PDA

צפה בגרסא המלאה : אלכוהול

שריר
22-04-07, 17:34
מה עמדתכם לגבי שתיית אלכוהול ? (מבחינת קלוריות)
אני באופן אישי מת על אלכוהול אבל מנסה להגביל את השתיה לסופי שבוע ואירועים בלבד..

ran_z
22-04-07, 17:45
העמדה שלי בנושא אבסולוטית, וזה כל שישי בערב לפרק בקבוק אבסולוט,
במשך השבוע, לא מתקרב.

שריר
22-04-07, 17:48
העמדה שלי בנושא אבסולוטית, וזה כל שישי בערב לפרק בקבוק אבסולוט,
במשך השבוע, לא מתקרב.
חחח יפה יפה...

HotChizzy
22-04-07, 17:50
מנסה כמה שפחות.
אלכוהול זה לא טוב למפתחי גוף

עבו
22-04-07, 17:53
ראסמי זה לא מי יודע מה תורם.... אבל סופי שבוע בלחץ לא מזיק....

Daniel-Barak
22-04-07, 18:01
אף פעם לא אהבתי אלכוהול, ואני נגד זה.
מה שיותר מעציב הוא, זה שזה נהפך מין מנהג, בעיקר בקרב בני נוער וצעירים, לשתות לשוכרה, בד"כ בסופי שבוע, ולפעמים כאשר מזדמן.
אתמול הייתה כתבבה בערוץ 10 או 2, על כך שבני נוער בגילאים מחרידים של 10-12, מתחילים כבר לאמץ את המנהג הזה. הבעיה היא שלא רק שאלכוהול לא טוב לבריאות, ואני מדבר על כמויות שכבר פוגעות, אלא מסוכנת לאדם עצמו ולסובב אותו.

בקיצור - בעיה!

P-a-n-1-c
22-04-07, 18:10
פעם בשבוע-שבועיים בסופי שבוע חובה :wiggle:

SiX PACK
22-04-07, 18:18
לא סובל אלכהול, זה חרא שרק גורם לאנשים לדבר כמו מטומטים לעשות פוזות ולצעוק..

מעדיף לשבת בסבבה בלי הרבה פוזות ולעשן את הצינגלה שלי בשקט...

ran_z
22-04-07, 19:04
לא סובל אלכהול, זה חרא שרק גורם לאנשים לדבר כמו מטומטים לעשות פוזות ולצעוק..

מעדיף לשבת בסבבה בלי הרבה פוזות ולעשן את הצינגלה שלי בשקט...

מה שנקרא, למה לשתות ולנהוג עם אפשר לעשן ולעוף...אחחח היו זמנים :book:

the_contractor
22-04-07, 19:05
מה שנקרא, למה לשתות ולנהוג עם אפשר לעשן ולעוף...אחחח היו זמנים :book:

ימי הנרקומניות חלפו להם אתה אומר :)

Johnny
22-04-07, 19:14
מצינגלה מסכן עשית שוט של הרואין הא? איזה נרקומן ואיזה נעליים.

the_contractor
22-04-07, 19:19

שוט של הרואין:wacko: לך תדפוק הרואין בשוט מה אני יגיד לך אייקיו של מקלף ביצים יש לך:huh:

SiX PACK
22-04-07, 19:21

חחח באמת יציאה לא קשורה..

הרואין אפשר לעשות בצורות הבאות:

1.להריח (להסניף)
2. לעשות בסטים (לעשן)
3. להשפריץ (להזריק)

damn
22-04-07, 19:27
חחח באמת יציאה לא קשורה..

הרואין אפשר לעשות בצורות הבאות:

1.להריח (להסניף)
2. לעשות בסטים (לעשן)
3. להשפריץ (להזריק)

איזה התמצאות בתחום :jockey: .

SiX PACK
22-04-07, 19:30
איזה התמצאות בתחום :jockey: .

