PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בלעשות שייק טבעי

Playa
21-04-07, 21:51
מעוניין לפתח שייק שיהיה כמו תחליף לאבקות עלייה במסה (פחות או יותר)
אוקי אז זה מה שאני חשבתי לשים בנתיים (כול הכמות הזאת זה לאורך כמה זמן)

150-200 גרם שיבולת שועל מלאה (קווקר)
3 חלבוני ביצה
4 כוסות חלב
3 בננות חתוכות
2 כוסות מים
חופן אגוזי מלך\שקדים או סוג אחר של פיצוחים

זהו בינתיים מה אתם חושבים?
בגלל הערך הקלורי הגבוהה של הקווקר 60 גרם פחמימות ל 100 גרם שיבולת
הוספתי גם חלבון שהוא הביצה,עכשיו חשבתי לקחת כול יום בוקר צהריים וערב איזה כוס או שתי כוסות שזה בערך 33 גרם מכלל השיבולת שזה משתווה לבערך 25-30 גרם פחמימות 6-5 גרם חלבון
כול הויטמינים והמינרלים אני חושב שאני אקבל מהחלב מהמים ומהאגוזי מלך והפירות
מה אתם אומרים?
אם אני אקח כול יום שלולש-5 כוסות כאלו ביום למשקך בוא נגיד חודשיים אני אראה שיפורים ?
אני בן 16 מטר 178 ואני שוקל 55 יש לי מבנה גוף רזה אך מפותח מבחינה פיזית יחסית
אני מתאמן כבר 6 חודשים בערך ומקפיד על תזונה נכונה
זה מה שאני אוכל בערך
בוקר:קערה גדולה של קורנפלקס+חלב+יוגורט\פרי
עשר: 3-2 סנדויצ'ים עם טונה או פסטרמה קוטג' וירקות
צהריים-200 גר' בשר או דג+כמות גדולה של אורז או תפח"א ופרי
ביניים:גביע יוגורט של יופלה 4% שומן ופרי
ערב: 2 פרוסות לחם חביתה מ 2 ביצים +חצי גביע קוטג'+סלט +2 כוסות חלב
לילה: כוס חלב +יוגורט

מה אתם חושבים על הפתריט ועל השייק שאני רוצה להכין?

ועכשיו אני מוסיף זוהי עריכה:
אני ניסיתי ללכת לכיוון הגיינר אבל בבית שלי עד שאני לא בן 18 אני לא יכול לעשות מה שאני רוצה
ניסיתי לשכנע את ההורים לקנות את זה ושזה לא מסוכן בכלל, אמא הביאה לי מלא סיפורים על איזה אחד שהיה על אבקות חלבון ובגיל מאוחר יותר הייתה לו בריחתת סידן בגלל החומרים שהיו שמה ועכשיו הוא בכסא גלגלים עם עצמות חלשות..
לאיפה לא הלכנו ובררנו על זה בוא נגיד
אפילו אבא שלי דיבר עם גיל גרנות בטלפון ולא השתכנעה אז אין לי מה לעשות אלה לחכות לגיל 18 =\
נ.ב
האם מה שאמרי להלן יכול לקרות באמת? ואם אני אהיה עכשיו על אבקות גיינר יכול לקרות לי משהו בגיל מאוחר יותר?

Vin diesel
21-04-07, 22:19
תנסה...תחזור אחרי שבוע תספר איך הולך..

אורחח91
21-04-07, 23:40
אני ניסיתי כמה ימים עם שייק וכבר לא היה לי כוח אני פשוט התחלתי לאכול לפי התפריט לעלייה במסה באתר. זה אפשרי לעלות קילו בשבוע?

Vin diesel
21-04-07, 23:54
אפשרי.

Playa
22-04-07, 00:06
ובקשר לתפריט תזונה שלי? האם הוא בסדר?

Vin diesel
22-04-07, 00:09
אין לך ביכלל שומן איכותי בתפריט.תוסיף שומן איכותי,אבוקדו,שמן זית,זיטים ירוקים,שקדים,אגוזי מלך,חומוס, תכינה,חמעת בוטנים,לא חסר מקורות..

P-a-n-1-c
22-04-07, 00:21
השייק שפיתחת לא טוב. תחליף את החלבוני ביצה [ד"א אסור לשתות חלבוני ביצה לא מבושלים!!! סכנת סלמונלה] בקוטג' מכיוון שאין לך כמעט חלבון בשייק.

Vin diesel
22-04-07, 00:41
השייק שפיתחת לא טוב. תחליף את החלבוני ביצה [ד"א אסור לשתות חלבוני ביצה לא מבושלים!!! סכנת סלמונלה] בקוטג' מכיוון שאין לך כמעט חלבון בשייק.
זה שייק גיינר לא ממש חלבון הוא שחיף שוקל 55 ביגלל זה זה שייק גיינר. (יכס של 5-1 לטובת הפחמימות)
*ואני חשבתי שהוא יכניס ביצים אחרי בישול....:ph34r:
תכלס בביצים חיות יש סלמונלה.

MagneZium
22-04-07, 07:43
חח שייק טבעי
תזהר לא לשפוך לשם את האמפולה לא נראה לי שהחומר השומני הזה עם שאר הדברים שרמשמת יצא טעים

Playa
22-04-07, 08:42
בקשר לשומן האיכותי אני אוכל פשוט שכחתי לציין, זה יענו הבסיס אני אוכל עוד חוץ מזה.
חשוב גם שהשייק יהיה גם טעים ואם אני אוסיף לשם קוטג' נראה לי אני אקבל בחילה על כול שלוק דווקא ניסיתי ויצא דיי טעים מה שרשמתי....

Vin diesel
22-04-07, 10:36
בקשר לשומן האיכותי אני אוכל פשוט שכחתי לציין, זה יענו הבסיס אני אוכל עוד חוץ מזה.
חשוב גם שהשייק יהיה גם טעים ואם אני אוסיף לשם קוטג' נראה לי אני אקבל בחילה על כול שלוק דווקא ניסיתי ויצא דיי טעים מה שרשמתי....
אז בוא נגיד ומבחינת תפריט אתה מסודר.אבל את השייק הזה אדיף שתחליף לגיינר וזהו.(אני לא האיתי שותה את זה)

Amit
22-04-07, 10:51
אתה שם רק 3 חלבוני ביצה? לדעתי דחוף לפחות 4 ביצים שלמות אם אתה רוצה חלבון

Playa
22-04-07, 15:07
אני ניסיתי ללכת לכיוון הגיינר אבל בבית שלי עד שאני לא בן 18 אני לא יכול לעשות מה שאני רוצה
ניסיתי לשכנע את ההורים לקנות את זה ושזה לא מסוכן בכלל, אמא הביאה לי מלא סיפורים על איזה אחד שהיה על אבקות חלבון ובגיל מאוחר יותר הייתה לו בריחתת סידן בגלל החומרים שהיו שמה ועכשיו הוא בכסא גלגלים עם עצמות חלשות..
לאיפה לא הלכנו ובררנו על זה בוא נגיד
אפילו אבא שלי דיבר עם גיל גרנות בטלפון ולא השתכנעה אז אין לי מה לעשות אלה לחכות לגיל 18 =\
נ.ב
האם מה שאמרי להלן יכול לקרות באמת? ואם אני אהיה עכשיו על אבקות גיינר יכול לקרות לי משהו בגיל מאוחר יותר?