PDA

צפה בגרסא המלאה : איך היה לכם המנגל?

סהר!
24-04-07, 19:38
לי אישית טוב מאוד
אני לא אוהב סטייק,צלעות כבש,כבד אווז וכל מיני כאלה.
אלא אני אוהב בעיקר פרגיות.
מה היה הצי'ט שלכם?
אני היה לי לא ממש צי'ט אלא אכלתי 3 שיפודים פרגיות כל אחד כ80 גרם.
עם פיתה וחצי קצת חומוס וסלט וזהו.
מה היה שלכם?
חג שמח

StaSus
24-04-07, 19:46
3 סטקים של כבש.. פרגיות..

Mazoz3
24-04-07, 19:49
אכלתי בשר במשקל קרנף :)

Troya
24-04-07, 19:51
2 סטייקים והרבה עוף היה טעים:jockey:

The Iron Man
24-04-07, 19:56
אתמול אכלתי כמה נקניקיות, המבורגר, כנפיים וחתיכת חזה עוף
והיום אכלתי כמה שיפודים בקר אדום, 2 קבב וצלע כבש.

Ori-Silver
24-04-07, 20:00
איזה מנגל?אתמול התפרעתי ככה על 50 גרם פריכיות אורז+חזה עוף מבושל במים+20 גרם אגוזי מלך:cry_1::cry_1::cry_1:

SiX PACK
24-04-07, 20:01
לא היה... אין חשק לעשות כלום היום...

Deja Vu
24-04-07, 20:09
וואלה בשבילי זאת הייתה ארוחה מטורפת זה התחיל בחבילת בסלי ציפס ובייגלה כנישנוש בזמן הכנת המנגל אחרי זה חמש נקניקיות שלוש קבבים ואז התחיל להגיע הדברים האכותיים דפקתי 4 סטייקים 3 שיפודים 4 צלעות כבש כל זה עם חמש פיתות מלא מלא חומוס טחינה וסלטים מכל הסוגים אחרי חצי שעה שלוש חתיכות עוגה 3 מרס גדולים 2 קינדר בואנו עם קפה דרך אגב אני בחיטוב חח מלא מלא זמן שפינטזתי על ארוחה כזאת לפעמים חלומות מתגשמים ממחר חזרה לפרכיות לטונה ולקוטג היה תענוג לצאת מהשגרה ליום אחד

DropDead
24-04-07, 20:11
הורדתי 4-5 שיפודים פרגיות
2 סטיקים
ו משו כמו שלוש פיתות

היה טעים :z

DropDead
24-04-07, 20:12
וואלה בשבילי זאת הייתה ארוחה מטורפת זה התחיל בחבילת בסלי ציפס ובייגלה כנישנוש בזמן הכנת המנגל אחרי זה חמש נקניקיות שלוש קבבים ואז התחיל להגיע הדברים האכותיים דפקתי 4 סטייקים 3 שיפודים 4 צלעות כבש כל זה עם חמש פיתות מלא מלא חומוס טחינה וסלטים מכל הסוגים אחרי חצי שעה שלוש חתיכות עוגה 3 מרס גדולים 2 קינדר בואנו עם קפה דרך אגב אני בחיטוב חח מלא מלא זמן שפינטזתי על ארוחה כזאת לפעמים חלומות מתגשמים ממחר חזרה לפרכיות לטונה ולקוטג היה תענוג לצאת מהשגרה ליום אחד

פיי זה צ'יט !

Daniel-Barak
24-04-07, 20:12
עשיתי מנגל עם המשפחה המורחבת מצד אמא, היה טעיייים
פירוט, מה אכלתי:
* 4 פיתות קטנות-בינוניות (לא מקמח מלא, אלא לבן... אבל הכנה ביתית של דודה שלי משו מעולהההה)
* 3 נקנקיות מרגז
* 4 שיפודים
* 2 קבבים
* 2 מנות של פרגיות

+ סלטים חופשי... חיסלתי איזה 2 צלחות שטוחות של חומוס, הרבה סלט ירקות, חמוצים, כרוב לבן, קצת חריף

ומים.... :)

tima999
24-04-07, 20:15

OMG איזה צ'יט מטורף:ohmy:

אני אכלתי המון!!!! אבל המון! פרגיות, יותר מקילו זה בטוח. חוץ מזה כמה חתיכות חזה עוף וכמה סטייקים...פחמימות בכלל לא אכלתי חוץ מסלטים חח. רוב הבשר כמובן היה עוף(2 קילו+ ואני לא צוחק:huh: ), אחחחח הרבה זמן לא אכלתי כ"כ הרבה בשר. הלוואי כל יום היה יום העצמאות חח:1eye:

maradona
24-04-07, 20:17
עשיתי על האש עם כל החברה,אז ככה:
*4 המבורגרים
*5 קבבים
*5 נקניקיות
*4 פיתות גדולות
+קטשופ,לא הכי טעים אבל העיקר לאכול חח

