PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון "חדשה"(?) בחנות

gps
02-10-06, 18:39
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=782&CategoryID=89&Page=1
חלבון מי גבינה טבעי 100% NATURAL Whey ק"ג 2.3 - חדש בחנות! של אופטימום

ושמישהו יסביר לי לעזאזל במה זה שונה מהאבקה של אופטימום בקופסאות השחורות ולמה זה יקר ב 20 ש"ח יותר.. חוץ מהעטיפה היפה וזה שיש לזה רק 2טעמים - אני לא מצאתי

נצל"ש: איך זה? http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=163&CategoryID=89&Page=1
(של ABB) ולמה אין שם ערכים תזונתיים?

Ori-Silver
02-10-06, 18:58
כי אין בזה ממתיקים מלאכותיים וחומרי מאכל אז איך לעזאזל יש את זה בטעם שוקו?

gps
02-10-06, 19:22
אההה כי אין בזה ממתיקים מלאכותיים וצבעי מאכל...
אז תן לי להבין.. בחלבון המושלם השחור של אופטימום יש ממתיקים מלאכותיים וצבעי מאכל מזיקים.. מוזר.. חשבתי שהוא מוצר מושלם..

מעניין גם שעל כל מוצר פה שתקראו לא משנה אם הוא של Abb או של צ'מפיון או של אופטימום על כל אחד תמצאו שהוא יותר טוב מהשני.. איך אני קורא שרמת החלבון באופטימום היא הכי גבוהה והיא 79% ואחרי זה קורא את של צ'מפיון וכתוב שם 81% "רמת החלבון הגבוהה ביותר שתמצאו אי פעם!"
משהו כזה..

powerhouse#1
02-10-06, 20:09
שיעור קטן בתזונה ותוספים

כל אבקות החלבון הקיימות כיום בשוק מכילים ממתיקים מלאכותיים , צבעי מאכל , וחומרים משמרים . וזה לא משנה מאיזה חברה. ממתיק מלאכותי הוא , אססופלם K , סוכרלוז ועוד. אף אחד לא אמר שממתיק מלאכותי הוא מזיק לבריאות ולא טוב , אך מומלץ להמנע ממנו כאשר צורכים כמויות גדולות. אופטימום נוטרישון הינה החברה היחידה שיצאה עם מוצר חלבון כה מתקדם אשר אינו מכיל ממתיקים מלאכותים , צבעי מאכל וחומרים משמרים . למי שצורך חלבון יותר מפעמים ביום בהחלט מומלץ לו לצרוך חלבון טבעי אשר אינו מכיל ממתיקים מלאכותים . כל האבקות הקיימות היום בשוק מכילות ממתיקים מלאכותיים כולל Ultimate ו Met Rx וכדומה. אם אתה צורך חלבון בין פעמים לשלוש פעמים ביום בהחלט הייתי ממליץ לך ללכת על חלבון טבעי.

אני קניתי את השוקו והטעם מעולה, אין לי בררה אני צורך 3 שייקים כל יום כך שזה פתרון מעולה עבורי.

BiZzz
02-10-06, 20:12
אבל איך זה בטעם שוקו אם אין ממתיקים צבעי מאכל וכו'?

vamosh
02-10-06, 20:33
רשום שם
"8.מומתק בסטיביה - ממתיק טבעי ובטוח לשימוש."

Amit
02-10-06, 21:43
גם השאר יחסית בטוחים אני אישית לא מבין את ההתלהבות מישהו טעם דרך אגב? ואם כן אז איך זה

DropDead
02-10-06, 22:01
זה אפשרי להמתיק כי יש ממתיקים שהם טבעיים
כמו הממתיק בברנפלקס ללא סוכר

Shlomik
03-10-06, 00:27
אבל איך זה בטעם שוקו אם אין ממתיקים צבעי מאכל וכו'? קקאו נותן לך טעם וצבע של שוקו בצורה טבעית אתה מוסיף לזה סטיביה ומקבל אחלה שוקו מומתק בצורה טבעית ללא צבעי מאכל וחומרי טעם מלאכותים.

Ori-Silver
03-10-06, 00:33
קקאו נותן לך טעם וצבע של שוקו בצורה טבעית אתה מוסיף לזה סטיביה ומקבל אחלה שוקו מומתק בצורה טבעית ללא צבעי מאכל וחומרי טעם מלאכותים.
איזה ממתיקים יש בחלבון הרגיל של אופטימום?

Shlomik
03-10-06, 00:46
איזה ממתיקים יש בחלבון הרגיל של אופטימום?
זה משתנה מטעם לטעם, אבל כעיקרון אלה: אססופלם K, סוכרלוז או שילוב של שניהם.