לכל אחד יש את העבר שלו אחי :ph34r:

ran_z
22-04-07, 19:30
ימי הנרקומניות חלפו להם אתה אומר :)

לא הייתי מספיד אותם לגמרי אחי, אבל התדירות ממש לא כמו בעבר, פעם הייתי יכול גם כל יום בכיף, היום איפה, עם פעם בשבועיים אז תודה.
אגב כול הדיבורים האלה עשו לי איזה חשק לפייסל :whistle:

P-a-n-1-c
22-04-07, 19:31
לכל אחד יש את העבר שלו אחי :ph34r:

כן אה
אתה רוצה להגיד לי שעשית הירואין? :disgust:

SiX PACK
22-04-07, 19:34
כן אה
אתה רוצה להגיד לי שעשית הירואין? :disgust:

לא, אבל יש לי נסיון בתחום, וראיתי הרבה בחיים שלי. בוא נגיד שהידע שלי בתחום הזה הוא בערך הידע שלך בפיתוח גוף, תשאל אותי כל שאלה אם אתה לא מאמין..

Ran_z גם לי זה עשה חשק, ועוד אחרי שאח שלי הזה עשה לי מה שהוא עשה מול העיניים אז ביכלל..

גרררר...

עריכה: אני עף לבית עכשיו אז אני לא יגיב יותר בשעתיים הקרובות.

ran_z
22-04-07, 19:39

מי שאל אותי פה שאלה במוניטין לגבי מדל או משהו כזה?

Johnny
22-04-07, 19:44
contractor, ביום שיהיה לך אייקיו כמו שלי החזירים יעופו. תלמד לקרוא, אפשר לקרוא שוט-shot ואפשר שוט-shoot. באנגלית אומרים בסלנג סמים shooting heroin.

לסיקס פאק, יש לי הרבה חברים בעניינים, לא שמעתי על הסנפה של הרואין, הדרך הכי מקובלת היא הזרקה.

the_contractor
22-04-07, 19:53
contractor, ביום שיהיה לך אייקיו כמו שלי החזירים יעופו. תלמד לקרוא, אפשר לקרוא שוט-shot ואפשר שוט-shoot. באנגלית אומרים בסלנג סמים shooting heroin.

לסיקס פאק, יש לי הרבה חברים בעניינים, לא שמעתי על הסנפה של הרואין, הדרך הכי מקובלת היא הזרקה.

מה אתה בא להגיד?
אנחנו יודעים שאתה קרמינל....
תשלח לי תתעודת זהות שך אני ייתך עליה חתימה שאתה גבר !

Ronush
22-04-07, 19:54
אין ספק כל סופ"ש יושבים כולם על בקבוק...

Psychopath
22-04-07, 20:07
לפעמים בסופי שבוע, האמת שברובם. אין בזה כל דבר רע כל אתה לא ממש ממש משתכר.
למה להיכנס לסמים? אלכוהול זה סם הרבה יותר חזק מחשיש או מריחואנה. והוא חוקי.

Johnny
22-04-07, 21:46
contractor תהיה בריא, איפה הקשר של התגובות שלך למציאות. סך הכל אמרתי שאתה לא יודע לקרוא, ושלצערי יש לי חברים שהדרדרו לסמים קשים.

Jones
22-04-07, 22:19
אוקיי,ברמת העיקרון אם אתה צורך אלכוהול באופן איטנסיבי אז זה כן ישפיע לרעה,אבל אם אתה שותה סופי שבוע או לעיתים רחוקות ,אני לא רואה בזה שום שלילה.

maradona
22-04-07, 23:14
שותה רק לפני מסיבות ולעיתים נדירות עם החברה.
הרבה כסף ולא טעים.
הסיבה היחידה שאני שותה לפני מסיבות היא כדי שאני יהיה משוחרר יותר וחופשי ולהנות כמה שיותר
וגם שאני שותה אני שותה קצת(איזה כוס וחצי נקי ואני מערבב את זה עם איזה אשכולויות,אני מדבר על סמירנוף)

amir harduf
22-04-07, 23:50
פעם ב....

SiX PACK
22-04-07, 23:51

הדרך המקובלת היא הדרך שבה הסם משפיע הכי חזק והכי מהר כלומר הזרקה, מכיון שהחומר מגיע ישירות למחזור הדם ומשם למוח.

