PDA

צפה בגרסא המלאה : עוד פוסט על הצבא...

NIRAN
23-04-07, 00:25
אם קיבלתי זימון לדובדבן וצנחנים ואני לא מגיע ישימו אותי באחד החילות הקרביים האחרים?

Johnny
23-04-07, 00:27
כן, אבל למה לא להגיע?

Ori-Silver
23-04-07, 00:27
1)כן.
2)בשביל לא להיות בקרבי אתה צריך להוריד פרופיל

Nareznoy
23-04-07, 00:29
בטח שלא ישימו!
אתה חייב לעבור גיבוש כדי להתקבל ליחידות האלה

NIRAN
23-04-07, 00:29
לא יודע...
אני לא יודע מה אני רוצה לעשות בצבא בכלל...

אם אני אומר להם שאני פשוט לא רוצה קרבי? הם יחייבו אותי?

KOZA
23-04-07, 00:30
תגיד למתי קיבלת זימון (תאריך)

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 00:31
הם לא יקבלו אותך אם אתה לא רוצה
אני הולך לגיבוש צנחנים דובדבן ב8.5 עוד 3 שבועות

Ori-Silver
23-04-07, 00:32
לא יודע...

אתה רוצה להיות גובניק?או לא לשרת בכלל?

Nareznoy
23-04-07, 00:32
לא יודע...

הם לא יחייבו אותך ליחידות קרביות מובחרות אבל יתכן שיחייבו אותך לחיר רגיל כמו שיריון, תותחנים

Johnny
23-04-07, 00:33
חברה, תקראו שוב את מה שהוא כותב, הוא שואל האם הוא ישובץ ביחידה קרבית אחרת אם הוא לא יגיע לגיבוש דובדבן צנחנים.
התשובה היא כן.

לנירן, כיום אם אתה בעל פרופיל קרבי ולא בן יחיד קשה לצאת משירות קרבי. אם אתה ממש רוצה אתה מוריד פרופיל.

KOZA
23-04-07, 00:36

איך זה יכול להיות לי יש גם את אותו גיבוש צנחנים-דובדבן ב -1/5 :huh:

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 00:36
זה הולך בסבבים הגיבוש כולה 24 שעות יא חמר

KOZA
23-04-07, 00:39
וואלה לא יא קופיף אצלי כתוב 48 שעות אז מי חמר?

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 00:40
כוס עמק ערסססססססססס
אני מדבר איתך על הגיבוש הפעילות כאילו
לא כולל החלק של הצ'קינג והישיבה מבין אחי

KOZA
23-04-07, 00:41
פסדר חבוב

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 00:43
סבבה אחי שיהיה בהצלחה

KOZA
23-04-07, 00:43
גם לך + אחלה גופה *מתחנף*

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 01:16
גם לך + אחלה גופה *מתחנף*

תגיב בפוסט שכתבתי בזירת הגולשים אחי
ותן קצת מוניטין על הדרך נשמה

shahaflol
23-04-07, 12:54
חברה, תקראו שוב את מה שהוא כותב, הוא שואל האם הוא ישובץ ביחידה קרבית אחרת אם הוא לא יגיע לגיבוש דובדבן צנחנים.
התשובה היא כן.

לנירן, כיום אם אתה בעל פרופיל קרבי ולא בן יחיד קשה לצאת משירות קרבי. אם אתה ממש רוצה אתה מוריד פרופיל.

ממש לא נכון. גם אם יש לך פרופיל 97, וכל הנתונים מראים שאתה יכול לשרת כקרבי, בלי מוטיבציה לא שולחים אותך. מוטיבציה זה אחד הקריטריונים החשובים בקרבי.