ועוד בנוסף היום איך שהתעוררתי(התעוררתי ב 4 וחצי בצהריים)אכלתי 3 המבורגרים עם חומוס וסלטים,מזל שעוד כמה ימים מתחיל החיטוב כבר נמצאס מכל החרא הזה

P-a-n-1-c
24-04-07, 20:50

זאת בדיוק הסיבה למה צריך לעשות צ'יטים קבועים.
הנפש כ"כ רוצה צ'יט וכשאתה לא מספק לה אותו בסופו של דבר כשהצ'יט מגיע הוא מגיע למימדים שציינת.
חבל..

damn
24-04-07, 21:12
טוב... אז אני בחיטוב בסביבות השבועיים, ולא הבאתי בצ'יט, אז היום ניצלתי את זה.
הנה מה שאכלתי :
2 לאפות, 4 שיפודי כבש, 5 קבבים, 4 פרגיות, 3 צלעות כבש, 3 נקניקיות חריפות, המון טחינה וחומוס, 5 כנפיים, ולקינוח : 4 חתיכות של עוגה 3 קומות כזה של הקצפת עם הביסקוויטים.. משהו סוףףףףףףףףף .. מחר חוזר לתפריט :-[

Deja Vu
24-04-07, 21:13
זאת בדיוק הסיבה למה צריך לעשות צ'יטים קבועים.
הנפש כ"כ רוצה צ'יט וכשאתה לא מספק לה אותו בסופו של דבר כשהצ'יט מגיע הוא מגיע למימדים שציינת.
חבל..
וואלה אחי החלטתי שביום הזה אני נהנה ולא מגביל את עצמי בכלום ממש כלום גם שתיתי איזה חצי ליטר קולה וחצי ליטר פנטה דרך אגב עכשיו דפקתי גם שייק של חלבון אם חמש בננות וחלב יצא פשוט תענוג לקחתי לעצמי יום אחד של חופש מוחלט מקווה שזה לא יפגע יותר מדי ואם כן חפיף ממילא ירדתי מהקטע של אחוז שומן נורא נמוך ובקרוב אני חוזר למסה נשבר הזין מלהתאמן כמו כוסית ולאכול כמו דוגמנית מספיק לי אחוז שומן סביר העיקר שאן בטן מנופחת ושרואים חיטוב בידיים ובחזה וגם קצת ריבועים אז אני לא יראה כמו דוגמן בלי חולצה על הזין שלי ממילא זה לא המטרה שלי.....

yonip
24-04-07, 22:36
אני אכלתי 2 לחמניות עם 2 נקניקיות כל אחת.. הייתי רעב מת אחרי זה כאב לי הבטן.. ושתיתי מיץ תפוזים :\

אה ותגידו
לא קשור אבל עדיין
שאמא שלי מכינה שניצלים, אני אוכל איזה 6-7.. ממש אפילו יותר .. אני חולה על זה .. זה בדם שלי חח
זה בסדר אם אני במסה?

Jones
24-04-07, 22:42
אחלה, ההורים של חברה שלי פיטמו אותי באיזה 3 פיתות של פרגיות ולבבות ,נראה לי עליתי איזה 3קילו.

עבו
24-04-07, 22:56
אני אכלתי 2 לחמניות עם 2 נקניקיות כל אחת.. הייתי רעב מת אחרי זה כאב לי הבטן.. ושתיתי מיץ תפוזים :\

אה ותגידו
לא קשור אבל עדיין
שאמא שלי מכינה שניצלים, אני אוכל איזה 6-7.. ממש אפילו יותר .. אני חולה על זה .. זה בדם שלי חח
זה בסדר אם אני במסה?

מאסה מאסה אבל מלא שמן אחי כמה זמן אני לא התקרבתי לשניצלים (פה ושם אבל נדיר)

בקשר לאתמול אכלתי כמה קציצות בשר טובות, פגיות דחפתי כי גם הבחור שהיה על המנגל יותר לטבל ולעשות כמו שצריך.. המבורגרים וקבבים וכבד היה אבל התמלאתי לפני שהם הגיעו..
מהצד איזה חצי פיתה וקצת סלטים
היה טעים:jockey:

jonathan
24-04-07, 22:59
10 קבבים
2 סטייק בקר(8% שומן זה לא הרבה יחסית..(3 רווי))
4 לחמניות
הרבה סלט ירקות!
מלא חומוס..