הזרקה -החומר נכנס ישר למחזור הדם וההשפעה היא מיידית
הסנפה - דרך האף זה עובר למוח, מה שנותן הרגשה של קלילות, גם בדרך זו ההשפעה תופיע יחסית מהר (בין 3 עד 5 דקות) והיא תרד יחסית מהר.
עישון - עובר דרך קני הנשימה ומשם אל המוח ומחזור הדם, ההשפעה תהיה מהירה (בין 3 ל 5 דקות) ונשארת יחסית לתווח ארוך.
בליעה - עובר דרך הכיבה ולכן זו השיטה בה פרק הזמן עד שמופיעה ההשפעה הוא הכי ארוך, וגם ההשפעה היא החזקה מכולם ואף יכולה להוביל למוות, יש להוסיף שהיא גם נשארת הכי הרבה זמן.

דרך אגב, מה שציינתי נכון לגבי מרבית סוגי הסמים הכימים... כולל L.S.D, M.D.M.A ועוד...

בקשר למה שאמרת, הסנפה היא דרך מקובלת מאוד אצל הנרקומנים לייט/בנות נרקומניות, גם עישון הרואין היא דרך מקובלת ונוחה שפחות פוגעת בגוף עצמו מאשר הזרקה...

P-a-n-1-c
23-04-07, 00:00
הדרך המקובלת היא הדרך שבה הסם משפיע הכי חזק והכי מהר כלומר הזרקה, מכיון שהחומר מגיע ישירות למחזור הדם ומשם למוח.

הזרקה -החומר נכנס ישר למחזור הדם וההשפעה היא מיידית
הסנפה - דרך האף זה עובר למוח, מה שנותן הרגשה של קלילות, גם בדרך זו ההשפעה תופיע יחסית מהר (בין 3 עד 5 דקות) והיא תרד יחסית מהר.
עישון - עובר דרך קני הנשימה ומשם אל המוח ומחזור הדם, ההשפעה תהיה מהירה (בין 3 ל 5 דקות) ונשארת יחסית לתווח ארוך.
בליעה - עובר דרך הכיבה ולכן זו השיטה בה פרק הזמן עד שמופיעה ההשפעה הוא הכי ארוך, וגם ההשפעה היא החזקה מכולם ואף יכולה להוביל למוות, יש להוסיף שהיא גם נשארת הכי הרבה זמן.

דרך אגב, מה שציינתי נכון לגבי מרבית סוגי הסמים הכימים... כולל L.S.D, M.D.M.A ועוד...

בקשר למה שאמרת, הסנפה היא דרך מקובלת מאוד אצל הנרקומנים לייט/בנות נרקומניות, גם עישון הרואין היא דרך מקובלת ונוחה שפחות פוגעת בגוף עצמו מאשר הזרקה...

שמע בינינו מה שכתבת פה זה די ידוע..

Johnny
23-04-07, 00:01
בתיאוריה אתה צודק, מעשית לא שמעתי על אף אחד שעושה את זה. אגב, שכחת להוסיף את המגע בדרכי שימוש. lsd יכול להשפיע גם ממגע עם העור, כמובן גם בפה ואותו דבר קוקאין.

SiX PACK
23-04-07, 00:02
בתיאוריה אתה צודק, מעשית לא שמעתי על אף אחד שעושה את זה. אגב, שכחת להוסיף את המגע בדרכי שימוש. lsd יכול להשפיע גם ממגע עם העור, כמובן גם בפה ואותו דבר קוקאין.

אכן דברים ידועים...

אני מכיר בחורה, גרה בקטמון ליד חברה שלי, עושה כל היום בסטים (מעשנת קריסטל והרואין)

זה נפוץ מאוד יא חביבי...

Avunari
23-04-07, 00:04
אני עד לא מזמן הייתי שותה דיי הרבה (וודקה) אבל הפסקתי לשתות (וודקה) אחרי שחזרתי הביתה והקאתי על הכל.. סיפור ארוך, קיצר, אנשים, לשתות בירה עם חבר זה סבבה, אבל תדעו מתי להפסיק, ושתמיד אפשר לעשות כיף גם בלי להשתכר ולשתות הרבה.

אורחח91
23-04-07, 10:44
תגידו אם אני לוקח קריאטין ואז גם שותה ככה פעם בשבוע וודקה או וויסקי הגוף יכול לספוח את האלכוהול לכבד או למקום אחר וזה יזיק?