P-a-n-1-c
23-04-07, 12:58

וואלה יש לי חבר שהולך גם בתאריך הזה

trhetrhe
23-04-07, 12:58
אח שלי סיפר לי שבגיבוש שלו לדובדבן צנחנים היה איזה תרגיל שהם לבשו קסדות והם היו צריכים לרוץ ולהיכנס עם הראש בתוך הקיר.........חחחח

Vin diesel
23-04-07, 13:33
ממש לא נכון. גם אם יש לך פרופיל 97, וכל הנתונים מראים שאתה יכול לשרת כקרבי, בלי מוטיבציה לא שולחים אותך. מוטיבציה זה אחד הקריטריונים החשובים בקרבי.
מה ש-Johnny אמר זה מאוד נכון.
ודווקה אתה זה שקצת לא צודק.מתי שהוא היה במיונים בצו ראשון/שני ועשה מבחנים במחשב,היו שאלות "האים אתה רוצה להיות לוחם" "ולהיות ביחידה קרבית",אז הוא רשם שכן.ושכן יש לו מוטיבציה והכל.ביגלל זה הוא קיבל את הגיבוש לצנחנים/דובדבן וביגלל זה הוא יתגייס לקרבי.אחרי שהוא כבר היתגייס לקרבי יהיה לו מאוד קשה לצאת אם פרופיל 97 .(אם במבחנים הראשונים בצו ראשון/שני)הוא היה רושם ואומר שהוא לא רוצה קרבי ולא רוצה להיות לוחם אז היה סיכוי טוב שלא היו שולחים אותו לקרבי ביגלל שאין לו מוטיבציה.
אבל כך אחרי שאתה כבר התגייסת לקרבי מאוד קשה לצעת.אני מכיר הרבה מאוד חברים שהתגייסו איתי לאותה יחידה והרבה מאוד אנשים יצעו כי היה קשה להם ומכל מיני סיבות וזה היה רק אחרי שהם אורידו פרופיל לנפשי.

shahaflol
23-04-07, 13:39
מה ש-Johnny אמר זה מאוד נכון.
ודווקה אתה זה שקצת לא צודק.מתי שהוא היה במיונים בצו ראשון/שני ועשה מבחנים במחשב,היו שאלות "האים אתה רוצה להיות לוחם" "ולהיות ביחידה קרבית",אז הוא רשם שכן.ושכן יש לו מוטיבציה והכל.ביגלל זה הוא קיבל את הגיבוש לצנחנים/דובדבן וביגלל זה הוא יתגייס לקרבי.אחרי שהוא כבר היתגייס לקרבי יהיה לו מאוד קשה לצאת אם פרופיל 97 .(אם במבחנים הראשונים בצו ראשון/שני)הוא היה רושם ואומר שהוא לא רוצה קרבי ולא רוצה להיות לוחם אז היה סיכוי טוב שלא היו שולחים אותו לקרבי ביגלל שאין לו מוטיבציה.
אבל כך אחרי שאתה כבר התגייסת לקרבי מאוד קשה לצעת.אני מכיר הרבה מאוד חברים שהתגייסו איתי לאותה יחידה והרבה מאוד אנשים יצעו כי היה קשה להם ומכל מיני סיבות וזה היה רק אחרי שהם אורידו פרופיל לנפשי.

עצם זה ששואלים בצו ראשון על מוטיבציה רק מוכיח את טענתי. אז לפני כן היתה מוטיבציה, עכשיו אין, מה הם יעשו? יכריחו אנשים להילחם? להיות בתפקידים קרביים? לא.
הצבא נזהר מאוד במקרים כאלה במיוחד בגלל שיעור ההתאבדויות של החיילים. צה"ל לא נותן לאנשים ללא מוטיבציה להילחם. אחרי שאתה מצהיר שיש לך מוטיביציה, אם אתה לא מודיע אחרת, ברור שלא יוציאו אותך סתם כך, וברור שהיציאה תהיה קצת יותר קשה. בכל זאת, אם הוא לא רוצה קרבי - לא יכריחו אותו.

Vin diesel
23-04-07, 14:28
מה אתה אומר......
הרבה חברה אמרו למפקדים שלהם שהם לא רוצים להיות לוחמים והמפקדים אמרו להם אין דבר כזה.אתם תיהיהו לוחמים כי אתם פה.לא משחררים אף אחד.דרך הגב במחזור שלי אחד החיילים התאבד.הוא היה בגדוד של אחד מהחברה בפורום שלנו.