YNZ
24-04-07, 23:46
חחח אתם תוחנים אתם אהה ..
אני 3 המבורגרים
קבב אחד
וסטייק פרגית
וחצי פיתה
ו100 גרם טחינה
X:

Elevation
25-04-07, 00:17
שבעה סטייקים אנטריקוט עצומים.

שמונה צלעות כבש.

שישה שיפודים של חזה מולארד.

חמש "סטייק פרגיות".

שלוש צ'וריסוס.

שתי צלחות צי'פס.

שניי סטייק טונה.

ארבע פיתה.

בקבוק יין.

שתי טבלאות שוקולד.

חצי קילו תמרים (טוב, זה היה בסביבה).

אחד אלוקינו.

כל זה במרווח של שעה וחצי, ועוד המון סלטים והיו עוד דברים ששכחתי.

keen12
25-04-07, 02:14
4 שיפודי פרגיות
שתי המבורגרים
10 כנפיים
סטייק אנטריקוט אחד
ושיפוד לבבות אחד
עם שתי פיתות/לאפות כאלה(פיתות שדודה שלי מכינה הם בגודל של לאפה בערך-בשביל השיפודי פרגיות)+סלטים..
הייתי רעב כי הייתי ער כל הלילה ולא אכלתי כלום

SiX PACK
25-04-07, 09:34

שמונה צלעות כבש.

חמש "סטייק פרגיות".

שלוש צ'וריסוס.

שתי צלחות צי'פס.

שניי סטייק טונה.

ארבע פיתה.

בקבוק יין.

שתי טבלאות שוקולד.

אחד אלוקינו.

400+ גרם חלבון, כל זה ועוד אכלת בארוחה אחת..? אין מצב שבעולם גבר.

שריר בראש
25-04-07, 10:37
תאכלס אם הייתי מכיר מישהו ממכם לא הייתי מזמין אף אחד ממכם לעשות איתי על האש.... לעזאזל כמה אתם אוכלים... :-o .... =/ .

ואני עוד חשבתי שאני אוכל הרבה.

שריר בראש
25-04-07, 10:38

אולי הוא סומו... :/

ניגרי ענק
25-04-07, 12:37
לא הייתה ברירה: פירקתי, על חשבון הצ'יט של שבת.
בגלל החריגה הזאת הצ'יט הבא יהיה ב 5 במאי, שבת הבאה.
בכל אופן כשיוצא לי צ'יט לא במקום אני אף פעם לא שלם עם עצמי, ככה שלא השמדתי כמו שיכלתי להשמיד...אבל לפחות נשאר לאחרים קצת אוכל, ככה שאפשר לראות את הצד החיובי.
עם כל הצער שבדבר...

Vin diesel
25-04-07, 12:42
שמונה צלעות כבש.
חמש "סטייק פרגיות".
שלוש צ'וריסוס.
שתי צלחות צי'פס.
שניי סטייק טונה.
ארבע פיתה.
בקבוק יין.
שתי טבלאות שוקולד.
אחד אלוקינו.
בטח אתה רוני קולמן הבא..חחח

Elevation
25-04-07, 13:18
גיל הורס אותי עם תפריט חיטוב לאנורקסיות כבר שלושה ~ ארבעה חודשים, ואני מתכנן את הצ'יט הזה כבר כמעט חודש.

It's goin' down, Nigga!

וכדי להבין את יכולות הבליסה שלי, חפשו את החתימה של ג'וגרמאוט.

Elevation
25-04-07, 13:23

אחי, אני מתכנן פירוק עוד שבועיים, נקבע בסאקר? תביא עדר ותראה אותי נותן בראש.

Danielllo
25-04-07, 13:24
צלעות כבששששש דברר חלומיי!!!

Bir0x
25-04-07, 13:56
היה טעים אבל יחסית חלש כי התךחנו לאכול ב 12 וחצי והתעוררתי ב 12..קצת באסה לאכול ישר כשקמים אבל חפיף..

3 נקניקיות,2 המבורגרים,1 סטייק 150 גרם נראה לי,2 פרגיות 100 גרם ועוד 3 קבבים והרבה צ'יפס מבושל

Gangsta
25-04-07, 14:45
אני טחנתי יותר מתמיד הייתי רעב רצחחחח
2 סטייקים גדולים עבים
סטייק פרגית
2 שיפודים שווארמה
2 שיפודים של לבבות
2 כנפיים
וזהו חח

ועוד מעט אני הולך לדפוק עוד פעם ככה למה נשאר פול בשר מאתמול חחח

xxmwxx
25-04-07, 15:09
למזלי עבר בשלום...
יצאתי ב"זול". רק חצי המבורגר, חצי קבב והרבה חזה עוף (אולי 400 גרם)... ובלי פיתות וכו' למזלי..