PDA

צפה בגרסא המלאה : מה אתם עושים שאין לכם חשק בכלל ללכת למכון כושר

gil-Nissim
25-04-07, 10:33
אני בחיטוב כבר איזה חודשיים וחצי,ותאמת חוץ מזה שירדתי הרבה בשריר, אני לא רואה תוצאות.
כאילו הקוביות לא מתקרבות לצאת, אני צריך להוריד עוד 8 ס"מ מהבטן כדאי להיות בסוף החיטוב..
וכרגע אני תקוע כבר הרבה זמן בהיקף של הבטן הוא לא זז.
ואין לי חשק ללכת למכון כי נהיתי שחיף! ואין לי מוטיבציה להיתאמן..
מה אתם עושים שאתם במצב כזה?

Troya
25-04-07, 10:37
מפסיקים עם החיטוב הארור וחוזרים למאסה :jockey:

Bullet
25-04-07, 10:38
אף פעם אין לי מצב שאין לי חשק ללכת למכון. ובאשר לחיטוב, אתה בטח עושה משהו לא נכון.

gil-Nissim
25-04-07, 10:48
אף פעם אין לי מצב שאין לי חשק ללכת למכון. ובאשר לחיטוב, אתה בטח עושה משהו לא נכון.
מה לא נכון ?
אני אוכל לפי התפריט, ומתאמן עם התוכנית בדיוק כמו שרשום.
אני עובד עם גיל.

P-a-n-1-c
25-04-07, 10:53
תדבר עם גיל.

יונתן מהמעלית
25-04-07, 11:07
כשאין כוח ללכת למכון פשוט לא הולכים
שים הפסקה של כמה זמן מכול האימונים והתזונה
עושים מה שבראש שלך
ואז אחרי שהוע מקסימום חוזרים להתאמן

Nadav19
25-04-07, 11:21
הולכים בכל זאת, יש ברירה ?

Deja Vu
25-04-07, 11:24
ינקניק מה זה השטויות האלה עאלק שחיף אני לא מוכן לשמוע אותך מדבר ככה זה סתם נראה לך כי הייתה באחוז שומן גבוהה וירדתה מלא במשקל הרוב זה שומן ונוזלים אל תדאג אחרי שתסיים תחיטוב תחזור למסה הפעם כמו שצריך תעלה בעיקר שריר אל תתייאש ותקרא שוב תמאמר הזה http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=352&CategoryID=189&Page=1

SiX PACK
25-04-07, 11:31
לא קורה לי...

Moshe
25-04-07, 11:36
קרה לי רק לאחרונה כשגיל הוריד לי את הפחמימות והתחלתי להרגיש ממש ממש חרא עייף כל כך ובכללי זה חרא זו הרגשה מגעילה , אתה לא איבדת שריר אם אתה עם גיל ועושה לפי בדיוק מה שהוא אומר לך...
אם כולה חודשיים וחצי בחיטוב אחי , הבנתי שבהתחלה היה לך הרבה ממה להוריד אין מה לעשות אני עם גיל בחיטוב כבר 4 חודש ועכשיו עשיתי חודש הפסקה , אכלתי מה שבזיין שלי לא התאמנתי אולי בכל החודש 5 פעמים(היה פסח וכל מיני חרא באמצע).
אם אתה מרגיש שזה כבד עליך סגור ת3 חודשים תצא לשבוע הפסקה סדר תחילוף חומרים בדרך ותמשיך...
או שתעבור למסה חשבתי הרבה כי הייתי במצב שלך אני גם נהייתי דיי שחיף בלי טיפה של מסה ואמרתי עזוב עכשיו מסה עד שאני יעלה במשקל יקח לי חצי שנה לצבור מסה כמו שאני רוצה וגם עכשיו קיץ ואני עדיין מרגיש חרא עם עצמי למרות שכולם אומרים לי כבר חאלס(מה הם מבינים?).
קבעת לעצמך מטרה? , תתמיד בא לך איתה עד הסוף כי זה ישתלם.
אישית גם לי אין זיין יותר למכון אני לוקח תמריצים זה גם כיף יותר באירובי , תנסה קפיאין מרוכז/ויטה אפ/לייף , כל מיני דברים שימירצו לך תחיים שאתה רק תרצה להשאר אפילו במכון ..
שיהיה בהצלחה.

SiX PACK
25-04-07, 11:59
קרה לי רק לאחרונה כשגיל הוריד לי את הפחמימות והתחלתי להרגיש ממש ממש חרא עייף כל כך ובכללי זה חרא זו הרגשה מגעילה , אתה לא איבדת שריר אם אתה עם גיל ועושה לפי בדיוק מה שהוא אומר לך...
אם כולה חודשיים וחצי בחיטוב אחי , הבנתי שבהתחלה היה לך הרבה ממה להוריד אין מה לעשות אני עם גיל בחיטוב כבר 4 חודש ועכשיו עשיתי חודש הפסקה , אכלתי מה שבזיין שלי לא התאמנתי אולי בכל החודש 5 פעמים(היה פסח וכל מיני חרא באמצע).
אם אתה מרגיש שזה כבד עליך סגור ת3 חודשים תצא לשבוע הפסקה סדר תחילוף חומרים בדרך ותמשיך...
או שתעבור למסה חשבתי הרבה כי הייתי במצב שלך אני גם נהייתי דיי שחיף בלי טיפה של מסה ואמרתי עזוב עכשיו מסה עד שאני יעלה במשקל יקח לי חצי שנה לצבור מסה כמו שאני רוצה וגם עכשיו קיץ ואני עדיין מרגיש חרא עם עצמי למרות שכולם אומרים לי כבר חאלס(מה הם מבינים?).
קבעת לעצמך מטרה? , תתמיד בא לך איתה עד הסוף כי זה ישתלם.
אישית גם לי אין זיין יותר למכון אני לוקח תמריצים זה גם כיף יותר באירובי , תנסה קפיאין מרוכז/ויטה אפ/לייף , כל מיני דברים שימירצו לך תחיים שאתה רק תרצה להשאר אפילו במכון ..
שיהיה בהצלחה.

5 אימונים בחודש שלם :wacko:

P-a-n-1-c
25-04-07, 12:04
5 אימונים בחודש שלם :wacko:

WTF?? מה קרה לך למוניטין??

גיל שמע לי, תתקשר לגיל ותגיד לו את מה שאתה מרגיש. הוא יעזור לך.

יiסי
25-04-07, 12:06
כן משה צודק התמריצים של קפה אפילו רגיל קפה שחור חזק בלי סוכר 3-4 כפיות מים חמים מחכה שיתקרר מוריד אותו בשוט מחכה 20 דקות ויוצא לריצה זה דבר שעוזר מאוד... בנוסף עשו מחקרים שהוא עוזר לשריפת שומן במהלך האירובי שהשומן יתחיל להישרף יותר מהר משהו כזה. וגם מעורר מאוד.. אל תתאמן מאוחר ועוד תשתה קפה לפני אתה לא תרדם לפני 1-2 בלילה

בקשר לשאלה של החשק?
אני חושב על הגוף שלי חטוב בחודש אוגוסט כשאני אגור באילת לפני הצבא.. מספיק מוטיבציה

יiסי
25-04-07, 12:07
pan1c תגיד אחי מה עשית ממנו פסיכולוג? הוא תזונאי ספורט
בקטע של גיל הוא צריך לתפוס את עצמו בידיים ותו לא.

P-a-n-1-c
25-04-07, 12:09

לא יודע, מבחינתי גיל מעבר לתזונאי. הוא לא פסיכולוג זה נכון אבל הוא אחלה בנאדם והוא עוזר תמיד. הוא עוזר בכל הנוגע לפיתוח גוף ותכלאס הבעיה שיש לגיל ניסים קשורה לפיתוח גוף.

Bullet
25-04-07, 12:19
לא יודע, מבחינתי גיל מעבר לתזונאי. הוא לא פסיכולוג זה נכון אבל הוא אחלה בנאדם והוא עוזר תמיד. הוא עוזר בכל הנוגע לפיתוח גוף ותכלאס הבעיה שיש לגיל ניסים קשורה לפיתוח גוף.
תגדיר תזונאי... יש לו תואר?

gil-Nissim
25-04-07, 12:23
מה הקשר פה פסיכולג?
גיל גרנות הוא לא רק תזונאי, הוא גם חבר שתמיד מוכן לעזור.
מעבר לזה שאני בפגישות יעוץ איתו הוא יכול לעזור לי אולי אני צריך להוריד פחממות וכו'?
ואני לא רואה סיבה למה לא להיתקשר לגיל ולהגיד לו מה קורה איתי.
P-a-n-1-c
תודה על העזרה אני באמת יתקשר.

גרוזיני תחבר לאיי סי..

Night_Wolf
25-04-07, 12:48
בחיים לא הייתה לי את ההרגשה הזאת למעשה יש לי בידיוק ההיפך בימים שאני נח אני מתאפק לא ללכת למכון אני פשוט מורעל מההרגשה של הפאמפ :jockey: והורידים שכל צינור תעלת סואץ

bode
25-04-07, 13:56
מה ציפתה אתה על אחוזי שומן גבוהים ברור שתהיה שחיף אחרי חיטוב

מתן18
25-04-07, 15:22
חפיף אחי מה אתה מתרגש..אני ממליץ שתעשה שינוי בתפריט,או שאולי תוסיף אירובי(אפיךו אם כבר יש לך),גם יוסיף עניין לאימונים וגם יעזור בחיטוב:jockey:

מתן18
25-04-07, 15:23
מה ציפתה אתה על אחוזי שומן גבוהים ברור שתהיה שחיף אחרי חיטוב

תגיד מה יש לך בזמן האחרון? תוציא כבר ת'דאמבל שנתקע לך בתחת ותתחיל להרגיע!:diractor:

עוז20
25-04-07, 15:26
עושים מה שבזין ולא הולכים להתאמן ....איזה כיף כבר לא להיות אובססיבי לגבי האימונים והתזונה...

bode
25-04-07, 15:34
תגיד מה יש לך בזמן האחרון? תוציא כבר ת'דאמבל שנתקע לך בתחת ותתחיל להרגיע!:diractor:

אני כותב את מה שאני חושב..