Bir0x
23-04-07, 14:58
אח שלי סיפר לי שבגיבוש שלו לדובדבן צנחנים היה איזה תרגיל שהם לבשו קסדות והם היו צריכים לרוץ ולהיכנס עם הראש בתוך הקיר.........:):):):)
חח נראה לי המפקד הסתלבט עליהם XD

HHHEELLBBOOYY
23-04-07, 16:07
וואלה יש לי חבר שהולך גם בתאריך הזה

תענוג אחי תענוגגגגגג

Deja Vu
23-04-07, 16:12
מה אתה אומר......
הרבה חברה אמרו למפקדים שלהם שהם לא רוצים להיות לוחמים והמפקדים אמרו להם אין דבר כזה.אתם תיהיהו לוחמים כי אתם פה.לא משחררים אף אחד.דרך הגב במחזור שלי אחד החיילים התאבד.הוא היה בגדוד של אחד מהחברה בפורום שלנו.
אחי אתה תמים היום זה לא בעיה לקבל פטור מהצבא בכלל ובטח שלא לצאת מקרבי ברור שלא כל אחד שבוכה שקשה לו מוציאים אותו אבל אם תאומר שתלא מוותר ושתלא רוצה ותרוצה ללכת לשיחה עם הקבן ושם תזיין לו תשכל שקרבי לא מתאים לך שתלא יכול יותר שתבסוף תירה בעצמך ישחררו אותך מקרבי בדוק בסופו של דבר לא מכריחים אף אחד

Deja Vu
23-04-07, 16:14
אחי בלי להעליב אותך תלא נראה לי אחד שיעבור תגיבוש הזה צריך הרבה סיבולת תמתאמן בשביל זה בכלל? חבל שלא התחלתה חיטוב קצת יותר מוקדם לדעתי ככה הייתה מרוויח פעמיים כי גם הייתה מפתח סיבולת לב ריאה ומוריד מלא משקל שממילא לא תורם לך בכלום ונראה יותר טוב וחטוב בקיץ וגם הייתה בהרבה יותר מוכן לגיבוש

Vin diesel
23-04-07, 16:41
אחי אתה תמים היום זה לא בעיה לקבל פטור מהצבא בכלל ובטח שלא לצאת מקרבי ברור שלא כל אחד שבוכה שקשה לו מוציאים אותו אבל אם תאומר שתלא מוותר ושתלא רוצה ותרוצה ללכת לשיחה עם הקבן ושם תזיין לו תשכל שקרבי לא מתאים לך שתלא יכול יותר שתבסוף תירה בעצמך ישחררו אותך מקרבי בדוק בסופו של דבר לא מכריחים אף אחד
אני תמים?באמא שלי אתה עוד אחד מהילדים האלה שצריח להרביץ להם..אתה קורה את האודעות שלי?
קבל ציטוט "אני מכיר הרבה מאוד חברים שהתגייסו איתי לאותה יחידה והרבה מאוד אנשים יצעו כי היה קשה להם ומכל מיני סיבות וזה היה רק אחרי שהם אורידו פרופיל לנפשי."
כמו שאמרתי מקודם אתה לא תיצע מקרבי בלי לאוריד פרופיל.(כמו שאתה אומר לך לקאבן תבכה לו ואתה בחוץ) שזה באצם לאוריד פרופיל לנפשי.זה נקרא נפשי 45 זמני.לחצי שנה.
וזה לא פאם אחת ללכת לקאבן.זה לפחות שלוש פעמים.תלוי עד כמה אתה יודע לשחק אותה.אולי תצע טוח פאם פאמיים.
ועכשיו אני רוצה להגיד לך משהו. בלי לעליב אותך.זה לגבי מה שכתבת ל-HHHEELLBBOOYY ,יש גם שמנים שעוברים תגיבוש המסכן הזה של צנחנים.(שקי חול,אלונקות,וזחילות)גמרנו תסיפור.(אם אתה חושב שאם אתה מחוטב ויש לך כושר) וזה מה שיתן לך לעבור את הגיבוש אין לך אפילו מושג עד כמה שאתה טועה.הרוב בגיבוש הספציפי הזה זה פסיכולוגיה.)מפקד יכול להגיד לך כמה מילים באמצע הגיבוש ואתה תיפרוש.ואחרי חצי שעה אתה תצחק על אצמך כי פרשת ביגלל שהוא שבר אותך בראש)ולא פיזית בגיבוש.אם הוא ילך לגיבוש ולא יפראש ולא משנה מה הוא יסיים אותו.גיבוש צנחנים קל מידי בשביל להשבר פיזית.

