PDA

צפה בגרסא המלאה : נתונים מדאיגים ביותר שחושפים כמה דברים

SuzukiR
22-04-07, 11:47
מקור: http://www.web-view.net/Show/0XD13C741A68555FEC4D5081E05EE87C457FEEF0DDA96C6C3C 2B18D517183476B3.htm#122171

טרוריסטים ערבים רצחו 864 ישראלים ופצעו יותר מ-14000 אחרים מאז שהם פתחו במלחמת אוסלו, שידועה גם כ"אינתיפאדה השניה", באוקטובר 2000 למניינם. מספר נרצחי הטרור מהווה מחצית מ-1635 אזרחי מדינת ישראל שנרצחו בהתקפות טרור מאז קום המדינה בתש"ח. נתונים אלו דווחו ביום חמישי ע"י ביטוח לאומי...

ארגון "אלמגור" לנפגעי טרור ומשפחותיהם גם כן פרסם לאחרונה נתונים המראים שלא פחות מ-177 אזרחים חפים מפשע, רובם יהודים, נרצחו ע"י טרוריסטים ששוחררו מבתי כלא ישראליים...

כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן.

נב:
למנהלים אם זה נושא אסור אני מצטער תימחקו

SuzukiR
22-04-07, 11:52
אם כל הצער שבדבר
אני נגד החזרת החטופים בכל מחיר
במיוחד אם כאלה שיש להם דם על הידיים

סוליקו
22-04-07, 11:53
פיי !!והכי דפוק פה זה שהאסירים ששוחררו כאילו לא עבר עליהם כלום וחזרו לרצוח !!

אנשים כאלה שנכנסים לכלא צריך לעשות להם את המוות ! שיצאו עם שריטה בראש עם חתימה של ישראלים !
ידוע שישראל חתמה על חוקי המנדט והיה משו בקשר לאסירים שאסור להתעולל בהם משו כזה אם אני לא טועה ( תקנו אותי אם אני טועה - נראה לי החוק הזה היה שם ) קיצר כל המדינות חתמו חוץ מהערבים !שזה אומר בשבילהם מותר לעשות הכל באסירים וואנחנו לא

חרגתי קצת מהנושא !!
צריך להשמיד אותם

סוליקו
22-04-07, 11:57
אם כל הצער שבדבר

אני דווקא לא !! אתה יודע איזה קשה זה להיות בשבי ! ובעיקר שהערבים חוטפים אותך - ועוד יותר גרוע שהם הכי שונאים אותך

להם אין כבוד לאדם שעושה הכל בשביל המולדת שלו והמדינה לזה לא יכפת להם מי אסיר אצלנו
והם מנצלים את זה כנקודת חולשה שלנו !

אני בעד להחזיר את החיילים וקשה למצוא דרך אחרת חוץ מהחלפת אסירים ! אבל אני עדין בעד שישראל יחטפו עוד מלא כדי לשחרר רק 1

Deja Vu
22-04-07, 11:57
אם כל הצער שבדבר
גם אני נגד ישראל צריכה להודיע שהם לא מוכנים לפתוח שום מסע ומתן בכל הקשור להחזרות חטופים רק ככה החטיפות ייפסקו הערבים מצאו שיטה לחטוף חיילים ולסחוט אותנו אבל ברגע שהם ידעו ונחריז על זה שאן מה לדבר בקשר לחטופים ואן מקום למסע ומתן הם יפסיקו לחטוף לנו חיילים וככה גם לא נמשחרר מאות מחבלים ראו דוגמא ארצות הברית דוגלת בשיטה הזאת

Bullet
22-04-07, 11:58
אם רק היה לכם מושג כמה עולה להחזיק כל כך הרבה אסירים...

SuzukiR
22-04-07, 12:00
המצב בסמדינה קטסטרופה
אנשים לא מבנים כמה המצב מדאיג וזה הכי חמור

לפי נתונים אמרקאים בעוד כ 15 שנה יהיה רוב מוסלמי בארופה וכנראה שגם פה ואז תהיה מלחמת חורמה גם בארופה שיתחילו להבין את המצב בישראל וגם בארץ

אחד הדברים החשובים שצריך לעשות
זה לעשות עונש מוות במיוחד לכאלה שאשמים כמו ברגותי ברצח ובאירגון פיגעוים שפגעו ורצחו מאות יהודים ועוד עולה השאלה האם לשחרר אותו

אנשים חושבים שהשכנים שלנו זה שוויץ וניכנסים לשאננות

אבל מה שהכי הכי חמור זה מערכת החינוך שעוצבה במהלך השנים בעיקר על ידי שמאלניות מאוד
כמו שולמית אלוני
ויולי תמיד שכרגע

