PDA

צפה בגרסא המלאה : איך לבנות "טבעות" התעמלות לבד ובזול - כלי אימון יעיל ביותר לכל הגוף העליון!

Leo
23-04-07, 00:34
אני רוצה שתתחילו להתאמן יותר על טבעות , מה רק שהחרא המסחרי יקר בצורה לא פרופורציונלית בארץ ונדיר.

אז לתרגילי כוח יש חלופה פשוטה הנה הסבר כולל תמונות איך להרכיב טבעות כוח שתוכלו לקחת לכל מקום וכמה מילים טובות על אימון טבעות.
http://www.angelfire.com/ar3/thehook/grunt/strap1.jpg

כמו שאתם רואים זה מורכב בעיקר מרצועת סיבי ניילון (ניתן להשיג בכל חנות לחיות מחמד גחגורה זולה או חנות חומרי בניין) ומשהו ישר ומוצק שמשמש לאחיזה. ככה שבהשקעה של מתחת ל 20 שקל כל אחד יכול להשיג פה טבעות שאפשר לעשות בהם את כל תרגילי הכוח , עכשיו אני ידבר על היתרונות בטבעות.

קודם כל יש את אלמנט הייצוב , תנסו לעשות מקבילים על טבעות ותראו כי זה קשה הרבה יותר בגלל אותו עסק וכמובן זה נותן אימון יותר מקיף בגלל זה.
דבר שני אלמנט התרגילים ,

הנה מספר תרגילים מעניינים יותר שאפשר לעשות על טבעות:

IRON CROSS - תרגיל שבו אתם מחזיקים מעמד על הטבעות כשהידיים שלכם ישרות לצידי הגוף , קשה יחסית , עובד על הגב (רוחב) ועל החזה התחתון , אה וגם האמות והבייספס\טרייספס שלכם יעבדו ממש לא קצת בשביל שלמור על היד שלכם ישרה.
RING FLYES , כמו שכיבת שמכיה רק שהתנועה היא פליי עם ידיים ישרות על הטבעות , מאוד טוב למתיחת החזה ולתרגיל בהתנגדות גבוהה לחזה
FRONT LEVER , תרגיל משיכה קשה
ring reverse pullups , תרגיל מעולה לכתפיים הצדדיות

ועוד מלא , חוץ מזה זה כייף לעשות תרגילים על טבעות ואפילו אפשר לעשות אירובי FULL BODY איתם , מי שיבנה טבעות וישים תמונה אני מבטיח להביא לו את כל שאר המידע :)

בהצלחה.

אה וזה גם פתרון כולל לכל המתאמנים הביתיים למיניהם , בגלל המחיר הזול זה בעדיפות ראשונה אפילו על דאמבלים.

gman
23-04-07, 00:57
התמונה לא עובדת P:

Leo
23-04-07, 00:59
הנה לינק לאתר שממנו יש את התמונה , יש שמה גם מידע שימושי במגוון של דברים

http://p203.ezboard.com/ftheofficebodybuildingworkout28918frm3

Nareznoy
23-04-07, 01:04
כל האתלטים האלה שעובדים על טבעות מפותחים יוצא מן הכלל

Leo
23-04-07, 01:06
כן אבל לרובם אין רגליים מי יודע מה והם דיי נמוכים.

בכל אופן אתה לא חייב להיות מתעמל אולימפי כדי להתאמן בטבעות , זה מכשיר לגיטימי מאוד למטרות בודיבילדינג.

אה וגם מי שנכנס לאתר הזה , שמתי לב הוא בנה מין ארגומטר נייד לידיים ף משהו נחמד אפשר ככה לעשות אירובי חזק בידיים , סט של פאמפ\מתיחות ואז להביא אותה בארוחת אינסולין-אחרי האימון לדחוף לשמה חלבון וגליקוגן..

Bullet
23-04-07, 01:09
החוטים ייקרעו. החברה פה כבדים מדי חח.
צריך סיבי פלדה/קורי עכביש/חוטי קוולר

Antonator1
23-04-07, 01:09
צודק. פלג גוף עליון מהסרטים פשוט (רגליים לא משהו, אבל בסדר - לא איזה שני גפרורים).

אפרופו זה, התרגיל של הקאבל קרוס לחזה היה פעם מתבצע עם טבעות בצורה שקצת קשה לתאר. את הרגליים היו שמים על איזה משהו מאחורה ועושים פלייס הפוכים כאלה. ראיתי את ביל פרל עושה את זה בזמנו.

Leo
23-04-07, 01:10
החוטים לא יקרעו , החומר הזה יכול להחזיק דברים בסדר גודל של 10 אלף פאונד .

נ.ב
הלכתי לעשות צלב ברזל בטבעות סוג ב' שלי =\ אני צריך לסדר משהו איכותי יותר..

Leo
23-04-07, 15:55
הקפצה , יש לי פתרון לתלייה של הטבעות על מתח בבית שלכם בצןרה שתתן לכם מקום לצדדים
מי שמעוניין לבנות טבעות שיגיד אני ישים את הפרטים ויראה לו מה עשיתי

אה וכמובן יש את תרגיל ה Muscle Up
שכשאתה עושה אותו בטבעות אתה מוריד תנופה והופך את זה לתרגיל כוח אבל עדיין לא קשה כמו לעשות את זה על מוט ככה שזה תרגיל טוב שעובד על רוב פלג הגוף העליון. (כל שריר הגב העליון בייספס אמות , חזה(סטרנל\תחתון+אמצעי) כתף אחורית קדמית ויד אחורית וגם בטן עובדת לא רע..)

