PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקות , תוספי מזון

paruz
06-09-06, 01:39
טוב קודם קצת עלי :
משקל 85
גובה : 1.78

סך הכל יש לי הגוף יחסית בנוי חוץ מין הבטן ( אני עובג על זה) הכל מחוזק.. ואני כבר במסגרת אימונים אינטנסיבית 3 שבועות שלושה פעמים בשבוע אימון אישי של שעתיים שבו אני עובד כל הגוף ורץ 6.5 ק"מ ופעמיים בשבוע אימון של שעה וחצי באומנות לחימה שאני עוסק ... אז השאלה שלי היא מתי אני צריך לדעת אם כדי לי לקחת אבקות או תוספי מזון כדי לקבל תוצאות מהירות וטובות יותר ?..והאם זה טבעי ... ואני לא עוסק בכלל במישקולות

power_hour
06-09-06, 05:42
טוב קודם קצת עלי :
משקל 85
גובה : 1.78

סך הכל יש לי הגוף יחסית בנוי חוץ מין הבטן ( אני עובג על זה) הכל מחוזק.. ואני כבר במסגרת אימונים אינטנסיבית 3 שבועות שלושה פעמים בשבוע אימון אישי של שעתיים שבו אני עובד כל הגוף ורץ 6.5 ק"מ ופעמיים בשבוע אימון של שעה וחצי באומנות לחימה שאני עוסק ... אז השאלה שלי היא מתי אני צריך לדעת אם כדי לי לקחת אבקות או תוספי מזון כדי לקבל תוצאות מהירות וטובות יותר ?..והאם זה טבעי ... ואני לא עוסק בכלל במישקולות

הסבר קצר:
אבקת חלבון - תוסף תזונה שבא להשלים את כמות החלבונים היומית שלך.
לפי הנתונים שלך אתה צריך לצרוך בין 153-187 גרם חלבון
אבקה לעלייה במסה - שילוב של פחמימות וחלבונים ובעל ערך קלורי גבוה,מיועד לעלייה במסה
כמובן שיש עוד תוספי תזונה אבל אלה הבסיסיים יותר...
שום אבקה היא לא נוסחת פלאים ולא תספק תוצאות כשלעצמן אלא אם תשלב אותן כחלק מתפריט תזונה יומי ואימונים הולמים (אירובי ומשקולות)
רצוי שתתחיל להתאמן במשקולות- אימון כח לפחות התחלה בסיסית משם תוכל להתקדם הלאה.
אני לא מבין משהו איזה אימון אישי אתה עושה שלא מרכיב בתוכו אימון משקולות-מה אתה רץ והוא עומד עליך ומסתכל?

paruz
06-09-06, 22:05
תוספי מזון ואבקות לא מהבות שום סכנה בריאותית...?

spacex
07-09-06, 00:00
ועכשיו ברצינות :
לא.

שים לב למילה תוספי מזון -דגש על תוספי .

זה בא כתוסף לתפריט התזונתי היומי שלך ,אם חסר לך ,אז עדיף שתשלים .

אתה יכול להשלים את זה בכך שתכניס עוד אוכל לתפריט ,ואתה יכול להשלים את זה בעזרת תוספי תזונה .

אגב אם אתה מחפש נוחות אז זה גם יעזור לך .

power_hour
07-09-06, 07:20
ועכשיו ברצינות :
לא.

שים לב למילה תוספי מזון -דגש על תוספי .

זה בא כתוסף לתפריט התזונתי היומי שלך ,אם חסר לך ,אז עדיף שתשלים .

אתה יכול להשלים את זה בכך שתכניס עוד אוכל לתפריט ,ואתה יכול להשלים את זה בעזרת תוספי תזונה .

אגב אם אתה מחפש נוחות אז זה גם יעזור לך .

כמובן שתוספי המזון מהווים חלק מתפריט התזונה היומי-אם מבחינת הקלוריות,שומנים,פחמימות ולא כ'תוספת' נפרדת.יש להכלילם בתפריט באופן מסודר.התיסוף התזונתי בא להשלים חסרים בתפריט היומי (חלבונים,שומנים איכותיים,פחמימות,אנרגיה).