Deja Vu
23-04-07, 17:21
אני תמים?באמא שלי אתה עוד אחד מהילדים האלה שצריח להרביץ להם..אתה קורה את האודעות שלי?
קבל ציטוט "אני מכיר הרבה מאוד חברים שהתגייסו איתי לאותה יחידה והרבה מאוד אנשים יצעו כי היה קשה להם ומכל מיני סיבות וזה היה רק אחרי שהם אורידו פרופיל לנפשי."
כמו שאמרתי מקודם אתה לא תיצע מקרבי בלי לאוריד פרופיל.(כמו שאתה אומר לך לקאבן תבכה לו ואתה בחוץ) שזה באצם לאוריד פרופיל לנפשי.זה נקרא נפשי 45 זמני.לחצי שנה.
וזה לא פאם אחת ללכת לקאבן.זה לפחות שלוש פעמים.תלוי עד כמה אתה יודע לשחק אותה.אולי תצע טוח פאם פאמיים.
ועכשיו אני רוצה להגיד לך משהו. בלי לעליב אותך.זה לגבי מה שכתבת ל-HHHEELLBBOOYY ,יש גם שמנים שעוברים תגיבוש המסכן הזה של צנחנים.(שקי חול,אלונקות,וזחילות)גמרנו תסיפור.(אם אתה חושב שאם אתה מחוטב ויש לך כושר) וזה מה שיתן לך לעבור את הגיבוש אין לך אפילו מושג עד כמה שאתה טועה.הרוב בגיבוש הספציפי הזה זה פסיכולוגיה.)מפקד יכול להגיד לך כמה מילים באמצע הגיבוש ואתה תיפרוש.ואחרי חצי שעה אתה תצחק על אצמך כי פרשת ביגלל שהוא שבר אותך בראש)ולא פיזית בגיבוש.אם הוא ילך לגיבוש ולא יפראש ולא משנה מה הוא יסיים אותו.גיבוש צנחנים קל מידי בשביל להשבר פבל השורה התחתונה שלך הייתה שלא כל מי שרוצה לצאת מקרבי יכול מה שלא נכון אבל עזוב את זה סבבהיזית.
אבל השורה התחתונה שלך בהודעה הזאת הייתה שלא כל מי שרוצה לצאת מקרבי יכול מה שלא נכון ובקשר לציטוט שלך זה היה הודעה אחרת שלך בפוסט האמת שלא יצא לי לקרוא את כולו ככה שלא ראיתי אבל עזוב את זה ובקשר להלבוי ברור שהרבה פה זה בראש אבל כושר טוב היה עוזר לו וקשה להיות בכושר טוב שתמחזיק לא מאט קילוגרמים של שומן שסתם מכבידים ולא תורמים כוח ולא כלום אני לא אומר שהוא לא יכול לעבור ברור שכן גם הכוח שלו יכול לעזור אבל חבל אם ממילא הוא היה צריך חיטוב לקיץ הוא כבר היה יכול להתחיל קצת לפני ממילא לדעתי הוא כבר היה צריך להתחיל הקיץ כבר בפתח אז כולה אמרתי שלדעתי זאת הייתה טעות מבחינתו להיות באחוז שומן כזה עכשיו זה הכול

Bullet
23-04-07, 17:48
דיזל, באיזה תפקיד היית בצבא?

Vin diesel
23-04-07, 18:18
לוחם..
פאקל נגב:ph34r:

ZivX
23-04-07, 18:39
שמע נירן זה לא משנה לאן תילך.
כל היחידות אותו דבר וכולם טובות. בצנחנים אתה גם עובר קורס צניחה שזה שווה לדעתי.
אם אין לך כוח למיונים פשוט תלך לגולני נחל גבעתי.
אני בן יחיד אבל האמת בא לי ללכת לקרבי, בשביל החוויה בשביל הגאווה ובתקווה להשתנות.

Johnny
23-04-07, 19:49
כל היחידות אותו דבר וכולן טובות, הצחקת לי את המצית.

אתה רוצה לומר לי שאתה חושב שאין הבדל בין נחל 900 וגולני? כנראה שאתה לא יודע הרבה על הצבא הא? כנפ"צ אפשר לקבל לא רק בצנחנים אלא במלא יחידות.