התישקרות לא משקפת שום דבר תבינו רוב התישקורת שמאלנית קיצונית מעטים האתרים אפילו באינטנת שנותנים דעה אובטקוית וביכלל שלא ניכנס לטלוזיה
כל המוסדות בארץ נישלטים על ידי אישי שמאל

סוליקו
ארצות הברית לא חסר לה חיילים ! ואנחנו חסר לנו
עזוב אותך מהשיטה שלהם - אני אישית לא מוכן להיות אחראי על זה שחייל נחטף ואני זה שלא רוצה להחזיר אותו כי לא רוצה לשחרר חיילים !
ואני בטוח שגם אתה כך וכולם פה !

אגב - רוב האסירים שמשתחררים אחרי כמה ימים תמצא אותם בכלא שוב

Deja Vu
לדעתי צריכים פשוט להרוג את הבני זונות האלה יפתור הרבה צרות:whistle:

SuzukiR
22-04-07, 12:01
עוד נתון מדאיג

סתכלו את האירוניה

אסור ללכת אם חולצה של רבי כהנא -אבל אפשר ללכת אם חולצה של ראלאד סאלח

אסור להגיד מוות לערבים - אבל הערבים אומרים איטבח אל יאהוד

הוציעו את תנועתו של כהנא מחוץ לחוק - אבל התנועה האיסלאמית של ראלאד סאלח שמטיפה להרג ודיאהד עדיין קיימת

ואני יכול להמשיך וכו וכו כו

סוליקו
22-04-07, 12:02

למה להחזיק ? למה שלא ירצחו אותם כמו שעושים לחיילים !, כל פעם שתופסים חייל שמת לב מה עושים לו ! או שמורידים לו את הראש או שמתעוללים בו ! למה אנחנו לא עושים את זה

SuzukiR
22-04-07, 12:02
ועוד דבר

מי שחימש את הערבים בזמן הסכמי אוסלו
היו רבין ואנשיו וביילין

סוליקו
22-04-07, 12:08
עזוב משטויות ! כל מה שהולך במדינה חוסר ההגנה שהולך פה זה רק מחזיר אותנו לאחורה למרות הכל !

כמו שאמרתי - אנחנו פשוט לא יודעים לשים קץ לזה ! במקות להרוג אננחו מחזיקים אותם כדי לשחרר אותם !ואז הם מתרבים

ואני מניאק אם בכלל ידעו מתי יוצאים המנהיגים שלהם !

דוגמא : אני אישית ידעתי מתי חסן נסראללה הולך לצאת מהבונקר שלו ! וידעתי לאיפה הוא הולך ובאיזה שעה יהיה במקום הזה והמקום הזה חשוף !!
איך אני יודע ? ראיתי את זה בחדשות באיזה תחנה של הערבים

אז מה הבעיה שפשוט ישימו איזה צלף ולהוריד אותו מול כל ה10000 אנשים שהיו שמה ! כאילו שהמניאקים יעשו משו !
כמו תמיד הם רק מדברים וצועקים ומפחידים מול הטליווזיה ואומרים למדינות הערביות שיעזרו להם ולא קורה כלום

Deja Vu
22-04-07, 12:09
ארצות הברית לא חסר לה חיילים ! ואנחנו חסר לנו
עזוב אותך מהשיטה שלהם - אני אישית לא מוכן להיות אחראי על זה שחייל נחטף ואני זה שלא רוצה להחזיר אותו כי לא רוצה לשחרר חיילים !
ואני בטוח שגם אתה כך וכולם פה !

אגב - רוב האסירים שמשתחררים אחרי כמה ימים תמצא אותם בכלא שוב
מה שתלא מבין שזה בדיוק מה שיימנע חטיפת חיילים בעתיד כי הם יידעו שאן להם בשביל מה לחטוף כי אנחנו לא נענה לסחיטה וככה גם לא נשחרר מאות רוצחים שסביר להניח שינסו לחבל שוב וגם בעצם נמנע חטיפת חיילים זה הוא הפתרון האידאלי בנושא זה מה שארצות הברית עושה וזה באמת הוכח כשיטה יעילה כמה שהמחיר של החיילים שכרגע חטופים כבד צריכים לחשוב מעכשיו אך למנוע עוד חטופים ואך למנוע פגועים בעתיד הדעה שלי אובייקטיבית לחלוטין

