PDA

צפה בגרסא המלאה : Serious Mass וקריאטין?

ronsho
23-04-07, 20:32
אהלן,

אני 183 ושוקל 71, מבנה גוף רזה ודי קשה לי לעלות במשקל.
התכנון הוא לתגבר את הארוחות בגיינר Serious Mass של אופטימום, אבל ראיתי שהוא מכיל בתוכו קריאטין.
לא שקראטין זה רע, אבל תכננתי להשתמש בו בנפרד ולקחת אותו לפני האימונים כמו שממליצים פה.
ולכן יש לי שתי שאלות:
1. אם אני מפזר את לקיחת ה-Serious Mass על פני היום (נאמר 3 פעמים ביום) זה אומר שאני תמיד לוקח קריאטין, האם ההשפעה שלו תהיה פחות טובה מאשר שימוש בגיינר ללא קריאטין + לקחת קריאטין לפני האימונים?
2. אם אני כן לוקח את ה-Serious Mass, נדרש בכלל קריאטין לפני אימונים?

רוב תודות :)

Shlomik
23-04-07, 20:39
אהלן,

אני 183 ושוקל 71, מבנה גוף רזה ודי קשה לי לעלות במשקל.
התכנון הוא לתגבר את הארוחות בגיינר Serious Mass של אופטימום, אבל ראיתי שהוא מכיל בתוכו קריאטין.
לא שקראטין זה רע, אבל תכננתי להשתמש בו בנפרד ולקחת אותו לפני האימונים כמו שממליצים פה.
ולכן יש לי שתי שאלות:
1. אם אני מפזר את לקיחת ה-Serious Mass על פני היום (נאמר 3 פעמים ביום) זה אומר שאני תמיד לוקח קריאטין, האם ההשפעה שלו תהיה פחות טובה מאשר שימוש בגיינר ללא קריאטין + לקחת קריאטין לפני האימונים?
2. אם אני כן לוקח את ה-Serious Mass, נדרש בכלל קריאטין לפני אימונים?

רוב תודות :)

הכמויות קריאטין שם הם אפסיות ב2 כפות תקבל משהו כמו 1 גרם קריאטין שבתור אחד שרק מתחיל להשתמש במוצר מרבית הסיכויים יצא לך לקחת 1-2 כפות ביום מקסימום ככה שאתה לא מקבל מספיק קריאטין מהאבקה ולכן אם אתה מחפש את ההשפעה של קריאטין אז יש צורך לצרוך קריאטין טהור בנפרד.

gps
24-04-07, 15:12
הכמויות קריאטין שם הם אפסיות ב2 כפות תקבל משהו כמו 1 גרם קריאטין שבתור אחד שרק מתחיל להשתמש במוצר מרבית הסיכויים יצא לך לקחת 1-2 כפות ביום מקסימום ככה שאתה לא מקבל מספיק קריאטין מהאבקה ולכן אם אתה מחפש את ההשפעה של קריאטין אז יש צורך לצרוך קריאטין טהור בנפרד.

צודק..
במנת הגשה של סיריוס מאס שבד"כ מחלקים ל 2 כדי שייצא 25 גרם חלבון להגשה ולא 50.. יש 1 גרם קריאטין ואם אתה מחלק ל 2 אז חצי גרם קריאטין.. יותר נראה ששמו את זה רק כדי שיוכלו שיש בזה "קריאטין שיעזור לך גם באימונים הקשים ביותר"... נשמע חרטא לגמרי בשביל 1 גרם קריאטין.. תחשוב שאם אתה קונה קריאטין אז אתה הולך לקחת לפחות כפית ביום שזה 5 גרם.. וזה הלפחות.. יש כאלה שלוקחים הרבה הרבה יותר.. אז גרם אחד? מה זה יזיז בכלל חח..