקיע אפילו את כל כספי תודה מראש אם אתה מתכוון לעזור....

Antonator1
21-04-07, 22:56
אני הצלחתי לבנות ממש מכון אולימפי קטן כזה אצלי. לא מזמן גם ריפדתי אותו בשטיחי גומי במקומות אסטרטגיים...

Shauder
21-04-07, 23:01
אני הצלחתי לבנות ממש מכון אולימפי קטן כזה אצלי. לא מזמן גם ריפדתי אותו בשטיחי גומי במקומות אסטרטגיים...

למה שלא תצלם ;)

Deja Vu
21-04-07, 23:15
למה שלא תצלם ;)
כן תצלם ותעלה תתמונות שאמרתה שתעלה כבר ינקניק הנתונים שלך נשמעים מטורפים...

Antonator1
21-04-07, 23:17
למה שלא תצלם ;)
בשמחה...

KOZA
21-04-07, 23:53
וואלה אני בניתי מכון כושר ממש סוכר ספה עם מקום ללחיצת חזה(עד 100 קילו) מתקן לגב לפולי עליון (עד 60 קילו) מין מעמד ליד קדמית ,ולרגליים פשיטה וכפיפה(גם עד 60 קילו) קניתי מוט W+ שבעים קילו כל התענוג 1700 שקלים בוול וחלאס נגמר הסיפור.
אבל יש לי בעיה עם המחלקה של סקוואטים :sad:

shikoLM
21-04-07, 23:56

איפה קנית את השטיחים? מחיר?

gman
22-04-07, 02:17
תקנה ספה עם שיפועים+מעמד למוט, ומוט כמובן, והופה אתה יכול להתאמן על כל שריר בגוף...

Daniel-Barak
22-04-07, 17:12
טוב, אז ככה:
1. אמרנו שיש מקום
2. אמרו שעדיף ציוד חדש, אבל מוטות, פלטות וכד' יד שניה במצב טוב, גם נכנסות לעניין
3. אמרנו שאפשר לשפץ בקטנה. לא דברים מסובכים.

לגבי הציוד, נתחיל ככה:
מאחר ולעסק יש תקציב של 5000 ש"ח וזה ממש רציני, אתה תוכל להשיג הרבה ציוד במחיר הזה, הדבר הראשון שצריך לעשות לחדר זה ריפוד לרצפה, בדיוק כמו שאנטון אמר. לגבי כמה עולה מטר מרובע של אי אלו חומרים (בד"כ הכל גומי מעובד), אני לא יודע. אז קודם כל תברר כמה יעלה לך לרפד את כל החדר, או לפחות את רובו. כמובן שאם קנית את הריפוד, ישנה אפשרות שמישהו יבוא ויתקין לך אותו. אם תוטכל לעשו תזאת לבד או בעזרת מישהו אחר - תכסוף כסף

הלאה, ציוד של ממש.
שם המשחק הוא ברזלים, ברזלים ועוד ברזלים!
מה צריך?
א. ספה ללחיצת חזה, שיש בה גם שיפוע חיובי. רצוי אחת כזו שיש בה גם אפשרות לפשיטת ברכיים בקצה. יהיה טוב אם הברזלים שעליהם יש את הווים, שעליהם אתה מניחים את המוט, יהיו ארוכים, ומצדם השני, הנוגד לצד שבו הווים ללחיצה, יהיו גם ווים, כדי שתוכל לעשות סקוואטים. ז"א לשים את המוט מהצד השני, להכנס מתחתו ולצאת לסקוואט. אם לא יהיה - או שתצטרך לרתך המשך לברזל ולעשות ווים, או שתקנה כלוב לסקוואט.
ב. מוט ישר ארוך (180 ס"מ) ולא אולימפי! אולימפי עולה המון!
ג. מוט W
ד. מוט ישר קצר (130 ס"מ)... לא חובה, אבל כדאי
ה. לפחות 2 מוטות ישרים קצרים - דאמבלים מתברגים. עניין של נוחות, כדי לחסוך זמן, אם אתה צריך לעבור בין משקל למשקל. במקום להבריג מחדש - להבריג מראש.
ו. פלטות משקל מגוונות. רצוי לפחות זוג מכל משקל (1 קילו, 2.5 קילו, 5 קילו, 7.5 קילו, 10 קילו, 15 קילו, 20 קילו) עניין של נוחות, במקום להבריג מחדש כל פעם דאמבלים אחרים.
ז. מתח וואקום, שמותקן בין 2 קורות הדלת
ח. מולטי טריינר. פה הבעיה. יש המון מולטי טריינרים; יש הרבה עם אי אלו פונקציות אפשריות לתרגילים. מה שאנימ ציע לך זה לקנות מולטי טריינר שמכיל פולדאון ופרפר... עבר לכך לא ממש צריך. יהיה קשה למצוא כזה, אני מניח, כי היום רוב המולטי טריינרים מכילים המון שטויות...

