PDA

צפה בגרסא המלאה : קפיץ אמות

Viper
02-10-06, 20:35
שלום לכולם,
קראתי פה באחד הפוסטים שהקפיץ שצריך לסגור ולפתוח באמצעות לחיצה, עובד על האמות, האם זה נכון? אם כן, האם זה מומלץ?

תודה מראש,
איתי.

Nimrod
02-10-06, 20:44
שלום לכולם,
קראתי פה באחד הפוסטים שהקפיץ שצריך לסגור ולפתוח באמצעות לחיצה, עובד על האמות, האם זה נכון? אם כן, האם זה מומלץ?

תודה מראש,
איתי.

מאוד ממולץ כשמשעמם במנוחה בין הסטים.

פאוור
02-10-06, 20:47
הקפיצים שאתה מדבר עליהם מטרטם לחזק ולפתח את האמות יש כל מני דרגות קים עד קשים מאוד
אם אתה רוצה להתאמן איתם תתחיל בהדרגה ותשלב אותם לשאר האימונים

Viper
02-10-06, 22:33
ממש לעשות סטים - חזרות וכל זה?

פאוור
02-10-06, 22:40
כן אתה יכול לא כל יום תן מנוחה לאמות אל תשכח שאתה מאמן אותם בעקפין בתרגילים אחרים
וב. כל תעבוד פעמיים שלוש בשבוע עדיף עם קפיף קשה שיגביל אותך ל8 10 חזרות אל תשתמש בקפיף עם יותר מדי חזרות אם אתה רוצה לבנות שרירי אל תבזבז את הזמן.תעשה 3 סטים זה מספיק לאימון אני אומר לך אחי מנסיון אתה יכול לאמן את האמה גם בצורה של סיבולת לתפוס את הקפיץ כמה שיותר זמן אחלה תרגיל מחזק את האמה ואת האצבעות בטירוף. בהצלחה אחי

Ori-Silver
02-10-06, 22:41
ממש לעשות סטים - חזרות וכל זה?

חרטא ברטא אם אתה כל כך רוצה לעבוד על האמות תן שתי סטים באימון גב או יד קדמית של התרגיל הזה http://www.exrx.net/WeightExercises/WristFlexors/BBWristCurl.html
או זהhttp://www.exrx.net/WeightExercises/WristExtensors/BBReverseWristCurl.html וסגרת את הסיפור למרות שלדעתי לא צריך לעבוד על האמות כי יש סיכון גבוהה לפציעה אבל תעשה מה שבא לך

פאוור
02-10-06, 22:45
מה סיכון שמה סיכון כל אחד וההמצאות שלו על פי מה אתה קובע שייש סיכו אמה צריכה להיות סופר חזקה כדי להתמודד טוב יותר עם האימונים מנסיון
וב כל התרגיל שהבאת הוא יכול לגרום פציעה לא קפיץ קפיץ הוא הדבר הכי !!! טוב לשימוש
ואין שום סיכון לפציעה אלא אם אתה עובד ב rm נמוך

Ori-Silver
02-10-06, 22:50
מה סיכון שמה סיכון כל אחד וההמצאות שלו על פי מה אתה קובע שייש סיכו אמה צריכה להיות סופר חזקה כדי להתמודד טוב יותר עם האימונים מנסיון
וב כל התרגיל שהבאת הוא יכול לגרום פציעה לא קפיץ קפיץ הוא הדבר הכי !!! טוב לשימוש
ואין שום סיכון לפציעה אלא אם אתה עובד ב rm נמוך
בסדר חמוד תעשה מה שבא לך........

Viper
02-10-06, 22:52
אני יודע שהמקום רגיש לפציעה, מאחר והתנועה של פרק היד היא מאוד רגישה. אבל אני לא חושב שקפיץ לאמות יכול לגרום לאיזשהי פציעה.

איתי.

פאוור
02-10-06, 22:57
זה לא ענין כזה יש הרבה שחושבים שאימון אמות פוגע ויש כאלה שלא במקרה אתה יכול להסתכל בשאלות ושם פתחתי דיון ארוך על זה .כל אחד והדעות שלו אני אישית חושב ומתוך נסיון שאימון נכון על אמות מועיל ומונע נזקים עתידיים

Leo
03-10-06, 20:42
זה לא ממש עובד על "אמות" אלא רק על אחד או שתיים המשרירים באמות...
בגדול האמות עובדות יפה הכל תרגיל אחר אבל כבר ראיתי כמה עם יד עליונה גדולה *יותר* מידי לאמות שלהם לדעתי זה לא יפה