Dubano
23-04-07, 16:33
אני אשמח להסבר
הרבה זמן תכננתי על טבעות אבל כשבדקתי את המחירים ירדתי מהעניין :ph34r:

תודה ליו

דודו65
23-04-07, 17:09
אני אשמח להסבר
הרבה זמן תכננתי על טבעות אבל כשבדקתי את המחירים ירדתי מהעניין :ph34r:

תודה ליו
+1

ואם אתה יכול תצלם תמונה של הטבעות שלך.
אם שמים את אז על המתח זה חייב להיות קבוע או שזה נשלף בקלות?
תודה.

gman
23-04-07, 17:12
הוא התכוון לתלות רצועות של כלבים,במילים פשוטות.

Leo
23-04-07, 17:49
הוא התכוון לתלות רצועות של כלבים,במילים פשוטות. אמרתי את זה בנושא המקורי , זה לא משנה איזה רצועות זה העיקר החומר , אם יש לכם חנות בניין שמוכרים את זה זה יצא יותר טוב.
הנה תמוbv שלוhttp://shop.pinbax.com/items/webbing.jpg

קניתי שתי רצועות באורך 2 מטר היום בחנות לחומרי בניין...

וזה לא קבוע...
אם יש לך מתח בבית אפשר לעשות אותם שיתלו יפה בלי הקירות בצדדים ואפשר יהיה להוציא בקלות אבל זה מצריך עבודה לבנות את זה(קיצר זה מין קרש שנראה ככה _____|_____ והטבעות יהיו על צד אחת וזה ימנע מנטבעות ליפול אבל גם יחזיק אותם קדימה טיפה שיהיה מקום לתרגילים מסויימים למי שבאמת רוצה לעשות אותם כמובן צריך להיות בנוי מחומר חזק מאוד שיוכל להחזיק לפחות פי 2-3 משקל הגוף שלכם אני עדיין חושב על גרסה שתהייה קלה וחזקה יותר.

AB6Killer
23-04-07, 18:00
הינה רעיון שעלה לי ישר בראש,אני חושב שהוא עוד יצליח ,עם אני אחבר מלמעלה חוטים שיתמחו בי,במוט בכדאי שלא יזוז ולחיזוק!
ציור:)
http://img113.imageshack.us/my.php?image=99302023yp1.jpg

AB6Killer
23-04-07, 18:02
אפשר לחזק את הברזל\מוט למתח באמצעות ברגים ,הרתחה ,חוטים וכו'..
דווקא אצלי בראש הרעיון ניראה טוב וצלול...מה אומרים?..איזה עוד רעיונות יש ?

Leo
23-04-07, 18:20
ממ בכללי אפשר פשוט לשים ברצועה אחת את שתי הטבעות בסגנון שאתה מציע אבקילר...

וזה יחסוך ברזלים וכל זה... אבל צריך מתח גבוהה אחרת לא תעשה עם זה כלום כמעט..

טוב קודם כל כאן יש כמה פתרונות פחות פרקטיין אבל יפים:
http://www.angelfire.com/ny5/shenandoah/Grunt/Bodyweight.html

נ.ב
מצאתי את הפתרון האולטימיטיבי ,
לכל רצועה להצמיד מין קרש עבה באורך של כ60 ס"מ או יותר בצורה הזאת

=====||==||=====
|
|
|
|
|
O

ולעטוף אותו בבד או משהו , הרוחב של זה תלוי בחוזק שתמצאו , אם סתם תיקחו איזה קרש ישן מרהיט למטה ברחוב שיהיה רחב מאוד אם השגתם מוט ברזל יפה מספיק המוט וכמובן לרפד את זה שזה לא יכנס לכם בקיר ויעשה חיכוך לעוד אחיזה

זה נראה דיי בסדר ונייד מאוד

המחיר של כל הפרוייקט לדעתי פחות מ100 שקל אני קניתי רצועות באיכות גבוהה מאוד ב60 שקל וגם יצאתי דפוק מזה הייתי צריך לקנות אולי ב40 אם היה במקום אחר ושאר הדברים אפשר למצוא בבית\שכונה.

AB6Killer
23-04-07, 19:43
יפה אהבתי את האתר ,קבל במונטין ...

סתםם כמה אפשר לחלק ,לרגע שמחת אהה חחחח
אבל אחלה של רעיון אחי !

Dubano
24-04-07, 21:39
באיזה מרחק הקצוות (שמחוברים לתקרה) של הטבעות צריכות ליהיות זו מזו?

ולא הבנתי איך חשבת לעשות את הטבעת עצמה, כמו שהם מרים באתר הזה עם חתיכת צינור פיוויסי מושחלת על הרצועה

בצורה הזאת

\_/
?

narokiki
24-04-07, 21:50
ליאוווווווווווו
תביא לי אייסי, מסן.. לא משנה מה
אני הולך להראות לך משהו, כשתראה את זה אתה הולך להשתין דם מרוב קנאה!

Leo
24-04-07, 22:06
@ דובאנו , כן .

@נארוקיקי המסן שלי בצד של המשתמש (emonkeh@gmail.com)

בניתי אחלה רצועות כאלה עכשיו הרבה יותר טוב מהקודמים , השתמשתי בצינור ברזל ישר שהיה לי בבית שחתכתי אותו למין ידיות של 12 ס"מ כל אחת ואז עטפתי בבד שיהיה יפה ותליתי את זה על המוט מטח בבית.
אני עושה עכשיו מקבילים+מטח כל פעם שאנינכנס לחדר שלי , אחלה פאמפ