הערב כללית - ברזלים יד שניה אפשר להשיג במחירים טובים. ברזלים חדשים עולים בערך 5-6 שקל לקילו. עוד נתון שצריך לקחת בחשבון: קנייה מרוכזת. יש אפשרות להנחה.

תעדכן אותנו לגבי הריפוד ולגבי המולטי טריינר, זה הדבר היותר בעייתי, בינתיים.
אחרי שנשמע מחירים וכד', יהיה אפשר להעריך על כמה כסף כבר הפרוייקט הזה עומד ומה עושים הלאה.

בהצלחה
:)

AAA
22-04-07, 18:43
כולל פריים (כלוב) לסקוואט?

אני דואג לזה

אני הולך להכין לעצמי כלוב

יש לי פרופילים ואני יודע לרתך רק מחכה לרגילה

AAA
22-04-07, 18:51
אני אתרום קצת מהניסיון שלי בנושא הזה ואומר שרצוי מאוד לרכוש לא זוג מכל פלטות אלא 4 פלטות מכל משקל. אין צורך בפלטות של 7.5. אני מסתדר עם 4 של 1.25, 4 של 2.5, 8 של 5 ק"ג ו-4 של 10 ק"ג ו-4 מוטות קצרים, פיצלתי את התוכנית ל-ABC כך שכל אימון שלי הכל מוכן ואני לא מרכיב כלום בזמן האימון, זה יותר טוב ממכון, כי במכון אתה לא יכול להרכיב הכל לעצמך כי אולי אחרים ירצו להשתמש לדוג' במוט W או במוט ישר... וכו'.

רצוי מאוד לרכוש מוט של 1.8 ס"מ ומוט ישר קצר של 1.2 בערך. המוט 1.8 ישמש אותך לבנצ' פרס והקצר יותר ישמש אותך ללחיצת חזה ידיים צמודות\תרגילי יד קידמית\לחיצת כתפיים וכו'.

בתקציב שלך כדאי לך להתחיל מפאוור ראק ואחרי זה לרדת לפרטים, אני מאמין שאחרי שיהיה לך פאוור ראק התקציב שלך ירד ל3000 ש"ח בערך ובכסף הזה אפשר להביא הרבה חומרים טובים. מולטי טריינר טוב ומקצועי מאוד יעזור לך עד כמה שיורדים פה על המולטי טריינר אני לא יודע איך הייתי מסתדר בלי הגיוון של התרגילים שהוא מוסיף לי, בלי הפולי עליון\תחתון, משיכת כבל מטה ליד אחורית, חתירה לגב ועוד מלא תרגילים שבהחלט עזרו לי. עכשיו זה לדוג' 1000 ש"ח. אני מציע לך לקנות עוד מכשיר מתקן מתח + מקבילים + הרמת רגליים לבטן, זה אחלה מתקן ומחזיק חזק יותר ממתח שתקוע בין המשקוף, זה גם 1000 ש"ח, נשארת עם עם 1000 ש"ח לפלטות ומוטות וזה יספיק לך. תוסיף עוד חגורת גב ויאללה לעבודה :wiggle:

Daniel-Barak
22-04-07, 19:21
Aaa, מקבילים? אתה יכול לפרט לי בדיוק לאיזה מוצר אתה מתכוון? אני יודע הרי מה זה מקבילים, אבל כאלו של בית? הבאר לי בבקשה..

AAA
22-04-07, 19:29
Aaa, מקבילים? אתה יכול לפרט לי בדיוק לאיזה מוצר אתה מתכוון? אני יודע הרי מה זה מקבילים, אבל כאלו של בית? הבאר לי בבקשה..

http://www.msport.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=786