PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] סדר ביצוע התרגילים

Sagilevi
22-04-07, 18:33
---

Daniel-Barak
22-04-07, 22:16
בעקרון, מאוד מומלץ להתחיל לאמן ראשית את השרירים הגדולים - גב, חזה, רגליים, ואח"כ את השרירים הקטנים, מאחר והשרירים הקטנים מקבלים עבודה בחלק מהתרגילים לשרירים הגדולים, כמובן תלוי אילו תרגילים אתה עושה. ישנה עוד אפשרות, והיא שכאשר מאמנים את כל הגוף, אפשר דווקא לעשות את אימון הרגליים אחרי הגב, חזה, כתפיים וידיים, כאשר השניים האחרונים (כתפיים וידיים) קיבלו עבודה בתרגילי גב וחזה. בכל מקרה, זה לא קריטי, נתון לנוחיות ושיקולים אישיים. אתה יכול גם לעשות את הרגלים בתחילה.
לגבי המתח: אם המתח נמצא מחוץ לבית שלך, ואתה צריך ללכת כ10 דק' בערך, יהיה כדאי לך לקנות מתח שעובד על וואקום, כזה שמציבים בין 2 קורות הדלת.

נ.ב
אין לך כלל ציוד כלשהו בבית?

Sagilevi
22-04-07, 22:50
---

עבו
22-04-07, 22:54
גבר שמע עצה שלי תקנה תמתח הזה שאתה שם בכניסה לחדר לא צריך חורים ולא כלום..
סביבות ה100 שקל אני חושב שהשקעתי בו וזה ההוצאה הכי טובה שהיתה לי בעניין של כושר וכאלה בבית

Sagilevi
22-04-07, 23:02
---

עבו
23-04-07, 02:12
שמע אחי הסדר לא כזה משנה כמו שאמרו לך זה יותר מה שנוח לך.. התרגילים של הבטן הכי מייאשים יחסית פעם הייתי עושה אותם ישר אחרי הריצת חימום של האימון יעני לגמור עם זה כבר והייתי מתחיל תאימון.. היום זה בסוף אני עושה את זה..

והתרגילים של הכתפיים והיד קדמית שאתה רוצה לעשות אתה מדבר על לעשות בבית רק?

maya
23-04-07, 08:31
שלום.

על איזה שרירים כדאי לעבוד בהתחלה ואיזה בסוף? לפי הרשימה ששמתי.
יש לי עדיפות לעבוד על הגב בהתחלה או בסוף (לא משנה לי) כי המתח לא נמצא בבית שלי אז להתחיל בבית לצאת ולחזור כל פעם יהיה קצת בעיה (מרחק הליכה 5-10 דק' אז זה יגרום לאימון לא רציף).

וגם אני מחפש תרגילים מומלצים במשקל גוף (איפה ששמתי "?")

בטן - כפיפות בטן
חזה - שכיבות סמיכה
גב - מתח
רגליים - סקווט
יד אחורית - מקבלת מהשכיבות סמיכה והמתח
כתפיים - ? (נראה לי די חשוב כי יש לי מבנה גוף צר)
יד קדמית - ?

תודה מראש !! :jockey:
אם היה לך משקולות זה היה עוזר מעוד
תעשה ככה פחות או יותר
מתח אתה יכול להחליף בסדר בין זה לשכיבות שמיכה
שכיבות שמיכה
סקווט או כול תרגיל אחר מכרעים
כתפיים במשקל גוף אם אין לך דמבלים עמידת ידיים
יד קדמית מתח צר ידיים הפוכות ממתח רגיל
יד אחורית שכיבות שמיכה צרות או כמו מקבילים כמו בתמונה לא יעדתי איך להסביר. ובסוף בטן
http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/869315/lev_wa.jpg
אביזר: כיסא או ספה.

Daniel-Barak
23-04-07, 11:08
שגיא,
אם תרצה להתקדם, תהיה חייב או להרשם למכון או להשקיע בציוד ביתי

לשיקולך

Sagilevi
23-04-07, 12:01
---

Yoshi-Moto
23-04-07, 12:05
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=19154

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=18036

Daniel-Barak
23-04-07, 12:18
מתח ושני משקולות יד יספיקו ? אני במילא נרשם עוד חודשיים לחד"כ אז אני רוצה להתאמן בינתיים בלי להשקיע יותר מדי כסף.
המטרה שלי בינתיים זה להכנס לכושר סביר בכל הגוף (אני לא מצפה לראות שינויים גדולים מאוד) עד שאני ארשם ואז אני אוכל להתקדם יותר מהר.אם אתה נרשם עוד חודשיים, מתח ו2 משקולות יד יכולים להספיק לעת עתה.

Sagilevi
23-04-07, 12:25
---

toxicity
23-04-07, 12:48
טוב אחי אז אני אקנה מתח ו-2 משקולות ליד בינתיים.

תודה לכולם על העזרה.
לא חבל על הכסף? 2 משקולות יד ונגיד עוד המינימום שמינימום 20 קילו בפלטות ועוד מתח יוצא לך 200 שקל בערך, לא עדיף להרשם למכון במחיר הזה?

Sagilevi
23-04-07, 13:06
---