PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לנגני Mp4

Ilan-V
26-04-07, 15:48
שלום חברים אז ככה אני מעוניין לדדעת האם שווה ליקנות Mp4-pod-1gb ב 258 שקל

כל מי שמבין בעיניין שיגיב. תודה!
הינה קצת פרטים אליו:
עיצוב דק ומרהיב עם מסך LCD "1.5 גדול
רדיו FM מובנה עם 20 תחנות קבועות.
טייפ מנהלים דיג' וחיבור USB2.0 מהיר.
מציג תמונות דיגיטלי

noobit
26-04-07, 15:51
תודה

Ilan-V
26-04-07, 15:52
תודה

על מה חח

noobit
26-04-07, 15:55
על מה חח

כתבת כל מי שמבין בעניין שיגיד תודה

Bir0x
26-04-07, 16:03
:):):):) חזקק XD

gil-Nissim
26-04-07, 16:04
חחחחח...
שמע אני קנייתי נגן mp4 -2gb של חברת סמרת כמו כאן
http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=11776486
אותו נגן מבחינה חיצונית של סמארת,כי בדגם הזה של פרוסאונד אין אפשרות לעביר שירים.
בכל מקרה הנציג אמר לי את זה ושידרגתי וגם הזמנתי נרתיק,אחרי החפריה נמשיך.

בקיצור אחלה נגן,הוא קטן,רואים בו מצוין.
אני מתאמן איתו דרך קבע במכון כושר איכות השמע שלו מעולה!!
שומעים בו חזק מאוד אבל ממש,יש לך ווליום עד 31 שאני שם במכון על 26 עם כול המוזיקה והכול אני לא שומע כלום חוץ מהמוזיקה שלי,נגן מעולה.

ליפני 4 חודשים או פחות,המחיר שלו באתר היה 319 שקל עם משולח אני חושב.
עלה לי לשדרג אותו בעוד 160 שקל יעני יצא 460 היום אתה יכול להזמין את אותו הנגן ב300 שקל עם הכול בלי להוסיף כסף.

בקשר לנגון ההוא שאמרת יש את זה בכול הנגנים,אני היתי קונה נגן קטן ונוח למה הגדולים האלה לא נוחים בכלל.
בכל מק

Naor Pinto
26-04-07, 16:10
חחחחח...
אותו נגן מבחינה חיצונית של סמארת,כי בדגם הזה של פרוסאונד אין אפשרות לעביר שירים.

שומעים בו חזק מאוד אבל ממש,יש לך ווליום עד 31 שאני שם במכון על 26 עם כול המוזיקה והכול אני לא שומע כלום חוץ מהמוזיקה שלי,נגן מעולה.

עלה לי לשדרג אותו בעוד 160 שקל יעני יצא 460 היום אתה יכול להזמין את אותו הנגן ב300 שקל עם הכול בלי להוסיף כסף.

בקשר לנגון ההוא שאמרת יש את זה בכול הנגנים,אני היתי קונה נגן קטן ונוח למה הגדולים האלה לא נוחים בכלל.
בכל מק
יש לי נגן כזה קניתי אותו מוואלה מזמן ב250 של 1 גיגה אחלה נגן

Ilan-V
26-04-07, 16:11
חחחחח...

בכל מק

אוקי תודה אחי אז הנגן שאתה מדבר אליו זה אותו אחד שבלינק כן?

Nadav19
26-04-07, 16:19
קניתי בתאילנד MP4 של 8ג'יגה, ב 100 שקל :blush:

Ilan-V
26-04-07, 16:20
קניתי בתאילנד MP4 של 8ג'יגה, ב 100 שקל :blush:

חחחחחח מזה הכל חינם שם יא אללה ניראה לי מרוב ההתלהבות שלה מחירים.. אתה לא יודע מה ליקנות קודם

slim shady
26-04-07, 16:21
שמע אני קניתי לפני שנה נגן Mp4 1.8 אינצ' משו טוב... מאז אני עמוק בכל הקטע הזה של המכשירים האלה..
1. אני לא הייתי מציע לקנות mp4 במסך של 1.5 זה בזבוז של כסף אי אפשר לראות כלום במסך. מינימום 1.8
2. תברר מחירים לפני שאתה קונה. באינטרנט בחנויות.
3. תברר על החברה שממנה אתה קונה את המכשיר וכשאם יקרה משו למכשיר יהיה עם מי לדבר..
4. אני לא הייתי קונה עכשיו מכשיר Mp4 כי יוצאים עכשיו מלא מכשירי דור 80 עם כל הפונקציות של זה אז עדיף כבר לקנות פלאפון עם הפונקציות במקום להיסחב עם 2 מכשירים.

חוץ מזה על המכשיר שלך אם תביא לי תמונה ופרטים נוספים אני יגידי לך אם שווה לדעתי או לא..