OMRI-TURBO
22-04-07, 12:36
אסור לשחרר מחבלים שרצחו ישראלים, אם עולה הרבה כסף להחזיק אותם אז צריך לעשות להם המתת חסד. גם ככה אין להם חיים טובים. (או שבעצם החיים שלהם בכלא הישראלי טובים יותר מאשר בשטחים,יש מצב)

the_contractor
22-04-07, 12:41

זה בגלל השמאלנים שכ"כ אוהבים את הערבים יעשו הכל כדי שהמדינה תשקיע באסירים האלה סכומי עתק בשביל שיהיה להם אוכל טוב ומיטה חמה בכלא מה שלא היה להם בשטחים ויחס חם מהסוהרים שאם במקרה סוהר קילל ערבי יהיה איזה שמאלני שידאג לפטר אותו או עם איזה מחבל קיבל מכות משוטרי משמר הגבול תמיד תיהיה איזה מצלמה בבעלותו של עיתונאי שמאלני שתיעד את זה וידאג לעשות עם הצילומים רעש תקשורתי הכל יעשו השמאלנים האלה בשביל שיהיה לרוצחים האלה נוח.
אני לא מבין איך יושבים רוצחים כאלה עם טלויזיה פלייסטישן ודיוידי בסבבה שלהם בכלא מגיע להם להתעורר במכות רצח כל בוקר ולאכול אורז לא מבושל שהשתינו עליו זה היחס שמגיע להם !!!

Bullet
22-04-07, 13:05
אסור לשחרר מחבלים שרצחו ישראלים, אם עולה הרבה כסף להחזיק אותם אז צריך לעשות להם המתת חסד. גם ככה אין להם חיים טובים. (או שבעצם החיים שלהם בכלא הישראלי טובים יותר מאשר בשטחים,יש מצב)
לא, אסור להרוג שבויים. אף מדינה בעולם לא עושה את זה...
פשוט צריך לא לקחת שבויים.

OMRI-TURBO
22-04-07, 13:21
לא, אסור להרוג שבויים. אף מדינה בעולם לא עושה את זה...
פשוט צריך לא לקחת שבויים.

לא לקחת שבויים זה להרוג אותם

Jones
22-04-07, 13:30
דוגמא : אני אישית ידעתי מתי חסן נסראללה הולך לצאת מהבונקר שלו ! וידעתי לאיפה הוא הולך ובאיזה שעה יהיה במקום הזה והמקום הזה חשוף !!

אז אם אתה ידעת בטח גם הרשויות שלנו ידעו,ובכל זאת לא עשו?

MagneZium
22-04-07, 14:25
שיתחילו להוציא למשרפות יהיה הרבה כסף
אני אומר ככה
רצחת?גזר דין=מוות זה הכול

Bir0x
22-04-07, 15:19
מה שיש לי להגיד זה רק שחבל שאנחנו רק צבא הגנה מאשר צבא התקפה וצבא כיבוש

shahaflol
22-04-07, 15:25

נראה לי שזו פעם ראשונה שאני מסכים איתך ב100%.
שחרור אסירים אסור בתכלית האיסור. אותם אסירים שאנו משחררים אחראים למותם של חיילים ואזרחים אחרים של מדינת ישראל. אז גלעד שליט יינצל אם נבצע עסקת שבויים, אבל 50 אחרים ימותו במקומו בפיגועים או במלחמה בשטחים עם אותם מחבלים משוחררים. שווה את המחיר? ממש לא.
את גלעד שליט היינו צריכים לשחרר עוד במלחמת לבנון. היינו צריכים להמשיך ולהחמיר את הפעולות עד לשחרורו, להשתמש באמצעים שנחשבים קצת פחות "כשרים" בעיני העולם.

TZAHI10
22-04-07, 15:29
אני דווקא בעד להרוג כמה שיותר שבויים שאנחנו תופסים. בידיוק כפי שהם לא משאירים שבויים חיים שלנו. פעם שעברה שיחררנו אסירים חיים תמורת ארונות !
מדיניות של שמאל לצערי לא מתאימה למדינה שלנו נגד כאלה אויבים

Leo
22-04-07, 16:25
לא טוב להתעלל באסירים , במלחמה לא טוב בכלל לקחת יותר מידי אסירים.

טוב בכל אופן מה שמצחיק זה הדנה אולמרט וההפגנות של החברים שלה שהם אומרים שה"אינטיפאדה תנצח" ולילדים של רממטכ"ל לשעבר שהוא רוצח...
צריך להכנס עם טנק בהפגנה הזאת ו.........

קיצר אני לא יודע אבל יהיה פה ממשלה ימנית בקרוב אפילו מורים מתחילים לעשות לנו הרצאות בסטייל החזית העממית היום בבית הספר...........