PDA

צפה בגרסא המלאה : שרירי הבטן

HHHH
26-04-07, 13:31
האם עוד חצי שנה יהיה לי ריבועים.?בבקשה אל תגידו לי גנים ואלו תגידו לי מה אתם חושבים.

http://www.2send.us/uploads/76dcd1fa16.jpg

Yoshi-Moto
26-04-07, 13:36
זה תלוי במלא דברים....
אם תאכל נכון, תעשה מאסה טובה ואז תחטב את האחוזי שומן שצברת אני מאמין שכן...
את כל זה אני אומר לך בלי לראות את התמונה... אבל מה שניסיתי להגיד זה שבמידה ותעבוד כמו שצריך(לפי הספר), תקבל תוצאות.

HHHH
26-04-07, 13:46
שמתי תמונה היא היתה דפוקה

Yoshi-Moto
26-04-07, 13:54
כן אני יודע, בכל מקרה זה לא משנה ת מה שאמרתי, יכולתי לשאר שחבסרה מאסה...

תעלה מאסה כמה חודשים, תעשה חיטוב
ותיהיה לך בטן יפה.

PcGunMan
26-04-07, 14:02
שמע, תאמת בשביל להוציא ריבועים זה ממש 90% אחוז חיטוב
אם אתה רוצה רק בטן פשוט תתן 4 חודשים עבודה על הבטן כמובן תזונה משחקת תפקיד מאוד חשוב ואחר כך תחטב והיו לך אחלה ריבועים.. אבל דעתי חבל תעבוד על כל הגוף תתן מסה 6-8 חודשים תחטב והיו ריבועים מצוינים:jockey:
ואחרי זה תתן שוב מסה ואז שוב חיטוב

נשבע שיש לך גנטיקה מצוינת בחזה תתן לו מסה מילה שלי הוא היה מס'1 אצלך סתם לא בטוח אבל נראה שיש גנטיקה טובה בחזה

HHHH
26-04-07, 14:06
שמע, תאמת בשביל להוציא ריבועים זה ממש 90% אחוז חיטוב
אם אתה רוצה רק בטן פשוט תתן 4 חודשים עבודה על הבטן כמובן תזונה משחקת תפקיד מאוד חשוב ואחר כך תחטב והיו לך אחלה ריבועים.. אבל דעתי חבל תעבוד על כל הגוף תתן מסה 6-8 חודשים תחטב והיו ריבועים מצוינים:jockey:
ואחרי זה תתן שוב מסה ואז שוב חיטוב

נשבע שיש לך גנטיקה מצוינת בחזה תתן לו מסה מילה שלי הוא היה מס'1 אצלך סתם לא בטוח אבל נראה שיש גנטיקה טובה בחזה

אפשר לשלב את האירובי עם המאסה שאני באותו יום גם יעבוש על מסאת השריר וגם חיטוב.??

toxicity
26-04-07, 14:17
אפשר לשלב את האירובי עם המאסה שאני באותו יום גם יעבוש על מסאת השריר וגם חיטוב.??
לא.

aviran_p
26-04-07, 14:18
לא, על מנת להיות בחיטוב צריך מאזן קלורי שלילי, ולא גודלים במצב כזה, אבל אם אתה מתחיל כבר היו דברים מעולם.
לדעתי תעבוד על הבטן חזק, תצבור קצת מאסה ותחטב, אלא אם כן המטרה שלך היא להיות רק רזה עם ריבועים.
מהתמונה אני לא כל כך מבין, אבל תראה אתה, אם יש שומן בבטן יכול להיות שזו הסיבה שלא רואים ריבועים, או שאין לך שריר מפותח בבטן.(זה נשמע לי מוזר..)

PcGunMan
26-04-07, 14:19

ממש לא..בשביל לעלות מסה אתה חייב להיות במאזן קלורי חיובי זאת אומרת עודף קלוריות ובשביל חיטוב אתה צריך להיות במאזן קלורי שלילי חוסר קלוריות..אז ממש בלתי אפשרי לעלות בשריר ולרדת באחוז שומן...אבל בדרך כלל לאחר הפסקה או שאתה מתחיל להתאמן זה יכול לקרות אבל ממש למשך חודש אחד זה ממש "נדיר"
אבל בקשר לאירובי אתה בהחלט יכול לשלב לאחר האימון אירובי 25 דקות זה יכול להיות מעולה אפילו יעזור לאנארובי
מקווה שעזרתי:jockey:

Jones
26-04-07, 16:49
חחחחחחחחחחח הרגת אותי מה אם יהיה לי ריבועים תתאמן תאכל ,תגלה.

סוליקו
26-04-07, 17:50
כן יהיה לך אם תשקיע !

gman
26-04-07, 18:14
הבטן זה שריר שמתפתח מהר, אצלי לפחות...

Amit
26-04-07, 18:40
כן חיטוב קל והם יוצאות

PcGunMan
26-04-07, 18:42
הבטן זה שריר שמתפתח מהר, אצלי לפחות...

אצלך...כל אחד אחרת אתה לא יכול להגיד שהיד מתפתחת יותר טוב מהחזה או ההפך כל אחד אחרת ידוע

ZoonD
26-04-07, 19:56
אוייי נו באמת
יא איבני תחשוב שוב עשית דבר נכון כשפתחת את האשכול הזה ?

תשמע אתה לא יכול להביא תמונה ולשאול אם היו לי ריבועים
מה אנחנו פה מגידי עתידות , אנחנו בידיוק כמוך
בשר ודם אנחנו לא יודעים מה תהיה רמת ההשקעה וההתמדה שלך

דבר אחד אני יכול להבטיח לך : אם תתאמן ותאכל טוב ובריא תראה תוצאות !!

ZoonD
26-04-07, 19:56
טעות !!
שלי השתכפלה לי הודעה !