Ilan-V
26-04-07, 16:29
שמע אני קניתי לפני שנה נגן Mp4 1.8 אינצ' משו טוב... מאז אני עמוק בכל הקטע הזה של המכשירים האלה..
1. אני לא הייתי מציע לקנות mp4 במסך של 1.5 זה בזבוז של כסף אי אפשר לראות כלום במסך. מינימום 1.8
2. תברר מחירים לפני שאתה קונה. באינטרנט בחנויות.
3. תברר על החברה שממנה אתה קונה את המכשיר וכשאם יקרה משו למכשיר יהיה עם מי לדבר..
4. אני לא הייתי קונה עכשיו מכשיר Mp4 כי יוצאים עכשיו מלא מכשירי דור 80 עם כל הפונקציות של זה אז עדיף כבר לקנות פלאפון עם הפונקציות במקום להיסחב עם 2 מכשירים.

חוץ מזה על המכשיר שלך אם תביא לי תמונה ופרטים נוספים אני יגידי לך אם שווה לדעתי או לא..

תודה גבר זאת בדיוק הסיבה שפתחתי את הפוסט כי אני חלש בדברים האלה ובתאחלס אתה צודק כי היום יש פלאפונים עם אותם פונקציות.. כך ש... ניראה לי שאני לא יקנה שום נגן

Kachok
26-04-07, 16:37
תודה גבר זאת בדיוק הסיבה שפתחתי את הפוסט כי אני חלש בדברים האלה ובתאחלס אתה צודק כי היום יש פלאפונים עם אותם פונקציות.. כך ש... ניראה לי שאני לא יקנה שום נגן

עדיף קנה N73 , מכישר מולטימדיה אולטימטיבי

עוז20
26-04-07, 17:30
יש לי נגן של 4play 1.8 וואלה חוץ מלשמוע שירים אני לא עושה בו כלום...אין כמו הmp3 הישן והצנוע

slim shady
26-04-07, 17:34
יש לי נגן של 4play 1.8 וואלה חוץ מלשמוע שירים אני לא עושה בו כלום...אין כמו הmp3 הישן והצנוע

זה הנגן שקניתי לפני שנה... לא הכי הכי אבל מצד שני חוץ מהמכשירים של אפל כל המכשירים ככה..
מה שכן השירות של אלודה מצויין..
וחוץ מכמה פעמים שראיתי בו סיינפלד וLOST רק שירים...הבעיה במכשירים הישנים (של לפני שנה..חחח) זה שצריך להמיר את כל קבצי הוידיאו... במכשירים חדשים אין בעיה הם קוראים הכל AVI. ASF הכל...(לתשומת לבך פותח הפוסט):whistle:

Ilan-V
26-04-07, 17:36
זה הנגן שקניתי לפני שנה... לא הכי הכי אבל מצד שני חוץ מהמכשירים של אפל כל המכשירים ככה..
מה שכן השירות של אלודה מצויין..
וחוץ מכמה פעמים שראיתי בו סיינפלד וLOST רק שירים...הבעיה במכשירים הישנים (של לפני שנה..חחח) זה שצריך להמיר את כל קבצי הוידיאו... במכשירים חדשים אין בעיה הם קוראים הכל AVI. ASF הכל...(לתשומת לבך פותח הפוסט):whistle:

חח סבבה אני עבר הסקתי מסקנות שהן אומרות חח שכדאי לי להישאר אם הMP3 הישן והצנוע שלי... חח ואם כבר ליקנות משו אז ליקנות פלאפון ותודה אחי על התגובות קבל מוניטין:jockey:

gil-Nissim
26-04-07, 17:47
דווקא רואים מצוין על מה אתה מדבר ?
שמתי סרט עם תירגום מובנה ואני רואה חבל על הזמן את כול רואים..
הקישור שנתתי לך זה לנגן mp4 4gb לא 2.
אם אתה רוצה להזמין כזה נגן תגיד לי אני יביא לך קישור אחר.

Ilan-V
26-04-07, 17:50

סבבה אחי תודה בנתיים אני לא צריך

slim shady
26-04-07, 19:00

אחי.. אני יגיד לך כמה דברים.

במסך 1.5 ממש לא רואים כלום במיוחד לא כתוביות :blink: במסך 1.8 עוד איכשהו אפשר לראות משו. אבל צריך עיניים של נשר בשביל לראות כתוביות בדבר הזה.. במכשיר של 2.5 בקושי הצלחתי לראות משו בכתוביות..
דבר שני המכשיר שהמלצת לו עליו הוא ממש ישן. ולהגיד ת'אמת לא הייתי ממליץ עליו. לא רק שהוא ישן מבחינת הזמן שהוא על המדפים אלה גם מבחינת הפונקציות הצבעים שלו לא משו האיכות שלו כבר לא משתווה לאיכויות של המכשירים החדשים. ובמחיר שלו אפשר להשיג מכשירים הרבה יותר טובים.
אבל ת'אמת הכי חשוב בכל העסק הזה זה הנקודת שירות/ החברה שממנה קנית, כי אחותי למשל קנתה מכשיר ממש טוב איכות והכל אבל היא נתקלה בבעיה איתו לפני כמה זמן וכשהיא באה לנקודת שירות להחליף אותו הם התחילו להגיד לה "לא . זה לא המכשיר..זה בלאי" קיצר בילבלו תמוח לעומת זאת החברה שלי כששלחתי את המכשיר שלי החזירו לי אותו חדש קומפלט למרות שבתאכלס הם לא היו חייבים... מאוד חשוב השירות וזמן האחריות כי המכשירים האלה מתקלקלים כל הזמן:1eye: