PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב איגרוף עם מאסה כנסו בקשה

Guy_Malka
25-04-07, 17:09
התחלתי איגרוף לא מיזמן...אני מיתאמן 5 פעמיים בשבוע ופעמיים בשבוע איגרוף עשיתי יום ראישון מכון נקי יום שני איגרוף יום שלישי מכון נקי יום רביעי מכון נקי ויום חמישי גם מכון וגם איגרוף ויום שישי מכון נקי ויום שבת חייב לנוח לא ייכול יותר אני מת, השאלה פה האם זה לא פוגע לי בעלייה במאסה ובכול הדברים האלה אני לוקח גיינר רוצה ליגדול במישקל לעלות כמה שיותר אני שוקל 85 מטר 85 בן 16 מה אתם אומרים זה יידפוק לי תאימונים במכון? בבקשה תענו לעיניין אנשים שמבינים בבקשה תודה רבה!

toxicity
25-04-07, 17:14
אתה תגיע לאימון יתר מהר מאוד..

Guy_Malka
25-04-07, 17:14
אתה תגיע לאימון יתר מהר מאוד..

מה סתומרת אימון ייתר מהר מאוד? מה זה אימון ייתר? תסביר לי

יונתן מהמעלית
25-04-07, 17:17
בעיקון עם תכניס את כול הקלוריות שאתה שורף באיון איגרוף אין בעיה
אבל באימון אגרוף אתה מפעיל את כול הגוף
ואז אתה עושה אותו בימי מנוחה למרות שאתה צריך לנוח אתה עובד קשה ולשריר אין זמן להתאושש....

אולי תוכל לסדר את האימון ממש ממש קרוב לאיגרוף ואז ישר אחרי אימון לעשות איגרוף
למשל לעשות אימון לכול הגוף באותו יום לא עצימות גבוהה אלא חצי מהעצימות הרגילה
ואז לקחת את הגיינר שלך וללכת לאימון איגרוף
דוגרי זאת הדרך היחידה שאני מצליח לחשוב על לשלב בנהם

Guy_Malka
25-04-07, 17:28
בעיקון עם תכניס את כול הקלוריות שאתה שורף באיון איגרוף אין בעיה
אבל באימון אגרוף אתה מפעיל את כול הגוף
ואז אתה עושה אותו בימי מנוחה למרות שאתה צריך לנוח אתה עובד קשה ולשריר אין זמן להתאושש....

אולי תוכל לסדר את האימון ממש ממש קרוב לאיגרוף ואז ישר אחרי אימון לעשות איגרוף
למשל לעשות אימון לכול הגוף באותו יום לא עצימות גבוהה אלא חצי מהעצימות הרגילה
ואז לקחת את הגיינר שלך וללכת לאימון איגרוף
דוגרי זאת הדרך היחידה שאני מצליח לחשוב על לשלב בנהם

שמע אחי אתה צודק אין מה לדבר...אבל כעיקרון אני שורף את כול מה שעשיתי באימון מאסה באיגרוף המיסכן הזה לא ככה? תגידו לי אם אני צודק אם אני לא שורף אותו ויאנטו פונה כבר לאימון של חיטוב ולא מאסה?

Johnny
25-04-07, 17:36
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה? זה מה שהבנתי מההודעה האחרונה שלך.

אם תאכל מספיק תוכל למזער את ההשפעות המחטבות של האגרוף ועוד לעלות במאסה.

Guy_Malka
25-04-07, 17:38
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה? זה מה שהבנתי מההודעה האחרונה שלך.

אם תאכל מספיק תוכל למזער את ההשפעות המחטבות של האגרוף ועוד לעלות במאסה.

מה לא מובן פה דיברתי ברור מה אתה יישר יוצא עליי? ותודה על התשובה נאמץ אותה :diractor:

Johnny
25-04-07, 17:40
אני לא יצאתי עליך, ההודעה שלך לא קריאה.

קרא את התשובה שלי באשכול השני שלך, עם תוכנית כזאת אתה תיכנס לאימון יתר ותהרוס לעצמך גם את המאסה וגם את האגרוף.

Guy_Malka
25-04-07, 17:44
אני לא יצאתי עליך, ההודעה שלך לא קריאה.

קרא את התשובה שלי באשכול השני שלך, עם תוכנית כזאת אתה תיכנס לאימון יתר ותהרוס לעצמך גם את המאסה וגם את האגרוף.

אז למה אני דואל הרבה שאלות תכוון אותי אחי מה לעשות? כתבתי את זה גם בכתבה השנייה!

Jones
25-04-07, 17:58
אז למה אני דואל הרבה שאלות תכוון אותי אחי מה לעשות? כתבתי את זה גם בכתבה השנייה!

פשוט מאוד אל תשלב!!!

StaSus
25-04-07, 18:24
אפשר לשלב אחי.. אבל אתה צריך לשים ראשון על מה שאתה רוצה לתת דגש עליו.. יענו אם אתה רוצה לתת דגש על חדר כושר מאשר איגרוף אז תעשה חדר כושר ראשון ואחריו איגרוף וכך להפך אם אתה רוצה לתת דגש לאיגרוף תעשה אותו ראשון.. ואת החדר כושר תעשה אחר כך אבל בעצימות בינונית..
מקווה שעזרתי..

barco
25-04-07, 19:08
אני מציע שתשאל את המאמן איגרוף שלך ולא את המאמן חדר כושר(הם בדרך כלל סתם מדברים שטויות).. תשאל אותו אם זה טוב או לא.

Guy_Malka
25-04-07, 22:45
טוב תודה אחים שלי :wiggle:

shay
25-04-07, 23:08
אפשר לשלב אחי.. אבל אתה צריך לשים ראשון על מה שאתה רוצה לתת דגש עליו.. יענו אם אתה רוצה לתת דגש על חדר כושר מאשר איגרוף אז תעשה חדר כושר ראשון ואחריו איגרוף וכך להפך אם אתה רוצה לתת דגש לאיגרוף תעשה אותו ראשון.. ואת החדר כושר תעשה אחר כך אבל בעצימות בינונית..
מקווה שעזרתי..

צודק,יש להתייעץ עם מאמן האגרוף
ודרך אגב
לי היה מאמן אגרוף שבכלל לא האמין בחדר כושר.

pimp
27-04-07, 18:57
יש לי אותה בעיה אני מתחיל ללכת לאיגרוף עכשיו אני בן 16 גם אבל אין לי מושג איך לשלב עם החדר כושר חשבתי ככה :

ראשון-איגרוף
שני-מנוחה
שלישי-איגרוף אחרי זה חדר כושר
רביעי-חדר כושר
חמישי-איגרוף
שישי-מנוחה
שבת -חדר כושר

stimpy0
27-04-07, 23:09
אני לא ממליץ לעשות אימון איגרוף ולאחר מכן משקולות או הפוך.פשוט תחלק את היום לשני אימונים. בבוקר משקולות ובערב איגרוף.אין עם זה שום בעיה ספורטאים עושים את זה בהרבה אנפים

Guy_Malka
30-04-07, 16:36
אני לא ממליץ לעשות אימון איגרוף ולאחר מכן משקולות או הפוך.פשוט תחלק את היום לשני אימונים. בבוקר משקולות ובערב איגרוף.אין עם זה שום בעיה ספורטאים עושים את זה בהרבה אנפים

אני רואה שאתה לא מבין שאני לומד גם נכון?

Jones
30-04-07, 16:44
אני רואה שאתה לא מבין שאני לומד גם נכון?

אחי קשה מאוד לשלב.