מתן18
25-04-07, 15:38
אני כותב את מה שאני חושב..

גם אני תאמין לי,אבל כנראה שאתה חושב בצורה לא נכונה,וזה מתבטא בכתיבה שלך.

bode
25-04-07, 15:40
גם אני תאמין לי,אבל כנראה שאתה חושב בצורה לא נכונה,וזה מתבטא בכתיבה שלך.

מה לא נכון במה שאמרתי?

מתן18
25-04-07, 16:02
מה לא נכון במה שאמרתי?

תחשוב לבד..

bode
25-04-07, 16:14
תחשוב לבד..

קיצר אין לך תשובה!

מתן18
25-04-07, 16:27
קיצר אין לך תשובה!

כתבת שהוא על אחוזי שומן גבוהים ובגלל זה בחיטוב הוא שחיף,אז זהו שאין קשר,רואים שיש עליו מסת שריר מכובדת..אז תפסיק לבלבל ת'מוח.

bode
25-04-07, 16:30
כתבת שהוא על אחוזי שומן גבוהים ובגלל זה בחיטוב הוא שחיף,אז זהו שאין קשר,רואים שיש עליו מסת שריר מכובדת..אז תפסיק לבלבל ת'מוח.

תקשיב,אולי אתה לא יודע מה זה חיטוב,אבל יורדים המון בחיטוב וכמו שהוא ניראה אין לו מסה מכובדת (מסה זה יחסי תלוי מי מסתכל על זה אולי בשבילך הוא גדול) ובגלל זה אמרתי את מה שאמרתי..

מתן18
25-04-07, 16:31
תקשיב,אולי אתה לא יודע מה זה חיטוב,אבל יורדים המון בחיטוב וכמו שהוא ניראה אין לו מסה מכובדת (מסה זה יחסי תלוי מי מסתכל על זה אולי בשבילך הוא גדול) ובגלל זה אמרתי את מה שאמרתי..

טוב נחכה דהוא יעלה תמונות אחרי החיטוב.

IGOR
25-04-07, 16:33
לא מסתמך על רגשות!

bode
25-04-07, 16:34
טוב נחכה דהוא יעלה תמונות אחרי החיטוב.

אם עכשיו לדעתי הוא לא מאסיבי ,אזי, קל וחומר אחרי החיטוב :wiggle:
אבל שוב זה יחסי

Avunari
25-04-07, 16:35
6 חודשים אני במכון ובכל אימון ניהיה לי יותר ויותר מוטיבציה ואני נהנה יותר ויותר מהאימונים.

עוז20
25-04-07, 16:42
6 חודשים אני במכון ובכל אימון ניהיה לי יותר ויותר מוטיבציה ואני נהנה יותר ויותר מהאימונים.

חכה אתה כולה עכשיו התחלת להתאמן מזה 6 חודשיים זה כלום?? חח יהיה לך הרבה תקופות של אי חשק להתאמן וירידה במוטיבציה:jockey:

Avunari
25-04-07, 16:45
חכה אתה כולה עכשיו התחלת להתאמן מזה 6 חודשיים זה כלום?? חח יהיה לך הרבה תקופות של אי חשק להתאמן וירידה במוטיבציה:jockey:
ברור שיהיו, אבל אתגבר עליהם, אני לא בנאדם שנכנע מהר, ואני גם לא מתכוון לזרוק חודשים של אימונים לזבל חח, לעולם (לא ממש לעולם כן? ^^)לא אפסיק להתאמן, אלא אם כן משו יכריח אותי.. (צבא, פציעה, כו..)

מתן18
25-04-07, 16:48
ברור שיהיו, אבל אתגבר עליהם, אני לא בנאדם שנכנע מהר, ואני גם לא מתכוון לזרוק חודשים של אימונים לזבל חח, לעולם (לא ממש לעולם כן? ^^)לא אפסיק להתאמן, אלא אם כן משו יכריח אותי.. (צבא, פציעה, כו..)

כן..תאמין לי שפציעה תכריח אותך..לא משנה אם אתה רוצה או לא:sad: :sad:

ZoonD
25-04-07, 16:49
פשוט לא חושבים על זה

בלי הרבה מחשבות קופצים למכון
ואחר כך אתה יודע שעשית את הדבר הנכון

IGOR
25-04-07, 16:52
תכלס בהתחלה אולי אין לך חשק אבל שאתה מתחיל להתאמן אתה מפציץ והחשק עולה ועולה..

gil-Nissim
25-04-07, 17:46
אם עכשיו לדעתי הוא לא מאסיבי ,אזי, קל וחומר אחרי החיטוב :wiggle:
אבל שוב זה יחסי
נערך ע"י ידי למניעת וויכוח מיותר.