ZivX
24-04-07, 10:53
תאמין לי שאין מישהו בגולני ומצטער על זה שהוא לא הלך ליחידה אחרת וההפך

n0x
24-04-07, 14:38
כל היחידות אותו דבר וכולן טובות, הצחקת לי את המצית.

אתה רוצה לומר לי שאתה חושב שאין הבדל בין נחל 900 וגולני? כנראה שאתה לא יודע הרבה על הצבא הא? כנפ"צ אפשר לקבל לא רק בצנחנים אלא במלא יחידות.
אם לא קשה לך ספר בכללי מה הבדל.

יש לי גם גיבוש לצנחנים אבל יש לי ב7.5 לא ניראה לי שאני יגיע לשם...
רציתי חיל הים אבל כפי שהבנתי זה בולשיט אחד גדול ועוד דפקו לי גיבוש 4 ימים לפני הבגרות שזה יוצא שיהיה לי רק יומים ללמוד לבגרות =\ והם לא משנים לי תאריך הרסו לי תמוטיבציה לשרת :helpsmilie:

OMRI-TURBO
24-04-07, 14:42
רציתי חיל הים אבל כפי שהבנתי זה בולשיט אחד גדול ועוד דפקו לי גיבוש 4 :helpsmilie:

לא הבנתי מה כל כך בולשיט בחיל הים.

n0x
24-04-07, 14:47
לא הבנתי מה כל כך בולשיט בחיל הים.
הכוונה שלי היתה לזה שהם דופקים גיבושים בזמנים לא טובים ולכן בולשיט.

כעיקרון יש שם תפקידים מאוד מעניינים ועברתי כבר מיון אבל הגיבוש תדפקו לי אותו בתאריך לא מתאים:disgust:

OMRI-TURBO
24-04-07, 14:48
הכוונה שלי היתה לזה שהם דופקים גיבושים בזמנים לא טובים ולכן בולשיט.

כעיקרון יש שם תפקידים מאוד מעניינים ועברתי כבר מיון אבל הגיבוש תדפקו לי אותו בתאריך לא מתאים:disgust:

מזה תאריך לא מתאים?
איזה מיון עשית?
אני עשיתי את הגיבוש של הסטילים דבורים, היה ממש נחמד:) חוץ מזה שזורקים אותך באמצע החורף ב-4 בבוקר לים.

n0x
24-04-07, 14:56
מזה תאריך לא מתאים?
איזה מיון עשית?
אני עשיתי את הגיבוש של הסטילים דבורים, היה ממש נחמד:) חוץ מזה שזורקים אותך באמצע החורף ב-4 בבוקר לים.
עשיתי תמיון הראשון בתל-השומר כעיקרון זה היה כמה מבחנים ואז הסבירו בקצרה על כל התפקידים שיש שם.

וכעיקרון יש להם עוד שני גיבושים שהם ב29.4 וב1.5 ויש לי בגרות ב3.5 שיש שם מלא חומר.
ועשיתי תמיון בפסח הם תמיד עשו תגיבושים גם בפסח אבל השנה לא יודע משום מה שינו את זה.

עברת תגיבוש?היתה בחיל הים?

DMX
24-04-07, 14:59
ואללה אחי סיים ת'שירות שלו בסיירת נח"ל לפני איזה חודשיים , הוא גם העביר גיבוש לסיירת
סתם רציתי להגיד :]

OMRI-TURBO
24-04-07, 16:00
עשיתי תמיון הראשון בתל-השומר כעיקרון זה היה כמה מבחנים ואז הסבירו בקצרה על כל התפקידים שיש שם.

וכעיקרון יש להם עוד שני גיבושים שהם ב29.4 וב1.5 ויש לי בגרות ב3.5 שיש שם מלא חומר.
ועשיתי תמיון בפסח הם תמיד עשו תגיבושים גם בפסח אבל השנה לא יודע משום מה שינו את זה.

עברת תגיבוש?היתה בחיל הים?

כן אבל לא שירתתי בסוף בסטילים דבורים אלא בכלל במשהו שקשור למחשבים.

Johnny
24-04-07, 20:53
nox, הצבא בכללי דופק תאריכים לגיבושים שלו, לי היה יום סיירות יום לפני בגרות באזרחות ויום אחרי האזרחות בספרות. לא שינו לי את התאריך.